Piłka nożna
Teraz nieźle... Bardzo ciekawy mecz, choć kartek szkoda Tongue
Ale miałem przecież poprzednie konto i na nim mam rocznice.
Może i tak ale bez przesady.. każdy od tak przejąć tematu nie powinien Dodgy
No to Benfica - Lyon zrobiłem. Hacku, zapisz mnie do tych co mecz napisali, teraz chyba 3 kolejka ? Czy coś zostało ? Jak coś jestem gotów pisać.
Ajax Amsterdam.

45' Gwizdek,Kaka lekko do Gabiego.
46' Gabi wrzuca na prawą stronę boiska gdzie jest Nani.
47' Nani wygrywa walkę w powietrzu z Enohem i podaje do Kaki
48' Kaka,Gabi,Lopez.. robią z piłką co chcą..
49' Lopez decyduje się wrzucić piłkę w środek boiska do Aguero który traci piłkę na rzecz Ajaxu
50' Szybki atak z kontry Ajaxu,Eriksen podaje do Ozbiliza
51' Ozbiliz szarża z piłką lecz naciskany presingiem gości zagrywa do Boerrigtera
52' Boerrigter znajduje na wolnym polu Sulejmaniego i decyduje się do niego podać
53' Przerwana akcja przez wyjśćie z bramki Cesara
54' Cesar długi wykop w stronę lewego skrzydła
55' Walka w powietrzu Gabiego i Janssena
56' Wygrywa Janssen choć nie według reguł,będzie wolny
57' Upomnienie dla zawodnika Ajaxu,do piłki podchodzi Kaka
58' Kaka powoli,celuje na bramkę i oddaje mocny strzał!! obok bramki...
59' Od bramki zacznie golkiper Ajaxu
60' Mocne wybicie lecz niedokładne i przejęcie piłki przez Godina
61' Godin podaje do Perey który szybko oddaję piłkę Silvio
62' Silvio rusza do natarcia ale zostaje zatrzymany nieprzepisowym zagraniem przez Enoha
63' Enoh dostaję żółtą kartkę ale to dla niego zła wiadomość ponieważ może nie zagrać w kolejnym meczu swojej drużyny
64' Do piłki podchodzi Kaka lecz tym razem szybko na skrzydło do Naniego
65' Nani próbuje wbiec w pole karne lecz kryty cofa się w strone narożnika
66' Nani uderza!! zablokowany strzał i będzie rożny
67' Rzut rożny wykonany przez Kake na rosłego Berbatova,Wybicie
68' Jednak nadal Atletico przy piłcę i odrazu kolejny atak,Lopez
69' Już przy piłcę Gabi,Kaka ten do Berbatova.. tam jest Aguero
70' Zdecydowane podanie w stronę Aguero jednak piłkę przejmuje Blind
71' Blind traci piłkę! Forlan strzala! Gooool! piękny strzał w okienko
72' Bramkarz ma pretensje o krycie do obrońców lecz ten strzał był nie do obrony
73' Wznowienie gry przez gospodarzy,Eriksen .. już Jenssen
74' Jenssen podaje do Enoha ten znajduje Sulejmaniego
75' Sulejmani przy piłcę lecz naciera na niego rywal,strzał z dystansu! obok słupka
76' JUlio Cesar wznawia grę podaniem do Godina
77' Godin..Lopez..Godin.. piękna wymiana piłką,chyba grają na czas
78' Godin prostopadle do Naniego lecz ten wycofuje do Lopeza
79' Lopez.. już Silvio
80' Silvio podaje do Kaki
81' Kaka znajduje Berbatova a ten strzela! uuu.. fatalnie ponad bramką
82' Będą zmiany w drużynie Atletico a dokładnie zejdą Perea oraz Gabi
83' Powolne zejście na czas lecz wykonali dobrą robotę,wchodzą na boisko Turan oraz Filipe
84' Wznowiona gra z autu,Filipe pierwsza jego akcja
85' Już przy piłce Kaka,Nani ten do Forlana
86' Zatrzymana piłka przez Silve.. już Enoh
87' Enoh dalekie podanie w stronę Ozbiliza
88' Walka w powietrzu,faul! Godin chyba przegiął w tym nieczystym zagraniu
89' Rzut wolny blisko pola karnego Atletico,Sulejmani piłka w pole karne!
*Doliczona minuta*
90' W polu karnym tłok,walczą o piłkę obydwa zespoły lecz wychodzi Jenssen
91' Jenssen do Sulejmaniego,Strzał!! Goool.. honorowa bramka dla Ajaxu.
92' Gwizdek!,koniec spotkania

Rezultat dobry tylko dla jednego zespołu a dokładnie dla gości którzy prowadzili
ten spektakl w pierwszej połowie lecz w drugiej stracili prowadzenie i mogło nie być ciekawie
choć widać że dobrze się bronili i że ofensywa jest zgrana tak dobrze jak i defensywa.
Ajax na pewno czuje niedosyt ale muszę przyznać że mecz był bardzo ciekawy i myślę że państwu także się podobał.

Atletico wygrywa 2:1 z Ajaxem.

A ja się z państwem już żegnam,do zobaczenia.