Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka - temat ogólny.
Witajcie.

Są tematy o piłce nożnej i innych sportach, ale nie ma o siatkówce.Jako iż jest to moja ukochana dyscyplina sportowa, postanowiłem założyć o niej temat.

A więc do rzeczy:

Ja kibicuję 2 drużynom : ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle ( moje miasto ), oraz zaprzyjaźnionemu z ZAKSĄ Jastrzębskiemu Węglowi.Oba te zespoły, mają bardzo dobrych siatkarzy.
W siatkówkę gram od 2-3 klasy podstawowej czyli gdzieś 6-7 lat.W najbliższym czasie, chciałbym zacząć trenować z moim kolegą na takim poziomie, aby reprezentować swoją szkołę na zawodach.

Dzisiaj moja ZAKSA wygrała z Delectą 3:1 po czym awansowała do finałowego turnieju Enea Cup 2012, który odbędzie się w Rzeszowie.Mam wtedy ferie zimowe, więc być może z resztą kibiców z Kędzierzyna uda nam się przyjechać i dopingować nasz klub.

Oto kilka witryn internetowych o siatkówce:
-www.plusliga.pl ( polecam najbardziej, posiadają pod domenę plusligatv gdzie są emitowane różne filmiki, aktualnie wg. mnie najlepszą serią jest Igłą Szyte. Jak na razie są tylko 4 odcinki, ale co wtorek o 19 są dodawane nowe. W filmikach jest pokazane życie naszych reprezentantów na Pucharze Świata w Japonii. )
-www.volley24.pl
-www.siatka.org

A wy, kibicujecie komuś?A może interesuje Was tylko reprezentacja.

Mam nadzieję, że temat się przyjmie, a was zachęcam do dyskusji Dodgy
Reply
Skra!
Reply
Resoooooovia Rzeszów ! Big Grin
Reply
Ja interesuję się trochę siatkówką, gram czasami z kumplami na dworze Dodgy. Kibicuję tylko polskim reprezentacjom, zarówno mężczyzn jak i kobiet Tongue.
Reply
Lightbulb 
Rocksteady:
Oto jak będzie wyglądał półfinał pucharu Polski

I półfinał: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
II półfinał: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów.

Myślę, że drugi półfinał będzie bardziej emocjonującyy Big Grin

Wg. siatkówka powinna być sportem narodowym 100% większe sukcesy niż piłkarze, no ale kasa górą.
Reply
A nie jest ? Ja uważam, że siatkówka jest jedynym sportem w Polsce, który cieszy się tak wielką popularnością. Do piłki nigdy nie żywiłem żadnego uczucia, a siatkówką dosłownie żyję Big Grin
Reply
Lubię siatkówkę, kibicuje Resovi Rzeszów. Heart Tongue Czasami jeżdżę na mecze.
Reply
Star 
Ja tak samo.Zauważ jakie są emocje przy każdym punkcie, przy każdym bloku, ataku, przyjęciu. W piłce nożnej są race i zero sukcesów. Na siatkówkę, znam ludzi którzy przychodzą z rocznymi dzieciakami, na piłke nożną sam się bym bał iśc.\

Sportem narodowym jest piłka nożna, chociaż nie wiem z jakiej racji.Ale myślę, że dla prawdziwego kibica siatkówka i tak jest czymś więcej niż tylko sportem narodowym.

PS: Macie jakieś filmiki, bądź zdjęcia z siatkarzami lub z meczy?Dajcie linki z miłą chęcią pooglądam. Sam jak na razie mam zdjęcie z : S.Świderskim,A.Rouzierem,G.Samicą(Samikiem Dodgy ),W.Kaźmierczakiem, Ł.Żygadło, Z.Bartmanem, P.Gackiem, M.Djuriciem oraz E.Birarellim.
Reply
Oj nie narzekaj.Czy wiecie, że my jesteśmy gospodarzami MŚ w siatkówce w 2014 roku? Huh
Reply
Hmmm, nie chwaląc się to mam już pokaźną liczbę autografów siatkarzy w tym André Nascimento ( Weee ! Z Włochem na migi się dogadałem i poszedł do niego i przyniósł mi ^^ ). Siatkówką zainteresował mnie mój tata. Pamiętam pierwszy mecz na jakim byłem, Resovia vs Zaksa. Niestety Resovia 3;2 przegrała. Nigdy nie zapomnę tych emocji Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)