Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna
To spoko. W wolnym czasie napiszę dzisiaj, bo teraz trochę pogram, bo potem Lech - Legia, Barca - Real, trening z klubem... wiesz. Smile
Ale dobra, dokończę.
Reply
Ja to bym wam polecił jak jest gol, to pogrubić. Smile
Reply
Exclamation 
Aha czyli ja dobrze zrobilem pogrubiając.
Reply
F5...
Reply
Kiedy będzie następna kolejka, spróbuję coś napisać Cool
Reply
haha ! Barca traci trenera Wink
Reply
Dlaczego?
Reply
Mogę się jeszcze zapisać?
Reply
Zapraszam państwa na drugą połowę meczu pomiędzy Ajaxem Amsterdam a Schalke 04 zawodnicy wchodzą na murawę pierwszsy gwizdek i zaczynamy.
46` - Od środka zaczyna Sckalke. Przy piłce Escudero idzie środkiem przerzucado Matipa który wyprowadza świetny rajd bokiem. Wrzutka lecz bez problemu piłkę łapie Neuner
47` - Neuner krótko do Vidicia. Vidic do Van der Wiela. Gregory przebiega 20m. i traci piłkę.
48` - Przy piłce Marica a przed nim jedynie Vidić i Neuner. Próbuje minąć serba lecz nieudało mu się to. Vidić fauluje.
49` - Rzut Wolny wykonuje Andres Iniesta. Ustawia piłkę na 22m. Rozbieg... strzela! Ale świetnie broni Neuner. Brawo! Lecz do piłki dochodzi Piszczek. Polak wrzuca główkuje Boateng lecz Neuner wybija piłkę na rzut rożny po tej główce.
50` - Rzut rożny wykonuje Iniesta. Krótko do Matipa. Matip oddaje Inieście piłkę. A hiszpan z pierwszej piłki wrzuca lecz niedokładnie i piłka wyleciała na aut.
51` - Aut wykonuje Anita. Anita do De Sciglia. De Sciglio zagrywa do Vidicia. Vidić do Lodeira i Nicolas sprintuje Urugwajczyk prostopadle do Sulejmaniego.
52` - Sulejmani ściąga na siebie obrońców i podaje do niekrytego Ozbiliza. Aras strzela lecz trafia w słupek. Piłka idzie przed pole karne ale tam jest już Eriksen. Eriksen strzela ale ponad bramką.
53` - Przy piłce Howedes podaje on do Papadopoulosa. Grek do Escudero. Escudero do Fuchsa.
54` - Fuchs mija Anite. Biegnie jeszcze ale fauluje go De Sciglio. De Sciglio musi uważać bo ma już żółtą kartkę na koncie.
55` - Do piłki podchodzi Fuchs krótko podaje do Metzeldera lecz on traci piłkę na rzecz De Sciglia. Włoch biegnie 40m. I podaje do Ozbiliza. Aras oddaje mu piłkę i De Sciglio schodzi do środka.
56` - Akcja dalej trwa De Sciglio tuż przed polem karnym. Howedes wykonuje wślizg 20m. przed polem karnym Żółta kartka dla Benedicta.
57` - Do piłki podchodzi Mats Rits. Ustawia piłkę. Rozbieg i... GOOL!!! Brawo dla Matsa. Uderzył w sam róg bramki.
58` - Od środka Schalke. Przy piłce Fuchs mija obrońcę lecz stracił na rzecz Anity. Anita do Vidicia. Obrona Ajaxu zaczyna podawać piłkę między sobą.
62` - Przy piłce Silva podaje on do Ritsa. Rits przerzuca na drugą stronę lecz niedokładnie i Schalke przejmuje.
63` - Piszczek przy piłce. Świetny sprint polaka przebiegl 35m. podaje do Matipa. Joel wrzuca. Marica główkuje celnie. Piłka leci w sam dolny róg bramki. Lecz świetnie broni Neuner. Rits wybija piłkę daleko.
64` - Howedes do Escudero Escudero do Fuchsa lecz nnie celnie. Przy piłce Ajax. Lodeiro do Eriksena. Christian nie dokładnie do Anity. Jednak Anita walczy z Fuchsem o piłkę i wygrał ten pojedynek.
65` - Anita wrzuca ale do nikogo łapie Fahrmann. Ralf wyrzuca lekko do Metzeldera. Były zawodnik Realu przy piłce. Ale jednak szybko traci. Jednak się nie poddaje.Razem z Fuchsem Metzelder próbują przejąć piłkę od Anity.
