Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Wygrywa to zespół, a złotego buta czy tam piłkę zdobywa pojedynczy zawodnik który sam wniósł dużo do drużyny. Jak Ronaldo nic nie wygrał, skoro RMD wygrał ligę?
Reply
W tym roku złota piłka należy się Ronaldo , nie oszukujmy się .
Reply
Właściwie obroniła tytuł, mistrzami Europy są już 4 lata. Smile
Reply
W sumie racja, nic nie wiemy, chociaż Messi nic nie osiągnął z Argentyną, wyprzedzili ich Urugwaj i Brazylia, a z Barceloną wygrał tylko Copa De La Rey. No nic.
Gichin Funakoshi:
Ten komentator z Radia Jedynka koksi Big Grin Ten Zimoch Big Grin
Reply
Kocham Włochy. Ale bardziej boli mnie że to koniec Euro a nie że przegrali. Grali bardzo słabo, i tyle.
Reply
Coś mnie trafia jak czytam takie nieobiektywne komentarze, które to uczucie wzmaga jeszcze "wybitny" duet komentatorów TVP: Juskowiak&Szpakowski. "Hiszpanie poza zasięgiem", "Nikt by nie dał rady Hiszpanii w ich dzisiejszej dyspozycji", "Włosi trafili na zbyt mocnego przeciwnika" - tak się składa, że dopóki z boiska nie musiał zejść Thiago Motta (a wcześniej Chiellini - być może Włosi nie musieliby grać w "10") to Włosi byli lepsi, coraz bardziej zamykali Hiszpanów w ich polu karnym, byli naprawdę blisko strzelenia bramki kontaktowej. Dopiero gdy Hiszpanie mieli przewagę zawodnika, to dominowali na boisku. Strata środkowego pomocnika w meczu z Hiszpanią to game over. Pozwoliło to Hiszpanom swobodnie rozgrywać piłkę w środku pola, dużo częściej zagrywać prostopadłe piłki, a Włosi nie mogli już tak szybko przechodzić z obrony do ataku. Pragnę jeszcze przypomnieć, że Hiszpanie w pierwszej połowie oddali... dwa strzały. Nie chcę tu umniejszać ich umiejętności, ale trochę trzeba mieć szczęścia, żeby z dwóch sytuacji strzelić dwa gole. Włosi naprawdę nie odstawali poziomem sportowym... Jak dla mnie wynik jest bardzo niesprawiedliwy. Hiszpania to naprawdę znakomita drużyna i fenomen na skalę całej historii piłki nożnej, więc szczęście nie musiało im aż tak pomagać.
Reply
nie chodzi mi o to czy Messi powinien wygrać czy nie, tylko skomentowałem, że on mówi o jakiejś korupcji, co jest totalną bzdurą.
moim zdaniem złotą piłkę powinien dostać IniestaSmile
Reply
Słuszna uwaga.
Najbardziej tylko boli to , że Polska nie pokazała sie z dobrej strony.;o
Reply
Korupcji może i nie ma, ale mnie jakoś dziwi, on jest mały, większość kolegów z mojej klasy (klasa 6) dorównuje mu wzrostem, a on ma nogi bardziej umięśnione niż Pudzian. .____.

Z tym Pudzianem chyba trochę przesadziłem :X
Reply
zgadzam się w 100 procentach z tobą w 100 procentach. w ogóle poziom komentowania Szpakowskiego jest na bardzo niskim poziomie - co chwile myli nazwiska piłkarzy, często mówi głupoty, np. "Co by było gdyby Włosi strzelili i byłoby 2:0, a nie 1:1"...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)