Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna - Euro 2012.
Real ma lepszą sytuację, bo strzelił bramkę na wyjeździe. A bramki na wyjeździe liczą się ''podwójnie''.
Reply
Podwójnie Tongue One działają tylko w przypadku remisu, jakoś słowo "podwójnie" nie pasuje Tongue.
Reply
Chelsea zagrała świetnie, nie grają już na dobrą sprawę o nic poza LM także rewanż będzie ciekawy
Reply
No może i racja, ale jak Barcelona wygra 1:0 to dogrywka, a jak Real 1:0 to Bayern odpada.
Reply
POtrzebna bedzie remontada Cool ale mecze tym ciekawsze nie ma co Chelsea pokazała jak grać z Barcą
Reply
Mam nadzieje na finał Bayern-Chelsea , innej pary nie strawię :<
Reply
No akurat Real ma lepszy wynik, może nie o dużo, ale lepszy. Zwycięstwo jeden do zera daje mu awans, natomiast Barcelonie dogrywkę. Podobnie jest jeśli chodzi o straconego gola. Strata bramki przez Barcę powoduje przymus strzelenia 3 goli jeśli chcą awansować, natomiast strata gola przez Real tylko 2 bramki do strzelenia jeśli chodzi o dogrywkę. Czekam na finał Real-Chelsea Big Grin !
Reply
(2012-04-18, 16:53:53)Berenir Wrote:
(2012-04-18, 13:50:56)Berenir Wrote: No chyba na 1 się nie skończy. Cool Mourinho dobrze wie że 1:0 to nie jest na 100% awans, wystarczy bramka dla Bawarczyków w końcówce meczu i po zawodach, dlatego spodziewam się kilku bramek w rewanżu. Smile

Zapomniałem że Chelsea gra u siebie. Dlatego teraz zmieniam typ na następujący:
Chelsea 1:0 Barcelona
(77' Drogba)

Zapomniałem że Chelsea gra u siebie. Dlatego teraz zmieniam typ na następujący:
Chelsea 1:0 Barcelona
(77' Drogba)

Pomyliłem tylko minuty Tongue
Gratulacje dla Di Matteo który znakomicie dobrał taktykę. Chelsea zagrała mądrze w obronie i zabójczo w ataku, wystarczył 1 kontratak i Barcelona wyjechała z niczym.
Reply
Komentarz komentatora w czasie gola "Bramka padła po złym podaniu najlepszego piłkarza Leo Messiego" To mnie dobiło. A co to piłkarz robot ? Że wszystkie jego podania są celne. Żałosne są te niektóre komentarze. Ale mniejsza o to, czas na moją wypowiedź.
Barcelona nie grała źle, lecz Chelsea była głęboko cofnięta w obronie. Messiego kryło 3 zawodników, też był odcięty od gry (chociaż miał tam parę akcji, w których zdołał minąć 3 zawodników). I nie mieli jak grać piłką. Chelsea miała ile 2, 3 okazje bramkowe, a Barca ? Messi z główki 1, Puyol 1 z główki, Fabregas 2, Sanchez 1, Pedro 1 w końcówce i Sergio w końcówce jak dobijał po strzale Pedro. Reasumując wynik powinien być taki 6:3 Dla Barcy, ale widzicie jakim ważny w drużynie jest bramkarz. Barca od początku mówiła, że ciężko się gra na Stanfor. Wydaję mi się, że na Camp będzie podobnie jak z AC Milanem. Pierwszy mecz na San Siro 0:0 każdy mówił, że Barca bd miała kłopoty u siebie, a tu bum 3:1 dla Barcy. Reasumując wszystko Barca wygra w dwumeczu 2:1.

Visca el Barca !
Reply
Information 
Stamford, a nie Stanfor. Okazja bramkowa to nie bramka. Jeśli tak by było, to po co w ogóle bramkarz? Oczywiście, Barcelona dominowała, jednakże w Anglii nie gra się tak, że piłkę masz cały czas przy nodze. Tam wolą prostopadłe podanie, gra skrzydłami, gra z kontry. Do tego silna obrona. Chelsea wybrała dobry wariant, który im się opłacił. Obrońcy dobrze kryli Messiego. Minął dwóch, to odebrał mu piłkę trzeci. Oczywiście, zabrakło im trochę szczęścia, ale nie zawsze można wygrywać. Od tego są dwumecze. Jeśli Barca jest lepsza - udowodni to na CN. Wczoraj po prostu Chelsea była lepsza. W tym meczu ich taktyka okazała się skuteczna. Bronili się dwoma liniami defensywnymi, aby Barcelona nie miała jak rozgrywać piłki. Opłaciło się.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)