Dobra, ja napiszę ten mecz. Ok ? Bo już byśmy z 4 kolejki zrobili...

Jaki mam napisać mecz? Bo on chyba nie doda
Jezus Maria, wkleić zapomniałem ;x
Już wklejam, zróbcie wolny post
Robię wolny post.
0' Witamy ze stadionu Juventusu w Turynie . Dziś obejrzymy mecz Juventus VS Shalke . Faworytem jest Juve, ale nie takie mecze przegrywali faworyci . Mecz komentują : Andrzej Kot i Andrzej Pies
1' Gramy! Zaczęli gospodarze.
1' Aut dla Juventusu. Piłkę w pole karne wrzucił Pirlo, ale Robihno nie zdołał jej opanować.
3' Vidal przy próbie dryblingu nabawił się jakiegoś urazu i leży na środku boiska.
4' Na szczęście Vidalowi nie stało się nic poważnego. Wstał i już gramy dalej.
6' Po akcji Kamila Piszczka Shalke wywalczyło pierwszy rzut rożny
7' Z narożnika boiska dośrodkował Matip, głową próbował uderzać Joel Escudero, ale to zagranie mu zdecydowanie nie wyszło i Juventus wznowi grę z autu.
9' Aut dla Shalke na wysokości pola karnego. Piłkę wrzucił Fuchs, ale Matip przy próbie minięcia gracza Juve wyjechał z piłką poza boisko.
13' Rzut rożny dla Shalke, które przejęło inicjatywę . Po dośrodkowaniu Christiana piłkę wybija przypadkowy obrońca Juventusu .
14' Z lewej strony boiska lewą nogą uderzał Robinho. Piłka poszybowała nad bramką Fährmanna
15' Sergio Ramos sfaulował na środku boiska Matipa. Sędzia upomniał zawodnika ustnie.
16' Robihno sfaulowal Sergio Fuchsa przy bocznej linii boiska i Shlake będzie miało rzut wolny
17' Christian dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne , tam jako ostatni piłkę głową dotknął któryś z graczy Shalke i wyszła ona poza końcową linię boiska. Zacznie Buffon
18' Piłkę w pole karne Juventusu posłał Matip, ale trafił w stojących na polu karnym zawodników gości
20' Walczący o piłkę przed polem karnym Turynian Escurdo sfaulował Gerrarda
21' Pirlo wrzucił piłkę z autu w kierunku Vidala, który uciekł Howedesowi, ale przed polem karnym piłkę odebrał mu Christoph
21' Rzut rożny dla Juventusu. Po dośrodkowaniu Pepe piłkę piąstkuje Fahrmann. Z około 16 metrów po ziemi dobijał Marti i ponownie bramkarz był górą, tym razem już pewnie złapał piłkę.
22' Tym razem ofensywny faul Shalke. Matip sfaulował na połowie gości Kompany'ego
24' Prawą stroną boiska przedarł się Pepe. Dośrodkował w pole karne i Niemieccy gracze na raty wybili piłkę - najpierw Fuchs, a po chwili Benedikt P.
25' Zza pola karnego uderzał Pirlo. Piłka poszybowała nad bramką
26' GOOOOOOOOOOOL 1:0 Gerrard zagrał z lewej strony boiska do Pepe, który zszedł z prawego skrzydła w stronę środka boiska, uderzył lewą nogą z około 20 metrów i wpakował piłkę pod poprzeczkę bramki Shalke 04
29' Fuchs faulowany z lewej strony boiska i będzie rzut wolny dla Shalke
30' Boateng dośrodkował piłkę lewą nogą w pole karne, ale tam górą był golkiper Juventusu
31' Marti sfaulował Cipriana
33' Żółta kartka dla bramkarza Shalke za faul na
_______

Biedronka, niskie ceny - sponsor Ajaxu
__________________________________

35'Kartka żółta dla Bramkarza shalke. Gracz Juventusu po błędzie obrony był z piłką z boku boiska, poza polem karnym, za pierwszym wślizgiem wygarnął mu piłkę, ale ta trafiła ponownie pod nogi napastnika Juve i bramkarz kolejny raz zagrał wślizgiem, ale tym razem nieczysto
39' Rzut wolny dla Włochów. Po dośrodkowaniu Vidala kiksuje Christian, ale od razu jego błąd naprawia jego kolega .

38' Pirlo przy próbie minięcia Fuchsa upadł na murawę, ale arbiter uznał, że nie ma nowy o faulu.
40' Po rajdzie Boetanga, shalke wywalczyło kolejny rzut rożny
41' Z rzutu rożnego dośrodkował Christian , a stojący przy bliższym słupku Pirlo wyekspediował piłkę głową poza pole karne.
42' Do ofensywnej akcji włączył się obrońca Andrea Pirlo. Wymienił podania z Robihno i zdecydował się na płaski strzał z około 25 metrów, ale lekko i daleko od bramki.
43' Zółta kartka dla Andrei Pirlo za zagranie ręką .
45' Połowa potrwa minute dłużej
45+1' Ależ to była szansa na wyrównanie! Piłkę z autu w pole karne wrzucił Christian. Fuchs strzelił w długi róg, ale kapitalną Robinsonade zaliczył Buffon

Do przerwy 1:0, po pięknej walce Big Grin
Oddajemy głos do studia i czekamy na 2 połowe .

Pisać zmiany :x
"VS" z małej litery lepiej wygląda, gdy piszesz minutę 1', to nie w dwóch punktach,
Jedna uwaga ._. Więcej Akcji Pirlo i strzałów z 40m bo on ma taką bombe w tej nodze 130-150km/h ._.