Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Big Grin 
Mi by się aż tyle pisać nie chciało. Kaczko wymiatasz!
Reply
Pinius vs The Fly Boy Bohtes
No Hoolds Barred Match

Witamy w Dark Matchu War Of Masters! Tylko zebrani na trybunach obejrzą starcie jednych z najlepszych lotników MWE! Stypulacja dość ciekawa, jakże i brutalna. Tak w końcu przystało na War Of Masters!
Na rampę wchodzi Pinius. Popisuje się przed publicznością, słyszymy na trybunach także nazwy Finisherów Piniusa. Wchodzi na ring. Czekamy na Fly Boya, drugiego najchudszego zawodnika w tej federacji. Czekamy z niecierpliwieniem, ale nagle słyszymy nie znaną muzykę. Cały Titatron wypełnia się napisami „Axe Suck”! Na ring wbiega szybko Bohtes i atakuje Piniusa!

Mamy gong!

Fly Boy już zdążył wykonać Lou Thesz Press i zadać kilka ciosów Piniusowi. Podnosi Piniusa i wykonuje Hangman Neckbreaker. Elbow Drop na głowę. Bohtes podnosi oponenta, łapie za nogi i mamy katapultę w narożnik. Jednak Bohtes na tym nie poprzestaje, bowiem wykonuje pięknego Flying Chucka! Dziwne, jednak prawdziwe. Bohtes natychmiast schodzi za ring i wyciąga z pod ringu kosz na śmieci. Bohtes ma zamiar wnieść go na ring, ale Pinius atakuje go Slingshot Basseble Slidem (Normalny Basseble Slide, tyle że zawodnik trzymają się lin i po wykonaniu tej akcji zawodnik wraca do pozycji stojącej) Bohtes powalony. Pinius odbija się od lin i mamy ładną Corksew Planchę! Pinius zyskał przewagę nad Bohtesem. Tag Team partner Nanora wrzuca z powrotem Bohtesa na ring. Chwyta za krzesło i wrzuca je do ringu, po czym sam do niego wchodzi. Pinius wykonuje Bohtesowi piękny Jumping Roundhuse Kick, po czym obraca go na plecy. Pinius wchodzi na drugą linę. Atakuje Diving Knee Dropem! Jednak Bohtes unika i mamy kilka Roundhuse w korpus Piniusa. Bohtes odbija się od lin i wykonuje jeszcze Running Boota! Bohtes targa za włosy Piniusa i go podnosi. Bohtes uderza głową Piniusa o narożnik, po czym obraca go plecami do narożnika. Fly Boy bierze rozpęd i mamy Running Splash. Pinius próbuje wstać, ale został zaskoczony La Magistral Roll Upem!

1..
2..

Niee, Pinius odkopuje.

Walka traci tępo, ponieważ Bohtes cały czas próbuje zapobiec podniesieniu się Piniusa. Atakuje go Knee Dropami, Elbow Dropami i Stompami. Pinius jednak sprytnie podciął jego nogę i się uwolnił. Wstał i od razu poczęstował rywala Dropkickiem. Bohtes wstał Kick Upem, ale nadział się na Hurricanranę Piniusa. Fly Boy stoczył się z ringu. Pinius wziął kosz na śmieci i zszedł za ring. Zaatakował nim Bohtesa! Jednak Bohtes sprytnie uniknął i zaatakował Piniusa Leg Sweepem. Chwycił za kosz i kilkukrotnie zaatakował nim Piniusa! Kosz jeszcze jako tako nie był wygnieciony, więc postawił go na podłodze i podniósł Piniusa. Podbiegł do Piniusa i mamy One Hand Bulldog! Jednak Pinius nie trafił głową w kosz. Bohtes wściekły zrzuca górną część schodków. Podciąga do nich Piniusa. Wciąga go na schodki i przystawia nogę do jego głowy. Mamy bardzo brzydkiego Stompa! Ała, Piniusa to na pewno bolało. Bohtes podnosi jeszcze Piniusa. Mamy Middle Kicka, Bohtes przechodzi do Arm Locku. Kopie Piniusa w głowę i mamy Arm Wringer zakończony Leg Dropem! Świetna seria Bohtesa.

