Wiesz... w teorii to ten temat to spam.
Napisałem 45min+1, a nie 40. -.- Nie wiem, przeczytaj cały może, a nie krytykujesz ?
To mój pierwszy mecz, teraz napiszę drugą połowę, postaram się lepszą.
A poza tym temat został przejęty przez Hacku, bo tamten zamienił się w spamowisko. Ten chociaż aktualizowany jest.
Tak to ma być mecz.. coś jeszcze ? Huh chętnie odpowiem jak będę znał odpowiedź.
Fezaes:
Gz rocznicy Tongue

AtDown
A czy ja się skarżę na coś ?? odpowiadam mu grzecznie Wink
Atilos:
Dobra on może miec własne zdanie na temat meczu. Krytykę powinniście dobrze znosić i wyciągać z niej jakiś no nie wiem... poprawe pisania meczu. Nie wiem jakiego wyrazu użyć.

Virees:
Dzięki
Ok, spoko. Ale on przyszedł i chce przejąć temat. Jakby był królem. Krytykuje, niech patrzy na siebie. Ja spoko, wiem, to mój pierwszy miecz, więc rozumiem, ale on mógłby się opanować.
A Hacku świetnie prowadzi temat i nie sądzę by komuś go oddał.

AtUP : jak rocznice ? Tongue 300 dni nawet nie masz Cool
Świetnie prowadzi? Wsłuchaj się Siebie... od kilku dni nie było jego posta, a ty mówisz, że świetnie... Na prawdę, pozdro.
Chodziło mi o to, że ten temat się chociaż utrzymał.
Utrzymał się, można mówić, kiedy założyciel uczestniczy w temacie...
Witają się z państwem Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz, którzy będą komentować dla was spotkanie Gra League
Olympique Lyon - Benfica Lizbona. Po pierwszej połowie mamy 2-1 dla Benfici. Gole strzelali : Łukasz Podolski, Saviola oraz
Lisandro. Mecz, można powiedzieć, niezbyt emocjonujący, niezbyt nudny. Zaczynamy. Obie drużyny ponownie na murawie. Podczas
przerwy można było zauważyć intensywnie rozgrzewającego się Bruno Cesar`a. Czyżby trener podjął decyzję o zmianie ? Tak jest,
otrzymaliśmy wiadomość o zgłoszeniu urazu przez Thiago, który opuścił już boisko. Za niego wchodzi Bruno Cesar.
45` - Zaczynamy ! Podolski do Cardozo. Ten odgrywa do Xavi`ego. Ten na skrzydło, do Gaitan`a.
46` - Gaitan próbował przedrzeć się przez defensywę Lyonu, jednak bezskutecznie. Piłka przy Cris`ie.
47` - Cris odgrywa do Llorisa, który słabym uderzeniem wykopuje piłkę na środek boiska.
48` - Piłkę na klatkę piersiową przyjął Bruno Cesar. Podaje do Lucio.
49` - Lucio próbował przerzucić piłkę na drugą stronę boiska, jednak zbyt mocno. Aut dla Lyonu na wysokości pola karnego.
50` - Gomis z linii bocznej do Song`a , który już chciał szarżować na bramkę rywala, jednak kryją go obrońcy Benfici. Odgrywa
do Gomis`a, który nagiegł na wolne pole.
51` - Mocne dośrodkowanie Gomis`a w pole karne, główkował Gonalos, jednak Eduardo nie miał problemów z obroną.
52` - Golkiper Benfici podaje do Capdevil`i. Ten chciał odgrywać piłkę do Gaitan`a, jednak przeciął to podanie Kallstorm.
53` - Kallstorm musi prowadzić akcję indywidualną. Przed nim czterech obrońców, on jest sam. Zatrzymał się. Wraca już Xavi
oraz Gaitan. Jeden na sześciu, z kontrataku nici. Cofa do Gourcuff`a, ten oddaje mu od razu.
