Obrońcy: Gordan Bunoza, Nicolai Boilesen, Osman Chavez, Junior Diaz
Pomocnicy: Andraz Kirm, Lucas Piazon (junior), Łukasz Garguła
Napastnicy: Robert Lewandowski, Thierry Henry

Już dziś, tak od wielu czekany mecz Wisły Kraków z Atlético Madryt.
Jest dziś z wami:
Dariusz Ptakowski.
Zdecydowanym faworytem zdaje się być Atlético, lecz jak wiadomo, nie zawsze faworyci okazują się najsilniejsi.
Już za moment rozpocznie się spotkanie, czekamy na pierwszy gwizdek.

1' - Ciężko usłyszeć pierwszy gwizdek arbitra. Wrzawa na stadionie jest niesamowita. Rozpoczynamy spotkanie podaniem Angela Di Marii do Grosickiego.
2' - Walka o piłkę na wysokości środka boiska, niebezpieczne wycofanie do bramkarza Atlético, ten ze spokojem wykopuje piłkę.
3' - Odebranie piłki przez Forlana, może być groźnie! Wrzutka w pole karne!
4' - Łapie Wojciech Szczęsny. Lekkie podanie do Damiena Perquisa, lecz nie może opanować piłki! Przejęcie przez Aguero, strzał i poprzeczka! Piłka ląduję w aut.
5' - Tym razem Szczęsny nie ryzykuje, wybija piłkę daleko w przód.
6' - Błaszczykowski wraz z Grosickim powoli podają sobie piłkę.
7' - Zaczyna się coś dziać, Przerzut piłki na lewą stronę, gdzie urwał się De Ceglie! Wrzuca piłkę w pole karne, lecz nikogo tam nie ma.
8' - Entuzjazm obu drużyn do zdobycia bramki zaczyna słabnąć. Obrońcy Atlético podają sobie piłkę, czekając na jakąś próbę odbioru ze strony rywala.
9' - Mocne podanie do Turana, lecz ten zwalnia akcję.
10' - Zespół Wisły próbuje szarpnąć tempo rozgrywki, ale Atlético nie oddaje piłki.
11' - Godin mocno zfaulowany na środku boiska, to zasługuje na kartkę! Kończy się tylko ostrzeżeniem. Będzie rzut wolny.
12' - Mocna wrzutka w kierunku pola karnego, przyjęcie na klatkę Daniela Alvesa, który od razu szarżuje w kierunku bramki przeciwnika!
13' - W polu karnym znajduje się Neymar, Alves posyła piłkę w jego kierunku, strzela i GOOOOL!!! Po błędzie obrońców, którzy chcieli Neymara zamknąć w pułapkę ofsajdową, wysuwa się, dostaje piłkę i strzela! Tuż pod poprzeczkę, bramkarz nie miał szans. Kibice szaleją!
14' - Troszkę przybici piłkarze Atlético rozpoczynają grę ze środka.
15' - Powoli rozkręca się akcja Berbatova, przyspiesza!
16' - Faul niedaleko pola karnego! Fauluje Patryk Małecki, poszkodowanym jest Berbatov, oj chyba potrzebna będzie zmiana... Żółta kartka dla Małeckiego

SCHODZI: BERBATOV || WCHODZI: DIEGO COSTA

17' - Około 30m do bramki, lecz pod ostrym kontem. Przymierza się Kaka. Wrzutka w pole karne! Forlan próbuje doskoczyć, lecz tylko ociera piłkę i strąca ją za linię boiska. Rozpocznie Wojciech Szczęsny.
18' - Mocne wybicie Szczęsnego, dobre przyjęcie Grosickiego. Spowolnienie szarż obu zespołów, konieczny odpoczynek w postaci lekkich, wolnych podań na własnej połowie boiska.
19' - Podanie Perquisa do Grosickiego, ten rozpoczyna drybling.
20' - Mija pierwszego, drugiego, trzeciego, ach! Cóż za wspaniała akcja! W końcu dobiega pod pole karne i... kiksuje. Zepsuł całkowicie swoją akcję.
21' - Wykop Julio Cesara. Przejmuje Ronaldinho. Podaje do Neymara, ten mu odgrywa i strzela! Ponad poprzeczką. Ponowne rozpoczęcie gry przez Julio Cesara.
22' - Przyjęcie Kaki, ten zgrywa do Aguero. Aguero samotnie. Dobiega do bramki i nie widząc rozwiązania zgrywa do partnera z tyłu.
23' - Nani przyjmuje, rozpędza się, zgrywa w pole karne i fantastycznie interweniuje Wojciech Szczęsny! Łapie piłkę, wykopuje daleko przed siebie. Przyjęcie Ronaldinho. Zgrywa do Neymara. Gdzieś w środku boiska, nagle przewraca się Silvio. Oddaje piłkę przeciwnikowi. Chyba potrzebna będzie interwencja służb medycznych. Nikt nie wie, co się stało.

