Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
A z kolei jednym w pokojów jest choinka, obok niej stoją Predator i Tom Crash! Predator w bandażu po Gauntlet Matchu na głowie, a Tom Crash w pełni zdrowy. Przed nimi stoi nieznajomy przebrany za świętego Mikołaja!
P: - Święty Mikołaju! Proszę bardzo o title shota, o wielkie sukcesy w MWE, o własny odrzutowiec, o własne Playstation, o własny odrzutowiec, i o własny kolekcjonerski dzbanek!
TC: - A ja ciebie proszę, Święty Mikołaju, aby osobnik obok mnie się ogarnął!
P: - Ty, Tom, nie pyskuj do starszych i bardziej doświadczonych.
TC: - Nic mnie nie obchodzi twoje marne doświadczenie, Predzio.
P: - Nazwanie mnie Predziem uważam jako dyskryminację.
TC: - Oki. Nazwę cię Predziusiem.
P: - O ty jeden…
ŚM: - Cicho być, hohoho! Bo nie dam wam prezentów!
TC: - Dziecinada.
P: - Cicho. Sam byś chętnie przyjął.
I Święty Mikołaj wyjął z torby pierwszy prezent, i podał go Predatorowi! Ten go otworzył, i zauważył tam figurki My Little Pony! Wkurzył się, i rzucił tym o podłogę. Jeszcze wyciągnął kartkę, i tam było napisane „Drogi Predatorze, przynoszę ci kucyki Pony, bowiem wiem, że je uwielbiasz, i wiem, że jesteś ich wielkim, zażartym fanem. To na pocieszenie że zerwałeś z Axe i nie masz z kim rozrabiać pod kołdrą.
P: - Ty jeden…
ŚM: - Cicho bądź, bo następnym razem dostaniesz rózgę!
I potem Święty Mikołaj wyjął prezent dla Toma Crasha! Nagle jednak do pokoju wszedł dawno nie widziany Sir Matizo z swoim pasem Extreme Championa!
SM: - Widzisz ten pas? Tego pasa, Mikołaju, nie dasz nikomu na święta. A dlaczego? Bo ten pas jest wspaniały, a ten, kto go dźwiga na barku, też jest super! Tak więc, Święty Mikołaju, przestań kpić sobie z siebie i się rozbierz. Zobaczymy, kim naprawdę jesteś, tępy wariacie. Jeśli stać cię na kucyki Pony, to musisz mieć tego wielką kolekcję!
I w końcu nagle Święty Mikołaj wstał, i zdjął swoją brodę i czapkę! I ukazał się… NANOR!
ŚM: - Jestem Nanor, idioto. Na śmierć!
I uchwycił go pod Serkies Boom! Predator i Tom Crash zaczęli to podziwiać, ale nie zdołali uniknąć lecącego na nich Sira Matizo z jego pasem, i wszyscy trzej wpadli na choinkę, która się przewróciła! Bombki się stłukły, lampki zgasły. Szkoda gadać. I Nanor, zadowolony, rozebrał się ze swojego stroju, po czym wyszedł z pokoju! Sir Matizo dopiero co wstał, reszta leżała na ziemi. Chwycił za pas i pobiegł za nim!
--------
I teraz pora na… o dziwo WHC Championship Match! Jeszcze nie ma NNO Skull, Huba jeszcze nie pojawił się, dlatego, że jego babka leży w szpitalu, chora! Tak więc czeka nas pojedynek Philip Watson vs. Zirael w debiutanckiej stypulacji WAR OF MASTERS! Szkło, kolce i pineski rozsiane już są po ringu. Przypomnijmy, że najpierw czeka ich Table Match, potem Ladder Match, potem Steel Cage Match, a na koniec – TLC MATCH! Będzie ostro!
A pierwszy na ring wychodzi WHC Champion Philip Watson! Unosi swój pas w górze, i popisuje się nim przed publicznością. Ta się raduje! I potem męsko wchodzi na ring w marszu. Po schodkach, aż w końcu wchodzi na narożnik, i chwyci swój pas w górze! Po czym oddaje go sędziemu.
I potem na ring wychodzi jego oponent – Zirael! Ten zaczyna sobie kpić z publiczności, i potem patrzy z kpiną na Philipa. Aż w końcu wchodzi do ringu! Lecz wpierw chwycił za jedną z pinesek. Pokazał ją Philipowi, po czym uchwycił ją w pięści! A z kolei sędzia, nieświadom tego, uniósł pas w górze!
Philip Watson vs. Zirael
World Heavyweight Championship War Of Masters Match
Mamy gong! Wpierw pola na Table Match!
Philip Watson natychmiast nachodzi na niego z prawym sierpowym. Ale Zirael blokuje! I potem wychyla pineską, i wbija ją w brzuch WHC Championa! Ten się podkula. Brzuchol natychmiast krwawi. Wykorzystuje to Zirael, który oddaje Knee Strike, Low Kick, Back Spin Kick, a na końcu Dropkick! Tego akurat Philip uniknął. Po czym wyjął z brzucha pineskę. Ten zaczął krwawić. Wyrzucił ją poza ring. Wykorzystał to Zirael, który przyciągnął przeciwnika do lin i zaczął go przyduszać! Ale WHC Champion oddaje cios łokciem! Po czym przerzuca oponenta nad sobą! Snapmare! Zirael jeszcze wstaje, ale pięknym One-Handed Spinebuster zostaje wyrzucony poza ring! I wbił się w pineski i szkła. Wstał, złapał się za plecy, a te zakrwawione!
Jeszcze Philip Watson wychodzi poza ring, i oddaje Gut Kicka Zirowi. Ten dupą przysiada na betonie! Wykorzystuje to Philip Watson, który składa stół, i kładzie go na schodkach. Wykorzystał to Zirael, który uchwycił za włosy oponenta, i rzucił w nim o oparty stoliczek! I ten się na nim też oparł. Ale nagle przeszedł obok schodków! I pojawił się za nimi! Po czym wskoczył na nie, i wykonał Low Dropkick na stół! Philip Watson powalony. Leży na pineskach! W końcu wstaje, lekko zakrwawiony. Ale jeszcze na schodki wchodzi Zirael! I skacze za niego! Byłby Bulldog, ale WHC Champion skontrował Proto Bombem! Zirael cudem chwycił się lin, wspiął się na nie, i kopnął Philipa! I wbiegł na ring. A PW z kolei chwyci za stół i rzuca go na ring! Prosto na Ziraela!
Ten z kolei za niego chwycił, i go rozstawił na środku ringu. Wykorzystał to Philip, który wszedł na ring, prześlizgnął się pod stołem, i wykonał natychmiastowy Back Body Drop na Zirze! Ale ten wylądował poza stołem, i na nogach. Philip Watson to zauważył, po czym wsunął stołem w brzuch Ziraela! I ten lekko podkulał. I potem został złapany za rękę! Ale nie! To Zirael chwyci za rękę Philipa, i rzuca nią na narożnik! I Watson się o niego opiera. Otrzymał natychmiastowego prawego sierpowego! Po czym został podsadzony na szczyt słupka. Kolejny prawy sierpowy! I zostaje ustawiony pod Superplex! Ale nie! To WHC Champion go mocniej zaciska! I wykonuje mu Superplex poza ring! Zirael leci prosto na pineski i kolce! I… dużo krwi się polało! Ale Zirael męsko wstał.
Philip Watson wychodzi poza ring ponownie, ale tym razem otrzymał natychmiastowy Neckbreaker! I na pineski! W końcu kolejny stół wchodzi do akcji. Zirael go lekko podsuwa do ringu, po czym jeszcze idzie po kolejne! WHC Champion próbuje zaszarżować, ale tym razem Zir posłużył się stołem jako bronią! I Philip Watson się oddala! I Zirael rozkłada stół na drugim stole! I potem jeszcze chwyci za schodki! Kładzie je obok stołów! I tym razem już Philip Watson szarżuje z Clotheslinem! Ale otrzymuje ładny Arm Drag! Na schodki! I Zirael wchodzi na ring! I sygnalizuje Suicide Dive! I już skacze, ale… Philip Watson wykonuje cudne Jumping DDT! Stół by się załamał, ale nie, jeszcze się trzyma. Zirael wypada po schodkach ze stołka!
I Philip Watson wchodzi na ten najwyżej postawiony stół! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! Doprawdy ryzykowny skok! I skacze! Ale Zirael się odsuwa! Philip Watson zaczyna cały krwawić na ręce! Spadł na pineski, kolce i szkła! Jedno z tych ostatnich wylądowało mu pod pachą. Wykorzystał to Zir, który chciał wykonać Arm Wringer Slap, ale Philip Watson się wywinął, i potem go ustawił pod Back Suplex! Ale Zirael odskakuje, i ląduje na nogach! A następnie rzuca oponenta do ringu! Philip Watson jednak natychmiast wstaje, i oddaje Baseball Slide! Ale już trochę za późno. Wykorzystuje to Zirael, który chciał wykonać serię Leg Dropów! Ale Philip Watson w porę tego uniknął, oddał Gut Kicka, po czym wykonał Back Suplex! I na stół! Ale Zirael ponownie odskakuje do tyłu!
Jeszcze Philip Watson próbuje go zastraszyć z Clotheslinem! Ale Zirael ucieka poza ring! I natychmiast chwyci za już złożony stół! Wchodzi z nim po schodkach. I Philip Watson szarżuje z Big Bootem! Lecz został rzucony stołem. I Zirael odbija się od lin! Szykuje się Springboard Leg Lariat! Ale Philip Watson kontruje to Spinebusterem na złożony stół, który leży na macie! I potem WHC Champion podnosi go, po czym opiera o narożnik. Zirael nagle do niego podchodzi! Ale zostaje uchwycony pod Suplex! I chciał go wykonać na oparty stół! Ale nie! Zirael wylądowął na nogach, i wykonał Reverse Snapmare! Na stół! Philip Watson oberwał! Ale stoliczek się nie załamał.
W każdym razie Philip jest już na nogach. Został pociągnięty za rękę, i rzucony na stół! Ale odpycha go nogą! I Zirael wykorzystuje sytuację, ciągnie za włosy Philipa, ale ten kontruje cudnym Rolling Arm Dragiem! I Zirael siedzi przy narożniku! I obrywa serię dwunastu Face Wash’ów! I już zaczyna krwawić! W końcu został podniesiony. I próba Hip Tossu! I już by został wywalony poza ring. Ale się utrzymał lin! Poklepał po ramieniu Philipa. Ten na niego zaszarżował z Clotheslinem! Ale nie! Zirael go unika, a Philip przelatuje między stołkami, i zawadza głową o schody! I ląduje na szkle! Ależ zaczyna krwawić!
Zirael się raduje! Uśmiech pojawia się na jego twarzy! I unosi zgięte ręce w górę, z wystawionymi palcami serdecznym i wskazującym! Po czym skacze przez liny! Szykuje się Corsckrew Elbow Drop! Ależ pięknie wykonany przez liny! Philip Watson się wbija, a potem Zirael jeszcze wstaje! Chwyci za krawędź stołu-podstawy! Chce tą „wieżyczkę” wywalić na Philipa! Ale ten w porę wstaje! Oddaje cios forearm w brzuch Zira! I ten się schyla! I jeszcze takie trzy! Na zakończenie Knee Strike, i jeszcze zostaje ustawiony pod Old School DDT! Ale zostaje odepchnięty! Jeszcze próbuje Dropkicka, ale został akurat wywalony na stoły! I akurat na szczyt tej wieżyczki! Chociaż od razu się ześlizgnął, akurat na barki Watsona, który wykonał Scoop Powerslam!
Ale Zirael znowu zaczął krwawić na plecach! Na razie wszystko przemawia na korzyść Philipa. I przez ten czas podniósł swojego oponenta! I rzucił go na ring. Przybliżył go do rozłożonego stołu! Podniósł go, po czym ustawił pod Pedigree! I wszedł na liny! Więc szykuje się niesamowite Tornado Pedigree! Ale Zirael wywiązuje się z uścisków rąk, i odpycha swojego rywala z lin poza ring! I ten zawadził tyłem głowy o stół! I upadł na szkła! Po czym Zirael wyskoczył do niego z Vaulting Body Splashem! Philip Watson nie zdołał tego uniknąć! Przygnieciony przez Ziraela! Ten wstaje, po czym zaczyna grzebać pod ringiem! I wyjmuje stamtąd… kawałek drutu kolczastego! Chwyci za jego dwa oba końce, i zaczyna nim dusić Philipa Watsona! O Boże! O Boże! Toż to grozi śmiercią! W końcu Zirael go puszcza, i rzuca drutem o stół.
I Zirael potem rzuca swojego oponenta na ring! Ciągnie go za włosy. Potem sam oczyszcza swoje łapy ze krwi. A tej ile już się polało! Zirael wślizguje się pod linami. Philip Watson próbuje zaszarżować z Clotheslinem. Ale zostaje schwytany pod pachę! Zirael już chce oddać headbutta, ale sam otrzymał prawego sierpowego, i został odrzucony na narożnik! I potem ustawiony na szczycie słupka! I jeszcze próba Superplexu! Philip Watson z całej siły zaciska Ziraela, chyba już mu się to uda! Ale nie! On zaczyna oddawać serię uderzeń z prawego sierpowego! I potem zamienia się miejscami z rywalem. Tym razem forearm w głowę, po czym wykonana piękna Super Hurraicanrana na stół! Philip Watson na złamanym stole!
Zirael wygrywa etap Table!
Teraz pora na etap Ladder! Natychmiast sześć ochroniarzy wbiega z drabinami. Kładzie je obok ringu, chociaż jeden z nich wrzuca właśnie do kwadratowego pierścienia.
Zirael się temu gapi, w końcu Philip Watson wstaje! Ostrzega Ziraela, że on już wstał. Ten się odwrócił, ale został przywitany lewym prostym. I potem jeszcze go łapie! I wykonuje Belly To Belly Suplex! Zirael złapał się za plecy, po czym wysunął się poza ring. Ochroniarze przez ten czas zabrali już stoły, ale zostawili kawałek drutu kolczastego! Zirael natychmiast za niego uchwycił, i wbiegł na ring! Chciał już oddać uderzenie po biodrze Philipa, kiedy został zaskoczony Roundhouse Kickiem! Ale ładnie. I odsunięty na liny! I to teraz Philip chwyci za kawałek drutu! I przywala mu w kuper Zira! Ten wypada poza ring z kretesem! Na stos drabin!
Zirael za ringiem łapie się za tyłek, podczas gdy Philip chwyci za drabinkę i ustawia ją na środku ringu. I natychmiast wstał Zir, który zaczął ponownie grzebać pod ringiem! I wyjął… kastet! Nałożył go na swoją rękę, i wszedł do ringu! Zaczął się przekomarzać z Philipem. Ten chciał na niego zaszarżować, ale WHC CHAMPION OBERWAŁ KASTETEM! I opadł z kretesem! Zirael się uśmiechnął na twarzy, a publiczność ma mieszane uczucia! Z jednej strony, hardkor, z drugiej strony, brutalna zagrywka. I przez ten czas Zirael wchodzi na liny! Już chce wziąć za notes (na razie jest notes, pas będzie w ostatniej rundzie), ale nagle Philip ciągnie za jedno z końców drabiny i je wypycha! I Zirael wypadnie poza ring! Nie! Cudem zaczął dyndać na drabinie!
I przez ten czas Philip złapał za drabinę i przybliżył do siebie! Zirael za nią złapał, wspiął się, i skoczył na swojego oponenta z Flying Clothesline! Ale otrzymał cudnego Flapjacka! Po czym Philip Watson skierował się poza ring. Chwycił za jedną drabinę i rzucił na ring. Bierze kolejną. I wraz z nią wchodzi na ring. Zauważa to Zirael, który także uchwycił drabinkę, i zaczął się brawl! Jednakże wygrał Zirael po ślicznym ciosie w głowę dla WHC Championa. Po czym ustawił swoją drabinę obok tej, która stała pod notesem! Natychmiast Philip Watson też się ustawił! I każdy zaczął wchodzić na swoją! Jak już weszli na szczyt, to Zirael nie marnował czasu, natychmiast skoczył na Philipa, po drodze wywalając wszystkie drabiny, i uchwycił go pod świetny One-Handed Spinebuster! I polecieli poza ring! Ależ ekstremalna akcja! A ile krwi się teraz polało!
