Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młodzi piłkarze
#61
Ja też grałem w tamtym sezonie w juniorach u w mojej miejscowości, ale jakoś nie miałem motywacji do grania, to przestałem chodzić. Teraz mam zamiar zapisać się do klubu z sąsiedniej miejscowości razem z kolegą (oj tylko żeby się o tym nie dowiedział nikt).
A na naszych meczach czasem się dzieje.. Ostatnio nasi grali na wyjeździe to była niezła granda po meczu, jeden nasz coś tam krzyczał na trenera przeciwnej drużyny, ten nie wiedział kto to, to z bani, po pijaku naszemu 15 latkowi przywalił i oczywiście nos złamany, operacja.. Potem to bijatyka niezła jeszcze była, policja i te sprawy. Byłem w roli kibica to brałem w tym udział. Big Grin
Reply
#62
Buuu... Pseudo. Cool
Reply
#63
Najważniejszy powód to, że tam będę za ławkę kase trzepać Big Grin
Reply
#64
Oooo niezły temat Big Grin

Hmm... Szczerze to gram od kiedy pamiętam, ale wiem że tak w wiek 3-6 lat Ojciec uczył mnie grać, później wychowywałem się w grupie starszych chłopaków(8-3 lat różnicy). Właśnie jeden z nich pomógł mi się rozwijać piłkarsko, to może zabrzmieć śmiesznie, ale wstydziłem się chodzić na treningi, nie czułem się wtedy jakiś dostatecznie dobry więc bałem się ośmieszenia. Teraz ubolewam, ponieważ gdyby zaczął trenować w wieku 8 lat mógł bym ugrać coś więcej, i grać teraz w lepszym klubie. Teraz jestem graczem Górnika Jaworzno(rocznik 97), ale za zgodą PZPN pozwolono grać mi też w lidze juniorów. Ale wracając do gry w piłkę, jestem dziwnym zawodnik można powiedzieć niedoceniany z powodu niskiego wzrostu(bardzo niskiego), jednak mimo tego potrafię walczyć o piłkę z o wiele wyższymi i nawet dobrze zbudowanymi, ale oczywiście nie zawsze się uda przepchać(Wydaje mi się że tą waleczność zdobyłem grając ze starszymi w piłkę.). Jestem do szybki, a co idzie razem z niskim wzrostem zwinny. Świetnie czuję się grając klepką co nieźle mi wychodzi(podania z piętki, krzyżaki.. Ciężki trening nie szedł na marne). Niestety mam w głowię tak jak by blokadę przy dryblingu, a na mojej pozycji jest to bardzo ważne, jednak powoli mi to przechodzi. Co do pozycji na jakich grałem, na początku kariery był to środek obrony, czasami bok. Po roku zmieniono, mi pozycję na lewego pomocnika i tak zostało do dzisiaj.

Tabela Ligowa TS

http://www.podokregsosnowiec.pl/?s=ts-gr2-11-12

Tabela Ligowa Juniorów

http://www.podokregsosnowiec.pl/?s=j-gr1-11-12

/Współ
Reply
#65
Markeź hyehye dobre dawaj wiecej ^^
Reply
#66
Hehe, widzę ładną ilość bramek w lidze, słabe kluby macie? Big Grin
Reply
#67
Z lekka, ale za rok do śląskiej idziemy więc Big Grin . Teraz średnio rozpoczęliśmy rundę wiosenną, ale myślę że jutrzejszy mecz lepiej pójdzie ^^.

/Współ
Reply
#68
W poniedziałek macie mecz ligowy? Tongue
Reply
#69
Też się zdziwiłem. Big Grin /Dawidusekekek
Reply
#70
Gram od nie dawna zaczynałem jako trampkarz w olimpii Grudziądz .
Później przeniosłem się w całości do drużyny sportowej w mym gimnazjum .
Gram do dzisiaj i zawsze na pozycji Bramkarza :3
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)