66` - Udało im się to Metzelder prawą stroną. Jest już pod polem karnym ale dobry wślizg wykonuje Van der Wiel. Aut
67` - Aut wykonuje Metzelder. Lecz na tyle nie dokładnie, że przejął De Sciglio. Włoch podaje do Lodeira jednak Nicolas nie opanował piłki i ją stracił.
68` - Iniesta przy piłce podaje do Marici. Świetne podanie. Neuner wychodzi. Marica lobuje ale piłka trafia w słupek. Na dobitkę biegnie Boateng jednak lekko popychany przez Vidicia nie dokładnie uderza. I Neuner od bramki zaczyna.
69` - Zmiana w Ajaxie. Schodzi De Sciglio wchodzi Mattia. Jednak Obu zawodnikom się nie spieszy i ta miana trwa około minutę.
70` - Od bramki Neuner. Wykopuje ją na tyle nie dokładnie, że przy piłce jest Boateng. Boateng mija Vidicia i Silve. Mattia szybko do niego biegnie i wykonuje na nim wślizg. Mattia celnie z piłkę. Silva przejął lecz prześliznął się lekko. Stracił piłkę.
71` - Matip szybko do Boatenga. Boateng przed polem karnym. Vidić wykonuje na nim wślizg. Lecz serb trafia wślizgiem Boatengowi w nogi. Faul ale jednak Boateng nie może wstać. Chyba jakiś uraz. Szykuję się zmiana.
72` - Kartki dla Vidicia nie ma ale jest zmiana. Za Boatenga wchodzi Draxler.
73` - Rzut wolny wykonuje Fuchs. Strzał wysoko nad bramką.
74` - Parę minut nudnego rozgrywania piłki wśród obrony i Lodeiro.
78` - Lodeiro traci piłkę. Escudero, Draxler, Iniesta i Marica kontra czwórka obrońców Ajaxu. Excudero mija Silve. Podaje do Iniesty. Andres strzela na bramkę z dystansu ale pudło.
79` - Przy piłce Silva on do Ritsa. Rits mija 25m. i podaje do środka. Eriksen mija Metzeldera ale Papadopoulos przejął piłkę.
80` - Grek podaje do Matipa. Matip Escudero i Fuchs podają między sobą. Jednak ten atak został zatrzymany przez zły podanie Fuchsa.
81` - Przejął Rits. On przerzuca do Anity. Anita jednak nie opanował dobrze piłki i strata.
82` - Metzelder szybko kontratak wyprowadza. Jest na 45m. i podaje w powietrzu do Iniesty na 23m. Iniesta przyjął piłkę podbił ją lekko i wolej. Jednak kiepski i łapie Neuner.
83` - Neuner krótko do Vidicia. Obrona Ajaxu gra na czas.
85` - Zmiana w Ajaxie. Schodzi Sulejmani a wchodzi Boerrigter.
86` - Eriksen daleko przed siebie podaje w powietrzu. Przejął piłkę Derk Boerrigter. Mija Howedesa i jest sam na sam. strzela w ró brawki dolny ale świetna obrona Fahrmanna. Piłkę na aut wybija Howedes.
87` - Aut wykonuje Anita. Mattia wrzuca Ale piłkę łapie bramkarz Schalke.
88` - Fahrmann wybija. Piłkę przejął Eriksen ale jest faulowany na 43m. Mattia wyraźnie spowalnia wykonanie teog rzutu.
89` - Mattia wykopuje Piłkę przejął Ozbiliz. Aras strzela ale z 5m obok bramki. Sędzie dolicza 1min.
90` - Przy piłce Howedes szybko podaje do Escudero. On mija Eriksena ale upada. Widocznie zaczepił o noge zawodnika Ajaxu.
90 + 1` - Eriksen wycofuje i znów obrońcy na czas. Silva wycofuje do Neunera. Bramkarz Ajaxu wybija piłkę i ostatni gwizdek.
Wynik 2:1 dla Ajaxu mecz dość wyrównany z paroma świetnymi okazjami. Żegnam was Tomasz Fezaes i do usłyszenia.

Kartki:
28` - De Sciglio
56` - Howedes

Gole:
31` - Escudero
33` - Özbiliz
57` - Rits

Kontuzje:
71` - Boateng
Reply
Mogę napisac jeden mecz? Bo jestem wielkim fanem twoich tematów w "Publicystyce" Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)