Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka - temat ogólny.
#51
Bug 
Tobiar, gdyby nie pani Angie i jej "-25 repa", a potem wielokrotne "-3 repa" za mówienie rzeczy niewygodnych bądź też posiadanie własnego zdania, dawno miałbym go ponad 100. No ale cóż, płakać nie zamierzam Smile

-Adams-:
Tu nie ma rewanżu, tu wszystko pokaże jeden dzień. Wystarczy mieć gorszy dzień, by odpaść. Jeden lepszy dzień, "dzień konia" i wszystko może się odwrócić. Także absolutnie wszystko może wpłynąć na wynik- to, co siatkarze tego dnia zjedzą, klimat, zmęczenie po podróży, doping, tempo, w jakim "wejdą" w mecz, i tak dalej. Dlatego też puchar posiada wiele niespodzianek. I wierzę, że te wszystkie okoliczności pomogą Resce. Wierzę, że ten weekend będzie ich, gdzie "zaskoczy, zazębi" się ich gra i te "trybiki" zaczną działać jak należy. Wierzę, a może marzę o finale Resovia-Jastrzębie i wielkim rewanżu za finał sprzed 2 lat, kiedy Puchar już praktycznie był nasz, ale Ptoki nam go wydarły w ostatniej chwili. Myślę jednak, że wszystko w naszych rękach i, co ważne- głowach Smile
Reply
#52
Tak dokładnie.
ZAKSA ma żelazną szóstkę, a zamiennikom nasz trenejro nie daje pograć.No chyba, że w sobotę w Bydgoszczy i w środę poprzednią w Kędzierzynie.Myślę, że gdyby dał im więcej szansy, graliby o wiele lepie.Sebastian Warda młody wysoki zawodnik dobry na bloku, wpuszczany tylko na końcówki meczu.Grzesiu Pilarz, bdb rozgrywający, co prawda nie taki jak Guma ale zawsze coś.Kapelus dobry przyjmujący co udowodnił na ostatnich 2 meczach.Z tego co czytałem miał najlepsze statystyki, godnie zastępuje Samika, ale to nie to samo.
Byłem na spotkaniu z zawodnikami gdzie, był Świderski,Kaźmierczak,Gladyr,Gacek,Warda i Grzesiu Pilarz oraz trenerzy K. Stelmach i Kubacki ( nie lubie go strasznie!).
Po zapytaniu pierwszego trenera czemu tak mało wpuszcza zamienników, usprawiedliwił się tym, że ludzie chcą aby, wygrywać ale z słabszym składem nie wygramy.
Nie wiem czy jest to jakieś tłumaczenie ale... no cóż.

Sprawa Pucharu Polski: jeżeli ZAKSA nie dojdzie do finału to obstawiam finał JASTRZĘBIE : RESOVIA. Dodgy
Bo jakoś nie wierzę, żeby nasi wygrali z Jastrzębiem no ale.

Póki co zapraszam do obejrzenia kolejnego filmiku autorstwa pawelle http://www.youtube.com/watch?v=QMnMqJ9l1DM jest na co patrzeć.
Jeżeli macie jakieś filmy, z imprez siatkarskich np: polski hymn w spodku albo coś, prosiłbym o kontakt w tym temacie bądź mejlam mpwvolley24Atgmail.com
Reply
#53
Grześka Pilarza bardzo lubię- pamiętam go, jak "dyrygował" grą Resovii, gdy ta jeszcze okupywała dół-środek tabeli i nie posiadała dobrego sponsora. Zawsze go uważałem za solidnego, dobrego sypacza, i uważam za błąd, że postanowiono się go pozbyć. Zresztą, ZAKSA pokazała, że jako zmiennik jest bardzo dobrym siatkarzem- życzę mu jak najlepiej.
A najważniejsze powinny być nie poszczególne wyniki, a końcowy efekt. Co prawda, trenera bronią wyniki, tak to należy odbierać, ale wystawianie tej samej szóstki na Skrę i na Lotos to dla mnie nieporozumienie- tak potrafi tylko ZAKSA i...Resovia, której "tajne taktyki" są jak dla mnie niezgłębione... Innymi słowy mówiąc, człowiek sobie może zadać pytanie- po co kontraktować na ławę dobrych zawodników, skoro i tak nie będą wpuszczeni, a jeśli nawet, to tylko na chwilę, a jeśli i na dłużej, to i tak tylko dlategeo, że mecz jest już przegrany. Andrzej Stelmach się jeszcze na tym przejedzie, na pewno.
Reply
#54
Powiem tak, na ważniejsze mecze takie jak z Jastrzębiem, Reską, Skrą ew. Fartem, powinien wpuszczać podstawową szóstkę, ale na takie jak Gdańsk czy inne dać odpocząć żelaznym a dać pograć zamiennikom, każdy z nich by się na pewno ucieszył, bo żelaźni by odpoczęli a ławkowi by sobie pograli.
Reply
#55
Resovia ma bardzo mocną kadrę oraz wiele indywidualności, które mogą przesądzić o meczu. Mi jest to obojętne kto wygra Puchar Polski, gdyż kibicuję AZS Olsztynowi, który odpadł właśnie z Resovią Dodgy Życzę dobrego meczu rzecz jasna dla Twojej Reski.
Reply
#56
Zapraszam do oglądnięcia nowej produkcji mojego autorstwa o naszych mistrzach Dodgy http://www.youtube.com/watch?v=v6-OICaZJjs


http://www.youtube.com/watch?v=SFMsVuH9wl8 Samik i Rouzier Big Grin
Reply
#57
Zapraszam do wirtualnego zwiedzenia Hal klubów Plusligi Dodgy
http://www.youtube.com/watch?v=kBXu3NIy9-M

BTW: Szykujemy się na mecz ze SKRĄ.
P.Stelmach na Belgrad powinien wystawić 2 skład, a pierwszą szóstkę zostawić na Skrę i pokazać klasę Dodgy
Przyjedzie ktoś z was na mecz?
Reply
#58
Na jaką Skrę, jak teraz liczy się tylko Puchar Polski? A żeby zagrać ze Skrą, musicie najpierw pokonać Jastrzębie, a Skra- Resovię. Nie wierzę, że Skra pokona Resovię a już tym bardziej, że Jastrzębie padnie w meczu z ZAKSĄ. Bo przyznacie sami, że ZAKSA Jastrzębianom zawsze leżała i od kiedy pamiętam regularnie z ZAKSĄ wygrywała.
Reply
#59
Chodzi mi o niedzielny mecz ZAKSY z PGE, a nie o puchar polski więc się tak nie bulwersuj
Reply
#60
Nie bulwersuję, wy mnie na tym forum nie możecie zbulwersować Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)