Marica, Ciprian

rezerwa
Schober, Mathias Escudero, Sergio
Hoogland, Tim Uchida, Atsuto Höger, Marco Jurado, José Manuel Draxler, Julia

Ze stanowiska komentatorskiego wita was Tomasz Fezaes. Dzisiaj na stadionie Amsterdam ArenA będziemy świadkami ciekawego meczu pomiędzy zespołami Ajax Amsterdam kontra Schalke. Zawodnicy wychodzą na boisko. Zaczyna Ajax.
1` - Sulejmani przy piłce i podaje do obrony która zaczyna między sobą podawać piłke.
3` - Vidić podaje do Van der Wiela który wyprowadza rajd prawą stroną.
4` - Holender juz przy polu karnym. Wrzuca ale łapie bez problemu piłkę Ralf Fahrmann.
5` - Fahrmann wykopuję i pojedynek główkowy Vidicia i Iniesty. Pojedynek wygral Vidic i od razu podaje do Anity,
6` - Anita przebiegł 10m z piłką i podaje do Eriksena. Eriksen z pierwszej piłki podaje do Ozbiliza jednak nie dokładnie.
7` - Howedes przejął niecelne podanie i od razu podaje do Łukasza Piszczka. Piszczek wyprowadza atak bokiem. Podaje do Joela Matipa który ma dogodną sytuację by wrzucić w pole karne. Wrzuca od razu.
8` - Marica dochodzi do wrzutki. Główka ale za wysoko i piłka wędruje nad bramkę.
9` - Neuner wykopuje piłkę nie dokładnie i piłka wychodzi na aut. Escudero szybko wykonuje aut. Fuchs środkiem podaje do Andresa Iniesty.
10` - Iniesta schodzi w pole karne podaje do Boatenga który jest dobrze ustawiony. Jednak podanie do niego nie dotarlo bo Iniesta jest faulowany przez De Sciglio. więc mamy rzut karny. Sędzia upomina jedynie De sciglio ale powinien dać kartkę.
11` - Do piłki podchodzi Matip. Skupienie Neunera. Matip strzela w lewy dolny róg bramki! Lecz cudem obronił Neuner. Świetna obrona.
12` - Neuner wyrzuca lekko piłkę do Metzeldera. Metzelder podaje do Howedesa. Benedikt do Papadopoulosa. Grek mu oddaje piłke. W ten sposób obrońcy rozgrywają parę minut.
15` - Piszczek przy piłce. Daleki wykop Polaka do Matipa. Matip bokiem rozgrywa akcję. Wrzuca piłkę w pole karne. Lecz byly bramkarz Schalke łapie piłkę.
16` - Akcja Ajaxu. Anita do Eriksena. Eriksen do Ledeiro. Urugwajczyk podaje prostopadle do Ozbiliza. Ozbiliz strzela! Ale nie celny strzał. Obok bramki,
17` - Fahrmann krótko do Metzeldera. Niemiec rozgrywa piłkę z Papadopoulosem, Escudero i Fuchsem.
19` - Jednak piłkę przejmuje Sulejmani. Mija obrońców pokolei. Bramkarz wychodzi. Sulejmani lobuje! Jednak nie celnie bo piłka ląduje na górnej siatce bramki.
20` - Koleny raz próbuje akcję stworzyć Schalke. Jednak znów przejmuje Ajax. A dokladniej Silva. Przerzuca piłkę na drugą stronę do Anity. Anita schodzi w pole karne. Podaje do Lodeiro on jednak uderza w słupek.
21` - Akcja trwa nadal! Pilkę przejmuje Rits, Mats wycofuje do Silvy. Silva wrzuca główka Eriksena poprzeczka! Od poprzeczki wybija na rzut rożny Howedes.
22` - Rits wykonuje rzut rożny. Jednak Fahrmann piąstkuje. Piłkę przejmuje De Sciglio. Wrzuca w pole karne, główka Sulejmaniego ale pudło.
od 23` do 27` - Nudne rozgrywanie piłki przez Schalke.
28` - Dynamicznie mija zawodników Ajaxu Iniesta! Jest prawie w polu karnym ale zostaje sfaulowany przez de Sciglio. Sędzia tym razem daje mu żółtą kartkę. I mamy rzut wolny z 20 m.
29` - Fuchs wykonuje rzut wolny. Strzał... ale minimalnie nad poprzeczką.
30` - Akcja schalke. Piszczek do Escudero, Escudero do Fuchsa, a Fuchs zagrywa do Cipriana Marici. Rumun strzela... ale świetna obrona Neunera jednak Niemiec nie złapał piłki i znów przy piłce Marica.
31` - Marica wycofuje do Escudero. Escudero z 24 metra strzela na bramkę... i jest gol!!! 1:0 dla Schalke!!!
32` - Od środka Sulejmani. Przy piłce Ozbiliz. wycofuje on do Lodeiro. Urugwajczyk miną Escudero i Boatenga. Lodeiro podaje na bok do Anity.
33` - Vernon podaje do Eriksena. Eriksen miną Metzeldera i wrzuca. Główka Ozbiliza i gol!!! Świetna glówka Arasa. 1:1 znów remis. Tylko dwie minuty wystarczyły by Ajax wyrównał.
34` - Zaczyna boateng z Maricą. Marica podaje na skrzydlo do Piszczka. Piszczek biegnie okolo 25 metrów i podaje do Matipa. Matip mija Silve ale pilkę przejmuje Vidić. Serb wybija piłkę w aut.
35` - Na boku akcję rozgrywa Piszczek z Matipem. Piszczek wrzutka ale nie dokładna. Van der Wiel podaje do De Sciglio.
36` - De Sciglio do Anity. Jednak piłkę od holendra przejął Metzelder. Metzelder do Papadopoulosa. Grek do Howedesa. Benedikt w powietrzu podaje do Boatenga.
37` - Boateng się odwraca i zaczyna rajd. Minął już De sciglio. Po minięciu podaje do Iniesty, hiszpan mija i Silve i Van der Wiela. Jednak stanął mu na drodze Vidić. Serb wybija na aut.
38` - Aut wykonuje Piszczek, wyrzuca do Iniesty. Andres wrzuca ale pilkę łapie Neuner.
43` - Przy piłcę Marica. Jest sam na sam z Neunerem. Bramkarz Ajaxu wychodzi, Marica mocno uderza lecz Neuner ledwo broni. Ale jest pusta bramka.
44` - Do pilki dochodzi Boateng ale przy nim jest Vidić. Pojedynek siłowy wygral serb, więc nie ma gola. Vidic mocno wbija do Sulejmaniego ale on niestety źle przyjął. I przy piłce Howedes.
45` - Howedes podaje do Fuchsa. Christian podaje do matip jednak Matip źle wrzucił i pilka poszla na aut.
Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy po kiepskiej wrzutce Matipa. Jak na razie na Amsterdam ArenA jest wynik 1:1. Ale oba zespoły jak widać chcą gola strzelić by zdobyć te 3 punkty. Ja na razie z wami się żegnam ale powracamy na Amsterdam ArenA za kwadrans.