Obaj panowie zaczęli leżeć poza ringiem! Publiczność pełni w euforii! Była to niesamowita akcja! W końcu Zirael, z trudem, wstał! Począł podpierać się o bandę! I nagle podbiegł do komentatorów! I chwycił za poblisko znajdujący się gong! Ale nagle, z tyłu, do ringu wszedł Philip Watson, który już ustawił jedną z drabin, a teraz szykuje się na zbudowanie czegoś a la katapulty! Ależ szybko to zrobił! Oczywiście dopiero teraz Zir się odwrócił. I Philip Watson mu pomachał! Skoczył z narożnika z Diving Leg Dropem! I drabina poleciała w stronę Ziraela! Ależ go przygniotła! I rzadko widziana katapulta! Z kolei Philip Watson wylądował na nogach.
I w końcu Philip zaczął grzebać pod ringiem! I wyjął bardzo długi łańcuch! Owinął nim obie dłonie Ziraela, zacisnął je mocno, po czym nadział je na swoje kolano! Hardkorowa akcja! Kolejna! I jeszcze ręce przełożone przez drabiny! Ostatecznie jednak puścił Ziraela, a sam chwycił za drabiny! Lecz już Zir sam rozwiązał sobie ręce, wstał natychmiast, i oddał wściekłego kopa w dupę Philipowi! Po czym rzucił go na ring. Sam wszedł, pociągnął rywala za włosy, i rzucił na rozłożoną drabinę! Ta się przewróciła, wraz z WHC Championem. I potem jeszcze Zirael chwycił za kolejną! I wywalił ją na Philipa! Philip w pełni przygnieciony! Odwet Ziraela!
Aż zacisnął ręce, zadowolony! W końcu chwycił za tą drabinę, odsunął ją, i przybliżył się do Philipa! Zasygnalizował Zirael Leg Drop! I skoczył! Ale Philip się odsunął! I całą prawą nogą walnął o drabinę! Złapał się za nią. I wykorzystał to Philip, który złapał za włosy Zira, i przybliżył go do drabiny! I wykonał cudny Bulldog! Zirael teraz zaczyna bardzo, ale to baaaardzo krwawić! I teraz Philip wyrzuca jedną z drabin poza ring! I potem chwyci za głowę Ziraela! Ale ten go odpycha, i oddaje prawego sierpowego! I potem jeszcze z buta wyjmuje… kajdanki! Oddaje dwa potężne Gut Kicki Philipowi, aż do narożnika, i zapina jego rękę właśnie do niego! Dawno niewidziane kajdanki wreszcie wchodzą w grę!
Philip Watson chce złapać Ziraela, ale ten go zaczyna przedrzeźniać! W końcu Philip oddaje mu potężnego lewego sierpowego! Zirael mocno grzmotnięty! Zatacza się, łapie się za ucho, które zaczęło mu pobolewać, ale potem zaczął wchodzić po drabinie po notes! I już się wspinał, ale dosyć powoli! I nagle z szatni z piłą wybiega Master Of Game! TT partner Philipa Watsona przybywa z pomocą! Natychmiast piłą mechaniczną przekraja kajdanki Philipa Watsona, a ten natychmiast rzuca się na drabinę i ją wywraca! Zirael ląduje na linach! W końcu z nich spada. Philip Watson prosi Mastera Of Game, aby poszedł do szatni, ale dał mu piłę mechaniczną! Potem chwycił ją, i zastraszył nią Ziraela. W końcu ją zgasił, po czym wyrzucił poza ring! I potem potężny Low Dropkick w głowę Zira, który wypadł poza ring! A za nim WHC Champion.
I natychmiast złapał za jego ręce! Ustawił go pod Pedigree na piłę mechaniczną! I jeszcze drobne poprawki, szykuje się ekstremalna akcja! I wykonana! Cały Zirael zaczyna krwawić na twarzy, w końcu się odwraca! I na ring rzuca Zira! Ciągnie go za włosy! Jeszcze ładny Slap na zwieńczenie. I Philip wchodzi na narożnik! Ale cudem wstaje Zirael, i oddaje mu natychmiastowy Roundhouse Kick! Philip się zatoczył, ale potem otrzymał natychmiast Single Knee Facebuster! O kurczę! Jeszcze Zirael wygra ten etap! Sygnalizuje kolejny Zirael Leg Drop! Philip Watson patrzy się na stojącą obok drabinę! Kiedy już Zir składał się do skoku, Philip pociągnął za nią, a ta wywaliła się na Ziraela! WHC Champion tego uniknął!
Philip zaciska pięści z radości! Unosi je w górę! Po czym chwyci za drabinę! Ustawia ją na środku! Próbuje na nią wejść! Ale nagle za nogę łapie go Zirael! Już by go odciągnął, ale Philip po prostu oddał kopniaka, i podskoczył wyżej! Po czym uchwycił za notes! Za jego poręcz! Zirael nie wiedział, co zrobić, więc popchnął drabinę! Ale Philip zawisł na notesie! Zaczął odkopywać od siebie Zira, a sam zaczął dyndać! W końcu zdjął ten notes! Upadł na ziemię, zdyszany! Uniósł go w górze, po czym oddał sędziemu, ku niezadowoleniu Zira, który oddał mu natychmiastowy Knee Strike!
Philip Watson wygrywa w etapie Ladder!
I teraz klatka zostaje upuszczona! Zirael patrzy na pochylającego się nad nim Philipa, który złapał się za głowę po Knee Strike’u. I już jest w pełni zamieszczona!
Tak więc pora na Steel Cage! Philip Watson jeszcze próbuje wstać. Ale otrzymuje kolejny Knee Strike! I potem zostaje podniesiony za rękę. I rzucony na liny! Odbija się od nich, i Zirael wykonuje na nim Japanese Arm Drag! Jednakże WHC Champion staje na nogach. Zirael do niego podchodzi. Mamy zwarcie! Wygrywa Philip, który zapina headlocka! Potrząsa Ziraelem, w końcu pora na Side Headlock Takedown. I Zirael jednak wstał! Odepchnął Philipa, ale ten się odwrócił, i chciał zadać Clothesline! Ale otrzymał Reverse Atomic Drop, i potem jeszcze został ustawiony pod Falcon Arrow! Ale to Philip Watson mocniej zacisnął oponenta, po czym wykonał mu Suplex Lift Neckbreaker! Zwieńczone efektownym Elbow Dropem na głowę!
Po czym WHC Champion ciągnie rywala za włosy, i podnosi go! Rzuca na ścianę klatki. I tak cztery razy! Za szóstym razem otrzymał cios lewym łokciem. I potem sam został ustawiony pod Flapjack! Na ścianę celi! Ale brutalnie! Zakrwawiła mu się twarz, zwłaszcza w okolicach nosa. I potem jeszcze dropkick! Akurat Philip poleciał w stronę klatki. Odbił się od niej. Jeszcze na niego chciał zaszarżować Zirael, ale niestety, otrzymał cudne Alley Oop! Lecz, niczym pająk, uchwycił się klatki! Lecz został chwycony za nogę! I cudny Knee Slam na ścianę klatki! Aż Zirael z niej spadł. Lecz uniknął prawego sierpowego, i skontrował to na Sto Slam!
I Zirael potem zaczął się wspinać po klatce! Już wchodził na połowę wysokości do przebycia, aby wspiąć się na szczyt, kiedy nagle Philip Watson także się wspiął, i go wywalił z ściany, za pomocą cudnego Back SUplexu! Zirael się wywalił, po czym się przetoczył, i złapał się za plecy. I otrzymał natychmiastowy Angry Stomp w tył głowy! Potem jednak został ponownie podniesiony. I zapięty na nim ponowny headlock! Ale tym razem cios łokciem. Lewym. I chwycił za głowę Philipa! Przełożył ją przez liny, i jego rękę też, zaczął ją naciągać, a z kolei nogą przybijał go do klatki! I zaczął nim tarzać dookoła! Ile krwi się polało! A jaka brutalna akcja! W końcu zwieńczona Apron Backstabberem! Philip się odbił od lin, po czym walnął o klatkę, i wymierzył cios prawym łokciem dla Zira!
W końcu przeszedł przez liny. Ale natychmiast ruszył na niego Zirael z Running Crossbody! Lecz Philip jego unika! I Zirael walną o klatkę! I potem został ustawiony pod German Suplex! Cudnie wykonany! I WHC Champion zaczyna się wspinać na klatce. Zir długo nie wstaje. W końcu jednak to zrobił. Philip już sięgał szczytu, ale został brutalnie pociągnięty za nogę. Lekko zarył twarzą o klatkę! I potem został ustawiony pod Electric Chair Drop! Ale Philip się odsunął, i wykonał natychmiastowy Backstabber! Ładna akcja! Zirael odbity. W końcu Philip wstał, i złapał za ręce swojego oponenta! Ustawił go pod Pedigree! Zbliżył się na środek ringu, ale nie, Zirael się wywiązał, i ustawił rywala pod Slingshot Backbreaker! Podsunął go trochę do lin! I wykonane! Na ścianę celi!
Philip Watson łapie się za głowę. Ta nieźle zaczęła mu krwawić. Zirael to zauważył, i jeszcze oddał mu Face Stretch. W końcu zaczął wchodzić na klatkę! Wspiął się na sam szczyt! To może być koniec! Ale zauważył wstającego WHC Championa! Zir skoczył, wykonując cudny Missile Dropkick! Prosto w głowę! Zakrwawiona. Philip się lekko odsunął, złapał się za nos, ale już próbę Dropknees skontrował, rzucając przeciwnikiem o matę. Zirael jak na razie przeważa, ale Philip teraz przejął inicjatywę! I teraz zasygnalizował Spinebuster! Przybliżył się do Ziraela, ale ten mu oddał brutalnego kopniaka w jaja! I natychmiast się podniósł! Chciał wykonać Jumping Lifting DDT! Ale jego ręka została wykręcona, i skontrowana na Russian Leg Sweep!
Ale ZIrael zrobił cudną kulę, i ustawił oponenta pod Wrestling Hero Slam! Przybliżył się do klatki. I Philip się jej złapał! Błąd rywala WHC Championa! Philip oddaje mu potężnego kopniaka. I potem skacze z klatki! Diving Crossbody! Cudnie! Zirael powalony! I jeszcze przytrzymany za włosy! Potem za uszy, aż w końcu ustawiony pod Alley Oop! WHC Champion zbliżył się do klatki, i chciał na nią wykonać Alley Oop. Ale nie! Zir oddaje uderzenie prawą ręką! I potem schodzi z oponenta! Odbija się od klatki, i wykonuje natychmiastowy Diving Side Kick oponentowi! Ale ten chce to skontrować na Body Slam! Lecz został uchwycony pod ładne Headscissors Takedown! I zostało ono wykonane!
I Zirael się uśmiecha pod nosem! Sygnalizuje Zirael Leg Drop! Publiczność buczy! Ale ten im pokazuje środkowy palec! Ależ kontrowersyjny gest! Teraz już wszyscy buczą! I w końcu wykonany Zirael Leg Drop! Ale nie! Philip tego cudem unika! A Zirael wylądował na nogach! Philip na niego zaszarżował, ale otrzymał natychmiastowy Jumping Leg Lariat! Pięknie! Ale Philip Watson się przeturlał! Zirael zaskoczony! I został uchwycony pod Powerslam! I pięknie wykonany! I potem jeszcze Philip siada na swoim oponencie! I oddaje mu serię uderzeń z lewej ręki! W końcu przestaje! I teraz sygnalizuje Spinebuster! Kręci wskazującym palcem w górze. Zirael wstaje! Ale unika uchwycenia pod Spinebuster, a sam odpycha swojego rywala!
I potem chwyci go za bark! Przygniata do narożnika! I Philip powalony! I potem nad nim przeskakuje. Zaczyna się wspinać na klatce! Ale Philip szybko wstał, wszedł na narożnik, i uchwycił Ziraela pod Avalanche Powerbomb! I… cudnie wykonane! WHC Champion ląduje na kolana, nic sobie nie zrobił! Z kolei, uradowany, zaciska pięści, i zaczyna wchodzić po klatce! Teraz pora na niego! I już przeszedł jedną nogą przez ogrodzenie! Ale nagle od lin odbija się Zirael! I oddaje lewą ręką uderzenie w jego nogę! Philip akurat się poluzował! I Zirael go jeszcze pociągnął za nogę! I Philip Watson się wywalił na matę! Ależ hardkor! Ależ się zakrwawił!
I potem Zirael piruetem zeskoczył z klatki! I zwieńczył to wszystko wspaniałym Elbow Dropem! I potem jeszcze wylądował na nogi! Zasygnalizował Zirael Leg Drop! Ale nagle, bez jego wiedzy, wstał Philip Watson! Oddał prawego sierpowego, Zirael też mu oddał, i tak sześć razy, ale Zir w końcu oddał potężne Enzuigiri! I Philip Watson powalony! I wykonany na nim Zirael Leg Drop! I w końcu Zirael wchodzi na klatkę! Unosi ręce w górę, i się powoli wspina. Przekłada jedną nogę przez szczyt, i już zaczyna wchodzić! Philip z kolei wstaje dopiero, i może się temu tylko przypatrywać. W końcu oddał potężnego Big Boota w klatkę! I Zirael został zwalony! Wygrał etap Steel Cage, ale znowu wylądował plecami w stercie pinesek, kolców i szkieł!
Zirael wygrywa Steel Cage!
I teraz pora na TLC! Klatka zostaje podciągnięta do góry, a ośmiu sędziów wybiega z czterema drabinami, trzema stołami i jednym krzesłem. Reszta tych dwóch ostatnich znajduje się pod ringiem!
Zirael leży poza ringiem! Z kolei Philip wychodzi poza niego i chwyci za stół. Rozkłada go na środku. I potem chwyci za kolejny! I rozkłada go na tym drugim. I potem chwyci za drabinę! Prześlizguje ją pod linami. Wchodzi z nią na ring, lecz nagle tam wbiegł Zirael! Lecz otrzymał potężne uderzenie drabinką. Ta została rozstawiona na środku. Jeszcze Zirael wstaje! I szarżuje z Clotheslinem na swojego oponenta! Ale ten wykonuje na nim Flapjacka! Zirael fruwa nad linami, i obrywa głową w stół! Po czym spadł na ziemię. Z kolei Philip po raz kolejny wyszedł poza ring!
Chwycił za krzesło! Zastraszył nim Ziraela, ten jednak wstał. Uniknął potężnego uderzenia krzesłem, a sam oddał King Side Kick w niego! Philip Watson aż to puścił, i poszedł na rozłożony stół. Oparł się o niego. Z kolei z tyłu Zirael zaskoczył go krzesłem! I potem go jeszcze odwrócił! Nałożył na jego głowę krzesło, po czym obszedł stół, i począł przyduszać swojego oponenta! I na stół! Ale ten cudem się wywinął, zdjął krzesło z swojej głowy, i założył ładnego chairshota dla Zira! Ten przeleciał przez stół. Wylądował na głowie! Aż w końcu Philip Watson chwycił za kolejną drabinę. Rozstawił ją akurat przed ringiem! Publiczność skanduje jego imię. Lecz nagle wpycha go w nią Zirael! I potem składa drabinę! Philip Watson brutalnie przyduszony i zaskoczony! Jeszcze otrzymał cudnego dropkicka! Wywalił się, aż drabina się z niego ześlizgnęła.
Potem Zirael pociągnął go za rękę! Zakręcił ją, a potem rzucił go na ring. I przez ten czas chwycił za jedną z drabin! Jeden z jej krańców położył na bandzie, drugi – na schodkach. Przez ten czas Philip wykorzystał sytuację, i na rozstawionej drabinie wspiął się po pas! Zauważył to Zir, który natychmiast prześlizgnął się przez liny, i uderzył w tyłek Philipa. Potem wszedł po drugim krańcu drabiny! Jeszcze raz walnął Philipa w głowę, prawym sierpowym, i potem nogą wypchnął go z drabiny! I poleciał w stronę tej położonej na schodkach! Ale cudem złapał się za liny! I z drabiny wszedł w końcu Zir, błyskawicznie. Zaszarżował z Clotheslinem dla oponenta, ale ten uniknął! I Zirael poleciał na drabinę! Prawie by się załamała, ale ten jednak tylko w nią walnął!
