Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna - Euro 2012.
Trochę chamsko że nie chcą przeznaczyć dla miasta,czyli nie będzie robiony żaden koncert itd. na stadionie?
Reply
W Monachium nadal jest użytkowany stadion olimpijski i kilka mniejszych stadionów.A to że,chcą mieć stadion tylko dla siebie nie powinno dziwić.To samo robi na przykład Schalke również spłaca stadion.Wiele klubów tak robi.
Reply
W Polsce przeznaczają dla miasta, bo nie mają kasy na całkowite spłacenie.
Reply
Fakt
Reply
Dokładnie. Ale Polska w porównaniu do innych lig nawet tych ze wschodu nie ma ani jednej drużyny w Lidze Mistrzów.. a tam przynajmniej w grupie mają po dwie. A tak narzekamy na kraje wschodnie -,-
Reply
No niestety jesteśmy w nielicznym gronie lig których zespoły nie grają w LM. To tylko podkreśla jaka nasza liga jest słaba, w Polsce nie ma perspektyw i dlatego bardziej utalentowani gracze uciekają z kraju do Niemiec, Anglii, Holandii. Mocna liga to mocne zespoły z dobrymi grajkami, a u nas...?

1 mecze.
Barcelona 1:1 Chelsea
Bayern 1:3 Real
Reply
Photo 
Tylko jest dwóch do trzech zawodników z Polski na poziomie Ligi Europejskiej: Ljuboja, Rudniev i Genkov. Ani jednego Polaka -,- Ale mi się w LE podobała gra Sebastiana Mili (Śląsk Wrocław) tam grał lepiej niż w Ekstraklasie.
Reply
Miszczu Damian:
Zobaczcie gdzie doszedł Cypryjski Apoel 1/4 finału ligi mistrzów!
W tej chwili polskie kluby mogą pomarzyć by nawet zagrać w fazie grupowej niestety Angry
Reply
W LE to w ogóle cały zespół Śląska grał świetnie. W ekstraklasie gra słabo, coś się posypało i stracili lidera, teraz przy dobrej grze Korony i Ruchu może stracić 2 a nawet 3 miejsce, a szkoda ponieważ przydałby się nam taki zespół w LE.
Co do zawodników których wymieniłeś to mogę skreślić Rudniev'a. Co on daje Lechowi? W rundzie wiosennej Lech był w formie to strzelał bramki, gdy tylko środek pola zaczął gorzej grać to i on nie strzelał... Na poziomie europejskim, światowym nie wymaga się od napastnika tylko strzelania, musi nauczyć się wychodzić do piłki, pokazywać się, czasami nawet rozgrywać, asystować.
Reply
Ale ogólnie Rudniev jest dobrym napastnikiem. Popatrz tylko ile goli zdobył naciskając na rywali a Ci popełniali błędy.. dużo jest takich. M.in. pamiętam gola z Cracovią bodajże.. obrońca chciał podać do bramkarza Rudniev`a miał na plecach i podał za lekko i Artiom sam od połowy i tylko bramkarz przed sobą.
___________________________________________________________________________________________________
Ale większość drużyn gra tak jak Śląsk... w pucharach europejskich to grają jak nigdy a liga totalna klapa. Przykład? Bundesliga. Borussia Dortmund i Bayern Monachium. Bayern wyśmienicie gra w Lidze Mistrzów natomiast Bundesliga to załamka. Gubią punkty nawet ze spadkowiczami. Znowu Borussia w lidze niemieckiej leje na głowę wszystkich, a Liga Mistrzów to tylko wycieczki.
___________________________________________________________________________________________________
Ostatnio chyba prezes Bayernu wypowiadał się, że Borussia nie ma klasowych piłkarzy tylko zgrany zespół. I przez to świetnie grają. Ale przecież Goetze nie jest klasowym czy Groskroit (No wiecie o kogo chodzi Big Grin)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)