• 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna
Zapraszamy na drugą połowę spotkania Benfica Lizbona - Chelsea Londyn rozgrywanego w ramach 3 kolejki Gra League. Ze stadionu w Londynie witają Dariusz Szpakowski i Szczepan Darkowski.
Obie drużyny ponownie pojawiły się na murawie i zaczynamy.
45` - Zaczyna od środka Chelsea. Mata do Drogby. Ten do Terry`ego.
46` - Terry długo holuje piłkę i... na darmo, przejmuje Xavi.
47` - Xavi długim podaniem znalazł Saviola`e, ale spalony. Z rzutu wolnego na wysokości własnego pola karnego Petr Cech.
50` - Po wybiciu bramkarza reprezentacji Czech na boisku oglądamy sporo walki w środku boiska. Każdy zawodnik szuka bramki, każdy szuka trzech punktów dla swego zespołu.
51` - Walka zakończona brutalnym wślizgiem Cole`a, który faulował tym samym Luisao. Za to Anglik otrzymuje żółty kartonik.
52` - Lucio wybił mocno piłkę. Teraz piłka toczy się jak po sznurku przed polem karnym Chelsea. Piłkę z pod nóg do nóg podają sobie zawodnicy Benfici.
53` - Cardozo ! Cardozo ! Składa się do strzału ! Ale jednak nie strzela i odgrywa na skrzydło do wbiegającego tam Podolskiego.
54` - Łukasz Podolski dośrodkowuje ! I co ! Rzut karny ! Proszę państwa ! Nakładka Ivanovic`a na Thiago. Ale czy słuszna decyzja arbitra ? Spójrzmy na powtórkę. Tak jest, wyraźna nakładka.
55` - Żółta kartka dla Serba i do strzału z jedenastu metrów szykuje się Łukasz Podolski.
56` - Broni Cech ! Proszę państwa ! A jednak ! Goool!!!! 2-1!!! Xavi!!! Najpierw Podolski strzelił na prawy słupek, ale wybił Cech, jednak piłka trafiła prosto pod nogi Hiszpana i ten wykorzystał pogodną sytuację na bramkę.
60` - Chelsea musi wziąć się w garść, jeśli chce wyjść w tym spotkaniu z trzema punktami. Gol mógł zawodników tego klubu jeszcze bardziej zniechęcić. Oby nie, przecież miało to być fenomenalne spotkanie.
61` - Spalony. Wymiana podań zespołu The Blues, dalekie podanie Lamparda do Maty i spalony.
62` - Capdevila krótko do Thiago. Ten do Gaitan`a. Ten ponownie do Cardozo. Cardozo zauważył Cecha, który stał na szesnastym metrze i próbował go lobnąć z połowy boiska, jednak wysoko nad bramką. Teraz przeprasza kolegów za złą decyzję.
63` - Petr Cech z piątego metra do Cole`a, ten do Terry`ego. Ten jeszcze dalej do Romeu. Romeu. Romeu! Holowanie na darmo, piłka dla gości.
64` - Po zabraniu piłki Romeu Gaitan faulował Franka Lampard`a.
71` - No cóż. Mecz na trójkę maksymalnie. Nudy, nudy, nudy.
72` - Ale zaraz ! Drogba rusza w solowy rajd ! Okiwuje Lucio, Luisao, Thiago! Strzela ! Aj, broni spektakularnie bramkarz gości. Jednak korner dla Chelsea.
73` - Mata z rożnego ! Groźne to dośrodkowanie ! Ivanovic główkuje ! 2-2!!! Eduardo bez szans.
76` - Ależ zaostrzyło się spotkanie. W ciągu trzech minut jakieś 10 fauli.
77` - Lucio wchodzi brutalnie w Gaitan`a i ? Tak jest, drugi kartonik dla Brazylijczyka i ten musi opuścić plac gry. Benfica kończy spotkanie w dziesiątkę.
80` - Atak pozycyjny Chelsea przed szesnastką strzeżoną przez Eduardo. Strzał Lampard`a ! Aj, dużo zabrakło do szczęścia.
81` - Z piątego metra Eduardo wybija wprost na klatkę piersiową Terry`ego. Ten długim podaniem znalazł Mate. Ten trafia do siatki, ale nie ma gola. Spalony.
85` - Na placu gry dużo walki przed szesnastkami obu drużyn. Teraz kolejne faule i stracone piłki.
86` - Obecnie piłkę ma Cardozo. Xavi. Cardozo, znowu Xavi. Świetna wymiana podań. Teraz Xavi Hernandez do Thiago, ten długo do Podolski`ego, ten przerzuca do Saviol`y. Dośrodkowanie po ziemi ! Broni Cech i szybko wybija. Ale źle i aut dla zespołu z Lizbony. Na trybunach gwizdy.
90` - Dodatkową minutę dolicza arbiter.
91` - Ostatnia akcja Chelsea zakończona strzałem Drogby i obroną Eduardo. Koniec meczu. Po nudnym meczu mamy 2-2 i żaden zespół z obiektu Stamford Bridge w Londynie nie wynosi trzech punktów. Do usłyszenia !

Gole :
21` - Drogba 1-0
36` - Oscar Cardozo 1-1
56` - Xavi 2-1
73` - Branislav Ivanovic 2-2
Kartki :
23` - Lucio ( zółta )
51` - Ashley Cole ( żółta )
55` - Branislav Ivanovic ( żółta )
77` - Lucio ( czerwona za drugą żółtą )

Zawodnik meczu :
Drogba, powód : świetny gol oraz czysta, piękna gra.
moge ja Ci napisac probny mecz? sam jestem ciekaw jak mi to wyjdzie
Będę w poniedziałek chyba 30, bo mi w domu nie działa
Kto chce przejąć legia-ruch to moge oddać ;x
Odświeżam.
Tak. Wybierz jakiś, którego nikt nie wybrał.
Na tą kolejkę zostały juz chyba wszystkie wybrane. Bo ja chyba ostatni wziąłem. A i w pierwszym poście napisz, że mam połowę meczu napisaną.
Dobra, ja ze wszystkiego rozliczony jestem. Na chwilę obecną napisałem 3 mecze.
To coś mi pisałeś o jakiejś drugiej połowie jakiegoś meczu ? Napisz co i jak, to uzupełnię. Mogę jeszcze się tym Ruch - Legia zająć, bo mmmmoooo pozwolił. I potem mogę jeszcze inne z tej kolejki jak chcesz. Ale najpierw należy zająć się tymi niedociągnięciami, czyli np. tą połową co mi pisałeś.
Good. Ja bez zmian.
Ok.

To teraz czekam na mo i postaram się pisać 2 połowę.
Zmiany z mojej strony:
62' Za Ronaldinho wchodzi Robert Lewandowski.
75' Za Patryka Małeckiego wchodzi Thierry Henry (4-3-3)
85' Za Di Marię wchodzi Łukasz Garguła.