Ależ to było bolesne! Zirael leży poza ringiem! Z kolei Philip Watson trochę odpoczął, po czym zsunął nogą drabinę! Na Ziraela! Ależ go przygniotła! Po czym Philip zeskoczył z lin! Zaczął grzebać pod ringiem! I wyjął… stół! Rzucił go na ring. Potem wszedł, i to rozstawił. Z kolei nagle na narożniku pojawił się Zirael! Philip się odwrócił, ale już otrzymał Diving Flying Elbow Strike! I Zirael wylądował na stole! Uchwycił WHC Championa pod Tornado DDT, podnosząc go, ale podstawił go pod siebie! Czyżby szykowało się DDT? Nie! Zirael chwyci za nogi Philipa, i przerzuca go nad sobą! Back Body Drop! Teraz Philip wypada poza ring!
Prosto na pineski! Philip się rozkrwawił! W ogóle cała okolica wokół ringu pełna w krwi, zaschłej i mokrej! Zirael z tego korzystał, bowiem natychmiast wskoczył na drabinę, i zaczął po niej się wspinać! Już chwycił za pas, podczas gdy nagle Philip się wślizgnął pod linami! I wywrócił drabinę! W stronę dwóch stołów leżących poza ringiem! Drabinka zniszczyła także ten leżący przed nią. I Zirael leci w te dwa stoły! Niesamowite! Pogrom! Philip Watson się przerodził! Uniósł ręce w górze! Po czym ustawił ponownie drabinę! Ale nie! Jeszcze popatrzył się na Ziraela! Wyszedł poza ring, i chwycił za pobliskie krzesło. Nałożył je na głowę Zira! I potem jeszcze zaczął szperać pod ringiem! Wyjął młotek! Niesamowite! I walnął nim w nóżkę krzesła! I Zir zaczyna się wiercić! I potem jeszcze dwa uderzenia młotem w głowę!
W końcu rzucił nim w przed siebie! Chwycił za uszy Ziraela, podniósł go, po czym ustawił pod Spinebuster! Ale otrzymał lewego sierpowego! I potem jeszcze mocny Gut Kick! Aż w końcu Implant DDT na stertę szkła! Philip powalony! A przez ten czas Zirael natychmiast chwycił za drabinę, i rzucił ją na ring! Z kolei Philip opiera się o schody! I wstaje! Ale otrzymał dropkicka od Zira! I przewalił się przez schodki, robiąc fikołka. W końcu Zirael wszedł na ring! Odsunął tą drabinę, a wręcz przeciwnie, położył ją na linie. I przez ten czas rozstawił tą spod ringu na środku kwadratowego pierścienia! A przez ten czas Philip już wstał! Zirael przez ten czas przebiegł przez drabinę, i wykonał Vaulting Body Splash! Skontrowane jednak na Fallaway Slam, które wyrzuciło go spoza obszaru ringowego!
Zirael za trybunami! Wykorzystuje to Philip, który spod ringu wyjmuje krzesło! Zaczyna nim kłapać, potem wchodzi na bandę, i zakłada krzesło na głowę wstającego Zira! I potem chce wykonać cudny Throwback! Niesamowite! Ale Zirael kontruje na Back Body Drop! I natychmiast zdejmuje sobie krzesło z głowy! I nakłada je na nogę Philipa! I potem wchodzi na bandę! Ale Philip nagle nogą rzuca krzesłem! W Ziraela! I potem jeszcze podskakuje strasznie wysoko! I Spear na Ziraelu! I Philip Watson wślizguje się pod liny następnie! Wszedł na ring! Poprawił drabinę, ustawiając ją na środku ringu, i wszedł na nią! Jest samotny! Ale nie! Zirael nagle wchodzi na ring!
Natychmiast oddaje uderzenie lewą ręką spoza głowy w tyłek WHC Championa, który wspina się na drabinie! Puścił natychmiast swój pas, i potem Zir zaczął się wspinać od innej strony! I uchwycił swojego rywala pod Neckbreaker z drabiny! Niesamowite! Zirael tym wszystkim może zakończyć ten pojedynek! Ale nie! Philip Watson się wywiązał! I chce odepchnąć Big Bootem swojego oponenta! I wykonał! Ale Zirael też pociągnął za jego nogę! I obaj spadli z drabiny! Zir został w ringu, ale Philip zniszczył stół będący poza obszarem kwadratowego pierścienia! Niesamowite! Ale zaczął krwawić! Zirael zaczął się opierać o drabinę! I z trudem wstał, opierając się o nią! Potem zaczął sygnalizować Corsckrew Planchę na Philipa! I w końcu zaszarżował! Przekiwał się przez liny, i trafił w Philipa! Totalna dominacja!
W końcu potem Zirael z trudem wstaje! Publiczność wyraźnie buczy. Czemu on ciągnie za włosy Philipa? Czemu go podnosi i rzuca na ring? Przecież teraz może się wspinać po pas! Oddaje mu jeszcze Big Boota, i potem zaczyna grzebać pod ringiem! Wyjmuje dwa łańcuchy, kłódki i klucze! Co on chce zrobić? W ringu leży jeszcze druga drabina. Zirael z sprzętem wchodzi na ring, i rzuca je na Philipa z całej siły! Potem ustawia drabinę obok narożnika. Ale co to? Philip nagle wstaje z łańcuchem! Chce go użyć jako biczu na Ziraelu! Uderza w jego plecy! Ale Zir łapie za łańcuch, chwyci go, po czym bije wroga po głowie z całej siły! Łańcuch zakrwawiony tak jak Philip! Akcja jak w Assasin’s Creed!
I potem jeszcze chwyci swojego oponenta pod Samoan Drop! Ale nagle go obraca! I przykłada jego głowę do narożnika! Ciągnie za łańcuch, potem bierze klamkę i klucz! Zawiązuje ręce Philipa łańcuchem do słupka! Niesamowite! Philip uwięziony! I potem jeszcze łańcuch zostaje zamknięty na klamkę! I jeszcze potem uchwycony za nogi! Te zostały położone na drabinie. I Zirael chwyci za drugi łańcuch! Zawiązuje nim nogi Philipa i przyczepia do drabinki. I zamyka na kłódkę! I jeszcze potem wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Avalanche Zirael Leg Drop! Skacze, i… wykonuje! Niesamowite! Philip oślepiony na maxa! I jeszcze potem Zirael schodzi z narożnika, schyla się nad swoim oponentem, i wykonuje mu Gutwrench Backbreaker! Nawet dwa! Bolesne! Philip prawie nieprzytomny! I potem jeszcze drabina, do której jest przyczepiony, zostaje ciągnięta przez Zira! Rozciąganie ciała! W końcu ten przestaje, na błaganie sędziego.
I potem wywrócił drabinę stojącą na środku ringu nogą! I potem wszedł na tą drugą! Zaczął się wspinać po drabinie! Chce zdjąć pas! Pierwsza próba wyciągnięcia nieudana, a z kolei Philip zaczyna nogami szarpać drabiną! Ale w końcu Zirael łapie pas! I z szatni wychodzi Master Of Game, ponownie, ale tym razem z uniwersalnym kluczem! Wchodzi na ring, Zirael nic nie reaguje, i zaczyna otwierać łańcuchy Philipa! Ale mimo wszystko Zirael już zdjął pas! Unosi go w górze! Przez ten czas Master Of Game już otworzył łańcuchy, i wykorzystał to Philip, który nogami odepchnął drabinę, i Zirael spadł niej, bowiem Zir chciał wykonać Missile Dropkick na MoG’u! I wylądował z pasem na stół komentatorski, który się załamał, a z kolei pod nim znajdowało się szkło!
Zirael wygrywa walkę o pas WHC, ale dosyć nieczysto! Aczkolwiek mimo wszystko ucierpiał! Philip ocalił swojego TT partnera, bowiem pasa już nie umiał. Z kolei Master Of Game już otworzył kolejne łańcuchy Philipa! Zirael leży poza ringiem! Bracia się uśmiechają! I potem MoG unosi rękę Philipa w górze! I nagle wychodzą poza ring! Obaj chwycą w obie ręce pas WHC! Nieczysta zagrywka, ale potem puszczają! I natychmiast spochmurnieli. Nasuwa się wręcz zdanie: co to ma być? Ale już tag team schodzi do szatni.
------
Reklama theme’u War Of Masters! Jest to niejaka piosenka Judas Priest, zwie się ona A Touch Of Evil! I już po niej na ring, przy hucznej muzyce, wyszedł niejaki Sir Matizo z paczką! Dźwigał ją na rękach, przy brzuchu, i wraz z nią wszedł do ringu po schodkach. Publiczność buczy mimo wszystko! SM w ringu unosi paczkę w górze, po czym kładzie ją na ringu. Pracownicy MWE podają mu mikrofon, ten go chwyci, i przemawia!
- Wiedziałem od razu, że jak osiągnę jakieś osiągnięcie, to je tak będę ewoluował, że będzie jeszcze większe, niż ktokolwiek się tego spodziewa. Niestety, pas Extreme Championship odchodzi w niepamięć, przyćmiewany NNO Skull i European Championshipem. Tak to jest… ale ja zrobię tak, że ranga tego pasa będzie taka jak przed laty! A kto mi w tym pomógł? No kto? Nasz szanowny GM! Nie wierzycie? Oj, wiem. Przecież dla was jestem nikim. A dlaczego? Ponieważ nie spędzam nadgodzin w pracy. Wolę imprezy. Klubowe. Zresztą, po co rozwijać taką doskonałość jak ja? Się pytam? Umiejętności można ulepszać, ale można i je pogarszać. Ja akurat wbiłem już w nich maksymalny poziom, i tylko mogę to pogorszyć. I pogorszę je, jak nie będę się tak długo pojawiał w MWE! A tak. Po co przyniosłem tą paczkę? Hehehe, heh. To niespodzianka. Ale tylko powiem, że korzystna dla mnie, dla pasów, dla MWE, dla was. Z podkreśleniem dla mnie…
I zaczął grzebać w paczce. I najpierw wyjął jakąś teczkę! Otworzył nią, i wziął z niej jakąś kartkę! Było tam napisane drukowanym pismem coś, co teraz Sir Matizo właśnie mówi!
- Podyktuję wam, kochani. A więc niniejszym ja, Sir Matizo, Extreme Champion, wraz z GM-em MWE, postanowiliśmy kompletnie odmienić pas Extreme. Musi mieć podwyższoną rangę, bo show musi trwać. Dlatego planujemy dwie zmiany w nim: pierwsza to kompletna zmiana nazwy pasa na niejaki Intercontinental Championship, bo łatwiej się wymawia i jest bardziej modny”. Badziewne zakończenie, nie? Ale to nie było zakończenie. To był wstęp. Teraz rozwinięcie, które znajduje się w TEJ paczce!
I wskazał palcem na tą, leżącą obok niego. I nagle… wyjął z niej nowy pas Extreme Championship, czyli pas Intercontinental! Był on cały biały, a na środku był cały czerwony, z kolei obok znajdowały się dwie kule ziemskie niebiesko-czarnego koloru, nad nimi Słońce i Księżyc szarych kolorów, a z kolei pod nimi znajdował się złoty napis „Intercontinental Champion”.
- Piękny, nie? Sam go kombinowałem. To chyba najpiękniejsza przesyłka w tym roku. A że jest jego początek, no to… będzie przez cały rok. Tak więc pora na zakończenie! Ono jest doprawdy badziewne.
I nagle, z szatni, wyszedł GM z mikrofonem! Wkurzony wyraźnie, poprawił swój krawat, po czym przemówił!
- Nie bądź arogancki w moją stronę! A teraz patrz na mnie! Dałem ci szansę na odmienienie tego pasa, ale długo go sobie nie potrzymasz, bowiem teraz czeka ciebie walka z… PINIUSEM!
I ten wyszedł z szatni przy swojej muzyce! Sir Matizo, ubrany w garnitur, się zdziwił, wkurzył się na GM-a, upuścił swój pas, i wytrzeszczył oczy! I potem zaczął zmierzać ku ringu! Ale nie! Sir Matizo nagle odbił się od lin, i zastosował rzadki Springboard Double Knee Drop! Pinius przygwożdżony do powierzchni! I potem jeszcze trzy potężne uderzenia w głowę! I leży nieprzytomny poza ringiem! Na jego nieszczęście szkło, pineski i gwoździe nadal leżały poza ringiem. Wbiły się w jego ciało! A z kolei tylko jedna pineska wbiła się w kolano teraz Intercontinental Championa, który to natychmiast wyjął, chwycił za swój pas, i wyszedł z nim do szatni! Pinius zaczyna być wyniesiony na noszach!
A zaraz po tym kamera rzuca się na klatkę, naelektryzowaną, wiszącą u dachu hali! Zaczepiona na mocne łańcuchy. W niej zmierzą się Sparta i Huba Niszczyciel o pas NNO Skull!
A pierwszy wchodzi… posiadacz pasa, Sparta, aczkolwiek niezbyt prawowity! Wolnymi, potężnymi krokami zmierza do ringu, niosąc na barku swój pas! W końcu, przy buczeniu fanów, wchodzi po schodkach, i pas oddaje natychmiast sędziemu! Ustawia się przy narożniku.
I potem, witany mieszaną opinią publiczności, na ring wchodzi Huba Niszczyciel, ukazujący swoje muskuły! Napręża je, po czym w podskokach w prawą i lewą stronę wchodzi na ring! W końcu podbiega do lin, chwyci za najwyższą, i w normalnym stolu przechodzi przez liny! I potem zaczyna klaskać w dłonie, i unosi ręce w górę. Klatka się już upuszcza! Panowie utrzymują się w narożnikach!
Sparta vs. Huba Niszczyciel
Electrified Cage Match o pas NNO Skull
Mamy gong!
Na początku zawodnicy zaczynają przechodzić w zwarcie. Oczywiście wygrywa Sparta, który zapina front headlocka. Uderza natychmiast forearm’em w plecy oponenta, i jeszcze mocniej zaciska. Przydusza go. Oddaje jeszcze Knee Strike’a, próbuje kolejnego, ale zostaje odepchnięty! I potem jeszcze Big Boot dla niego! Prosto w głowę. Sparta łapie się za nią, i potem jeszcze otrzymuje Throat Thrust! I oddalony do narożnika. Zostaje wykonany na nim High Knee! A potem jeszcze prawy sierpowy, zwieńczony ładnym, ale ciężkim dla Huby Hip Tossem! Sparta leży na ziemi, a z kolei Huba odbija się od lin, i zadaje mu Knee Drop! Ale niecelny! Sparta natychmiast wstaje, i wykonuje na Hubie potężnego Bulldoga!
I potem Sparta pochyla się nad nim! Chwyci za jego czaszkę, i zaczyna w nią walić! W końcu podnosi swojego oponenta, ciągnąc go za włosy, i ustawia go pod Double Underhook Powerbomb! Ale nie! Huba oddaje mu cios prawym łokciem, po czym schodzi, i zadaje Sparcie potężny, aczkolwiek męczący dla Niszczyciela Exploder Suplex! I potem jeszcze ciągnie Spartę za rękę. Przekłada ją przez liny, potem jego tułów. I potem oddaje kopniaka w tył głowy! I poleciał na naelektryzowaną klatkę! Jego twarz została lekko zmasakrowana. Natychmiast wstał, lecz Huba uścisnął go pod Side Slam na klatkę! Ale Sparta ustawił go pod DDT, po czym walnął o celę! Huba naelektryzowany! Potem jeszcze Silver Spoon DDT, i następnie pin na nim!
1…
2…
Huba odkopuje!
W końcu Sparta ciągnie za włosy Hubę. Zapina mu headlocka, ale on natychmiast oddaje mu uderzenie w kolano. Potem jeszcze wtrąca na klatkę łokciem! I Huba uderza prawym sierpowym Spartę. Potem przekłada jego rękę przez liny, potem głowę, i zaczyna ją naprężać! W końcu oddaje potężnego kopniaka w plecy, i Sparta odlatuje na naelektryzowaną klatkę! I potem odskakuje! Huba chce wykonać Dropkicka, ale został rzucony na matę. Natychmiast wstaje, szarżuje na swojego oponenta, ale ten wykonuje na nim Back Body Drop! I Huba ląduje na szczycie narożnika! Sparta jeszcze oddaje mu uderzenie w prawy pośladek, i ustawia go pod Back Superplex! I odskakuje! Ale Huba przeskakuje do tyłu, Sparta ląduje na nogach, po czym otrzymuje cudny Russian Leg Sweep! I zaraz potem Huba go przypina!
