Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Exclamation 
Polska 3:0 Grecja
Polska 1:0 Rosja
Polska 2:1 Czechy

Tak obstawiam. Moim zdaniem Polska ma bardzo silny skład. Bramkarza mamy klasy światowej. O Lewandowskim, Piszczku i Błaszczykowskim nawet nie wspominam. Dużym atutem też jest granie u siebie. Kibice naprawdę bardzo dużo pomogą naszym piłkarzom. Wierzę, że z grupy wyjdą ze spokojem, w ćwierćfinale zagramy z Niemcami i po bardzo ciężkim meczu uda nam się w końcu wygrać. A w półfinale moim zdaniem polegniemy, bo to już będzie zbyt wysoki poziom na naszą reprezentację. (może oddadzą mi połowę ceny w Avansie za telewizor) Tongue To tyle ode mnie.
Quote:
Polska goooooola !
Reply
Jako że jestem Polakiem będę próbował kibicować Polsce. Moim zdaniem trafiła nam się wspaniała grupa i płacą piłkarzom by grali ! zarabiają niesamowite kokosy śpią w 5 gwiazdkowych hotelach i co ? kiedyś reprezentacja w której był Boniek,Lato itp to wymiatali a nie mieli luksusów... Po za patriotycznym kibicowaniem jestem za Portugalią...
Reply
Skarb kibica jest spoko.
Reply
Jeszcze się nie zaczęło, a ja już mam po dziurki w nosie Ojro Big Grin

Moim zdaniem z grupy wyjdziemy, nawet na pierwszej pozycji, ale potem to już tylko schody, jak to ktoś kiedyś powiedział, że Mistrzostwa Europy są trudniejsze od mistrzostw świata, bo w Euro, nie ma już słabych drużyn, typu Koreańce Północne (Niech zdycha Kim Dzong, jak mu tam) i Kostaryka i Ekwadory, które sześć lat temu nam nosa co prawda ucierały.
Reply
Najlepszy skład od lat. Hhahah, Taki skład nie dorównuje takiemu jak z eliminacji EURO 2008, czy też z eliminacji MŚ 2006 i 2002.

Zaysar

Weź ty chłopie zastanów się co mówisz o Korei Północnej, uwierz mi nie chciałbyś tam teraz być odizolowanym od świata, być może nie wiedzą że EURO jest w Polsce. Pamiętasz MŚ 2006? Polska - Ekwador? Jeden z najgorszych meczów polaków. Wspaniała atmosfera, około 40000 polskich kibiców... a tu 2:0. Angry
Reply
Wink 
To jest akurat powszechnie wiadome że Euro jest trudniejsze od MŚ, tym bardziej że teraz jedyną drużyną zza Europy trzymającą wysoki poziom to Urugwaj (Brazylia strasznie się odmłodziła, co wyszło im na gorsze, a Argentynie cienko idzie).
tobiar:
Bo to jest jeden z najlepszych składów. Eliminacje do Euro 2008 wygrywaliśmy dzięki Smolarkowi (który i tak miał tyko przebłysk formy), mieliśmy Boruca i Krzynówka, i na tym właściwie koniec wielkich gwiazd. Teraz mamy wielkie trio z Borussii, godnego następce Boruca - Szczęsnego, a także solidnych Wasilewskiego, Obraniaka, Rybusa.
Reply
Z grupy A wyjdzie Polska i Rosja
z grupy B wyjdzie Holandia i Niemcy
z grupy C wyjdzie Hiszpania i Włochy
z grupy D wyjdzie Francja i Anglia.


Wyniki Polski w meczach grupowych
Polska vs Grecja - 2:1
Polska vs Rosja - 1:1
Czechy vs Polska - 1:0

Finał będzie Hiszpania vs Niemcy. Hiszpania wygra wtedy 3:1 .
Strzelcami w finale dla Hiszpanii będą: Fábregas, Iniesta, Xavi
Strzelcami w finale dla Niemiec będzie: Gomez.


Ja tak obstawiam, a ty ?

- A no tak. Villa na gra .- Przepraszam za błąd
Reply
Villa nie gra na Euro Huh
Reply
Villa nie gra na euro a Gomez nie strzela bramek w ważnych meczach..
Reply
Haha,Villa niegra na Euro a Niemcy mają najgorszą passę od lat Huh
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)