Na powtórce widzimy, jak Gerard Pique przypadkowo następuje na stopę rywala. To musiało boleć
Na szczęście nic mu się nie stało, może kontynuować grę

26' - Przerwa troszkę się wydłużyła, sędzia będzie musiał doliczyć. Rozpoczyna z ałtu drużyna Atletico.
27' - Ładne przyjęcie Forlana, będzie okazja! Strzela i wyciąga się jak struna Wojciech Szczęsny! Będzie go dziś ciężko pokonać! Bramkarz wznawia grę.
Ładne przyjęcie Pique, gra do De Ceglie, ten gra do Błaszczykowskiego, Kuba gra zwodem, zgrywa do Neymara... Obrońcy przejmują piłkę.
28' - Drużyna Atletico Madryt gra pod własnym polem karnym.
29' - Ładne przejęcie, ale w porę zorientował się Julio Cesar. Wznowienie gry.
30' - Daleki wykop bramkarza, przejmuje Kaka, zgrywa do Aguero, ten wychodzi do sytuacji sam na sam, strzela i piłka wpada do siatki od słupka!

To musiało się stać! Bramkarz Wisły gra dobrze, lecz sam goalkeeper to nie wszystko!

31' - Mamy wyrównanie, rozpoczyna ze środka boiska Wisła Kraków.
32' - Wisła chce zdobyć bramkę, lecz taką grą może ją co najwyżej stracić.
33' - Wycofanie do bramkarza Atletico, ten wykopuje w aut. To chyba nie tak miało wyglądać.
34' - Wyrzut z ałtu, akcja skrzydłem, strzał i tylko boczna siatka. Rozpocznie Julio Cesar.
35' - Daleki wykop, dobre przyjęcie Forlana, natychmiastowe wycofanie piłki w stronę Kaki. Przymierza się do strzału.
36' - Zwód, strzał i... Słupek! Niewiele brakowało!! Wojciech Szczęsny wyskakuje w powietrze i łapie piłkę. Daleki wykop przed siebie.
37' - Przyjęcie Ronaldinho. Czy zacznie czarować? Podaje do Angeli Di Marii, ten cofa się i podaje piłkę do Wojciecha Szczęsnego.
38' - Ponowny wykop. Z przodu nikogo nie ma, piłkarze przepuszczają piłkę. Łapie Julio Cesar. Wypuszcza piłkę pod nogi.
39' - Spokojne prowadzenie piłki, szybkie podanie do Lopeza. Wydaje się być zmęczony.
40' - Lopez z Godinem kolejno oddają sobie piłkę.
41' - Szybkie podanie Lopeza w przód, przejmuje Aguero! Ten szybko podaje do Forlana, który nie zdążył. Piłka ląduje w aut.
42' - Wyrzut z autu, wrzuca De Ceglie.
43' - Piłka pod nogami Szczęsnegom odgrywa do De Ceglii. Ten biegnie w stronę bramki rywala.
44' - Około środka boiska długie podanie do Ronaldinho! Ronaldinho sam! STRZELA!
45' - Piłka wysoko ponad bramką. Wykop Julio Cesara... GWIZDEK ARBITRA.

Do przerwy, po wyrównanym meczu jest 1:1. Jak zwykle faworyci zbytnio nie przeważają, lecz
Wisła wydaje się być już mocno zmęczona.

Zapraszamy na drugą połowę!

[Pisać zmiany]
58' Garguła za Małeckiego.
78' Lewandowski za Ronaldinho.
88' (jeśli będę przegrywać) Henry za Neymara, jeśli wygrywać to Diaz za Pique.

Ktoś dokończy, bo to mój zespół i nie mogę. :<
Postaram się dokończyć, ale najpierw napiszę Benfica - Chelsea. Już jutro powinienem wkleić.
Mogę zabrać Ruch vs Legia ?
Mógłbym gdzieś ci napisać próbny mecz ?