Bohtes wszedł na ring i stanął na narożniku. Zaczął się popisywać przed publicznością, jednak otrzymał wielki Heat. W tym czasie Pinius zdołał się podnieść i wślizgnąć na ring. Kiedy Bohtes wyzywał fanów ten wykonał mu Electric Chair Drop! Pinius podniósł go i powalił Running Crossbody, po czym przypiął Bohtesa.

1..
2..

Bohtes łapie się lin.

Bohtes przeturlał się za drugą stronę lin. Pinius ustawił go pod Apron Suplex! Jednak Bohtes się wywiązał i zaatakował swojego oponenta Shoulder Blockiem. Pinius natychmiast wstał, ale Fly Boy wskakując na ring wykonał ładnego Kicka w głowę Piniusa. I Bohtes schodzi z ringu. Zagląda pod niego i wyciąga drabinę. Nie jest to normalna drabina, tylko trochę pomniejszona. High Flayer dał radę ją podnieść i wsunąć na ring. Ustawił ją koło narożnika. Jednak Pinius zaszarżował na Bohtesa Running Elbowem! Pinius wszedł na narożnik i mamy Diving Splash! Ponadto Pinius zapina Single Leg Boston Craba na Bohtesie.
Bohtes trochę poleżał, ale w końcu doczłapał do lin. Pinius nie chciał go puścić, więc sędzia zwrócił mu uwagę. Wykorzystał to Bohtes, który przeszedł na drugą stronę lin i zaatakował Springboad Clotheslinem swojego oponenta! I Bohtes wykonuje piękny Standing Moonslaut. Bohtes podnosi krwawiącego Piniusa i wykonuje na nim Running Leg Sweep i przypina Piniusa.

1..
2..

Pojedynek będzie trwać, Pinius odkopuje.

Bohtes czeka aż Pinius wstaje. Ten to czyni. Bohtes atakuje go Kickiem, jednak Pinius natychmiast przechwytuje jego nogę. Pinius wykonał Dragon Screw. Bohtes się podniósł, ale Pinius wykonał na nim Snapmare i zapiął Dragon Sleeper! Jednak Bohtes zaczął się stopniowo podnosić, więc Pinius uziemił go Reverse DDT! Pinius na drugiej linie, mamy Diving Elbow Drop! Tag Team partner Nanora podnosi Fly Boya. Pinius łapie Bohtesa i zakłada boczny Headlock, jednak szybko przechodzi do Waist Locku. Pinius wbiegł trzymając z przodu Bohtesa w narożnik, odbił się od niego i wykonał Świenty Roll Up!

1..
2..

Widząc, że Bohtes już prawie się wydostał Pinius próbuje wykonać na poprawkę German Suplexa, ale Bohtes odbił się od maty tak jakby wykonywał Wheelabrow Bulldog obrócił się i zapiął Gillotine Chocke! Pinius walczy z nim, próbuje go uderzać, ale nic to nie daje. Bohtes silnie trzyma Piniusa, w końcu sprowadzając go do parteru. Pinius, już na skraju wytrzymałości. Bohtes jeszcze szarpie nim na lewo i prawo. Jednak Pinius chwyta za nogi Bohtesa i wykonuje przewrót w przód, przypinając Fly Boya!

1..
2..

Nie!!! Bohtes odkopuje. Ja bym to nazwał 2,5 count. Było bardzo blisko.

Wściekły Bohtes wstaje i wykonuje Puncha w głowę Piniusa. Przy takim zmęczeniu nawet coś takiego jest powalające. Jednak Pinius szybko wstaje, ale od razu jest poczęstowany kolejnym. Bohtes pchnie Piniusa na liny, Irish Whip i mamy Flapjack! Bohtes odwraca przeciwnika na plecy i wchodzi na narożnik. Szykuje się akcja kończąca – Shooting Star Press! Jednak Bohtes schodzi z narożnika, bo widzi biegnącego Aryana przy swoim Themie! Aryan ma w lewej ręce mikrofon a w drugiej swój pas. Mr. Awesome wrzuca mikrofon do ringu, po czym sam do niego wchodzi. Bohtes próbuje go powstrzymać Clothesline’m, jednak Aryan unika, odbija się od lin i atakuje z całej siły pasem Bohtesa! Bierze mikrofon i przemawia.
– Nigdy nie dostaniesz pasa, nigdy rozumiesz!? Zapomnij o Triple Theart Matchu na Margomanii, zapomnij! Bo jestem The Aryan i jestem NIESAMOWITY!
I Aryan szybko schodzi z ringu i kieruje się w stronę szatni.
Wykorzystuje to Pinius, który przesuwa Bohtesa pod drabinę, sam wchodzi na narożnik i wykonuje Leaping Leg Drop! Pinius przypina!

