• 4
  • 5
EURO 2012
53 km przed meczem? Jasne, to rozgrzewka. Nieźle mnie rozbawiłeś Big Grin.
Żałosne jest to Wasze wyśmiewanie się z polskich zawodników. Dali z siebie wszystko, próbowali do końca, a jak im nie wyszło, wspomnę, że przez trenera, to wszyscy zmiana nastrojów i 90% ludzi wyklina na Polską kadrę. Mamy naprawdę bardzo dobry skład i z normalnym trenerem moglibyśmy dojść nawet do finału, ale Smuda od zawsze i często podejmował złe decyzje taktyczne... Wiedziałem, że nic z tego nie będzie już po pierwszym meczu. Mając takich zawodników, którzy dodatkowo są dobrze przygotowani, już Leo wyszedłby spokojnie z grupy. Franek pokazał po prostu swoją niemoc...

Śmieszne też jest zachowanie wielu ludzi na Fejsie. Przykład od początku Euro. Osoby, które nigdy się piłką nie interesowały, nic o niej nie wiedzą, zwłaszcza dziewczyny, udzielają się jakie to wszystkie reprezentacje dobre, co kto ma dobrego, a potem po meczu komentarze - "Tytoń idiota, co on zrobił" - Mimo, że z Kubą był najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wczoraj i w trakcie całych Mistrzostw lub -"Lewy, dawaj" - a wczoraj grał słaby mecz, złe decyzje podejmował. Z Rosjanami według mnie zagrał przez większość meczu na miarę możliwości. Skoro wszyscy się tak nad nim rozpływają, to powinien : strzelać takie sytuacje jakie ma, potrafić minąć jeden na jeden zawodnika, ale cóż...

Kuba, Przemek, reprezentacjo. Dziękujemy!
Nie, nie każdy dał z siebie wszystko. Dam tutaj przykład Murawskiego. Powiedz mi, co on zrobił dobrego dla drużyny? W każdym meczu w wyjściowej 11 i w każdym meczu niewidoczny. A nie, przepraszam, w ostatnim meczu był widoczny w końcówce, gdy stracił piłkę w środku boiska jak grajek z podwórka.
Lewy grał zle powiadasz? Nie zgodzę się! Co on miał grać sam? w BVB ma lepszych partnerów, lepsze piłki. A tam? Niedość że mu zle zagrywają to jak już dobrze mu zagrają to 2 obrońców odrazu przy Lewandowskim jest, a że Smuda gra 1 napastnikiem, i potem Robert nie ma do kogo podać to już nie jego wina.. PS: Gdyby nie ten jak powiedziałeś twoim zdaniem "słaby Lewy" i Kuba Błaszczykowski to już by dawno było po wszystkim.. wszystkie mecze byśmy przegrali i skończyli z ani 1 strzeloną bramką na koncie..
PS: Z resztą ustawianiem 4-3-2-1 nie da się meczu wygrać.. 2 ofensywnych + 1 Lewandowski. A Polański, Dudka i Murawski zamiast wspierać napastników i skrzydłowych to tylko bronili. Defensywny Pomocnik - to nie tylko obrona. Też pomoc w ofensywie. Wink

Następną rzeczą jest to, że 1 połowa ładna, a 2 klapa, wszystko siadło jak z Grecją.. Nie wiem co to za powód. Może brak nadziei w drugich 45 minutach na wygranie meczu czy co?..

Myślę, że dla naszej reprezentacji najlepszą taktyką jest 4-4-2. Lewy miałby z kim grać bo albo Brożek lub Sobiech albo też można by spróbować Piecha lub Jankowskiego z Ruchu Chorzów i do tego 4 pomocników, 4 obrońcow, i bez lipy.! Cool
Dzięki za wysłuchanie wykładu. Smile

cyron heh:
Tak i frytki do tego.. 53 km to się mniej niż godzinę samochodem jedzie. A pieszo? To z 4 godziny?. Niemożliwe
Założe się że następnym trenerem będzie Skorża Exclamation
Lepiej gdyby został nim np. Nawałka. Albo niech dadzą szansę Tomaszewskiemu Dodgy
Niech mnie dadzą do Reprezentacji! Ja tam porządek zrobie taki że jeszcze Messi z Argentyną będą grać w mistrzostwach europy!
Star

Mógłby mi ktoś przypomnieć co to za piłkarz? Tongue
Artur Sobiech.
Tak się znasz jak ...
A zapomniałem, trójki z BvB ruszyć nie wolno ...
Lewandowski miał w pierwszej połowie 2-4 setki, gdyby chociaż 2 strzelił to nie wierze, że byśmy przegrali ten mecz
4-3-2-1 to złe ustawienie ? Znam lepsze, ale ciekawe dlaczego gra nim 1/4 Europy ._.
Lewandowski miał w pierwszej połowie 1 setkę. 4-3-2-1 tak, to jest złe ustawienie jak na naszą kadrę. Nie można atakować trzema zawodnikami, z czego jednemu się nie chce (Obraniak). I nie, 1/4 Europy nie gra takim ustawieniem, a nawet jeśli to tam boczni obrońcy oraz właśnie środek pola włącza się w akcje ofensywne.