Atdown e-mail czy tutaj napisać ?
Juventus - Lyon Ci pasuje? Smile Skały masz w 1 poście.
Ja mam napisane mecze 2... Smile I właśnie biorę się za trzeci. Czekam wolny post. Wink
Ruch legia mój
Ja zamówiłem Benfica - Chelsea, a nie Ruch - Legia. Tongue
Dobra, wklejam.
________________________________________________________________
Ze stadionu Stamford Bridge w Londynie witają się z państwem debiutujący dzisiaj w roli komentatora Szczepan Darkowski i Dariusz Szpakowski.
Komentować będziemy dziś mecz 3 kolejki Gra League, w którym zmierzą się dwa świetne kluby - Chelsea oraz Benfica, która w okienku transferowym
kupiła mnóstwo świetnych zawodników. Piłkarze na boisku, a my przedstawimy składy :
Chelsea:
Bramkarz: Petr Cech
Obrońcy: Ashley Cole(lewy), John Terry(środek), Branislav Ivanovic(środek), Paulo Ferreria(prawy)
Pomocnicy: Craig Bellamy(prawy), Oriol Romeu(defensywny, przed obrońcami) Yohan Cabaye(środek), Frank Lampard(środek), Juan Mata(lewy),
Napastnicy: Didier Drogba

Benfica Lizbona:
4-3-3
Bramkarz: Eduardo
Obrońcy: Capdevila (lewy), Garay (środkowy), Luisao (środkowy), Lucio (prawy)
Pomocnicy: Gaitan (lewy), Xavi (środkowy), Thiago Alcantara (prawy)
Napastnicy: Podolski (lewy), Cardozo (środkowy), Saviola (prawy)

W tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta, zdecydowanie hit tej kolejki. Zaczną goście z Lizbony powitani ... gwizdami.
1` - Pierwszy gwizdek sędziego. Podolski do Oscara Cardozo. Ten do Xavi` ego, ten na drugą stronę do Gaitana.
2` - Benfica zanudza podaniami zawodników The Blues, ale to dopiero 2 minuta meczu. Teraz Capdevila do Thiago. Ten długim podaniem
szukał Cardozo, jednak spalony.
3` - Petr Cech wybił na połowę Benfici. Piłkę prowadzi Mata. Podaje prostopadle do Drogby ! Ten faulowany na trzydziestym metrze przez
Thiago.
4` - Eduardo ustawił sobie dwuosobowy mur, gdyż w Chelsea są zawodnicy, którzy z takiego dystansu mogą strzelać. Przy piłce Juan Mata, od którego
bardziej spodziewamy się wrzutki w pole karne i Lampard, który może zaskoczyć mocnym uderzeniem. Lampard ! Prosto w mur, piłkę ma Mata.
5` - Atak pozycyjny Chelsea, kibice pomagają temu klubowi jak mogą, klaszczą, śpiewają, radują się.
6` - Z ataku nici, gdyż świetnie spisał się Gaitan odbierając piłkę Terry`emu. Teraz kontra !
7` - Dwóch na trzech. Gaitan i Podolski kontra Ivanovic, Cole i Ferreira.
8` - Kolejny faul w tym meczu, na dzudziestym drugim metrze. Okazja do strzału, ale Cole nie miał innego rozwiązania niż faulować Gaitan`a.
9` - Przy piłce Xavi, Thiago oraz Cardozo. Thiago może wrzucać, natomiast dla Cardozo i Xavi`ego to świetna pozycja na strzał.
11` - Po fatalnie wykonanym stałym fragmencie gry mamy nudę na stadionie w Londynie.
17` - Był strzał Cardozo z trzydziestu pięciu metrów i pierwszy korner w tym meczu, gdyż Cech świetnie wypiąstkował.
18` - Xavi z rożnego ! Gol!!! 1-0!!! Podolski ! Nie, sędzia boczny pokazuje spalony, który rzeczywiście był widoczny i to bardzo wyraźnie. Gratulację dla
arbitra za słuszną decyzję.
19` - Terry do Ivanovic`a, ten na drugą, do Cole`a.
20` - Stoperzy Chelsea z pomocą bocznych obrońcą zamęczają teraz zespół z Lizbony podaniami na własnej połowie.
21` - W końcu dalekie podanie Cole`a, piłkę ma Mata ! Mata do Drogby, prostopadle i świetnie ! Goool!!! 1-0!!! Drogba !!! Tu nie ma mowy o spalonym, Didier Drogba
okiwuje Eduardo i strzela bramkę. Na stadionie radość.
22` - Od środka ponownie Podolski. Xavi. Cofa do Eduardo, ten z pierwszej piłki mocno wybił futbolówkę. Cardozo. Xavi ! Xavi ! Dystans ! Aj, minimalnie nad bramką, ale
Cech od bramki.
23` - Krótkie wznowienie gry. Ivanovic. Do Bellamy`ego. Ten do Romeu. Romeu daleko po ziemi podaje do Lamparda. Faul! Pierwszy żółty kartonik w tym meczu dla
Lucio, za brótalny wślizg w nogi reprezentanta Angli.
24` - Dośrodkowanie, ale zbyt mocne i nikt nie zamknął tej akcji. Od autu Benfica. Na trybunach gwizdy, a na boczne sektory boiska lecą zapalniczki i śmieci niczym deszcz.
30` - Bardzo nudne 6 minut, ale nadal Benfica utrzymuje się przy piłce. Teraz Capdevila do Thiago, ten do Luisao, ten natomiast do Gaitan`a.
31` - Gaitan szukał Saviol`y, ale spalony. Cech od własnej bramki. Piłka przez reprezentanta Czech bita daleko w pole karne Benfici, jednak przejmuje Luisao.
Lucio. Lucio długim podaniem odszukał Podolskiego, ale podanie zbyt mocne, aut dla Chelsea.
32` - Nudy, nudy. Przy piłce londyński zespół Roberto Di Mateo.
34` - Spodziewaliśmy się emocjonującego spotkania, ale momentami tak nie jest. Oprócz fauli i gola Drogby - same nudy.
35` - A jednak zawodnicy The Blues usłyszeli zawód swoich kibiców i rozprowadzają atak. Lampard ! Z dystansu, ale daleko brakowało do gola.
36` - Teraz Benfica. Xavi, Thiago, Xavi, znowu Thiago i ponownie Xavi. Świetna wymiana podań. Hiszpan do Podolskiego. Ten do wbiegającego Cardozo ! Z pierwszej piłki
paragwajczyk po ziemi ! Goooolllll!!! 1-1!!! Świetne podanie Podolskiego i Cardozo pięknym, technicznym, płaskim strzałem na słupek pokonuje Petra Cecha.
37` - Od środka Drogba. Mata, Drogba, Bellamy. Cole. Cole po boku boiska do Maty, ale ten nie opanował piłki i aut dla gości z Lizbony. Znów gwizdy.
40` - Pięć minut do końca regulaminowego czasu pierwszej połowy. Teraz pozycyjnie atakuje Benfica. Cardozo ! Na spalonym.
41` - Terry wybija daleko, nawet zbyt daleko i piłkę łapie Eduardo. Luisao. Lucio. Garay, Capdevila. Ten daleko, do Thiago!
Thiago zauważył Cecha, który wyszedł daleko bramki i próbował go przelobować z połowy boiska, ale z piątego metra Cech.
45` - Arbiter dolicza dwie minuty. Pozycyjnie i ofensywnie próbuje zespół The Blues.
Lampard, Mata, Drogba ! Poprzeczka !!! Drogba potężnie z siedemnastu metrów trafił w poprzeczkę ! Niesamowite ! Mogło być 2-1!
46` - Benfica konstruuję coś z nudnych podań na własnej połowie i stara się rozprowadzić pozycyjny atak, jednak przejmuje Bellamy. Kontra.
47` - Mata nie trafił w bramkę, ale sędzia nie pozwala wykonać '' piątki '' i kończy pierwszą połowę.
Podsumowując.
Gole :
21` - Drogba 1-0
36` - Oscar Cardozo 1-1
Kartki :
23` - Lucio.

Po średnio emocjonującym spotkania, które miało być bardzo, ale to bardzo emocjonujące mamy 1-1. Faworyta nie ma, gdyż to mecz o wysoką stawkę. Jak Chelsea, tak i goście z Lizbony
starają się zdobyć 3 punkty w tym spotkaniu. Żegnają się z państwem Dariusz Szpakowski i debiutujący dziś Szczepan Darkowski. Na Stamford Bridge, na spotkanie 3 kolejki Gra League
Benfica - Chelsea powrócimy za kwadrans.