1…
2…
Sparta odkopuje!
Huba odleciał z takim impetem, że aż wylądował przy narożniku. Wstał natychmiast, po czym oparł się ręką o słupek i zaczął sygnalizować Spear! Sparta z trudem zaczął wstawać. Ze strachu uniknął nadlatującego ze Spearem Hubę, ten upadł na ziemię, przeturlał się, podszedł do Sparty, i oddał mu Gut Kicka! I potem jeszcze ustawił go pod Swing Neckbreaker, ale Sparta uchwycił go pod uda i wykonał Reverse Atomic Drop! Huba aż go puścił. Jeszcze się trzyma na nogach. I potem został uchwycony pod Running Powerslam! I Sparta zaszarżował z nim na klatkę! Rzucił nim w celę! I jeszcze potem Sparta dobiegł, i począł go upychać nad klatkę, aż w końcu prąd, który przeleciał przez Hubę, nie trafił w niego, i go puścił. Huba wylądował na macie, zmęczony.
Sparta potem jeszcze podniósł Hubę, ciągnąc go za włosy, ale ten mu wykonał natychmiastowy Jawbreaker, po czym fałszywy mistrz NNO Skull go puścił. Niszczyciel wykorzystał to, i wykonał ładne Sto Backbreaker na rywalu! I zostaje ustawiony pod Bulletride! Ale ciężko! Ale ostatecznie Bulletride wykonane! Huba się zmęczył, upadł na ziemię, a Sparta się przeciągnął. Jednakże potem wstał. Huba nadal klękał, i stał się ofiarą Double Axe Handle w tył głowy! I potem jeszcze Sparta go podnosi! I ustawia go pod Hijack 360 Drop! Znowu rzadka akcja się szykuje! Sparta kołysze się w kółko, w końcu rzuca rywala pod Hijack 360 Drop! Ale został pociągnięty za rękę! I genialny, niesamowity Single Armbreaker Huby! Aż Sparta odskoczył, zaczął leżeć, złapał się za rękę, za nią złapał Huba, schował ją pod swoje udo, po czym przypiął rywala!
1…
2…
Sparta cudem odkopuje! Tym razem Huba nie odleciał
Huba potem klęka na jednej nodze, i sygnalizuje Snap Scoop Slam! Czyli szybsza, ale bardziej bolesna wersja Scoop Slamu. Sparta wstaje, Huba do niego podchodzi, ale otrzymał cudny Knee Strike, potem jeszcze Big Boot, po którym zostało wykonane natychmiastowe Lifting DDT! I Huba złapał się za głowę! I został pociągnięty za uszy! Wstał, i potem został rzucony na klatkę. I tak cztery razy, aż się odpowiednio nie naelektryzował. Potem jeszcze próba pod Reverse Fallaway Slam, lecz Sparta ponownie wgniata Hubę w klatkę, ale ten wykonuje cudny Arm Drag! I to on walną o klatkę. Naelektryzował się, i jeszcze Drop Toe Hold w wykonaniu Huby!
I w końcu zaczyna sygnalizować ponownego Speara! Sparta, tym razem z większym trudem, wstaje. I Huba na niego szarżuje, lecz otrzymuje potężny Hip Toss! Huba zadrżał, wylądował na tyłku, ale z trudem wstał. Sparta oddaje mu Gut Kicka, i ustawia go pod cudny Texas Piledriver! Natychmiastowo wykonany. Huba wręcz przygwożdżony do ziemi! Leży na tyłku, i zaczyna go przekomarzać Sparta! Potem podnosi go za rękę. Wykręca ją, i podchodzi z nią do narożnika. Potem wygina z niej palec, i wali nim o klatkę! Potem jeszcze wchodzi na narożnik! Przechadza się po linie, po czym skacze! Wykonał powalające The Old School! Po czym go przypiął!
1…
2…
Huba odkopuje, ale z trudem!
Sparta w końcu wstaje, lekko się kołysa, po czym unosi ręce w górę! I za pomocą nich sygnalizuje niejaki Samoan Drop! W końcu Huba wstaje. I zostaje już uchwycony pod finiszer Spartanina! Ale oddaje pięć ciosów prawym łokciem, po czym schodzi przy cudnym Flying Reverse DDT. W końcu Sparta zostaje podniesiony, przyduszony, i zostaje na nim wykonany Chokeslam! Ale Sparta ląduje na nogach, a sam ustawia swojego rywala pod Spinebuster! I się zawraca! Ale otrzymuje jednak cudny Sitout Facebuster w powietrzu! Ale Sparta oberwał! A Huba dopiero otrząsnął się po czterech sekundach! Wstał z trudem, po czym wszedł na narożnik! Zasygnalizował Flying Clothesline!
W końcu Sparta się podnosi. Zauważa to Huba, który natychmiast skacze na swojego oponenta! I ten cios prawie zostałby wykonany, gdyby nie to, że Sparta przekombinował to na Two-Handed Chokeslam, i przycisnął oponenta do naelektryzowanej klatki! Ale Huba po dwóch sekundach się wywiązał, zsuwając się i wykonując cudny Jumping Leg Lariat! Sparta niemile zaskoczony, ale natychmiast wstaje! Huba nie trafił z Clotheslinem, a Sparta tylko pociągnął za jego rękę, przystopował go, i ustawił go pod Bulldog! Chciał trafić w klatkę, ale sam został odepchnięty! Walnął się o nią, po czym cudny Shoulder Cracker od niego! I pin na Sparcie!
1…
2…
To mógł być koniec! Sparta został prawie że wyliczony, ale odkopuje! Huba odlatuje w powietrze!
W końcu ten klęka, udaje, że wysysa duszę z Sparty, co jest równoznaczne z sygnalizacją The Last Ride! W końcu Sparta wstaje. Natychmiast otrzymał Gut Kicka. Po czym został ustawiony pod Powerbomb! I przystawiony na górze! I szykuje się The Last Ride! Jednakże Huba od razu puszcza Spartę, był zmęczony. Ale finiszer co najmniej wykonany! Sparta leży na ziemi. I Huba go potem przypina! Ale co to? Z szatni wybiegają nagle The Legends! Sędzia wpatruje się z nich, nie widzi, że Huba przytrzymał Spartę. Ci z kolei biegną ku wtyczce! Aż w końcu Bossiskit nadepnął na nią! Z klatki uleciał prąd! Huba w końcu wpuścił Spartę, ten natychmiast wstał. Niszczyciel zaszarżował na niego, ale został podrzucony, i wykonane zostało Samoan Drop! Z kolei sędzia zaczął interweniować! W końcu z szatni wybiegli czterej ochroniarze. Lecz The Legends Hip Tossami, Back Body Dropami, Spinebusterami i Northern Lights Bombami brutalnie ich pobili!
Z kolei Sparta, korzystając z chwilowej sytuacji, zaczął wchodzić po klatce! W końcu wdrapał się na jej szczyt! Zasygnalizował Flying Elbow Drop! Potężne! O kurde! Toż to taki olbrzym! O Boże! Ale The Legends to zauważyli, po czym Tamer i Aryan wyjęli swoje kije bejsbolowe i piłeczki, po czym wystrzelili, prosto w Spartę! Został oślepiony i usiadł na klatce. Wykorzystali to jeszcze K5W, Fredder i Bossiskit, którzy rzucili w niego kamieniami! Sparta został jeszcze bardziej odurzony. Potem The Legends wyszli do szatni! A Huba zaczął się wspinać po celi! W końcu stał już pod Spartą. Uderzył w jego nogę, po czym ustawił go pod niesamowity Superplex z celi! O dziwo! WYKONAŁ GO! RING SIĘ ZNISZCZYŁ! NIESAMOWITE! Niesamowite! Huba i Sparta przestają oddawać znaki życia, a sędzia aż upadł! Złapał się za swoje kolano. Klatka pozostała nienaruszona… ale już to? RING ZNISZCZONY! Main event będzie odbywał się bez ringu! Huba i Sparta rozkrwawieni! I nagle z szatni wybiega GM! Wyraźnie wkurzony, przykłada mikrofon do ust.
-Chciałbym powiedzieć, że w związku z zaistniałą sytuacją, mecz kończy się no-contest!
Po czym za GM’em weszli dwaj lekarze z noszami, którzy wstawili na jedną Hubę. Z kolei dla Sparty trzeba było przywieźć specjalną, stalową, na kółkach, a przywiezienie jej trochę zajęło. W końcu oni obaj wyszli do szatni, a za nimi sędzia, który zaczął ubolewać. GM zapewne rozkaże zmianę sędziego.
--------
A z kolei przy naszym dziennikarzu prowadzącym wywiady, Ashley Marlongu, stoi Master Of Game z telefonem komórkowym! Kamera pokazała go. Był to niejaki Samsung Galaxy S! W końcu ta zwróciła się na Marlonga!
AM: - Witam ponownie na War Of Masters! Chcieliśmy przeprowadzić wywiad z Philipem, ale on udał się do szpitala, więc zamiast niego będziemy gadali z Masterem Of Game, a ten będzie się kontaktował z już byłym WHC Championem! Po niesamowitej walce w stypulacji War Of Masters, Philip zanadto mocno ucierpiał.
Ale Master Of Game nagle zrzucił komórkę!
MoG: - Przepraszam bardzo, ale Philip nie może z panem gadać, no dobra, po prostu mu się nie chcę w obecnej sytuacji gadać z oszołomem takim jak pan.
AM: - Oszołomem? Jak można mnie tak obrażać? Chyba Watson rzeczywiście jest w depresji.
MoG: - Cicho bądź, bo jeszcze zdradzę cię z twoją żoną.
AM: - Yyyy… dobra, dobra… ee…
Nagle, obok nich, podchodzi niejaki K-Keita w charakterystycznej dla niego bandanie! Wyluzowany, podchodzi do Mastera Of Game.
KK: - Witam, witam, cześć, siema, hej! Witamy naszego European Championa! No, widzę, że telefonu za kasę jednak nie kupisz, bo masz już doskonałego Samsunga Galaxy S! Niesamowity!
MoG: - No…
KK: - Daj pokazać! Takiego w życiu nie będę miał!
I wyrwał mu z ręki komórkę, i zaczął jemu się przyglądać!
KK: - O Boże, telefon jary, warty dwie gitary! Jest idealna skrzynka wiadomości, dużo pamięci, nawet Android, a jakie gry! Dużo aplikacji, ile ten telefon przeżył adoracji, ciekawi mnie to, czy był wart milionów sto! Zobaczymy jeszcze aparat!
MoG: - Ale…
I K-Keita zrobił zdjęcie MoG’owi, po czym pokazał go kamerze!
KK: - Aparat idealny! Polecam go! To jest świetny telefon!
I nagle na Mastera Of Game zaszarżował K5W, rzucając się na niego, i potem zaczął go lać! Zaczął to kamerować K-Keita! W końcu K5W pociągnął za włosy oponenta, podniósł go, zaczął oddawać serię low kicków, po czym Hurraicanraną wrzucił go do windy! I pobiegł za nim! Teraz widok rzucany jest z telefonu Mastera Of Game, a w ręku trzyma go K-Keita! Wchodzi do windy. A w niej K5W zaczyna rzucać MoG’iem na prawo i lewo! To w ścianę, to w drzwi, to w lustro, które pękło, nawet i Powerbomb na poręcz, Dropkicki, trzy Roundhouse’y, King Side Kick, a na końcu Hurraicanrana na drzwiczki! Master Of Game nawet nie mógł się wybronić, a sam zaczął potwornie krwawić na twarzy! W końcu wysiedli, ale K5W pięknym King Side Kickiem powalił K-K, bowiem nie chciał paparazzich! I Samsung Galaxy S wleciał do windy, która się zamknęła! Lecz wcześniej K5W rzekł „To jest wojna mistrza z nowicjuszem!”
Reply
I znów
Reply
Teraz pora na Main Event! Będzie się toczył w symulacji War Of Masters, a jego stawką będzie MWE Championship! A zmierzą się Rothe i Aryan! Widzieliśmy już WoM Match u Zira i Philipa Watsona, i wygrał ten pierwszy. Trybuny się radują, słysząc o main evencie. Ciekawe, co zrobią bez lin!
Teraz z kolei hardo do boju zmierza Rothe, a na prawej ręce nosi rękawice na całą rękę! Czarne, z białym napisem, stylowo średniowiecznym „Rothe Is Good War”. Czyżby nowy gimmick? Gimmick Knighta? Brak mu jeszcze hełmu. W każdym razie marszem zmierza ku ringu. Publiczność się cieszy na jego widok! Ten wchodzi po schodkach, potem na narożnik, obserwuję ich wzrokiem, klepie się po kolanach, łapie się za nie, schyla, i… upada na matę! Leży, ale potem wstaje. Po czym odchodzi do narożnika!
A teraz do ringu zmierza niejaki The Aryan! Ten, przywitany przez publiczność wielkim heatem, założył ręce na siebie, i się zaczął rozglądać. Był w koszulce The Legends, a za nim nagle weszli Fredder w czerwonym, rozsuniętym polarze z napisem „Survive”, i K5W w t-shircie z napisem „Destiny Rush”! W końcu Aryan marszem wbiega do ringu, a The Legends schodzą do szatni. Ten wślizguje się pod linami, po czym zaczyna krzyczeć na Rothe. Ten już chciał wystartować z prawym prostym, ale MWE Champion odskoczył. Potem oddał swój pas sędziemu, a ten uniósł go w górze!
Main Event: The Aryan vs. Rothe
War Of Masters Match o MWE Championship
Mamy gong! Wpierw pora na etap Ladder! Cztery drabiny rozłożone wokół ringu, dwie złożone, leżące na rampie.
Na początku obaj zawodnicy zaczynają się lać pojedynczymi ciosami. W końcu zaczyna przeważać Rothe, który po mocnym Gut Kicku spowodował, że Aryan się zachwiał. Potem zostały na nim wykonane trzy mocne Measured Strike To Head, aż w końcu został przystawiony do naro… przepraszam, jakiego narożnika? Chyba rogu ringu. Przed samym upadkiem został przyciśnięty i otrzymał Knee Strike, a potem jeszcze mocny Snapmare. Obok leżącego narożnika! Aryan natychmiast wstał. Rothe chciał go zaatakować lewym sierpowym, ale Mr.Awesome wygiął jego rękę, zakręcił nim, i wykonał piękne Devil Lock DDT na leżący słupek! Ależ potężne! Rothe już się zakrwawił! Potem jeszcze został pociągnięty za włosy. Gut Kick, i potem próba Sitout Facebustera, ale Rothe kontruje na cudny Rothe Bomb! Aryan ląduje na ringu, obok spadku.
Rothe podniósł Aryana, ciągnąc go za rękę. Uchwycił za jego bark, ale natychmiast otrzymał uderzenie w korpus! Ale Rothe oddał mu Gut Kicka, odsunął swojego oponenta, i Dropkickiem wyrzucił go z ringu! Aryan wraz z drabiną został wyrzucony na bandę. Zastrachana publiczność odskoczyła. W końcu Rothe skoczył z ringu, i wykonał Diving Leg Lariat w powietrzu! Już by powalił Aryana, ale ten skontrował to złapaniem rywala pod Fallaway Slam! Obrócił się, po czym to wykonał! Na drabinę! Rothe się z niej stoczył, zostawiając krew. I w końcu Aryan się z niej ześlizgnął z Baseball Slide’em! Ale nie trafił, Rothe wykonał na nim lekki Arm Drag. Aryan pod ringiem. I Showstopper ciągnie za nogę Rothe ku ringu! I wywala go na kije kendo, stoły i krzesła. W końcu go odsuwa, łapiąc go w Leg Locku, ale w końcu Rothe oddaje mu kopniaka w głowę! Aryan się zatoczył, i potknął się o drabinę, po czym upadł.
