Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka - temat ogólny.
#1
Witajcie.

Są tematy o piłce nożnej i innych sportach, ale nie ma o siatkówce.Jako iż jest to moja ukochana dyscyplina sportowa, postanowiłem założyć o niej temat.

A więc do rzeczy:

Ja kibicuję 2 drużynom : ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle ( moje miasto ), oraz zaprzyjaźnionemu z ZAKSĄ Jastrzębskiemu Węglowi.Oba te zespoły, mają bardzo dobrych siatkarzy.
W siatkówkę gram od 2-3 klasy podstawowej czyli gdzieś 6-7 lat.W najbliższym czasie, chciałbym zacząć trenować z moim kolegą na takim poziomie, aby reprezentować swoją szkołę na zawodach.

Dzisiaj moja ZAKSA wygrała z Delectą 3:1 po czym awansowała do finałowego turnieju Enea Cup 2012, który odbędzie się w Rzeszowie.Mam wtedy ferie zimowe, więc być może z resztą kibiców z Kędzierzyna uda nam się przyjechać i dopingować nasz klub.

Oto kilka witryn internetowych o siatkówce:
-www.plusliga.pl ( polecam najbardziej, posiadają pod domenę plusligatv gdzie są emitowane różne filmiki, aktualnie wg. mnie najlepszą serią jest Igłą Szyte. Jak na razie są tylko 4 odcinki, ale co wtorek o 19 są dodawane nowe. W filmikach jest pokazane życie naszych reprezentantów na Pucharze Świata w Japonii. )
-www.volley24.pl
-www.siatka.org


A wy, kibicujecie komuś?A może interesuje Was tylko reprezentacja.

Mam nadzieję, że temat się przyjmie, a was zachęcam do dyskusji Dodgy
Reply
#2
Skra!
Reply
#3
Resoooooovia Rzeszów ! Big Grin
Reply
#4
Ja interesuję się trochę siatkówką, gram czasami z kumplami na dworze Dodgy. Kibicuję tylko polskim reprezentacjom, zarówno mężczyzn jak i kobiet Tongue.
Reply
#5
Lightbulb 
Rocksteady:
Oto jak będzie wyglądał półfinał pucharu Polski

I półfinał: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
II półfinał: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów.

Myślę, że drugi półfinał będzie bardziej emocjonującyy Big Grin

Wg. siatkówka powinna być sportem narodowym 100% większe sukcesy niż piłkarze, no ale kasa górą.
Reply
#6
A nie jest ? Ja uważam, że siatkówka jest jedynym sportem w Polsce, który cieszy się tak wielką popularnością. Do piłki nigdy nie żywiłem żadnego uczucia, a siatkówką dosłownie żyję Big Grin
Reply
#7
Lubię siatkówkę, kibicuje Resovi Rzeszów. Heart Tongue Czasami jeżdżę na mecze.
Reply
#8
Star 
Ja tak samo.Zauważ jakie są emocje przy każdym punkcie, przy każdym bloku, ataku, przyjęciu. W piłce nożnej są race i zero sukcesów. Na siatkówkę, znam ludzi którzy przychodzą z rocznymi dzieciakami, na piłke nożną sam się bym bał iśc.\

Sportem narodowym jest piłka nożna, chociaż nie wiem z jakiej racji.Ale myślę, że dla prawdziwego kibica siatkówka i tak jest czymś więcej niż tylko sportem narodowym.


PS: Macie jakieś filmiki, bądź zdjęcia z siatkarzami lub z meczy?Dajcie linki z miłą chęcią pooglądam. Sam jak na razie mam zdjęcie z : S.Świderskim,A.Rouzierem,G.Samicą(Samikiem Dodgy ),W.Kaźmierczakiem, Ł.Żygadło, Z.Bartmanem, P.Gackiem, M.Djuriciem oraz E.Birarellim.
Reply
#9
Oj nie narzekaj.Czy wiecie, że my jesteśmy gospodarzami MŚ w siatkówce w 2014 roku? Huh
Reply
#10
Hmmm, nie chwaląc się to mam już pokaźną liczbę autografów siatkarzy w tym André Nascimento ( Weee ! Z Włochem na migi się dogadałem i poszedł do niego i przyniósł mi ^^ ). Siatkówką zainteresował mnie mój tata. Pamiętam pierwszy mecz na jakim byłem, Resovia vs Zaksa. Niestety Resovia 3;2 przegrała. Nigdy nie zapomnę tych emocji Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)