• 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna - Euro 2012.
Tak szczerze wierzycie że,Chelsea nie straci gola na terenie Barcelony?Nie chce mi się w to wierzyć.Mogą zrobić mur na 90minut,ale Barcelona na pewno u siebie z nimi wygra.Jedyne na co Chelsea w Barcelonie może liczyć to kontry bo w tym są bardzo dobrzy Smile
A i mieli sporo szczęścia w meczu u siebie iż,nie było chociaż te 1-1.
Ja, mimo, iż jestem fanatykiem Barcy od lat, to stwierdzam, że Chelsea jest teraz w lepszej sytuacji.
Zapewne postawi ona formację defensywną, aby chociaż utrzymać wynik, a słyszałem, że Guardiola wystawi 3-4-3, więc ta szczelna defensywa The Blues odbierze komuś piłkę, kontra, pięciu ( np. Mata, Torres, Drogba, Lampard, Cole ) na trzech ( Pique, Puyol, Alves ) i po zabawie. 1-0 dla Chelsea, czyli ogólnie 2-0, a bramki na wyjeździe liczą się podwójnie.
My, fani Barcy musimy uwierzyć w wygraną i modlić się za Barcę !
Wierzę że będzie jak przed rokiem, ta bramka Iniesty... Wink
Mnie tam się wydaje jednak że Chelsea na pewno nie będzie się bronić całe 90minut. Obstawiam że w 2 połowie zaatakują. Na początku pozwolą wystrzelać się Barsie a potem rura Tongue Ale to tylko przypuszczenia, Cool
Ja też wierzę w Inieste. Ale wielka szkoda, Barca bez Villi i niby bez Alexisa.
Pewnie będzie trio - Messi, Cuenca, Tello.
Ja na miejscu Guardioli dałbym nawet autobus, albo chociażby nawet te 4-3-3. No bo jeśli Chelsea się przebije, to będzie miała '' podwójnego gola ''.
A obstawiam 4-1 dla Blaugrany, ale mimo to nie faworyzuję żadnego klubu w tym meczu, ale magia kibiców Barcy, którzy na Camp Nou robią ze tego dwunastego zawodnika w składzie... mhm. <3
A co do LE: to Falcao ładnie strzelił. A obstawiam finał Bilbao - Madryt.
Będzie ultra-defensywa na pewno ze strony Chelsea.Co na to Barcelona się okażę Smile
Tak, na sto procent defensywna.
A co do meczu Real - Bayern . Real szybko odrobi straty na Bernabeu ? Ma też gol na wyjeździe, więc straty praktycznie odrobione, ale czy powiększy dorobek ?
I czy Bayern się przebije i strzeli bramkę ?
Hmm tak obie (niespodziewanie drużyny wygrały) a mianowicie Chelsea oraz Bayern i przez to przegrałem 20 zł Sad ale trudno Barcelona grała dobrą piłkę ostatni słupek poprzeczka przerzutka i szczęśliwe wybicie gracza Ashleya Cole ... No trudno Chelsea dało bardzo dobrą ofensywną akcję w której Drogba pięknie strzelił bramkę co do Realu to Mario Gomez pokonał bramkarza i odrzucił przejście do Królewskich pozostały nam 2 mecze które rozegrają się na stadionach faworytów Tongue
Smile
Pamiętajmy że Bayern musi jedynie zremisować. Sądzę, że będą właśnie w to celować.
Bramka Drogby była piękna ? Wow, obejrzyj sobie lepiej bramki Messiego, czy Ronaldo.
Wielki Awersomik:
Tak, wiem. A Bayern ma świetnych zawodników i stać go na to.
Tongue
Bramki Messiego czy Ronaldo są piękne? Obejrzyj sobie gole np. Gerrarda lub Lamparda. Ok, Ronaldo potrafi uderzyć, ale Messi nie zdobywa pięknych goli.