Rzuty wolne- Yohan Cabaye/Frank Lampard/Craig Bellamy

Obrońcy: (Środkowi)Marcin Komorowski, Dickson Choto (Prawy)Jakub Rzeźniczak (Lewy)Michał Żewłakow
Rezerwowi: Srda Knezević, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Kiełbowicz
Pomocnicy: (Defensywny) Yaya Toure, (Środkowi)Maor Melikson, Miroslav Radovic (Prawy) (Lewy) Gabriel Agbonlahor
Rzeerwowi: Rafał Wolski, Ariel Borysiuk, Maciej Rybus
Napastnicy: Daniel Ljuboja, Raul Gonzalez
Rezerwowi: Michał Kucharczyk, John Flanagan

Witamy państwa ze Stadionu Narodowego w Warszawie, to kolejny mecz drugiej kolejki Gra League. W tym spotkaniu Chelsea
zmierzy się z warszawską Legią. Zdecydowanymi faworytami wydaje się Chelsea, ale nie wykluczamy też Legii, gdyż w ostatnim
okienku transferowym kupiła kilku zawodników. Komentuje dla państwa to spotkanie Dariusz Szpakowski. Tak jest, dzisiaj bez
Włodka. Obie drużyny na stadionie. Sędzia z Polski rzuca monetą... i zaczną goście, londyńska Chelsea.
1` - Drogba ze środka boiska. Mata. Lampard. Cole. Ashley Cole przerzuca piłkę do Pablo Ferreri.
2` - Ferreria długim podaniem szukał Maty, jednak przejmuje Żewłakow.
3` - Żewłakow cofa do Lopez`a. Ten z pierwszej piłki wykopuje piłkę na połowę Chelsea.
4` - Na główkę przyjmował Toure, co udało mu się. Podaje do Meliksona. Ten próbował indywidualnie, po czym z dystansu chciał
zaskoczyć Rossa Turnbull`a który w tym meczu zastępuje kontuzjowanego Petra Cecha. Piłka poszybowała jednak nad bramką.
6` - Bardzo nudne dwie minuty, na trybunach wyraźnie słychać kibiców, którzy domagają się gola.
7` - Radovic. Melikson. Ponownie Radovic! Rajduje na bramkę Turnbull`a, jednak bezskutecznie - John Terry odbiera mu piłkę.
8` - Terry podawał do Ivanowic`a, ten do Lamparda. Teraz atak pozycyjny Chelsea.
9` - Drogba przy piłce. Chciał przedrzeć się przez defensywę Legii, ale mu to nie wyszło i cofa na dwudziesty metr do Maty.
10` - Mata!!! Aj, było blisko, ale Turnbull świetnie pokazał, że jest godnym zastępcą Cecha parując piłkę na rzut rożny.
11` - Mata z narożnika boiska. Dośrodkowanie na dalszy słupek ! Akcję zamknął Bellamy, stojąc na linii pola karnego. Teraz kolejna
wrzutka!!! Goool!!! Główka Ivanowic`a nie dała szans golkiperowi Legii Warszawy.
12` - Od środka, wyraźnie zły Daniel Ljuboja. Raul Gonzalez. Toure.
13` - Toure dał pokaz swych umiejętności dryblując trzech pomocników Chelsea, po czym podał do Agbonlahor`a.
18` - Pięć minut wyraźnej niechęci piłkarzy. Zawodnicy podają sobie jakby myśląc, że zaraz koniec meczu. A to dopiero 18 minuta!
19` - Radovic jako pierwszy zorientował się, która minuta spotkania i dostał ataku energii. Rusza sam bokiem boiska.
20` - Dośrodkowanie Radovic`a! Jednak nie miał kto zamknąć tej akcji - aut dla Chelsea.
21` - Z linii bocznej Cole. Podaje do Terry`ego, który oddaje piłkę Turnbull`owi. Ten wykopuje, jednak bardzo źle - aut dla
Legii.
22` - Gonzalez. Toure. Melikson. Długie podanie ! Aj, Ljuboja na spalonym.
23` - Rzut wolny wykonuje Terry popisując się siłą i precyzją. Piłka trafia tuż na klatkę piersiową Romeu. Jednak ten faulowany
przez Radovica.