W końcu Rothe chwycił za drabinę. Na ten widok wstał natychmiast MWE Champion. Ale oberwał mocny cios w korpus. Zatoczył się na schodki, i przysiadł na nich. I potem jeszcze centralnie w głowę! Ależ się rozkrwawił. Przypomnijmy, że upadł twarzą na szkło i gwoździe. Rothe z kolei rzucił drabinę na ring. Potem wlazł na niego, i ostatecznie chwycił za narożnik! Ale nagle do niego doskoczył Aryan! Chwycił za jego słupek, po czym wykonał Monkey Flip! Na narożnik! I Rothe z łomotem wypadł poza ring, lądując na kolcach. Aryan cudem ustał na nogach. Potem złożył jedną z drabin, i rzucił ją na ring. A trzecią, już złożoną, wykorzystał do przerzucenia nad sobą Rothe. Po czym ją też rzucił do kwadratowego pierścienia i wszedł. Rozstawił jedną na środku. Nagle jednak na ring wbiega Rothe! Od razu chwyci za włosy rywala, i rzuca go na drabinę! I potem wykorzystuje to na wykonanie ładnego Back Suplex! Wykonane!
I potem ustawił drugą właściwie sąsiadującą obok niego! Chwycił już za trzecią, ale z pięknym Super Kickiem między drabinę zaatakował go Mr.Awesome. Rothe, z podziwu, upuścił drabinę, która końcem lekko wyszła poza ring. Wykorzystał to Aryan, który uchwycił za uszy swojego oponenta, podniósł go, i chciał wykonać Knee Strike! Ale Rothe złapał za nogę, odepchnął swojego rywala, ten wszedł na tą drabinę! I Rothe także! Chciał oddać mu Gut Kicka, ale otrzymał jednak cudne Back Body Drop, i wywrócił się na stół komentatorski! Ten się pod jego ciężarem załamał! A z kolei Aryan upadł na plecy! Prosto na szkło! Sam nie wiem, kto bardziej ucierpiał. W końcu, po dwunastu sekundach, obaj ciężko wstają. Dzieli ich tylko drabina, nad którą o dziwo Rothe przeleciał. Aryan natychmiast ją wywalił, ale Rothe tego uniknął. Poprawił ją, i wjechał nią w głowę Aryana! Potem jeszcze przytrzymał go za włosy! Chciał go rzucić na stół, ale to Aryan mocniej zaciśnął. Przyłożył go do stoliczka, po czym oddał potężnego prawego sierpowego. Potem jeszcze ustawił go pod Powerbomb! Rothe wylądował na stół, ale ostatecznie upadł poza nim.
Aryan z tego skorzystał, i wszedł na ring, po czym na drabinę! Już się wspiął na jej szczyt, i chciał chwycić za notes, ale nagle z szatni wybiegli Brett The Bouble z Nicco Trackiem! A za nim wolnym krokiem, z ręką w gipsie zmierza The Bohtes z kijem kendo w drugiej! Natychmiast wchodzą na ring i strącają Aryana z drabiny, a ten spada na sam kant ringu. I zaczynają siadać na nim i go lać. W końcu doszedł The Bohtes, który kazał się im rozdzielić, i sam przylał uderzenie w głowę Aryanowi! I go zsunął z ringu. Potem skoczył na niego z Leg Dropem! Potem Brett go podniósł, ciągnąc go za obie ręce. Wykręcił go, i wykonał niesamowity Killswitch! I już Aryan zakrwawiony. I w porę z trybun wybiegają The Legends! Natychmiast oblewają serią ciosów Bretta i Nicco. Fredder z Bossiskitem za pomocą Lie Detector & Whisper In The Wind jednocześnie powalili Bouble, a Nicco za pomocą K5W i Tamera, którzy wykonali Powerbomb & Twist Of Fate z stołu komentatorskiego, został powalony. Potem zajęli się The Bohtesem. U niego wystarczył tylko Big Boot w gips od K5W, a potem Fredder spod ringu wyjął łańcuchy z klamkami!
The Legends rzucili Bohtesa na narożnik, i przypięli go. Przygwoździli go schodkami, a potem Bossiskit podniósł jego kij do kendo! Walnął go cztery razy w głowę, potem Tamer spod ringu wyjął widły i dwa razy udziubał nimi Fly Boy’a, aż w końcu K5W za pomocą monczako spod ringu odurzył kompletnie Bohtesa. W końcu skierowali się do szatni, zabierając Bretta i Nicco, a Bohtesa zostawiając. Zaraz po tym obok stołu komentatorskiego podszedł zakrwawiony Rothe, opierając się o niego! W końcu zmierzył ku ringu. Chciał na niego wejść, ale otrzymał natychmiastowy Drop Toe Hold od Aryana! I zarąbał na matę ringu głową. Ta się zakrwawiła. Potem jego głowa została przełożona przez jedną z lin, i zaczęła być wyginana! Łamanie karku! Aż w końcu na koniec Backstabber! O Jezu! Ależ to musiało boleć! Potem Mr. Awesome podchodzi jeszcze do The Bohtesa. Ten jest między schodkiem a słupkiem, zmęczony i zakrwawiony. Zostaje dociśnięty schodkami! Aryan zacisnął go nogą, ale puścił, jak zobaczył, kiedy Rothe wbiega na ring. Pretendent do pasa MWE już zdążył rozstawić jedną z drabin na środku, i się na nią wspiął! A na sąsiadce – Aryan!
Wspięli się na sam szczyt. Rothe był na tej trochę niższej. Wykorzystał to Aryan, który oddał mu cios nogą! Ale potem przeżył podbródkowego. I potem cios łokciem! Lekko się wychylił. Wykorzystał to Rothe, który oddał mu headbutta, potem potężny prawy sierpowy w pośladki, a potem wszedł na sam szczyt! I chciał już wykonać na Aryanie cudne RKO! Ale ten go rzucił na drabinę! A one akurat się zachwiały, i spadły! Aryan upadł na matę, ale z kolei Rothe został przez nie zmiażdżony! Aryan z kolei z trudem wstał! Uniósł rękę w górzę, po czym pstryknął, i wychylił całą dłoń! I z szatni, na ten znak, wyłowili się The Legends z wiadrami z łajnem! Aryan wskazał na The Bohtesa, przygwożdżonego do narożnika. I kazał im w niego rzucać łajnem! Ci z kolei zaczęli posłusznie spełniać jego zadanie. W końcu poszli, bowiem wyczerpały się zapasy. The Bohtes cały brązowy! A z kolei Rothe bez żadnych skrupułów i problemów zdążył zrobić Inverted Powerslam, Angry Stomp, Dropkick, Scoop Powerslam, a na końcu Gourdbuster na drabiny! Aryan powalony!
W końcu Rothe chwycił za jedną z drabin! I ustawił ją dokładnie na środku ringu. Odwrócił się, ale otrzymał natychmiastowego Gut Kicka od wściekłego Aryana! I został ustawiony pod Vertical Suplex na drabinę! Ale ostatecznie wylądował na niej nogami! I oddał kopniaka w głowę Mr.Awesome’owi! I sam się wspiął na górę po notes! Ale ostatecznie nogą Aryan nogą odsunął drabinę od notesu! Ale nagle mocno uchwycił go Rothe, i zawisł nad nim! Z kolei na tą drabinę wszedł Aryan. I potem skoczył na linę, na której wisiał notes! I potem ją puścił! I cudny Fameasser na Rothe! O kurczę! I jeszcze poszedł na drabinę! Aryan sam złapał się za udo, i przeturlał. Rothe nieźle zaczął krwawić! Jego ilość krwi na twarzy powiększyła się dwukrotnie. I potem Aryan uchwycił go za włosy! Zacisnął mocniej. Przybliżył do narożnika, o który został zaczepiony The Bohtes! I ustawił go pod Texas Piledriver! I wykonał go na łańcuchach! Wykorzystał to The Bohtes, który uchwycił za nogę Aryana swoją dłonią, zwalił go i zapiął mu trudne, ale niesamowite Ankle Lock! I zaczął go zmuszać do podania szczypiec leżących pod ringiem, i żeby mu przeciął łańcuchy! Już nogami zwalił z siebie schodki.
Aryan wygląda po twarzy, jakby się nie poddawał, chciał już nawet oddać kopniaka, ale został zblokowany nogą i teraz zostało zapięte Reverse Figure For Leg Lock! W końcu Aryan wyjął spod ringu szczypce, i od razu przeciął jeden z łańcuchów Bohtesa! Ten to wziął, po czym przeciął drugi, i, zmęczony i na dodatek kulejąc, poszedł do szatni. Z kolei Aryan z trudem wstał. Po czym wszedł na ring. Rothe dalej leżał poza ringiem. Wykorzystał to Mr.Awesome, który wszedł na drabinę, na sam jej szczyt! I zasygnalizował cudne Flying Elbow Drop! Po czym skoczył, wystawiając łokieć! Ale Rothe za pomocą Kick-Upu wstał, i skontrował ten rzut Backbreaker Dropem! Potem jeszcze pociągnął go za rękę! Podniósł go, po czym rzucił na pobliską, ostatnią rozstawioną drabinę! Ale Aryan prześlizgnął się między nią, wstał, po czym zaczął przekomarzać z Rothe! Ten z kolei przeszedł pod nią, wykonał Speara na oponencie, siadł na nim, i zaczął go lać! Potem jeszcze wszedł na drabinę! Ze strachu Aryan wszedł na ring. Ale tam go dopadła klątwa Flying Clothesline’u!
Po czym Rothe zaczął ponownie ustawiać obie drabiny! W końcu je ustawił. Ale tutaj nagle Aryan ustawił rywala pod Skull Crushing Finale! Ale Rothe się wywiązał, po czym wykonał świetny Snapmare Stunner! Aryan powalony, ale cudem jeszcze złapał Rothe za barki, i oddał mu Knee Strike w plecy! Po czym obaj się podnieśli, i weszli na drabinę. Zaczęli się na niej lać, w końcu przyduszać, łapać się za barki, aż Aryan wykręcił rękę Rothe, oddał mu cios łokciem i chwycił za notes! W końcu Rothe się wściekł, oddał potężnego headbutta w brzuch Showstoppera, ale ten w końcu zrobił na nim Smash To Ladder! I się odbił. I potem jeszcze próba Skull Crushing Finale z drabiny! Ale Rothe się ponownie wywiązuje, i wykonuje niesamowity Rolling Elbow, po czym żegna Aryana cudnym Dropkickiem! I obaj spadają na ziemię! Ale to Mr.Awesome bardziej ucierpiał! W końcu ten złapał się za łokieć, po czym się przeturlał! Czyżby jakaś kontuzja? W końcu wstał. Ale zaszarżował na niego Rothe z Knee Smash Facebuster! I z wrażenia Aryan wyleciał poza ring, prosto na stertę kolców!
Rothe uniósł prawą rękę w górę triumfalnie! Aryan z kolei wstaje, i chwyci natychmiast za drabinę! Akurat Rothe wyskoczył z ringu z Suicide Dive! Ale wylądował na drabinie! Aryan ją mocniej przytrzymał, i zaszarżował z nią na narożnik! Ale się Rothe w niego wgniótł! Aż na nim został przez kilka sekund! Aryan wykorzystał to, i uchwycił go pod Fireman’s Carry Gutbuster! Ale Rothe cudem się ześlizgnął, i skontrował to na DDT! Ale został odepchnięty na bandę! I potem cudne Enzuigiri na niego! I potem wieńczący wszystko Side Slam, który wywalił go na trybuny! I Aryan wszedł na bandę! Wykonał z niej niczego sobie Leg Drop! I potem jeszcze zaatakował kamerzystę! Wykonał na nim Gut Kicka! Po czym chwycił za jego kamerę! Ale jeszcze ją na chwilę położył na ziemi. I wykonał kamerzyście Sweet Chin Music! Ten już leży oszołomiony! Potem chwyci za kamerę, i mamy z niej widok! Zaczyna nagrywać Rothe, i pokazuje mu środkowy palec! Ten próbuje wstać, ale otrzymuje natychmiastowy King Stomp! I jeszcze próba wstania, blokuje King Stomp, przekręca nogę oponenta, i zapina potem STF! Pięknie! Kamera upuszczona! STF poza trybunami! Publiczność szaleje! Ale Aryan natychmiast obiema rękoma uchwycił za kamerę, i przywalił nią w głowę Rothe, ten go puścił! I potem pobiegł do ringu!
A za nim Rothe! Aryan ustawił się na końcu ringu. Rothe jednak był rozsądny i na niego nie zaszarżował. Z kolei Mr.Awesome ruszył na niego z Clotheslinem! Ale Rothe Spinebusterem rzucił go na drabinę! Ta się wywróciła wraz z Aryanem! Ten jednak wstał za pomocą Kick-Upu, jakby w ogóle nie ucierpiał. I uniknął Clothesline’u Rothe! Sam mu oddał Gut Kicka, po czym Snapmare, zwieńczone Soccerball Kickiem w plecy! I potem Aryan jeszcze raz ustawił drabinę! Akurat pod nią znajdował się przeciwnik Showstoppera! Aryan wspiął się na sam szczyt! Już chwycił za notes, kiedy to nagle Rothe złożył drabinę! I ją podniósł! Aryan zaczął na niej dyndać! W końcu Rothe wywalił MWE Championa poza ring! Ale ten się jeszcze uchwycił drabiny! Ta spadła, ale on wylądował na nogach, po czym rzucił nią w Rothe. Ten został lekko odurzony. Wykorzystał to The Aryan, który ruszył na niego z Sweet Chin Music! Ale Rothe się schylił i tego uniknął. I wykonał piękny Backbreaker! Po czym wszedł na drabinę! Już się wspinał na sam szczyt, kiedy to z drugiej strony zaczął się wspinać Aryan! Lecz natychmiast otrzymał prawego sierpowego, a potem cudne RKO Z DRABINY! Wylatują poza ring! Ale Aryan kontruje to na piękne Lifting Reverse DDT! Ale obaj ucierpieli! Obu gwoździe, szkło i kolce wbiły się w ciało!
Z trudem wstali, łapiąc się za barki. Przez Rothe przeniknął cień uśmiechu. W końcu Aryan go odepchnął, i oddał potężnego Slapa. Potem rzucił na stół komentatorski. I tam wykonał przygniatającego do niego Dropkicka. Potem rozebrał stoliczek, i pociągnął za włosy Rothe. Postawił go na nim. Przysiadł obok niego, waląc w niego pięściami. Seria piętnastu Ground Punchy. W końcu Rothe wstał za pomocą kick-upu, oddał lewy Back Elbow, po czym próba RKO na stół! Ale Aryan ustał w miejscu, a sam swojemu rywalowi zadał Oklahoma Powerslam! Stół się nie załamał, ale lekkie obrażenia odniósł. Rothe także. W końcu Aryan, wiedząc, że jest samotny, wszedł na ring, na drabinę stojącą na środku, lecz wpierw ją trochę poprawił. W końcu wszedł na sam szczyt! I pociągnął za notes! W końcu zareagował Rothe, który wszedł na ring i już ciągnął za nogę Mr.Awesome, ale zanim go zdjął stamtąd, już trzymał w ręku notes! Ześlizgnął się z nim po drabinie, ta przewróciła się po boku. Wylądował na zadku. Boleśnie!
Długi etap ladder zakończony. Wygrał go Aryan!
Teraz z kolei sześciu sędziów wynosi z szatni stoły! Rozstawia je wokół ringu. Aryan się temu przypatruje. Sędziowie zabierają drabiny i je wynoszą. Potem odwraca się do Rothe. Ciągnie go za rękę, po czym podnosi i ją wywija. I rzuca go na liny, których nie ma! Rothe przeleciał nad stołem, lekko o niego zarył, ale to wystarczyło, aby polała się krew. Jednak jeszcze wstał. Z kolei Aryan wyskoczył z ringu z cudnym Flying Clotheslinem! Trafia w Rothe. Ten zostaje powalony. Ale jeszcze zostaje pociągnięty za włosy, złapany jedną ręką, i jego głowa wylądowała na stole. Mogłoby być tak jeszcze raz, ale Rothe się wyzwolił, i chciał wykonać ryzykowny Sidewalk Slam nad stołem. Ale tylko położył na nim Mr.Awesome’a. I potem chwycił za drugi stół, oparty o bandę. Chwycił go za koniec, i walnął nim w brzuch Aryana. Ten się strasznie zaczerwienił! I potem jeszcze wywalił stół z nim na kolce! Aryan się na nie nadział. Z bólu aż sam się podniósł. Błąd, bowiem został uchwycony pod Rothe Bomb! Ale Aryan oddał uderzenie prawym łokciem w głowę. Rothe dobrowolnie przybliżył go do ringu. Aryan odskoczył, po czym uklęknął, i ustawił pod Suplex Facebustera Rothe! I by poleciał na stół! Ale Rothe skontrował to na cudny Jawbreaker! Mimo wszystko Showstopper został w ringu.
