Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Lightbulb 
Zachowujesz się jak dziecko.
Może z lizusem ''przesadziłem'', ale reszta jest jak najbardziej na miejscu. Ogarnij się, bo zapytam o pozwolenia sprania ciebie, jakiegoś GM'a. Wszyscy jako tako się zachowują lub poprawiają, a ty się jeszcze cofasz.
Reply
Dobra tylko wejdzie GTS na GG to po prosze kontuzję do Rozdania Brandów Wink
Reply
Zatrzymuje idącego na parking KamX'a razem z Fredderem i mówi:
KamX, KamX, KamX... Ciężki twój żywot, co? Ciągłe ataki na Ciebie z każdej strony, w dodatku te konflikty. Trzeba sobie radzić, ale... wiesz co? Może układ... Ty spełnisz moje prośby, a w zamian dostaniesz w pewnej części ochronę, co? Wybór należy do Ciebie, jak się zdecydujesz to wiesz, gdzie mnie szukać.
Spadami, Fredder

Idą w kierunku szatni.
Reply
A wiesz, że kontuzje nie są na tyle dni ile chcesz? Możesz mieć nawet miesiąc dłużej. Ale nic się nie odzywam...

Na ring wchodzi Axe, za nim The Hurricane. Opierają się o liny, czekają na kogoś. Na rampie widzimy The Superstara, uderzającego Irohnide! Uderza jego głową o bandę, po czym wykonuje jeszcze bardzo mocny Irish Whip na schodki! Irohnide wpada z impetem w schodki, uderzając o nie barkiem.
- Dobra, dość popisów Superstar - Krzyknął Hurricane.
Superstar wrzucił chłopca do bicia na ring.
[S]uperstar: Co z nim teraz robimy?
[H]urricane: A co możemy zrobić?
[A]xe: Weźcie się nie kompromitujcie...
Axe schodzi z ringu, chwyta za krzesło, po czym wrzuca je do ringu. Superstar także schodzi z ringu, podnosi stół i wchodzi z nim do kwadratowego pierścienia. Hurricane też schodzi z ringu, tylko chwyta za...gong! Ale jeszcze chwyta za kosz, wrzuca do niego gong. Stawia swoje "bronie" i wchodzi pod ring, tak że go nawet nie widać. Po chwili wychodzi z kijem do kendo. Wrzuca do kosza i wchodzi na ring. Superstar schodzi jeszcze, bierze drabinę. Axe schodzi i pomaga Superstarowi wnieść drabinę na ring.
H: Więcej nie mieliście?
S: Sprawdź pod ringiem.
H: Dobra dobra...Od czego zaczynamy?
A: Hurricane idź do narożnika. Superstar, potrzymaj tu tego kretyna.
Axe chwycił za krzesło i przystawił do głowy Irohnide. The Hurricane wziął rozpęd i mamy Shining Wizard!!!
S: Tylko tyle? Kiepsko.
A: Pfyy...
Superstar bierze gong i rozstawia go na środku ringu.
S: Hurricane, choć no tutaj.
Hurricane podszedł do Superstara, ten podniósł krwawiącego Irohnide. Superstar ustawił się pod Cool Shot, Hurricane do niego dołączył. Podwójny Cool Shot? Axe bierze jeszcze rozpęd i wykonuje Dropkick! Ten Cool Shot można nazwać Awesome Cool Shot, Kiling Cool Shot...może nawet Superstar Special.
H: Miejmy pewność, że nie wyjdzie o własnych siłach.
Hurricane chwyta za kij do kendo i zaczyna ładować nim Irohnide. Publiczność nie daje rady policzyć ciosów, ale widzimy tego efekt - złamany kij. Wnosi Irohnide na narożnik, po czym przekłada jego nogi na drugą stronę lin. Chwyta za kosz i podrzuca go pod narożnik.
A: Tylko Cię na małpowanie Rothe stać?
H: Przymknij się.
Hurricane chwyta za głowę Irohnide i wykonuje Hungman DDT, tyle że z narożnika.
S: Nieźle.
A: Mhm...Swantom Bomb się wam znudziło, więc będziemy mieć co innego...
Axe rozstawia stół i wchodzi na narożnik.
A: Daj mi tą drabinę, ty Hurricane...wiesz co masz robić.
Hurricane wykonał brzydkiego Slapa Irohnide i położył go na stole. Superstar podał drabinę Axe (Nierozstawioną) Axe chwycił za drabinę, jedną ręką wykonał znak "Extreme". Na trybunach słyszymy "Suck It" i "This Awesome!". I...zrobił to! Senton od drabiny...na stół!
S: No, rzeczywiście Awesome. Aryan, wstydź się.
H: Dobra, lecimy.
I cała grupa zeszła z ringu i poszła w kierunku szatni. Ale co to, słyszymy Theme Samoana Palu! The Great Samoan wchodzi na ring z gazetą, wygodnie siada tak, jakby wykonał Banzai Drop, po czym zaczął czytać gazetę.
Reply
Tongue 
Z Fredderem atakują od tyłu Samoana. Przewracają go i okopują. Fredder bierze młot, a The Aryan kij do kendo. Obaj zaczynają bić Samoana. Po skończonej zabawie zrzucają go z ringu. Aryan bierze mikrofon i krzyczy.
SUPERSTAR! Chcesz walki to chodź... Walka tu i TERAZ! A ty ROTHE! Ty dostaniesz swą walkę na King of The Ring. Chcesz małą zapowiedź?
The Aryan bierze nieprzytomnego Samoana i wykonuje Scull Crushing Finally
To Ci się stanie tylko wtedy, będziesz cały w krwiiii! Hurricane!! Chodź tu z SUPERSTAREM! CHODŹCIE wy mali żałośni... Chodźcie czekam na was. NIKT powtarzam NIKT nie będzie bił Ironhode
Siada na krześle w towarzystwie Fredder'a
Reply
Superstar stoi na rampie, jakby się wahał.
-Aryan, dobrze wiesz, że Cię nie lubię, ale szanuję. Dlatego może załatwimy to na spokojnie, jeden na jednego? Co powiesz na walkę na samej Margomanii? Wiem dobrze, że nigdy nie odmawiasz. Ale nie chcę, by to był zwykły pojedynek. Czekam na odpowiedź!
Per B opuszcza mikrofon i patrzy pytająca na mistrza MWE.
Reply
Sleepy
Reply
No nie ogarniam, Wielki Awersomik skasuj to, tak nie można! To nie prośba, to polecenie!
Reply
Aryan bierze mikrofon i przykłada go do ust. Patrzy na Freddera i puszcza oczko. Fredder zszedł z ringu i wziął 2 kije baseball'owe. Jeden dał Aryanowi który powiedział.
Zemsta, będzie słodka
Obaj rzucają się na Superstara i tłuką go po całym ciele. Nieprzytomnego Superstara bierze The Aryan i wykonuje Scull Crushing Finally. Po skończonej akcji Fredder kopie go i zrzuca z ringu.
Następnego proszę

---------
Nie wiem czy nie za bardzo herosuje.
Reply
Kolejny Irohnide. Big Grin

Sami byście nie dali rady z Aryanem i Fredderem...A poza tym, sterujesz Nanorem. Dodgy

A. Mam dla Ciebie pomysł na nowego Finishera. Zamiast tej "Future Schak Hurricaneruna DDT", proponowałbym Ci:

Shooting Star Press DDT (Wykonuje Shooting Star Press jak rywal stoi, zakończone DDT w locie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)