1..
2..
3!!!

Za pomocą Aryana Pinius wygrywa w Dark Matchu. Pojedynek był ciekawy, choć panowie niewykorzystani zbytnio stypulacji. Ale jedno jest pewne – publiczności się podobało, a to jest najważniejsze! A jeszcze jedną, zastanawiającą rzeczą jest nowy Theme Bohtesa i motto „Axe Suck”

Mam nadzieję, że Wam się walka podoba. Myślę, że ładnie zmajstrowałem wypowiedź Aryana, w jego stylu. Ale i tak te moje walki, przy walkach Kaczki to nic. To tak jak na RAW - moje to te pierwsze, a Go-To-Sleepa Main Eventy.

PS. Macie zapowiedź nowego feudu.
PS2. Dark Match toczy się przed galą, bo ring został zniszczony to nie było by jak.
Reply
Czapki z głów. Oj, ciężko mi będzie choć trochę Ci dorównać.
Reply
Arcydzieło. Bomba nad Bombami. Jesteś znakomity w tym co robisz. Gale z Gali coraz lepiej pisane. Ty piszesz i walka jest git.
Reply
Więc dobrze. Usuwam Cross face.
A pozatym zależało mi, by połączyć 2 moich ulubionych zawodników Big Grin

Regulamin V 1.0.0

& 1. Tworzenie postaci &

A (Ogółem) - Nie tworzymy super mega zawodników, którzy mają po 10 finisherów, albo zawodników co ważą 200kg, a wykonują 6-1-9. Tworzymy zawodników w normalnej skali, gdy tworzysz postać licz się z krytyką ze strony innych osób.

B (Imiona) - Imiona zawodników mają być NORMALNE! Żadne Lionel Messi czy Cristiano Ronaldo, poprostu swój nick, jakaś przeróbka lub wymyślone imię i nazwisko.

C (Akcje) - W AKCJACH NIE MOŻE ZNAJDOWAĆ SIĘ FINISHER KONIEC KROPKA! Nie ma herosowania czyli w akcjach walnąć 3 finishery. Zwykły akcje typu DDT.

D (Finishery) - MAX. 2 finishery żeby nie przesadzać. Finishery nie mogą być powtarzane chyba, że gracz, który pierwszy miał dany finisher pozwolił go wam użyć.

E (Dźwignie) - MAX. 2 i to tak jak o finisherach. Bez powtarzania.

F (Signature) - MAX 2 akcje poprzedzające finishera. Bez powtarzania.

& Akcje pozaringowe &

A (Zachowanie) - BEZ ŻADNEGO HEROSOWANIA! CZYLI NIE ATAKUJEMY SILNIEJSZYCH OD SIEBIE! NIE ROBIMY IM FINISHERÓW I UCIEKAMY JAK NINJA! NIE I KONIEC!

B ( Wbijanie się do szatni) - Gdy wchodzimy komuś do szatni to nie, że podchodzimy finisher i ucieczka, bez żadnych obrażeń. Jak wchodzimy to seria ataków, przeciwnik też coś robi itp.

C ( Herosowanie) - Założyłeś postać, dobra... TO NIE ATAKUJ WSZYSTKICH JAK JAKIŚ RAMBO! NIE KOZACZ SIĘ!

D ( Przemowy) - Przemowy i wejścia na ring dozwolone. Tylko nie przesadzajmy.

Quote: na kolana i do pana
a) Jak zobaczę, że ktoś wbiega do czyjejś szatni i wykonuje mu Finishera rozerwę go gołymi rękami. Zauważcie, że normalnie zawodnik wykonuje chociaż ruch signaturowy , a dopiero później Finisher. A tu jest tak: Wbiega do szatni zawodnik i wykonuje wrogowi swój Finisher, ten cudem wstaje i wbiega do szatni rywala. Znów kończy się na Finisherze a do tego wbiega koleś ze swoim TT partnerem i wykonują obu swoje Finishery. Jest sens? Nie za bardzo.