Rothe przez ten czas chwycił za ten złożony stół i wsunął go na ring. Akurat miał to włożone pod swoją głowę, to Aryan na to nadepnął. Rothe oberwał, zakrwawił się, i oparł się o drugi stół. Przez ten czas MWE Champion zaczął rozkładać stoliczek na środku ringu. Po czym jeszcze raz rzucił się na Aryana! Ale tym razem z Leg Lariatem! Lecz Rothe uchwycił go pod Rothe Bomb! Te już było udane! Wyniosło go aż na stół komentatorski, i przez niego Aryan przeleciał! Komentatorzy zaczęli gadać i stanęli z wrażenia. Przez stół akurat przeszedł Rothe, uchwycił Aryana za włosy, po czym ustawił pod Scoop Powerslam na stertę szkła! Cudnie wykonane! I potem Rothe składa jedno z stołów! Rzuca je na ring. Potem jeszcze chwyci za te oparte na bandzie. I wraz z nim wchodzi do ringu. Tam już Aryan zdążył wejść i przytrzymać stół. Zaczął się brawl. W końcu Aryan, potężnym uderzeniem w stoliczek, wypchnął Rothe z ringu, który z pretekstem upadł na gwoździe! Z kolei Aryan, obok rogu kwadratowego pierścienia, zaczął rozkładać jeden z stołów, potem chwycił za drugi, i rozłożył go na nim!
I nagle z tyłu do ringu wszedł Rothe! Zaatakował go mocnym uderzeniem lewą ręką w tył głowy. Po czym chwycił go za włosy! Odwrócił się, i ustawił Aryana pod Snap Suplex na stoły! Ale ten go mocniej zacisnął! Podstawił nogę pod jego uda, po czym pociągnął za jego włosy i przerzucił go przez stoliczki! Ale Rothe ustanął na schodkach, pociągnął za głowę Showstoppera, i wykonał na nim cudne Sitout Jawbreaker! Aryan aż położył się na stole. I Rothe wszedł na jego kraniec! I wykonał natychmiastowo cudny Guilotine Drop, ku owacjom kibiców! Aryan, mimo wszystko, jeszcze opiera się na stole. I przez ten czas chciał wykonać cudny Hangman’s DDT ze stołu! O kurczę! Ale ostatecznie Aryan mocniej uchwycił Rothe, i przyciągnął go do stołów! Głową walnął o kraniec jednego z nich. Po czym spadł po schodkach od ringu! Ale ładna kontra. Po czym Aryan schodzi z ringu. I zaczyna pod nim grzebać! Znajduje kil golfowy! Akurat obok niego pojawił się Rothe. Miękkim, ale technicznym uderzeniem został oddalony do bandy. Aryan próbował jeszcze jednego ciosu, ale został złapany za rękę, jego kijek odrzucony, i został przerzucony na trybuny cudnym Flpajackiem! I Rothe przeskoczył przez bandę. Podniósł za włosy Aryana, i oddał mu Knee Strike.
Potem na trybunach zaczął go lać ośmioma Measured Strike To Head’ami. Za dziewiątym razem został zblokowany, sam otrzymał Gut Kicka, potem prawego sierpowego, ale ostatecznie zadał Dropkicka. Aryan wylądował w rękach dwóch kibiców w koszulkach Rothe. Natychmiast ich oddalił, a ich ulubieńca potężnym Arm Dragiem skierował do nich. Mimo wszystko Rothe się podniósł. Otrzymał Shoulder Block, a potem jeszcze został uchwycony pobliski kosz na śmieci! I Mr. Awesome nałożył go na głowę Rothe! Wraz ze śmieciami! I zaczął kierować się w stronę kibiców w koszulkach Aryana, w tym dwóch w Philipa Watsona i jeden w Hubie Niszczyciela i przepasce na czoło Axe. Został rzucony na Aryana, a ten go złapał za rękę i rzucił na bandę. Jednakże Rothe się o nią tylko oparł. Zaszarżował na niego Aryan z clotheslinem, ale otrzymał cudny Back Body Drop! I walnął głową o kant jednego ze stołów! Po czym Rothe przeskoczył przez bandę. Uchwycił za ten stół, i go rozłożył w pobliżu schodów. Potem skierował na nie Aryana, jego rękę położył na jego ramieniu, i ustawiając go pod Knee Breaker ułożył go na schodach. Po czym Rothe sam wszedł na ring! Podszedł do rogu jednego z nich. Po czym podbiegł do swojego oponenta z RKO! Skoczył, lekko się zniżył, i mogło zostać wykonane, ale Aryan go rzucił na stół, ten się złożył w pół, i pretendent do pasa MWE gładko się ześlizgnął!
Aryan złapał się za głowę, która nadal krwawiła. Zszedł z schodków wolnym krokiem, po czym odsłonił twarz swojego rywala. Ten łapał się za oko, które jednak było na swoim miejscu. I otrzymał Angry Stomp na twarzy! Potem jeszcze został złapany za obie ręce! I szykuje się Butterfly Backbreaker! Ale jednak Rothe się wyzwolił, i przyszykował swojego rywala na Arm Tap Suplex! Wykonane! Potem jeszcze podniósł za rękę swojego oponenta, i go rzucił na ring! Aryan złapał się za żebro, ale wstał! I Rothe także wszedł na ring! Otrzymał jednak Atomic Drop. Potem jeszcze został ustawiony pod German Suplex! Ale kontra prawym łokciem. I potem sam chce wykonać Wrestling Hero Slam! Ale zostaje to skontrowane na Reverse DDT! Ale nie! Rothe cudem wykonał Reverse Hip Toss! Aryan jednak wylądował na nogach, oddał swojemu rywalowi Low Kicka w lewe udo, po czym próba Single Knee Facebuster! Ale zostaje odrzucony. I Rothe próbuje Rothe Bombu! Chce wywalić rywala poza ring! Ale ten zaciska mu cudną gilotynę! Rothe natychmiast go puszcza. Pożałował tego, bowiem natychmiast otrzymał DDT & Armbreaker! Rothe, z bólu, aż wstał. I MWE Champion zadał mu Scoop Slam, który zwieńczony został Low Clotheslinem! I potem oponent jeszcze raz podniesiony! Aryan ustawia go pod Fallaway Slam na jeden z rozstawionych stołów na środku! I rzuca swoim rywalem! Ale jednak nie trafił. Niestety. Rothe przeleciał obok, i wstał, opierając się o stolik.
W końcu Aryan złapał się za włosy, rozczochrał je, i zaszarżował na Rothe z Sweet Chin Music! Ale ten w porę chwycił za stół, i za jego pomocą przygwoździł nogę Aryana do maty! I skorzystał z tego właśnie pretendent do pasa MWE, który dodatkowo zapiął mu Bodyscissors! Aryan w trudnej pozycji. Mimo wszystko miał uwolnione ręce. Kilkanaście sekund później wreszcie chwycił stołu, i jego kantem walnął w nos Rothe! I w nim chyba naruszona została jakaś przegródka, bowiem czerwona ciecz zaczęła płynąć obficie! Aryan skorzystał z tego, i zasygnalizował Skull Crushing Finale na swoim oponencie! W końcu on wstał. I już go złapał! Ale Rothe cudem się wyzwolił, oddał potężny prawy Back Elbow, jednakże otrzymał ładny Enzuigiri! Został oślepiony. Potem jeszcze Aryan podszedł do rogu ringu! I zaszarżował na wroga z Sweet Chin Music! Ale jednak otrzymał Powerslam! Aryan wylądował na stole, jednakże, na jego szczęście, był złożony! Lecz potem Rothe zasygnalizował na nim Punt Kick! Nie Running Punt Kick, tylko zwykły Punt Kick. I wykonał go na Aryanie, który, z wrażenia, aż wypadł poza ring! Wylądował na plecach! Rothe uniósł ręce w górze!
Przez ten czas Aryan zdążył już wstać! Lekko się zachwiał i złapał się za głowę. Po czym Rothe chwycił za jeden z leżących narożników, uchwycił go w górze, i skoczył z nim na Aryana! Ten jednak odskoczył. Rothe walnął w stół komentatorski. I Aryan na niego zaszarżował! Ale otrzymał Chopa. Jeszcze raz wstał, i oddał Gut Kicka. Rothe upuścił narożnik. I Aryan uderzył jego głową o matę! I rzucił go na ring! Po czym wszedł za nim. Po czym zaczął rozstawiać stół na samym środku ringu, gdzie mieściło się logo War Of Masters. Po czym podniósł swojego rywala, ustawiając go w Butterfly Locku! W końcu się odwraca, i ustawia go pod Skull Crushing Finale! Ale otrzymuje cios prawym łokciem, następnie Snapmare’a, i został przerzucony nad stołem! I jeszcze Rothe się pod nim prześlizgnął! I wykonał na Aryanie soczysty Drop Toe Hold, ten walnął o kant stołu! I się mocno zakrwawił na podbródku! Chyba coś mu się dzieje ze szczęką. Łapie się za nią, a Rothe ciągnie go za głowę! Po czym łapie za jego ręce! I ustawia go pod Chicken Wings! Aryan się rozciąga, boli go to nieźle! Ostatecznie wywiązuje swoje ręce, opiera je o stół, i przyciąga do siebie! Rothe się skulił, i wykorzystał to Aryan, który natychmiast wykonał na swoim oponencie Reality Check! I Rothe zostaje powalony! Ale podniesiony za rękę, ta zostaje wykręcona, i MWE Champion chce go ustawić na stole! Ale to jednak Rothe zapina Wrist Lock, który zostaje zakończony Single Armbreakerem!
W końcu to Rothe zaczyna sygnalizować RKO! Pochyla się nad oponentem i tłucze o matę. Ale dostaje solidnego kopniaka w głowę od Aryana! Ten jeszcze chwyci za nóżkę stołu! I przyciąga go do Rothe! Ten zostaje mocno walnięty! Tak, że przysunął się do końca ringu! Aryan na niego zaszarżował, ale otrzymał jednak Alley Oop, który wywalił go na stół! Ale cudem się wyręczył, lecz wylądował na kolce. Złapał się za ramię, bowiem tam wbiła się największa tego ilość. W końcu, z trudem, wślizgnął się na ring. I już Rothe oddaje Gut Kicka! Udanego. Potem zapina swojemu rywalowi headlocka, i przyciąga go do stołu. Ale otrzymuje Legsweep! Lecz skontrował to na Fallaway Slam, a co najmniej chciał to wykonać, bowiem Aryan chciał wykonać na nim Sunset Flip Powerbomb! Ale zostało skontrowane na Air Raid Siren! Aryan boleśnie łapie się za głowę, i wstaje. Przybliża się do rogu, i chwyci za narożnik! Szarżuje nim na Rothe, ale ten cudem się pochyla, i wykonuje Fireman’s Carry! Aryan wylądował na środku ringu, ze strachu wsunął się pod stół, prześlizgnął, po czym wstał, łapiąc się za prawy bark! Wstaje, ociężały, i Rothe wykorzystuje tą sytuację, bo wykonuje na nim RKO nad stołem! I już jest 1:1! Rothe wygrywa etap Tables po RKO na Aryanie!
Krótszy etap Tables zakończony. Teraz do remisu doprowadza Rothe!
Teraz pora na etap Steel Cage! Zawodnicy będą mogli używać jako broni leżących narożników i lin, a także i klatki! Może być ciekawie, a z kolei Rothe pomaga Aryanowi wstać, łapiąc go za rękę! Klatka już się obsunęła, i Aryan oddał potężne uderzenie lewą ręką w biodro Rothe!
I potem Showstopper wstaje! Oddaje mu Gut Kicki, Low Kicki, Measured Strike To Head’y i Slapy. W końcu przy źle wymierzonym tym trzecim Rothe przystąpił do uchwycenia rywala pod Pumphandle Stretch! Długo go tak trzymał, ostatecznie jednak wykonał na nim Pumphandle Slam. Jednakże Aryan podparł się nogami o matę, ustawił się do Rothe tyłem, i zapiął mu headlocka. W końcu go odepchnął, po czym oddał mu potężnego Sitout Jawbreaker! Rothe się zakrwawił, zarazem odskoczył, schylił się przed Aryanem, a ten już wykonał 180 Spin Jumping DDT! Mistrz RKO przygwożdżony do maty. I MWE Champion natychmiast pociągnął swojego rywala za włosy, podniósł go, oddał Knee Strike, i ustawił pod Suplex! I uniósł go w górze, ale Rothe jednak przeskoczył z tyłu i oddał mu cudny Neckbreaker! Aryan jednak zostaje jeszcze raz podniesiony! I Rothe ustawia go pod Scoop Powerslam! Ale MWE Chmapion się wyzwala, ląduje z boku Rothe, ale ten wykonuje na nim Snap Reverse DDT! I oponent leży na ziemi. Z jego twarzy płynie krew, piękna. I przez ten czas sytuację wykorzystuje Rothe, który chwyci za leżący narożnik, i czeka, aż Aryan wstanie! Ale ten natychmiast się przeczołgał, i zaczął uciekać wokół ringu. A Rothe począł go gonić. Dziwna akcja! Ale ostatecznie Rothe doścignął Aryana, przyblokował go klatką, i przy innym leżącym słupku oddał mu uderzenie narożnikiem w głowę.
Aryan opiera się o klatkę. Rothe wykorzystuje to, i oddaje mu przygniatającego Dropkicka. Po czym zaczyna wchodzić po klatce! Jak na początek to jest dosyć wysoko, lecz Aryan wstaje, zatacza się, i chwyci za nogę oponenta! Rothe próbuje kopnąć MWE Championa, ale popełnił błąd, bowiem rywal się oddalił, a Rotheran twarzą przejechał po klatce! I wylądował na leżącym narożniku. Aryan uchwycił za nogę oponenta mocniej, potem odbił się od drutu klatki, i potężnym Leg Dropem wylądował na udzie Rothe! Ten z bólu aż wstał. I Aryan podniósł go, po czym wykonał Snake Eyes na swoim rywalu, opierając go o klatkę! I potem jeszcze Electric Chair Drop na klateczkę! Jednak Rothe się jej uchwycił, odskoczył, i z potężnym Diving Leg Lariatem skoczył na swojego rywala! Ale ten chciał wykonać na nim Scoop Slam. Lecz MWE Champion zacisnął go pod Bodyscissors! Aryan rozprostował z bólu ręce. Akrobatyczna dźwignia! W końcu Aryan uklęknął, a pretendent do głównego pasa przyszłego rosteru Rackover przeszedł do Christo Locku! Aryan próbował się wywiązać, już chciał odklepać, ale poczuł przypływ adrenaliny, i uniósł swojego rywala, chwytając go pod Argentine Backbreaker! Ale skończyło się na Reverse Rolling Fireman’s Carry. Ale Rothe został wgnieciony w matę! Kręgi w plecach pewnie teraz dolegają.
I Aryan zaczął wchodzić po klatce! Już na szczycie przełożył nogę przez końcówkę, ale nagle Rothe walnął go pięścią w prawy pośladek! Ale Aryan nagle uskoczył przez klatkę! Lecz uchwycił się jej końca! Jak zobaczył Rothe na końcu, natychmiast się puścił, ale ten go chwycił za rękę! Potrząsnął nim, ten walnął o klatkę, po czym został ustawiony pod Avalanche Flapjack! Ale Aryan chciał się wydostać za pomocą Double Knee Dropu! Ale został tak mocno zaciśnięty, że ostatecznie obaj oberwali. I zaczęli leżeć na ziemi! Po dziesięciu sekundach zaczęli powoli wstawać, w końcu wstali, i Aryan zaszarżował na Rothe! Ale ten go jeszcze raz chwycił za rękę, i rzucił go na klatkę! I walnął o nią. Po czym jeszcze nadchodzi Rothe z Running Back Elbow! Jednakże spudłował, a Aryan wsadził mu palec w oko! I potem nogą zaczął przygważdżać Rothe do rogu klatki! Aż w końcu naskoczył na niego z Monkey Flipem! Ale został rzucony na matę, po czym ustawiony pod Slingshot Backbreaker! Ale Aryan już przyległ w narożniku. Rothe wstał, i wykonał na Aryanku cudny Backbreaker!
