• 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna
Nie mam zamiaru się wykłócać... A i powodzenia jeśli tak bd pisał mecze... masz wiele błędów.
Exclamation
Dzięki. Uwielbiam to.

Ale w sumie... Ja źle piszę? Byście napisali coś samemu a nie rujnować temat. Wszyscy wiecznie wszystko umieją najlepiej a Da Vinci może ssać w porównaniu z waszymi umiejętnościami. Jednakże gdy ktoś nie pisze meczy to nagle was nie ma. >.<
Zgadnij. Big Grin
Bez urazy, ale założyciel tematu i nie ma czasu, aby mecz napisać.
Lyon:
4-4-2
Bramkarz: Hugo Lloris.
Obrońcy: Lovren, Cris, Reveliere, Cissokho.
Pomocnicy: Kallstorm, Gourcuff, Song, Gonalons.
Napastnicy: Gomis, Lisandro.

Rezerwa
Bramkarz: Valverde.
Obrońcy: Kone Bakary, Dabo.
Pomocnicy: Grenier, Ederson, Pied, Fofana.
Napastnicy: Briand, Lacazette.

Atletico Madryt:
4-3-3
Bramkarz: Julio Cesar
Obrońcy: Lopez (lewy), Godin (środkowy), Dominquez (środkowy), Silvio (prawy)
Pomocnicy: Turan (lewy), Kaka(środkowy), Nani (prawy)
Napastnicy: Aguero (lewy), Berbatov (środkowy), Forlan (prawy).

Rezerwa:
Bramkarz: Courtois
Obrońcy: Miranda, Filipe, Perea, Pulido
Pomocnicy: Gabi, Juanfran
Napastnicy: Diego Costa

0` - Witamy państwa na Stade de Gerland w Lyon, podczas 1 kolejki Gra League. Komentować te spotkanie będą: Dariusz Szpak i Włodzimierz Szarańcza. Zapraszamy na mecz, w którym zmierzy się Olympique Lyon z Atletico Madryt. Rzut monetą i.... Atletico zaczyna. Aguero, który powrócił do Atletico Madryt z Manchesteru City podaje do Berbatova. Berbatov podaje do pomocników.
1` - Podanie do Naniego. Nani biegnie prawą stroną w kierunku bramki przeciwnika, źle ustawiony obrońca nie zablokował dośrodkowania. Aguero głową kieruje piłkę w kierunku bramki. Piłka ominęła bramkarza! Cris wybija piłkę z linii bramkowej.
2` - Lloris wykopuje piłkę w środek boiska, pod nogi Songa. Song podaje do Gonlonsa. Piłka nie dotarła, Kaka przejął piłkę.
3` - Kaka podaje do Turana, ale piłkę przejął Song. Song biegnie w kierunku bramki. Strzela z 15m! Poprzeczka! Lisandro Lopez podbiega i obitą piłkę od poprzeczki, głową kieruje w kierunku bramki. Julio Cesar nie dał się zaskoczyć!
4` - Cesar podaje do Godina. Godin podaje do Naniego. Piłkę wślizgiem przejął Kallstorm. Kallstorm podaje do Lópeza. Faul Turana na Lópezie, rzut wolny.
5` - Strzał na bramkę, niecelny. Piłka odbita od muru trafia pod nogi Lópeza. López strzela w kierunku bramki, Cissokho zablokował. Będzie rzut rożny.
6` - Kallstorm dośrodkowuje z rzutu wolnego. Song głową kieruje piłkę w kierunku bramki. Goooool!!! Myślałem, że Atletico Madryt strzeli pierwszego gola, no cóż.
9` - Zawodnicy długo się cieszyli z zdobytej bramki. Kopanina w środkowej strefie boiska.
11` - Krótkie podania między graczami gospodarzy i strata. Rusza Forlan.
12' - Krótko do Berbatova, trójkąt, jest Aguero. Akcja na skrzydło. Wrzutka. Kończy wszysko Lioris.
13' - Atak pozycyjny gospodarzy. Wrzuca Gonalons... Godin zderzył się z Dominquezem! Lisandro! ZGASIŁ! STRZELA!! Julio Cesar! Dobre wyjście i świetne sparowanie strzału. Rzut rożny.
14' - Krótkie rozegranie piłki w trójkącie między Kallstromem a Gourcuffem. Wrzutka tego drugiego. Gomis! Nad bramką.
15' - Po kwadransie gry mamy delikatne prowadzenie Lyonu. Stan meczu to 1:0 ale wątpie by ekipa ze stolicy Hiszpanii legła pod takim wynikiem.
17' - Nani... Rozpoczyna swój rajd. Fantastyczne rozpędzenie! Song minięty... Cris, Reveliere... Strzał z prawej nogi! OKIENKO!!! Ależ... Brak mi słów...
18' - Nani jeszcze zacelebrował nam swoje charakterystyczne salto w tył i od środka gospodarze. 1:1
20' - Kallstrom zdecydowanie należy do najtwardszych zawodników meczu. Zero presji i pełna dokładność. Wrzutka Songa. Za mocno.
21' - Wyścig szybkościowy między Silvio a Lisandro. Koniec akcji gospodarzy ale jednak dla nich aut.
22' - Mocno wrzucona piłka w pole karne. Uspokaja wszystko Julio Cesar.
23' - Próba konstruowania akcji prawą stroną przez Atletico.
24' - Turan wbiega w pole karne... szybkie podanie! Przecina to Lioris.
25' - Goście nabierają tempa. Strzał Kaki ale świetnie broni to goalkipper gospodarzy. Rzut rożny.
28' - Oblężenie bramki gospodarzy! Cały czas piłka krąży ma połowie Lyonu.
29' - KAKA! Piłka świetnie uderzona, czysto i byłoby 1:2 ale świetnie interweniuje Lioris!
30' - Długa wrzutka w pole karne przez Naniego! JEST KAKA! TAAAAAAAAAAAAK! Świetna główka na długi słupek! Atletico prowadzi!
31' - Od środka Gomis do obrońców. Szkoda jednak tej bramki. Widać że tracą parę zawodnicy gospodarzy.
33' - Kallstrom do środka. Strzał w rezultacie niecelny.
35' - Nani zbiega do środka i strzela! NO NIE!!! Ten piłkarz ma dzisiaj swój dzień!! Piłka wpada pod poprzeczkę! Lioris bez szans! 1:3!!
36' - Uspokaja teraz grę zespół gości. Szkoda stracić bramkę do szatni.
38' - Turan wrzuca! Kaka z woleja! KOZIOŁ!!! GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL! Pogrom Lyonu przez Atletico!! 1:4!
40' - Gospodarze już bez wiary w zwycięstwo! Ale jeszcze grają, jeszcze jest 50 minut gry.
42' - Rzut rożny dla gości. Nani już w narożniku.
43' - Cris oddala zagrożenie ale jeszcze uderzał Kaka. Kolejny rożny.
44' - Dwie minuty doliczonego czasu gry. Nani krótko zagrał. Cris wybija w aut.
45' - Turan do Naniego. Ten w róg, dośrodkowuje... Lioris.
45 + 1' - Kallstrom do Gomisa! Sam na sam! Wracający Godin jest nie do przejścia.
45 + 2' - Akcje w obronie Atletico. Gwizdek! Koniec pierwszej połowy. Po dosyć jednostronnicowym meczu mamy 1:4. Na dalszą relację zapraszam na kwadrans.