Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna - Euro 2012.
To był świetny mecz ale wydaje mi się że to przez Robbena ale nie obwiniajmy goSmile
Brawo Drogba. Brawo Chesela. Brawo Bayern.

AtEDIT: literówka
Reply
Music 
Mam nadzieję, że 2012/2013 to będzie już rok Realu Big Grin

Do 3 razy sztuka...
Reply
Chelsea. >.<

Szkoda. Moim zdaniem Bayern powinien wygrać. Brawa dla Robbena. >.<
Reply
Robben to dla mnie nie piłkarz w tym meczu ... Ile oddał strzałów zablokowanych ? Grał cały mecze samemu, i do tego ten karny, Chelsea skorzystała i to się zemściło, mieli prowadzenie i dodatkowy karny i przegrali ... Winie także zdjęcie Thomasa, potem Ribery i koniec Bayernu.

Ciekawe jakie wzmocnienia zakupi Romuś na następy sezon Big Grin

Co do gry Chelsea : Podobała mi się ich gra, są świetnie zgrani i czekali na dobre okazje, ale podobała dlatego że jestem fanem gry defensywnej.
Reply
Antyfutbol?

Nie bądź ignorantem. To, że gra The Blues różni się od gry Barcelony nie znaczy, że grają gorzej. Są drużyną świetnie zgraną, która potrafi razem się bronić i razem atakować, co nie zawsze jest widoczne u innych drużyn. Każdy trener ma inne spojrzenie na grę w piłkę nożną i trenuje drużynę według własnego uznania. Nazywając grę Chelsea antyfutbolem w moich oczach się ośmieszasz niewiedzą o grze takiej drużyny, jaką jest Chelsea...

Z całym szacunkiem z resztą do Barcelony - dla Ciebie antyfutbolem jest defensywa CFC, dla mnie antyfutbolem jest 1000 podań na 40/50 metrze.

Pozdrawiam, Shakuś.
Reply
Bayern nie wytrzymał presji = przegrana. Jak dla mnie wygrana Chelsea zasłużona. Bronili się, parę akcji ofensywnych, głównie zwalanych przez Lamparda i Matę, którzy zbyt wolno je rozpoczynali. Na tym polega piękno futbolu.
Reply
Taktyka Chelsea na mecz z Barceloną i Bayernem wyglądała tak:
-To pamiętajcie, gdy ten podaje tamtemu, wtedy przemieszczacie się tam...
Kilka godzin gadania o defensywie. Koniec odprawy, potem ktoś się pyta
-A co z atakiem?
-Jakoś sobie poradzicie.

Nie jest to gra, która może się podobać, ale jak już mówiłem przedtem - jest cholernie skuteczna. WinkDo tego dochodzi też mega szczęście jakie ma Chelsea.

A czym jest piękny futbol? Według mnie, zespołem który teraz go prezentuje jest Borussia Dortmund i Real Madryt. Wink Twarda gra w obronie i mocny atak, to jest to, co może się podobać.
Reply
Information 
Nie podoba się? zwróciłem uwagę w jaki sposób piłkarze Chelsea przemieszczali się z piłką w stronę bramki rywala 3-4 podania otwierające drogę do bramki.To ma się twoim zdaniem nie podobać? lepsze jest wymienienie 1000 podań w ciągu meczu?.Moim zdaniem nie, ale każdy może mieć przeciwne zdanie.

Najbardziej w tym meczu podobał mi się Drogba, biegał za czterech.Wykonał taką pracę dla zespołu, że głowa mała.Moim zdaniem Di Matteo powinien zostać rozumie się z zawodnikami jak kolega,w niecały sezon odbudował w Chelsea pewność siebie i radość z gry. Poprowadził ich i zwyciężył w rozgrywkach FA Cup i Champions League, dokonał można było się wydawać, że niewykonalnego, cóż widocznie jest świetnym trenerem, mam nadzieję, że jeszcze rok w Chelsea i będą się o niego bić najlepsze kluby w Europie, aczkolwiek nie można go sądzić po jednym sezonie, zobaczymy co pokażę w następnym.

Finał ogółem mi się podobał parę fajnych składnych akcji,dramaturgia czego chcieć więcej? Smile .
Reply
Czy ja coś mówiłem o tysiącach podań w ciągu meczu? Taki futbol gra tylko Barca. Tongue Chelsea nie gra ładnej piłki, w zasadzie nigdy nie lubiłem ich gry, czekałem na to, aż Villas Boas odmłodzi zespół i zmieni trochę styl gry, ale nie dano mu dokończyć sezonu i Di Matteo przywrócił do podstawowego składu tych najstarszych.
Gra Chelsea w ostatnich spotkaniach przypominała mi grę zespołu z Ekstraklasy (oczywiście The Blues robiło to lepiej i to o dużo), a dokładnie Śląska Wrocław. Wink Który piłkarsko nie gra zbytnio ładnej piłki, ale jednak osiągnięcia ma. O, przypomniało mi się. Chelsea gra w dosyć podobny sposób jak RFN, gdy ta reprezentacja osiągała największe osiągnięcia. Czyli strzel bramkę i zamuruj bramkę.
TAKA GRA w żaden sposób nie może się podobać, jedyne za co można pochwalić Chelsea, to za czasem dobre kontry i nic więcej. Tongue
Reply
No to ten temat chyba zostanie zakończony w tym sezonie Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)