• 4
  • 5
Piłka nożna
Poczekaj na wujcia.
Widzę, że się nie zgłaszają. Ja mogę napisać kilka meczy, jak chcesz. Smile Mam czas już. Big Grin
Wujcio się nie odzywa, żeby poszło sprawniej, mógłbyś dokończyć?

_______
Oczywiście możecie brać więcej niż jeden mecz.
Question
Ja mam gotowy, ale próbowalem z aryanem się skontaktować ;x Wkleje ten co jest .
Shocked
Post.
46' Rozpoczęła się druga połowa meczu.
48' Pierwszy rzut rożny dla Juventusu. Po dośrodkowaniu Pepe piłka opuszcza końcową linię boiska i Shalke zacznie z "piątki".
50' Andrea Pirlo powstrzymał wślizgiem szarżującego Boatenga i jest róg dla Shalke.
50' Po dośrodkowaniu Matipa z rzutu rożnego piłkę wypiąstkował Buffon.
51' Andrea Pirlo przejął piłkę po niedokładnym podaniu rywali środku boiska. Przytrzymał, pociągnął do przodu i z około 20 metrów uderzył niecelnie.
55' Christian zagrał w pole karne do Iniesty, który już składał się do strzału, ale został powstrzymany czystym wślizgiem .
60' 2:0 Po strzale Pirlo z około 35 metrów piłka leciała w stronę " okienka", bramkarz shalke wyciągnał się jak struna i odbił footbalówkę, ale przy dobitce Robihno, był bez szans .
61' Pierwsza zmiana w Juve : Schodzi niewidoczny Marti, a w jego miejsce Vucinic.
63' Christian strzelił z 20 metrów. Piłka przeleciała obok słupka.
65' Fuchs szarpnął prawą stroną i wywalczył róg.
66' Kyriakos za mocno dośrodkował z rzutu rożnego i Włosi wznowią grę z autu.
67' Kolejny czysty wślizg gracza shalke w polu karnym. Piszczek powstrzymał Pepe.
73' Zmiana w pomocy Shalke - za Matipa wchodzi Jurado .
74' Prawą stroną ruszył Pepe, ale nie dał rady przejść któregoś z obrońców Shalke.
74' Co za Obrona! Gerrard dośrodkował z lewej strony boiska na piąty metr. Głową strzelał Vidal, a piłkę kapitalnie wypiąstkował bramkarz shalke .
77' Druga zmiana w drużynie Juventusu - Krasic za Vidala.
80' Z rzutu wolnego z lewej strony boiska dośrodkował Krasic, a Roihno głową z 5 metrów strzelił obok bramki.
81' Josel Escudero z prawej strony pola karnego mierzył pod poprzeczkę, ale zabrakło kilkunastu centymetrów.
85' Po podaniu od Pepe, Pirlo zdecydował się na strzał z około 30 metrów. Niepotrzebnie.
87' Znowu Ołeksij Szlakotin nas uratował. Kontra gospodarzy. Jarosław Wieczorek rusza lewą stroną, uderza z linii pola karnego, a nasz bramkarz interweniuje na linii pola bramkowego.
89' I znowu Fahrmann! Z rzutu wolnego piłkę w pole karne posłał Gerrard, a bramkarz Shalke końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.
90+2' Shalke w natarciu szuka przynajmniej honorowego gola, świetny pressing .
90+3' GOOOOOOOOOOOOOOOL, ale akcja Shalke .Zamkneli Juventus przed polem karnym. Z prawej strony piłkę zagrał Christian. Ciprian przedłużył podanie, a Iniesta z bliska wpakował piłkę do siatki.
Mamy 2:1
90+4' Sędzia nawet nie zaczyna, kończy mecz bez dodatkowych emocji :x