Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztuki walki
Witam wszystkich! Smile

W tym temacie będzie można porozmawiać na temat sztuk walki.
Piszcie jakie sztuki walki trenujcie/ lubicie oglądać lub po prostu Wam się podobają.
Ostatnio wśród młodzieży panuje moda na MMA. Ja od 3 lat trenuję BJJ (Brazylijskie Jiu-Jitsu), bardzo podoba mi się ten rodzaj walk, ponieważ uczy dyscypliny i szacunku do rywali.

O i np. Jaki jest Was ulubiony zawodnik/ Fighter? Big Grin
Reply
chciałbym się zapisać na takie sztuki walki, co najlepiej wybrać? nie chodzi tutaj o box, chce coś w stylu karate, tylko ciekawszego.
Reply
Judo albo zapasy Big Grin Jak mocno kopiesz to radzę Kick-Boxing.
Reply
Chodzi mi o coś w stylu "Bruce lee" "Chuck Norris" Cool
Reply
Może wrestling? Tongue Ja trenuję z kolegami amatorsko. Chodzi Ci bardziej o nawalanki czy raczej technikę?
Reply
Chodzi mi o obronę siebie w razie gdy napadnie na mnie 3 kolesi. Oczywiście żeby było skuteczne. Zastanawiam się nad kick- boxingiem, wydaje się być ciekawe.
Reply
A szybko biegasz? Big Grin Bo wiesz jak się grupka zbierze na jednego to nie ma co herosować bo tu żadne sztuki walki nie pomogą Cool Jak chcesz to spróbuj chodzić na ten Kick-Boxing, tam gdzie mieszkasz może jest jakiś klub,do którego można się zapisać?
Reply
Tak, biegam szybko. Big Grin
Co do klubu.. w mojej miejscowości mam klub, tylko z tego co wiem chodzą tam głównie starsi. Jeszcze pomyślę nad tym kick boxem, może znajdę coś lepszego.
Reply
Jak coś to pisz tu pomyślimy jeszcze Tongue

A jaki jest Twój ulubiony zawodnik dajmy na to MMA?
Reply
Ninjitsu ktoś trenuje? Big Grin O ile można to nazwać sztuką walki. Dodgy
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)