54` - To było rzeczywiście jedyne rozwiązanie, bezpośrednie uderzenie Kallstorm`a, jednak nad bramką. Z pięciu metrów, golkiper
Benfici.
55` - Piłkę przyjmował Xavi, jednak nakładką faulował go Lovren.
56` - Xavi od razu z rzutu wolnego, na połowie rywala. Krótka piłka do Bruno Cesar`a, ten chce poprowadzić indywidualną akcję.
57` - Jednak zmiennik Thiago musiał podawać do Cardozo, ten do Podolskiego ! Podolski ! Ogrywa Lovren`a i Cissokho`a! Wracają
pomocnicy Lyonu, jednak na marne, Podolski jest sam na sam z bramkarzem !
58` - Lloris opamiętał się, skutecznie, bez faulu odbiera Podolskiemu piłkę, rzucając się pod jego nogi. A zapowiadała się stuprocentowa
akcja.
60` - Po podaniu Hugo Llorisa piłka podawana jest od obrońców Lyonu, do pomocników, aż po napastników, którzy cofają do obrony. Nudy.
61` - Trener Lyonu wyraźnie nakazuje swoim podopiecznym przeprowadzić akcję. Piłkarze robią to. Lovren. Kallstorm. Ten do Song`a.
62` - Song przebiegł dobre trzydzieści metrów z piłką. Długie podanie do Gomis`a, jednak ten na spalonym.
63` - Capdevila z rzutu wolnego mocno wybija piłkę pod nogi Gaitan`a. Ten przerzuca piłkę na drugą stronę, do Bruno Cesar`a.
64` - Bruno Cesar ponownie indywidualnie. Po chwili decyduje się podać Saviol`i, ten cofa na dwudziesty metr, do Xavi`ego! Goool!!! 3-1!!!
Xavi potężnym uderzeniem z pierwszej piłki pokonuje Hugo Llorisa. Ależ akcja. Zarazem piękna asysta Saviol`i, który wyprowadził na prowadzenie
2-1 swój zespół. Ciężko będzie podnieść się graczom Lyonu. Jednak do końca meczu pozostało ok. 30 minut. Wszystko może się zdarzyć.
65` - Od środka boiska zdecydowanie zmęczony Gomis. Podaje do Lisandro`a. Na boku boiska widzimy intensywnie rozgrzewającego się Briand`a.
66` - Lisandro do Gourcuff`a. Ten stara się długim podaniem odegrać do Gomis`a. Jednak przejmuje Xavi. Podaje do Podolskiego. Ten wrzuca, jednak nic
z tego, piłkę przejmuje w swoich rękach Lloris, jednak wypuszcza ją ! Asekurują go jednak obrońcy wybijając na aut.
67` - Cardozo wybił z autu. Bruno Cesar. Capdevila. Kolejne dośrodkowanie, jednak tym razem zablokowane przez Cissokho`a. Rzut rożny.
68` - Mamy zmianę. Boisko opuszcza Gomis, żegnany gorącymi oklaskami. Wchodzi Briand.
69` - Rzut rożny już wykonany, jednak piłka ponownie w rękach Llorisa.
70` - Lloris potężnie wybija piłkę na środek boiska. Song. Do Briand`a! Jego pierwszy kontakt z piłką w tym meczu, a zarazem sam na sam z golkiperem
Benfici. Jednak dwóch defensorów; Lucio i Luisao już wróciło. Ten ze spokojem, zdecydowanie ogrywa ich obydwóch. Ponownie sam na sam z bramkarzem !
Jest! Goool!!! 3-2 !!! Briand!!! Jego pierwszy kontakt z piłką, zamieniony we wspaniałą bramkę. Okiwał dwóch obrońców Benfici, a potem przelobował bramkarza
i piłka wylądowała w siatce, tuż pod poprzeczką.
