Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna - Euro 2012.
Ale Wesley grał naprawdę dobrze i to w dużej mierze dzięki NIEMU to zostało wygrane.
Reply
sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/borussia-szykuje-nowy-kontrakt-dla-lewandowskiego,1,5098438,wiadomosc.html

Ohoho,coś czuję że Lewy dostanie mocną kaskę Smile
Reply
Bardzo dobrze, należy mu się.
Reply
Zauważcie, że my nie jesteśmy tak kompetentni, jak trenerzy i kapitanowie, którzy zawodowo uprawiają ten sport. Ich wybór nie mógł być przypadkiem [bo jak można dostać najwięcej głosów przez przypadek]. Wtedy Sneijder nie był nawet w pierwszej trójce.

Iniesta i Xavi wtedy zdobyli Mistrzostwo Świata i ich gra na mundialu i w Barcelonie pokazywała, że na to zasługują. Inter niby wygrał Ligę Mistrzów, ale tutaj nie patrzy się na wygraną, tylko na to, jak się dany piłkarz prezentował. W pamiętnym meczu Barcelona - Inter on nie istniał, natomiast Messi pociągał całą drużynę. Nie wygrali LM, ale wygrali Ligę kraju i CdR.

No ale to są pamiętajmy osiągnięcia drużynowe, a tutaj oceniani są pod względem przydatności, wnoszenia do drużyny czegoś więcej, indywidalnością, a w tym ciężko pobić Messiego.
Reply
To w takim razie powinien wygrać Neymar, bo on jest siłą napędową Santosu itd, a nic nie wygrywa.
Reply
Hehe,z Lewandowskim robi się jak z Messim:W Barcelonie (BVB) wymiata,a w reprezentacji Argentyny (Polski) nie ma z kim rozegrać dobrej piłki i reprezentacji idzie słabo...Ale zobaczymy na Euro,może mój pesymizm nie okaże się trafny Big Grin Oby...
Reply
Star 
A Santos skończył sezon na 10 miejscu.
Reply
Ech.. Lewandowski tylko w Polsce ma do rozegrania Piszczka i Kubę reszta daleko z tyłu. Taka prawda. I nie wiem po co Smuda ściąga do Polski zagranicznych tj. Obraniak, Perqis czy Guerreiro (to za czasów Benhakera). Polak ma grac w reprezentacji Polski a nie jakiś Francuz. Boją się o to bo w Polsce nie ma dobrych piłkarzy? To jak takich szkolą to ich problem.
Reply
Taaak, sezon 2007/2008 w którym jak strzeliłeś bramkę przeciwko Realowi, to wiadome było, że wtedy Dudek bronił. Cool

Lord Asicoer:
Nie musimy sięgać aż tak daleko, żeby zobaczyć jak wygląda gra bez symulowania. Obejrzyj sobie mecze Barcelony, kiedy grał tam jeszcze Ronaldinho.

Szczerze powiedziawszy, symulowanie doprowadza mnie do szału. Nawet jak tak po prostu idę pokopać piłkę z kolegami (czasami gramy mecze), to każdy się przewraca jak się zaczyna walka bark w bark. Kiedyś grało się inaczej, ponieważ tylko jak miało się Platiniego w składzie, wiedziało się, że padnie gol po wolnym. Wink
Reply
Też nie nawiedzę symulowania. Mój kolega na treningach zahaczysz go lekko już leży i się drze. Piłka staje się co raz bardziej nudniejsza przez to symulowanie. Lubię oglądać mecz, w którym jest dużo walki o piłkę i nikt się nie wywraca chyba, że dostanie na serio kosę od tyłu albo coś takiego, że nie ustoi na nogach.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)