• 5
Piłka nożna
Hahaha... no i tu Cię mam, bo brałem! Jako współ ^^
Dobra. Już wiem że tej drugiej połowy nie napiszę. :<
Ktoś chętny na drugą połowę meczu, który jest wyżej? Do listy dopiszę jako połowę meczu.
A czemuż to nasz kochany założyciel nie dokończy? To twój obowiązek, aby pilnować temat...
To jest chore. Znów nie napiszę. >.<
Jeśli wciąż masz pisać, że źle coś robię, proszę wyjdź z tematu.
Nie spamuj tu. Ok?
Witamy serdecznie ze stadionu Stade de Gerland, gdzie za chwilę rozpocznie się druga połowa meczu Olympique Lyon kontra Atletico Madryt. Pierwszą połowę zdominowali zawodnicy z Madrytu, strzelając aż cztery bramki. Czy zawodnicy z Lyonu podniosą się z kolan i wyrównają, a może nawet wygrają? Tego dowiemy się, oglądając drugą część spotkania. Zapraszamy!

45' Piłkarze ustawieni na boisku, rozpoczynają zawodnicy z Francji. Gomis do Lisandro, a ten wycofuje do Gourcuffa.
47' Szybka akcja Olympique'u. Song mija Kakę i podaje do Kallstorma, a ten do Gomisa. Napastnik zwodem przebiega obok Godina i podaje do Lisandro. STRZAŁ! BRONI JULIO CESAR! Piękna Robinsonada.
49' Kontratak Atletico. Dominquez długim podaniem odnajduje Naniego. Zawodnik mnie prawą stroną boiska. Dośrodkowanie na pole karne! Piłka mija głowę Aguero i spada pod nogi Forlana. STRZAŁ I GOOOOOOL! Piękna bramka! 1:5! Cóż za mecz!
54' Gospodarze nie mogą się podnieść po ostatniej bramce. Bezradnie podają piłkę w środku pola.
56' Lisandro próbował strzału z daleka, lecz piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
57' Zdeterminowani gospodarze powoli odzyskują wiarę w siebie. Cissokho górą podaje do Kallstorma. Pomocnik robi kokardę lewą nogą nad piłką i z łatwością mija Godina. Zagranie do Gomisa, Gomis przymierza się do strzału i ... piękny wślizg Silvio! Obrońca wybija piłkę na aut.
60' Zza linii bocznej piłkę wyrzuca Song. Ląduje ona pod nogami Gourcuffa. Podanie piętą do Lisandro, odegranie z pierwszej piłki do Gomisa, Gomis przerzuca na drugą stronę do Gonalonsa, ten strzela i GOOOOOOOOOOOOOOOOL! W samo okienko! 2:5! Odrabiają straty!
62' Atak zawodników z Madrytu. Kaka podaje do Turana, a ten mocnym podaniem przerzuca piłkę na drugie skrzydło do Naniego. Ten przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i rozpoczyna rajd skrzydłem, lecz zostaje zatrzymany przez Cris'a.
64' Cris podaje do Gonalonsa, ten do Gourcuffa. Pomocnik przedłuża do Lisandro, strzał! lecz piłka mija bramkę.
66' Emocje opadły. Zawodnicy Atletico bronią wyniku, podając piłkę w strefie obrony.
70' Kolejny atak ze strony Atletico. Środkiem boiska mknie Kaka, mijając wszystkich. Krótkie podanie do Forlana, ten zgrywa do Berbatova, STRZAŁ! Nie ma gola! Świetna interwencja Llorisa.
73' Kontratak Olympique'u. Lovren podaje do Songa, a ten do Gourcuffa. Świetny zwód i Kaka minięty. Jeszcze tylko obrońcy i bramkarz. Decyduje się na podanie. Piłkę przyjmuje Lisandro i zbiega na skrzydło. Mknie wprost na linię końcową. Mocne dośrodkowanie, Gomis z woleja i GOOOOOL! 3:5! Cóż za efektowna akcja! Bramkarz bez szans!
80' Zawodnicy klubu z Madrytu starają się nie dopuścić do straty kolejnego gola. Wszyscy zostają z tyłu, tylko Forlan został w ataku. Piłkarze Lyonu nadal atakują, próbują doprowadzić do remisu.
82' Lisandro strzela z daleka, lecz piłkę łapie Julio Cesar. Wybija ją daleko w pole. Ładnie "gasi" ją Forlan i rozpoczyna rajd środkiem boiska. Jest sam na trzech obrońców. Zwodem mija Crisa, przeskakuje z piłką nad wślizgującym się Lovrenem i z łatwością mija Reveliere'a. Jest sam na sam z bramkarzem. Wbiega w pole karne, przymierza się do strzału i ... traci piłkę! Lloris wpada mu pod nogi i zabiera piłkę. Ryzykował solidnego kopniaka!
85' Tym razem rajd Aguero, strzał z daleka, słupek! Piłkę przejmuje Reveliere i wybija ją w górę pola.
90' Sędzia nie dolicza nic do czasu gry i odgwizduje koniec meczu. Wynik mówi sam za siebie. Trzy do pięciu. Piękne zwycięstwo Atletico.