Po czym Aryan się podkulił. Rothe wykonał na nim Soccerball Kick, a potem jeszcze uchwycił go za rękę. Podniósł go, po czym wykręcił jego rękę. Oddał mu Shoulder Block, ale Aryan sprytnie złapał go za głowę i przygniótł do klatki. Rothe zaczął szukać jego głowy, ale Aryan złapał jego za rękę, schował ją do tyłu, i wykonał Arm Lock Scoop Slam. Po czym zaczął wchodzić po klatce. Ale Rothe natychmiast chwycił za narożnik, i mocno tyknął nim o klatkę. Ta się zatrzęsnęła, a Aryan stracił równowagę i prawie że nie odleciał. Wykorzystał to Rothe, który walnął go narożnikiem po plecach. Ale spudłował! Niesamowite! Po czym Aryan się puścił, ześlizgnął się po narożniku, i zaszarżował na rywala z cudnym Fameasserem! I Rothe powalony. MWE Champion nie bez powodu jest MWE Championem! Po czym zaczyna sygnalizować Sweet Chin Music! I Rothe wstaje do rogu klatki. Aryan szarżuje, ale jego noga zostaje przygnieciona do klatki! Rothe oddaje potężne uderzenie lewą ręką w udo, ale potem Aryan wypina się i kontruje na niesamowite Tornado DDT! Cudnie wykonane! Po czym Aryan kuśtyka na jedną nogę! Nagle… chwyci za but! Zdejmuje go! Akurat wstał Rothe, ale został przywalony ciężkim glanem i obezwładniony! Po czym Aryan ponownie założył but. Lecz przez ten czas Rothe już zdążył wstać i wymierzyć Aryanowi cudnego Side Slam Backbreaker! Aż mu but prawie odpadł, ale ostatecznie wyłożył się na ziemi.
Rothe potem zdjął swój własny, inny but, który jednak był czarny, a nie czerwony wraz z owłosioną małpą hematytowego koloru, jak u Aryana. Potem obaj wstali. I poczęła się walka na buty. Aryan walnął z prawego boku, ale Rothe to zblokował, potem sam wziął pionowy zamach, ale Aryan odskoczył, potem seria blokowanych uderzeń, aż w końcu Gut Kick Aryana, który uchwycił potem za oba buty (swój i Rothe), i ogłuszył nimi Aryana! Po czym zdjął swój drugi but, a założył te, które miał w ręce! Ale plątanina. Po czym Aryan zaczął się naśmiewać z Rothe. Ale ten nagle wstał, oddał mu Gut Kicka, i wymierzył cudne RKO! Aryan został powalony. Rothe się uśmiechnął, po czym chwycił za swój but, i nałożył go, a następnie założył ten Aryana na swojego właściciela. I zaczął wchodzić po klatce! Już był na samym szczycie, podczas gdy potykający się Aryan chwycił go za nogę! Zdjął go, po czym natychmiast oddał mu cudny Knee Breaker! Rothe złapał się za prawe kolano, zaczął kuleć, i wykorzystał to Aryan, który oddał mu kopniaka w piętę, a potem jeszcze Cross-Arm Neckbreaker! Rothe został pobity. I Aryan potem zaczął wchodzić na klatkę! Ale za pomocą Kick-Upu wstał Rothe, wbiegł na klatkę, na sam jej szczyt, wraz z Aryanem! I usiedli na niej! Zaczęli się lać! W końcu Aryan wykonał Smash To Cell, ale Rothe odpowiedział na to prawym sierpowym, który wytrącił z równowagi Aryana! Ten już upada na ziemię, ale pociągnął za sobą nogę Rothe! I obaj upadli z kretesem na narożnik! Rothe z bólu aż wstał. Tak samo MWE Champion, który natychmiast otrzymał ładny Suplex Facecrusher!
Aryan leży na ziemi, a z kolei Rothe przysiada obok niego i odpoczywa, łapiąc się za głowę. Po czym uśmiecha się do publiczności. Wstaje, po czym wychodzi na klatkę! Aryan w ogóle nie reaguje! Ale okazuje się, że Rothe chce tylko wykonać Diving Splash! I skacze! Z szczytu klatki! Ale Aryan nadziewa go na swoje kolana! I widownia zaczyna buczeć i skandować „Rothe, Rothe!”. Ale Aryan, mimo wszystko, uchwycił za włosy Rothe, po czym ustawił go pod Implant DDT! Wykonane! Po czym Aryan chwyci za włosy swojego rywala! I sześciokrotnie rzuca go na klatkę! Za siódmym razem sam został uchwycony pod Bulldog, i sam oberwał główką w siatkę! I potem jeszcze zostaje uchwycony pod Russian Leg Sweep! Ale obrywa Hip Toss! Lecz Rothe trzyma się na nogach, odwraca się, po czym chwyci swojego oponenta pod Two-Handed Chokeslam! Unosi go w górze, przybliża do klatki, i Aryan za nią łapie. Ale natychmiast przestał za nią chwycić. I został na nią rzucony! Teraz akurat to wykorzystał. Uchwycił się klatki, zaczął się wspinać. Już chciał oddać kopniaka Rothe, ale ten sprytnym Chopem go podciął, i Aryan upadł na ring, uklękając!
Po czym Rothe uchwycił go w Front Facelocku! I wykonał na nim Silver Spoon DDT! Aryan został powalony. Po czym Rothe wykorzystał sytuację, i chwycił za pobliski, leżący narożnik! Po czym czekał, aż Aryan wstanie. Zaszarżował na niego! Ale ten wykonał cudny Sleeper Slam, pochylając się pod narożnikiem. Po czym sam za niego uchwycił! Przywalił nim dwa razy solidnie w brzuch Rothe, po czym ten wstał. Aryan odbiegł, aż do ściany klatki, po czym nabiegł na Rothe! Ale ten wykonał cudne RKO, a ARYANA I ROTHE DZIELIŁ NAROŻNIK trzymany przez Aryana! Ten się obezwładnił i zakrwawił! A Rothe wstał, krzycząc i jęcząc, a zarazem łapiąc się za prawe ramię! Zrobił wymachy do przodu, po czym zaczął wchodzić na klatkę! Aryan się temu przypatrzył, po czym zaszarżował na Rothe! Ale ten go przytrzymał nogami, ścisnął go, i przypiął Rana Hold! Cudnie! Aryan zaczyna być duszony, jak w filmie akcji! W końcu został rzucony nogami na klatkę, co go wystarczająco oślepiło! I Rothe zaczął przechodzić przez klatkę! Publiczność w euforii! I już Rothe przeszedł na drugą stronę! Showstopper, wkurzony, wstał, złapał się za głowę, w niej się mu kręciło i się potykał, ale wiedział, że przegrał ten etap, więc kopnął w klatkę! Tak jak w meczu Philip Watson vs. Zirael! I Rothe upadł, ale prosto na stół komentatorski! Uczucia kibiców mieszane!
Rothe wygrywa etap Steel Cage, ale leży na stole komentatorskim!
Stół komentatorski cudem się nie załamał. Aryan przypatrzył się swojemu rywalowi, wygrywającemu 2:1, z uśmiechem, oblizał się dookoła ust, a klatka została wyniesiona w górę, a dziesięciu sędziów przyniosło cztery stoły, cztery drabiny i trzy krzesła! Pora na etap TLC! Aryan uśmiechnął się jeszcze bardziej złowieszczo! Zauważył to Rothe, który stoczył się z stołu komentatorskiego między komentatorów.
Aryan zaczął naśmiewać się z Rothe, który przeczołgał się obok w stołu i wstał, po czym wszedł na ring. Natychmiast zaszarżował na Rothe z Clotheslinem, ten jednak zblokował łokciem. Jednakże obaj zaczęli klękać na jednym kolanie. Aryan rzucił się na Rothe, ale ten nagle podstawił Showstopperowi oba kolana i wykonał Sitting Monkey Flip! Aryan prawie że wypadł z rozwalonego ringu. Natychmiast wstał, i przeszedł z swoim oponentem do zwarcia. W końcu wygrał je Aryan, który ustawił swojego rywala pod Gutwrench Suplex Gutbuster. Głowa Rothe jest na barku Mr.Awesome, i Rotheran nie zdołał się wybronić z tego bolesnego ciosu. Aryan zaczął z kolei popisywać się przed publicznością. Potem zszedł z ringu. Chwycił za oba krzesła. Wszedł z nimi na ring. Rothe akurat podbiegł do niego, ale został odurzony z dwóch stron za pomocą krzesełek. Potem jeszcze Aryan wyszedł poza ring, wyjął spod ringu małą torebkę i nasypał do niej pinesek. Po czym Mr.Awesome nasypał to na samym środku ringu. Jednakże Rothe nagle zainterweniował chęcią zrobienia Bulldoga! Ale Aryan nim rzucił. Rothe przeskoczył nad pineskami, po czym oddał prawego sierpowego, a zaraz po nim próba RKO! Ale Aryan go odrzucił. Lecz ten stał się odwrócony tyłem. I Rothe wykonał potem Edge-O-Matic na pineski! Boleśnie! Potem Aryan natychmiast wstał. Obaj panowie chwycili za krzesła, i ustawili je tak, aby się stykały, nad pineskami. Potem podeszli do siebie, i obaj próbowali Gut Kicków. Noga Aryana otarła się o kolano Rothe, po czym ten potem został zapięty pod Snap Suplex. I został uniesiony! Ale Rothe wylądował na nogach po drugiej stronie, i natychmiast wykonał na Showstopperze piękne DDT! Jedno krzesło się złamało, i Aryan poleciał na pineski! Krwawi!
Po czym Rothe wybiegł poza ring. Złożył dwa stoły i wślizgnął je na ring, i potem wszedł z drabiną. I zaszarżował z nią na Aryana! Ale ten z cudem odskoczył. Po czym oddał potężnego kopniaka w tyłek dla Rothe! I potem Rotheran stał się ofiarą cudnego Reverse Sidewalk Slamu! I Aryan zaczął ustawiać jeden ze stołów obok rogu ringu. Potem chwycił za jeden z narożników, i wpierw przywalił nim w tył głowy Rothe. A potem położył na stole. I chwycił za następny! Położył go nad Rothe, który wykorzystał sytuację i chwycił za obie nogi Aryana, i wykonał na nim Sit Back Body Drop! Aryan wyrąbał się o stół, ale z małą siłą i odbił się od niego, lądując na macie. Po czym wykorzystał to Rothe, który natychmiast wspiął się na drabinę! Lecz Aryan natychmiast wstał, odbił się od stołu, i za pomocą Beautiful Disaster efektownie wywrócił drabinę z Rothe, który poleciał na stół leżący w rogu! Ale tylko się otarł o jego kant… tsa, szkoda, że tyłem głowy, który się rozciął! I potem Aryan wykonał coś zupełnie nowego w swoim wykonaniu – Flip Heel Kick z ringu! I Rothe się wywalił na bandę. Wykorzystał to Aryan, który natychmiast go rzucił na jedną z drabin! Jednak Rothe utknął między nią. Obie jego ręce zostały przełożone, a drabina wywrócona w stronę Showstoppera! Ale ten się cudem odsunął. Rothe natychmiast wyszedł, i krzyknął z bólu. Aryan z kolei wszedł na kolejną drabinę, na czwarty stopień, po czym odbił się z niej, wykonując Corsckrew Planchę! Ale Rothe wykonał cudny Flapjack, po czym MWE Champion wylądował na stole! Ten się złamał! I Aryan na pineskach! Rothe ponownie ciągnie za jego włosy, i rzuca go na ring!
Ale Aryan nic sobie nie robi, i ponownie ustawia drabinę na środku ringu! Przez ten czas Rothe złożył jedną i rzucił ją na ring. Po czym wszedł do kwadratowego pierścienia! Natychmiast wszedł na drugi koniec drabiny. I zaczęli się lać! Prawy sierpowy face’a, lewy prosty pana A, potem jeszcze Slap i próba Roundhouse, ale potężny podbródkowy Rothe, po czym ten headbuttem powala Aryana! I ustawia go pod Side Slam z drabiny! NIESAMOWITE! Obaj lecą na stół! Ale Aryan w powietrzu wykręca rękę Rothe! I ten ląduje na stole, który się załamuje! A Aryan na pineskach, które wbiły mu się w gacie! Widownia wybucha aplauzem dla obu panów! I nagle z szatni wychodzi… Evortall! Jest on tweenerem, ciekawe, co zrobi? Ale The Legends nawet nie interweniują! Chwyci za jedną z drabin, i ustawia ją obok tej stojącej na środku ringu! I nagle… podnosi Rothe! Ożywia go, mówi, że może teraz wspiąć się na drabinę! I nagle obok niej pojawia się Evortall! I wywala ją! Rothe wypada poza ring! Po czym jeszcze Evortall wchodzi po drabinach! I pięknym Diving Leg Dropem powala Rothe! Ale jeszcze go ustawia! I wchodzi z nim na pobliski stół! I wykonuje potem na nim piękny Cross Evor! I upada na krzesło, złożone i położone. I Evortall, który przeżył heel turn, schodzi do szatni! Wykorzystuje to Aryan, który wchodzi na ring! Ustawia drabinę na środku ringu, i wchodzi na nią! I chwyci za pas MWE! Niemożliwe! To już koniec! Aryan już prawie to ściągnął! Ale nagle Rothe chwyci za jeden z filarów pod ringiem! Lekko go skrzywił, po czym Aryan spadł razem z drabiną! I powrócił do normalnego stanu! Nieczysta zagrywka Rotherana, ale po prostu nie chciał, aby pas MWE obrócił mu się koło nosa!
Rothe w końcu z trudem wstał, i chwycił za jedno z krzeseł. Wszedł z nim na ring. Aryan go zauważył, po czym energicznie wstał i zaczął go wyzywać! W końcu pokazał na swoje przyrodzenie, i wyraźnie powiedział, że jedyne, co Rothe może wobec niego zrobić, to zrobić mu dobrze!! Ten się wkurzył, i natychmiast przywalił mu krzesłem w przyrodzenie, a potem jeszcze w tył głowy! Aryan stoczył się z ringu, jednak wpierw do krzesła została włożona jego nóżka. Po czym Rothe ustawił jedną z drabin przy krańcu kwadratowego pierścienia! Po czym skoczył z Diving Elbow Dropem na krzesło! I Aryan złapał się za nogę, którą natychmiast wyłożył z krzesła! Z bólu aż wstał, po czym Rothe natychmiast wykonał na nim Fisherman Driver! Na szkło! W końcu Rothe ściska za uszy Aryana i rzuca go na ring. Ten z kolei chwyci za nóżkę stołu, i przyciąga ją do siebie! Trafia prosto w głowę wchodzącego na ring Rothe! Ten został oślepiony, a następnie przyciągnięty do drabiny w zabójczym uścisku! I Aryan szykuje Tornado DDT! Ale Rothe się wywiązuje. Aryan odskoczył na sam szczyt! Jednakże Rothe pociągnął za jego nogę, i przyciągnął do ziemi! Aryan wleciał na stół! Ale tylko się na nim położył! Ześlizgnął się z niego! Ale Rothe podbiegł pod nim, i wykonał na swoim rywalu Spear! I obaj wylecieli w trybuny, w kamerzystę! Kamera zaczęła wirować dookoła, ale po dwudziestu sekundach już widzimy Aryana, który chwycił za ciupagę leżącą na trybunach, walnął w nią Rothe wcześniej, a teraz podłożył pod jego rękę i głowę te góralskie narzędzie, kolano położył na plecach, i zapiął go w morderczym uścisku! Ostatecznie Rothe się wygiął i oddał potężne uderzenie w twarz dla Aryana, po czym natychmiast wstał, chwycił za ciupagę, przydusił nią Showstoppera i wykonał na nim Curtain Call! Pięknie! Aryan krwawi!
