Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiatrówki, broń bez pozwolenia - temat główny
#11
Ja... Jakby to powiedzieć... Tak mam z napisami, kształty i kolory rozpoznaję, ale np. napis na puszce jak jest to 2 metry i już nie doczytam dobrze.
Reply
#12
Witam w klubie. ^^ Naszła mnie ochota na tą wiatrówkę. Obecnie mam ją w innym domu, w innej miejscowości oddalonej 2km, więc luz. Wink Zrobię fotki.
Reply
#13
http://www.arobron.pl/wiatrowka-karabinek-lider-23-kal45mm-z-luneta-4x20-p-9727.html
Mi się takie coś podoba. Nie jest to jakiś dobry sprzęt, ale dla zwykłego amatora, który nie zamierza strzelać do niczego więcej niż nieruchomych puszek powinna starczyć. Poza tym od razu luneta jest, więc ujdzie.
Reply
#14
Nie korzystam z lunety, jak dla mnie tak jest lepiej. Większa satysfakcja i tak dalej. Big Grin Nie wiem nic o tej wiatrówce, bo kupiłam ją na targowicy u Ruskich... Wszystko było dobrze, ale teraz jest rozkalibrowana, nie wiem jak ją poprawić. Mam bardzo dobry wzrok, dlatego cieszy mnie ten sport.
Reply
#15
Co jak co, ale kobieta interesująca się bronią - ideał. Kurde, że w mojej okolicy takich nie ma. Tak czy siak z tego co czytałem (od Ciebie i vitolda i na innych forach) to większość jest zadowolona z tego niedrogiego sprzętu - być może po części dla tego, że nie miała okazji korzystać z profesjonalnych wiatrówek. Jednak dla takiego "niedzielnego" postrzelania jak na moje wystarczy. Chyba jednak nie będę pakował dodatkowej kasy i kupię tą, która wkleiłem post temu.
Reply
#16
Jam mam 2 wiatrówki 1 umiem ładować drugą nie, obydwie są na śruty Tongue
Reply
#17
Czyli nie tyle nie widzisz napisów, ile szczegółów. Jak ja :3

Jaka jest kara za posiadanie broni powyżej 17J? C:
Reply
#18
To jaki jest sens w posiadaniu wiatrówki, jeśli się nie umie jej nawet ładować? Ale co tam, ważne, że chociaż jedną można postrzelać. Znasz model/parametry?

UP:
Pojęcia nie mam, a nie mam ochoty patrzeć na te wszystkie kodeksy i artykuły, bo rzygać mi się chce od samego patrzenia na to. Pewnie jakieś zawieszenie plus grzywna, bo więzienia za samo posiadanie, jeśli się nikomu nie zrobi krzywdy nie powinno być. Ale mogę się mylić.

ED: Literówka.
Reply
#19
Hah. Może przez te zainteresowania nie mogę się dogadać z innymi dziewczynami. Gram w piłkę nożną, biegam, jeżdżę na skuterze i co nieco znam się na nich. W spódnicy ostatnio byłam jakieś 6-7 lat temu. To przez to, że wychowywałam się wśród samych chłopaków, a zanim przyszłam do podstawówki mówiłam "byłem", "szedłem" itd. Mama mnie pouczała "Powinnaś mówić byłam, szłam!". "Ale Konrad mówi byłem!!!" Big Grin
Aa nawet nie brałam tego pod uwagę. Gram w strzelanki, strategie itd. Smile No i słucham metalu i starego rocka, ale teraz to i sporo dziewczyn słucha, także mnie to nie wyróżnia.

Myślę, że ta wiatrówka do zabawy będzie dobra, tylko trzeba pamiętać o bezpieczeństwie. Moja przez dwa lata była bez zarzutu, a za ten czas zdążysz zarobić na lepszą, także nie powinieneś żałować. Wink
Reply
#20
ja mam łuk, to się liczy?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)