24` - Z rzutu wolnego wznowił grę owy Romeu. Krótko podał do Drogby, ten oddał mu. Teraz Romeu rajduje bokiem boiska !
Wrzutka! Goool!!! 2-0!!! Tym razem główkował ''szczupakiem'' Mata.
25` - Ljuboja od środka. Raul Gonzalez. Toure. Agbonlahor. Oddaje do Toure. Yaya Toure po raz kolejny drybluje, jednak Lampard
i Bellamy wzięli go w kleszcze, po czym stracił piłkę.
30` - Kolejna nuda na stadionie. Z ręką na sercu przyznam się wam, słuchacze, że gdybym mógł - poszedłbym do domu.
31` - A jednak ! Szansa dla Legii! Chelsea zaatakowała dużą częścią drużyny i Legia przeprowadza kontratak. Radovic i Melikson z
boku kontra Terry oraz Ivanowic. Dwóch na dwóch. Radovic podał do Melikson`a, ten dośrodkowywał po ziemi, ale bramkarz
Chelsea popisał się refleksem.
32` - Turnbull wyrzucił piłkę ręką. Tym razem idealnie. Pod stopami piłkę prowadzi Bellamy. Podaje do Ferreiry. Ten przerzuca do
Cole. Wrzutka ! Będzie 3-0?! Nie! Diego Lopez pewnie łapie piłkę.
33` - Lopez poczekał aż od jego bramki odejdą gracze Chelsea, po czym położył piłkę na murawie. Poprowadził ją chwilę i jakieś
pięć metrów od linii pola karnego wykopał.
34` - Pojedynek powietrzny z Lampardem wygrywa Komorowski, jednak niezgodnie z przepisami. Faul oraz żółty kartonik, pierwszy
w tym meczu dla obrońcy Legii Warszawa.
35` - Lampard. Terry. Mata. Bellamy ! Bellamy! Po ziemi chciał zgrać do Drogby, jednak Dickson Choto wybił piłkę.
36` - Teraz atak pozycyjny Legii. Toure. Radovic. Melikson. Wbiega Rzeźniczak i otrzymuje piłkę od Meliksona. Ciekawie zapowiada
się ta akcja. Atak pozycyjny zamieniony w szybki, groźny atak. Teraz Ljuboja ! Okiwał golkipera Chelsea ! Strzał ! 2-1!!! Nie, nie ma!
Terry wślizgiem wybił linię z lini bramkowej. Rzut rożny. Daniel Ljuboja chciał się już cieszyć ze zdobytej bramki, ale świetna interwencja
Johna Terry`ego.
37` - Rzut rożny rozegrano krótko. Piłkę ma Michał Żewłakow. Podaje do Rzeźniczak ! Strzał z dwudziestu metrów, jednak Turnbull łapie piłkę.
40` - Dobiega koniec pierwszej połowy i mamy zmianę. Niekatywny w tym meczu Dickson Choto schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się
Artur Jędrzejczyk.
41` - Zaraz po wejściu Jędrzejczyk miał swoją akcję, jednak dośrodkowania nie wykorzystał Melikson.
42` - Piłkę z ''piątki'' wykopuje bramkarz Chelsea. Przejął Żewłakow. Podaje do Komorowskiego. Ten do Rzeźniczaka.
Melikson. Radovic. Yaya Toure. Przejmuje Yohan Cabaye! Kontratak Chelsea ! Cabaye podawał prostopadle do Romeu, ale spalony.
45` - Arbiter z Poznania dolicza dodatkową minutę i słusznie. Specjalnych przerw w grze nie było.
46` - Ostatni gwizdek w pierwszej połowie. Szczęśliwi Londyńczycy schodzą do szatni, natomiast zespół Legii Warszawa udaje się
na przerwę zły.
Po nudnej połowie mamy 2-0 dla Chelsea Londyn. Gole strzelili Juan Mata oraz Branislav Ivanowic. Miejmy nadzieję, że trenerzy
pobudzą swych podopiecznych i druga część meczu będzie ciekawsza. Żegna się z państwem Dariusz Szpakowski.