Z kolei Rothe zaczyna przybijać piątki fanom! Jeden z nich daje mu gitarę, a drugi lampkę woskową! Aryan wstaje. Rothe jednak to zauważył, i oddał mu Gut Kicka, po czym cios gitarą w głowę! Ta pękła. MWE Champion się zatoczył, uklęknął na kolanach, oddał headbutta w jaja Rotherana, po czym chwycił za lampkę woskową, otworzył ją i usta Rothe, po czym zaczął lać tamtejszy płyn w paszczę jego przeciwnika! Toż to… może zabić! ARYAN JEST SZALONY! Potem jeszcze raz Gut Kick, przywalenie lampką woskową w głowę Rothe, a to wszystko zwieńczone Skull Crushing Finale! Po czym Aryan go pociągnął za włosy, i pięknym Alley Oopem wywalił go na obszar ringowy. Rothe przekręcił i złapał się za brzuch. Pobladł. Po czym Aryan się nad nim pochylił, i nadepnął na jego brzuch! Rothe aż splunął. Po czym Aryan go podniósł! Rzucił go na ring. I znowu nosi go jak panienkę! Po czym podsadza go na stole! I sam wchodzi na drabinę! Rothe się temu przygląda, po czym się otrząsnął, i pełen furii wszedł na drabinę! Aryan już chciał mu zadać prawego sierpowego, ale został zaskoczony natychmiastowym RKO, po czym polecieli obaj na stół! I obaj leżą nieruchomo! Niesamowite! Niesamowici oni obaj! Awesome One i Apex Predator! Leżą na ringu, totalnie zmęczeni. W końcu się podnoszą. Ale Aryan wstał szybciej! Już chciał zadać Angry Stomp na mistrzu RKO, ale ten wstał, oddał Gut Kicka, po czym wykonał Rothe Bomb! Niesamowite! Aryan poza ringiem, wleciał na stół komentatorski, który się złamał! I teraz nie ma żadnego! W końcu Rothe wchodzi na drabinę! Już chwyci za pas MWE! Ale nagle… zzieleniał! Puścił pas MWE, po czym zszedł z ringu! Nagle jeden z pracowników MWE wyszedł z swojego miejsca z wiadrem! Podłożył je pod głowę Rothe, a ten zaczął do niego wymiotować! Niesamowite! Sprytna taktyka chytrego Aryana!
To tylko podbuduje ich feud! Rothe rzyga i po pół minucie nie przestaje. W końcu trzeba było czekać równie pięćdziesiąt trzy sekundy, aby przestał. Przez ten czas otrząsnął się Aryan, który natychmiast wszedł na ring, odwrócił pracownika MWE i… zadał mu cudne Sweet Chin Music! Ten z impetem wypadł poza ring. Po czym Aryan zacisnął głowę Rothe w wiadrze z rzygami! Już miał trzeci raz ją zanurzyć, ale Rotheran oddał mu cios lewym łokciem, po czym Knee Strike, i włożenie głowy do wiadra! I Rothe zaczyna go przyduszać nogą! Po dwóch próbach oddał Aryanowi Running Punt Kick! I ten wylądował na ringu, oślepiony. W końcu Rothe oddał wiadro pracownikom MWE, po czym, osłabiony, uklęknął. Potem jeszcze wyszedł poza ring i zaczął pod nim grzebać! Wyjął drabinę! Wszedł z nią na ring, ustawił na środku. I zaczął wchodzić! Ale akurat obok drabinę postawił Aryan, i zaczął również wbiegać, tyle że na swoją! Potem uczciwa wymiana ciosów w powietrzu między nimi! W końcu Aryan kończy to wszystko, podskakuje, wykonując Flying Clothesline! Trafił w Rothe, który skamieniał, po czym upadł w prawie tej samej pozycji. A Showstopper wylądował na nogach! I zaczął się popisywać przed wkurzoną publicznością.
Z kolei Aryan podniósł teraz Rothe. I zaczęli się lać. W coraz to szybszym tempie. W końcu sprytny unik Aryana przed prawym sierpowym, złapanie za rękę i cudny Russian Leg Sweep. Po czym Aryan wyszedł poza ring! I zaczął pod nim grzebać! Wyjął krzesło! Po czym wszedł na ring! Chwycił za nogi Rothe, i przełożył je przez krzesełko! I zapiął cudnego, bolesnego Sharpshootera! Rothe błaga o litość! W końcu Aryan przestaje, bo zrozumiał, że nie tędy droga. Wyciągnął nogi Rothe z krzesła, po czym ruszył po stół. Wyszedł z ringu i zaczął pod nim grzebać. Wrócił z stoliczkiem, który położył na drugim, już stojącym. Rozłożył go. A przez ten czas Rothe już wszedł na ring, i chwycił Aryana pod nogi! Po czym wykonał cudny Proto Bomb na stół! Ale lekki. Aryan się tylko położył. Po czym Rothe wchodzi na drabinę! Na sam szczyt. Po czym sygnalizuje Flying Elbow Drop! Aryan otwiera szeroko oczy, i błaga Rotherana o litość! I ten skacze! Ale Aryan się ześlizguje! I to jego oponent łamie stół swoim ciężarem! Rzut na ziemię normalnie! Sprytny, ale nieczysty ruch Aryana, który uśmiecha się pod nosem. Po czym ciągnie za włosy swojego rywala! I chwyci za dwa odłamki stołu. Podkłada je w środku drabiny, w takiej formacji, jakby to były dyby! I wkłada między nie Rothe. I potem wychodzi poza ring! Zaczyna pod nim grzebać! I kończy się na… krześle i patyku najeżonym drutem! Najpierw mocne przywalenie z krzesełka, potem jego rozstawienie, i następnie dziurawienie za pomocą druciku! Rothe wystarczająco krwawi, ale się pozbierał, i zdjął z siebie dyby, które wraz z drabiną zostały odrzucone w stronę Aryana! I wraz z nim poleciały poza ring, na kolce, szkło i gwoździe!
Rothe z kolei teraz klęka, po czym łapie się za głowę. Po czym ustawia powoli drabinę na środku ringu! I się wspina! Ale potem nagle schodzi! I wychodzi poza ring! Nagle zaczął zielenieć, po czym podskoczył do niego Aryan, zadał piękny Low Big Boot w bok głowy, po czym rzucił Rothe pod ring! I nagle kamera wchodzi razem z nim! Rothe zaczyna rzygać, a Aryan go zasłania, waląc pięściami o jego plecy! W końcu, gdy Rothe przestaje, chwyci Showstoppera za głowę, i wykonuje na nim Snapmare na rzygi! I natychmiast kamerzysta, odurzony zapachem, wychodzi spod ringu. Trzy sekundy później także Rothe, trzymający Aryana za włosy i oddający mu cios, a następnie ustawienie pod cudne Powerbomb na bandę! I rzuca nim! Aryan uderzył plecami o bandę! I opiera się o nią na obszarze ringowym. Potem jeszcze Rothe grzebie pod ringiem! I wyjmuje krzesło! I przywala nim mocno w tułów Aryana. Następnie przekręca jego rękę, wkłada ją do krzesła, po czym zaciska nóżki tego przedmiotu! Aryan ubolewa. Ale cudny Kick-Up, po czym Low Kick, wyciąga swoją rękę, zdejmuje krzesełko, i zadaje Rotheranowi Sweet Chin Music! I ten zostaje powalony. Z kretesem upada na szkła. Po czym Aryan łapie za jego włosy i rzuca na ring! Po czym następnie wchodzi na drabinę! Już jest na samym szczycie! Chwyci za pas! Chce go ściągnąć! Ale Rothe cudem ściąga go, odpychając jedną nóżkę drabiny! I ten upada poza ring! Na gwoździe, które wbijają mu się w łopatki! Skula się!
I Rothe potem jeszcze skacze przez ring! Wykonuje cudny Diving Knee Drop! I przygniótł kompletnie Aryana. Po czym zaczyna przybijać piątki z rozweselonymi fanami! Chcę przybić jednemu, ale ten wykręca mu rękę, po czym oblewa go Pepsi Colą! Zwrot kamery na niego! I to był… zakapturzony Fredder! Ten już chciał oddać mu Nitro Blast, ale tylko zdołał się skulić, bowiem Rotheran zadał mu cudne RKO na bandę! I pozostał nieprzytomny! Ale nagle z trybun wyszli K5W i Bossiskit! Rotheran zdołał Back Body Dropem przerzucić nad sobą Maczomxa, ale z Bossiskitem potoczył się brawl! W końcu Boss chciał zadać Mizard Of Oz, ale jednak Rothe wykręcił jego rękę, po czym po Headbucie i Silver Spoon DDT przygwoździł go do betonu! I jeszcze z tyłu wbiega Tamer z kijem kendo! Bierze zamach na Rothe, ale ten przechodzi za jego plecy, łapie za jego głowę i wykonuje Hangman’s Neckbreaker, po czym chwyci za kij kendo, podnosi Tamera, robi piruet i przywala potężny cios w biodro! I potem jeszcze w brzuch! A na koniec cudny Low Backstabber za pomocą kijka! I The Legends powaleni. Rothe wchodzi na ring, ale tam na niego już czeka Aryan, który zadał mu właśnie Shoulder Cracker! Po czym jeszcze go podnosi, ustawia go pod One-Handed Spinebuster, wykonuje, a potem jeszcze na koniec cudny King Stomp & Elbow Drop! Rothe powalony. I Aryan wspina się na drabinę!
Ale Rothe cudem przeczołgał się! Chwyci za pobliski stół, składa go, i za jego pomocą wywala Aryana z drabiny! Ten spada prosto na stoliczek, który trzyma Rotheran! Zostaje przygwożdżony do drabiny, a potem wyrzucony poza ring! Ale ląduje na nogach, po czym pociąga za nogę Rothe! I ten wypada poza ring. Aryan unika stołu, po czym za jego pomocą wpycha Rothe pod ring! Ale ten łapie za pobliską drabinę, i za jej pomocą podcina Mr.Awesome! Ale ten z kolei łapie się za jaja, i udaje, że Rothe kopnął go w jaja! Idzie z tym do pracowników MWE. Mówi, aby zdyskwalifikowali Rotherana, ale oni temu zaprzeczają, ponieważ to mecz No-DQ i Rothe go w jaja nie kopnął. A ten z kolei już wykonuje na swoim rywalu Backbreaker! I Rothe unosi ręce w górę! Z kolei obok bandy nadal leży Tamer, prawie że nieprzytomny. Rothe pokazuje mu środkowy palec i każe mu wywalać na bambus. Potem jeszcze ustawia Aryana pod Butterfly Suplex! Ale Aryan nagle uklęknął, po czym poluzował swoje ręce, odrzucił swojego rywala i ustawił go pod Slingshot Backbreaker na stoisko z gongiem! Wykonane! Stoisko, wraz z gongiem, się wywróciło, a Rothe się w nie wgniótł. Po czym Aryan pociągnął za ucho Rothe! I złapał drugą ręką za gong! I zaczął nim walić w głowę rywala! W końcu Rothe oddał cios lewym łokciem, natychmiast wstał, oddał Back Heel Kick, po czym Gut Kick, a potem Low Big Boot, i zwieńczenie cudnym Fameasserem! Rothe wyprowadził ładną sekwencję ciosów, panie i panowie! Po czym ciągnie za rękę Aryana! I rzuca go na ring! I on sam wchodzi, jednakże ze stołem, który natychmiast rozkłada na środku ringu! I jeszcze raz wraca, po następny, i ustawia go po drugiej stronie środka!
Po czym chwyci za drabinę! Rozkłada ją, i jedną nóżkę kładzie na stole, następną także! Rozłożona na maksa! Po czym się odwraca, ale tam już Gut Kickiem wita go Aryan, po czym wykonuje cudny Half Nelson Slam! I stoją prosto pod drabiną! I Aryan sprytnie wspina się na stół, po czym po drabince! Jest na samym szczycie! Po czym łapie za czubek! I robi piękną wywrotkę, zwieńczoną na akrobatycznym 450 Splashu! I Rothe został przygnieciony. Aryan dał popis akrobacji. Po czym ciągnie za włosy swojego rywala! I wywala go poza ring! Po czym ostatecznie wchodzi na drabinę! Już się wspiął na sam szczyt, kiedy jeden stół nie wytrzymał obciążenia i pękł! I drabina zaczęła spadać razem z Aryanem! Showstopper ma pecha! I wypada poza ring, na kolce! I leży na ziemi! Przypatrzył się temu Rothe, który się uśmiechnął. Zauważył to Mr.Awesome, który dostał przypływu adrenaliny, i rzucił się z Clotheslinem na Rothe! Nie trafił, ale na usprawiedliwienie zadał rywalowi Running Sto. I potem zaczął ponownie ustawiać drabinę na środku ringu! Ale nagle tam wszedł Rotheran, i oddał Gut Kick w łydkę MWE Championa! Po czym podsadził go na drabinie! I ustawił go na Powerbomb! I wywalił go na stół! Ten się załamał pod ciężarem Showstoppera! Niesamowite! Obaj zawodnicy są już dosyć zmęczeni. Rothe chyba się pobudził, bowiem przestał rzygać!
Wziął w końcu sprawy w swoje ręce, po czym zaczął wspinać się na drabinę! Ale Aryan złapał za jego nogę swoimi stopami! Rothe chciał się wyzwolić, ostatecznie w końcu wymsknął się podciągnięciem Aryana do drabiny, ten się na chwilę uspokoił, ale potem wstał, i złapał za szyję rywala! Przydusił go! I mamy coś nowego w wykonaniu MWE Championa – cudny Chokeslam! I Rothe został powalony! Po czym Aryan jeszcze raz go podniósł! Uchwycił go pod DDT, a potem jeszcze chwycił za narożnik. I przełożył go przez pachę Rothe! I ustawił Rotherana pod Neck Lock Suplex! Wykonane! I Rothe wypadł poza ring! Leży poza nim i się tarza! Z kolei teraz Aryan, ucieszony, i pod wpływem adrenaliny, coraz szybciej wspina się po pas! I go chwyci! Targa go jeszcze mocniej! I jeszcze mocniej! Po czym go zdejmuje! Aryan się cieszy niemiłosiernie, podczas gdy widownia buczy! I nakłada go sobie na bark! A Rothe leży poza ringiem!
Ponieważ etap TLC liczy się dwupunktowo, to Aryan wygrywa ten War Of Masters Match 3:2 i zarazem pas MWE nadal jest jego! Na jak długo? Przekonamy się w następnych tygodniach! Aryan zeskakuje z drabiny, po czym zaczyna się przechwalać przed leżącym Rotheranem! I, zadowolony, schodzi do szatni! A z kolei Rothe mruczy pod nosem „That is disgrace!”
I te całe War Of Masters kończymy na cieszącym się Aryanie, który schodzi do szatni! Ale nagle zaskakuje go… Mosorahiki! Przybliża się do niego, odpycha go barkami, po czym Clotheslinem wywala poza rampę! Po czym wykonuje piękny Eagle Fly z rampy na Showstopperze! Po czym patrzy złowieszczo na Aryana. I oddaje mu serię Angry Stompów! Już było ich dwanaście, podczas gdy chłopaki z The Legends (Fredder i Bossiskit) przycisnęli go do rampy! Po czym wykonali Spinebuster & Nitro Blast! I podnieśli swojego kolegę na barkach, i z jego pasem skierowali się do szatni!
Reply
Cudne, nic dodać, nic ująć.
Reply
Cudna to jest ostatnia walka Heart
Reply
Tsa, zdecydowanie najlepiej się prezentuje. Już nie będę nawet marudził z powodu wyniku.
Reply
Wspaniale .
Reply
Nasza walka zajęła cały jeden post Dodgy


Nazwa : The Aryan
Pseudonimy : Showstopper, Mr.Awesome, Mr.Wrestlemania.
Rola: Heel
Styl: American
Wzrost: 184
Waga : 111kg
Akcje : Crippler Cross face, Diving Splash, Teardrop Suplex, Diving Moonsault, Asai Moonsault, Spike Piledriver, Hotshot, Snap DDT, Mizard of OZ, Modifidied Corner Clothesline
Signature action: Flying Elbow Drop, Reality Check
Dźwignie : Figure for Leg lock (Czwórka), Sharpshooter (Aryan Lock)
Finishery : Sweet Chin Music , Skull Crushing Finally

Drobne poprawki w karcie. W Akcjach głównie.
Reply
Całkowite połączenie The Miza i HBK, ładnie Ci wyszło tylko mam uwagę małą. Otóż Crippler Crossface to Submission.

Ja też planuje zmienić Predatora, tylko nie jakie akcje mu dać, żeby się wyróżniał.

Zróbcie mi posta wolnego, bo piszę Dark Match War Of Masters.
Reply
Thumbs Up 
Łapaj.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)