Marica Ciprian

rezerwa
Schober, Mathias Escudero, Sergio
Hoogland, Tim Uchida, Atsuto Höger, Marco Jurado, José Manuel Draxler, Julian

Witamy państwa na kolejnym meczu z 1 kolejki Gra League. W tym dniu FC Schalke 04 podejmie walkę z dobrze zorganizowaną Chelsea.
0` Obie drużyny wchodzą na boisko. Sędzia rozpoczyna tradycyjny rzut monetą ... zaczyna Schalke!
1` Gwizdek, Boateng do Iniesty.
2` Pierwsza akcja tego spotkania. Podanie od Iniesty w kierunku prawego skrzydła, przyjmuje Ciprian. Wysokie dośrodkowanie w pole karne, strzał z główki! Fährmann w ostatniej chwili przejmuje.
3` Sergio do Christiana, wspaniały drybling, wymija Cabaya! Strzał z daleka ... Obok słupka!
4` Romeu do Lamparda. Cabaya. Długie podanie do środka. Tam jest Drogba, próba strzału, ale zostaje sfaulowany przez Metzeldera! Rzut wolny dla Chelsea z 33m. Lampard do Bellamiego, atomowy strzał ... Gooooooool! Bramkarz był bez szans! 1:0
5` Schalke wznawia spotkanie.
8` Od trzech minut nie mamy żadnej akcji. Zawodnicy znajdują się w środku boiska.
9` Romeu do Cabaye, jednak niecelnie, Joel przejmuje piłkę. Szybkie zagranie do Boatenga, ten z wspaniałą szybkością wbiega w pole karne, strzela ... Cech w ostatniej chwili piąstkuje. Korner! Sergio dośrodkowuje w pole karne, uderzenie z głowy ... Cech po raz kolejny wykazuje się wspaniałą obroną, Iniesta dobija! Ferreria w ostatniej chwili wybija piłkę, ratując swoją drużynę od utraty gola! Cóż za zawodnik!
11` Bellamy do Romeu. Bellamy, klepka do Drogby, przechodzi obrońców. Akcja sam na sam! Strzał w lewy róg bramki ... Fährmann wybrania, jednak z ledwością. Wyrzut piłki do Piszczka, ale za słabo. Mata wybiega w ostatniej chwili, przejmuje. Dośrodkowanie w pole karne, strzał z volleya ... Kyriakos wykopuje w ostatnim momencie. Piłka znajdowała się w linii bramkowej.
14` Joel przy piłce. Podanie górą do Iniesty, jednak ten zostaje sfaulowany przez Ivanovica. Paskudne zagranie przeciwnika. Rzut karny z 11 metrów, wykonuje Boateng. Daje sygnał do strzału, Cech skupiony wpatruje się w piłkę. Techniczny strzał ... bramkarz nie dał się nabrać! Wybronił z zadziwiającą łatwością.
15` Posiadanie piłki. Schalke - 42%, Chelsea - 58%.
18` Kolejna akcja rywali, jednak tym razem spokojna. Lampard posyła długą piłkę do Drogby. Ten biegnie wspaniałym dryblingiem omijając Cole. Zagranie piętą do Lamparda, strzał ... Goooooool! Bramkarz bezradnie opuszcza ręce. 2:0
19` Wznawiają gospodarze.
23` Christian rozpoczyna akcje lewym skrzydłem, jednak zostaje zatrzymany przez Cole, do Terriego, ale Iniesta zamyka podanie. Strzał z 20 metrów ... Poprzeczka! Cech przechwytuje piłkę.
25` Próba strzału z dystansu ... Fährmann wybrania.
26` Sergio do Joela. Christian. Sergio, prostopadłe podanie do Iniesty, uderzenie z przewrotki ... Cech w ostatniej chwili piąstkuje, ale Ciprian wykorzystuje to. Szybki strzał ... Goooool! Co za akcja, co za technika. Czyżby Schalke pobudziła się do gry? 2:1
27` Goście rozpoczynają spotkanie.
34` Od dłuższego czasu stadion przewija nuda. Obie drużyny zaciekle walczą o piłkę w środku boiska.
35` Drogba przy piłce. Rozpoczyna rajd, wymija Piszczka, dobiega w pole karne. Próba strzału, jednak niedokonana przez faul ze strony Metzeldera. Rzut karny z 11 metrów. Wykonuje Lampard, lekki rozbieg, strzał ... Obok słupka! Zawodnik łapie się za głowę nie dowierzając.
37` Sergio do Christiana. Joel. Sergio do Iniesty, podanie na dobieg, Boateng przejmuje, gra klepką do Iniesty, ten piętą do Cipriana, wysoka piłka, Iniesta główkuje ... Gooooool! Schalke po raz kolejny udowadnia, że jest w stanie zrobić wszystko! 2:2
38` Chelsea wznawia grę.
42` Ostatnie minut gry, jak na razie mamy remis.
43` Faulowany Bellamy, rzut wolny z 26 metrów. Poszkodowany wykonuje, podkręcona piłka ... Goooool! Fährmann rzucił się w przeciwną stronę do lotu piłki, co za strzał!
44` Gospodarze wznawiają grę. Sędzia dolicza 1 minute do gry.
45` Sergio do Jolea. Sergio. Joel, ten do Iniesty, jednak za słabo. Terry przejmuje piłkę.
45 + 1` Gwizdek. Koniec pierwszej połowy. Po wyczerpującej walce mamy 3:2 dla Chelsea. Schalke ma jednak dużą szansę. W połowie meczu przebudziła się do gry, zmniejszając szansę rywali.
jazda schalke, agresywniej!
Po skończonym meczu (jest 27 minuta), chciałbym napisać pierwszą część Studia Sportowego. Czy mógłbym? Assuś wszystko mi dokładnie przekazał, itd.