b) Nie ma atakowanie z znikąd, ani lepszych od siebie (Tylko znacznie). Ostatnio była taka sytuacja, że Mały Awersomik zrobił coś takiego: Wbił na ring ze swoim Tag Team partnerem (Czego z reguły mu nie wolno, bo tylko GM'owie sterują obcymi zawodnikami), tak po prostu, zaatakował Aryana i Freddera (Jednych z najlepszych zawodników w MWE, w dodatku z Basseblami w ręku), wykonali na nich swoje Finishery. (Co widzę w tym złego? Aryan by prędzej zdążył zrobić Sweet Chin Music a Fredd Lie Detector, do tego mogli by uciec, nie mówiąc o ataku Basseblami.) I jak tu cokolwiek napisać?

c) Nie robimy ze swoich zawodników: Duchów (Ktoś nachrzania w Ciebie Finisherami, a ty "Cudem wstajesz" i wymykasz się) Assasinów (Cudem unikasz, cudem podkradasz się i cudem wykonujesz swój cudny Finisher) Chucków Norrisów (Wykonujesz swój Finisher na wieżyczkę stołów, na tym jest drabina, ty stoisz na innej drabinie a do tego na wieżyczce ze stołów jest "łoże bólu" z krzeseł. Prościej mówiąc nie walisz z obrotowego i wszyscy leżą.)

d) Oraz nie robimy z siebie: Pacanów, durniów, ciamajd i klaunów. (Jak Irohnide oślepia światłem gołego pupska. Jak chcemy pooglądać ciamajdy polecam oglądać smerfy.)


Przeczytałeś regulamin?
Podpisz akceptacje jego.

Ja (tralalala) podpisuje się pod regulaminem MWE i obiecuje jego przestrzegania.
AtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAt
Regulamin MWE v 1.0.0 by Aryan
Regulamin może się zmienić o czym będziecie poinformowani w nazwie tematu

AtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAtAt
Reply
Ekhm...Związku ze zbliżającym się losowaniem brandu...Mam sprawę. Otóż pamiętacie kiedy Tuneer napisał, że on będzie pisał tygodniówki, a ja będę coś w stylu NXT? Mogę nawet przyjąć tą propozycję, ponieważ:
- Nie dogadujemy się z Tuneerem, kłócili byśmy się kto napisze ME.
- Każdy uważa, że On ma lepsze walki, więc tygodniówki były by lepsze, ładniejsze i ciekawsze.
- On ma dużo pomysłów jak wypromować Slamground, zrobiłby to lepiej ode mnie.
- Ja to tylko wodę rozlewam, więc uważam że pisanie "Tygodniówki" zawierającej 3-4 walki byłoby wystarczające dla mnie, ba! To za dużo.

Nie, to nie jest rozpaczliwa prośba w której nie chcę prowadzić brandu z Tuneerem, tylko po prostu...Forma wyżalenia się, pokazania jaki jestem beznadziejny. (Ave ja.)

I tak jak mówię, skoro Tuneer wyznaczył mi taką funkcję, bo on jest szefem Slamground, to ja ją muszę spełniać i nie ma gadania.

Ps. Nie chciałbym tu obrazić samego Tuneera...
Reply
Ja Sidewipe podpisuję się pod tym Regulaminem ._.
A do kolano ma do mojej pupy jest ładna Big Grin
Nazwa: Ironhide
Rola: Heel
Styl: American
Wzrost: 189cm
Waga: 117 kg(Tyle około wymagają moje akcje nowe)IDEALNIE!
Charakterystyczne akcje: Big Boot , DDT , Falcon Arrow ,Running Bulldog,Double underhook backbreaker,Hammerlock,Suplex Powerslam,Elbow Face Stretch,Repeated Turnbuckle Thrusts,Spinebuster
Dźwignie:, four figure leg lock ,,New Anaconda Vice(Pierw Running Bulldog po czym ją zapina )
Finishery: Pepsi Plunge
Theme!!!:www.youtube.com/watch?v=VrZ4sMRYimw&ob=av2e
Nowa Karta.
Reply
Nie ma czegoś takiego jak Four Figure Leg Lock, na Pepsi Plunge jesteś teraz za ciężki.

Aryan:
Jam nędzny Kolanko podpisuje się i akceptuje regulamin.
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=VKrNGKO47ss
._. ?
Reply
Jest, zdaje się, że inna nazwa to po prostu czwórka.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)