71` - Podolski od środka. Cardozo. Saviola. Bruno Cesar. Cofa do Luisao. Ten do Garay`a. I w ten sposób piłka pod nogami Eduardo, golkipera Benfici.
73` - Capdevila do Xavi`ego. Ten prostopadle do Cardozo`a! Jednak, spalony.
74` - Cris z rzutu wolnego podał krótko do Kallstorm`a. Ten przedarł się przez trzech rywali i podał do Lisandro`a ! Czy będzie 3-3 ?! Lisandro faulowany
na dwudziestym trzecim metrze. Rzut wolny bezpośredni.
75` - Czterosobowy mur. Przy piłce Briand, Song oraz Reveliere. Reveliere podbiega i przeskakuje, bramkarz chciał się już rzucać. Podbiega teraz Song, ten już uderza!
Dobra parada Eduardo, który wybił piłkę na rzut rożny. Piłka leciała niedużo nad ziemią, na lewy słupek.
76` - Rzut rożny rozegrano krótko. Gonalos do Briand`a, ten do Lovren`a. Obrońca stracił piłkę ! Kontratak Benfici !
77` - Gaitan. Prowadzi piłkę. Podaje do Saviol`i. Ten ogrywa obrońcę Lyonu i jest sam na sam z bramkarzem! Wracają pomocnicy i defensywa Lyonu, jednak za wolno!
Saviola ! Uderzenie ! Nie okiwał bramkarza, tuż przed nim uderzał ! I co ? Lloris musnął piłkę końcami palców, piłka w światło bramki !!! Goool!!! 4-2!!! Saviola!!!
Niesamowite!!!
81` - Nudne cztery minuty, widać, że Lyon stracił nadzieje na wygraną. Dziewięć minut do końca, oni przegrywają dwoma punktami.
82` - Gonalos do Cris`a. Ten do Llorisa, który wybił niecelnie na aut.
83` - Kolejny atak Benfici Lizbona. Tym razem pozycyjny. Z dystansu Xavi ! Aj, lekko nad bramką.
84` - Z piątego metra Hugo Lloris. Do Cissokho`a. Ten idzie indywidualnie, co kończy się rzutem wolnym na połowie boiska oraz żółtą kartką dla Bruno Cesar`a.
85` - Pięć minut do końca. Jedna, może nawet ostatnia akcja Lyonu. Z szesnastego metra uderzał technicznie Briand, jednak bezskutecznie. Eduardo łapie piłkę.
89` - Ekipa z Lizbony przy piłce. Podają sobie na czas.
90` - Sędzia dolicza dwie minuty, gdyż mamy rzut wolny z trzydziestego metra dla Lyonu. Song czy Lovren ? Jednak Lovren, wrzucał piłkę, ale to dośrodkowanie za słabę. Defensywa
Benfici Lizbona przejmuje piłkę.
91` - Kilka sekund do końca. Kolejny faul, tym razem na Xavim. Rzut wolny z dwudziestu ośmiu metrów. Trener Benfici przeprowadza zmianę. Nolito za Podolskiego. To zmiana na czas.
Rzut wolny wykorzystany bezpośrednim uderzeniem na bramkę przez Gaitan`a, jednak Lloris łapie piłkę.
92` - Ostatni gwizdek sędziego w tym meczu. Koniec spotkania. Benfica Lizbona pewnie pokonuje Olimpique Lyon 4-2.
Żegnają się z państwem Włodzimierz Szaranowicz oraz Dariusz Szpakowski. Zapraszamy do studia.
Gole :
13` - Podolski ( rzut karny ) 1-0
24` - Lisandro 1-1
40` - Saviola 2-1
64` - Xavi 3-1
70` - Briand 3-2
77` - Saviola 4-2

Kartki :
12` - Hugo Lloris ( żółta )
12` - Gaitan ( żółta )
33` - Cissokho ( żółta )
84` - Bruno Cesar ( żółta )