Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Looknij, cyklopie na górę. Tam masz świeżą, niedawno pisaną walkę. Nie męcz go bo się spoci Cool
Reply
Evortall "Evor" vs Nanor "The Knock Out"

Czas na kolejną ciekawą walkę. Tym razem zobaczymy starcie olbrzyma, Nanora, z niedoświadczonym Evortallem, na pewno będzie ciekawie. Obaj zawodnicy już w ringu, mierzą się spojrzeniami. Faworytem wydaje się być bardziej doświadczony i silniejszy Nanor. Ale zobaczymy. Mamy gong, zaczynamy!

Evor od razu wychodzi z silnym kopnięciem w nogę. Jeszcze jeden leg kick. Dokłada potężne uderzenie na korpus. I kopnięcie z kolanka. Niezła seria na początek! Odbija się od lin i wykonuje shoulder block, ale nie powala rywala! Jeszcze jedno odbicie i tym razem Nanor powalony, drugi shoulder block skuteczny.

Evortall zaczął bardzo mocno, na pewno zaskoczył przeciwnika. Nanor próbuje wstać, ale Evor mu nie pozwala, kopnięcie w głowę. Jeszcze seria angry stompów. Odbicie od lin i mamy splash!

1,
2,
...

Nanor odkopuje, ale musi szybko się pozbierać, Evor go zaskoczył.

Evor nie zatrzymuje się. Podnosi Nanora. Silne uderzenie w splot słoneczny. Odbija się od lin, chce wzmocnić siłę swojego ataku. Oj, trafia na potężnego liścia, The Knock Out odpowiada! Evortall wstaje, rywal go chwyta. Chokeslam, jednak nie, Evor przeskakuje za plecy!

Próbuje zapiąć Sleeper Hold! Ale nie, Nanor wgniata go całym ciężarem ciała w narożnik. Odbija się od lin i wchodzi spearem, ależ zaskakująca akcja, Evor spływa po narożniku!

The Knock Out wskoczył na falę, podnosi rywala. Chwyta go i mamy Serkies Boom! Za chwilę może być koniec walki. Nanor gotowy do ataku, czeka, aż Evor wstanie. Ten się podnosi, szykuje się Nanor Bomb! Ale nie, Evor jakoś się wydostaje. Chwyta rywala i wyrzuca go z ringu pomiędzy linami!

Och, sporo się działo. Tyle akcji w krótkim odstępie czasu, nic dziwnego, że Evor już ciężko oddycha. Schodzi z ringu, podąża za rywalem. Nanor próbuje wstać przy pomocy stołu komentatorskiego. Och, silne kopnięcie w głowę od Evora, Nanor osunął się na stół.

Evortall odchodzi kilka kroków, idzie po coś. Oj, bierze krzesełko. Ale dlaczego to robi, nie chce wygrać czysto? Nawet sędzia zszedł z ringu, upomina go, nie liczy. Ach, atakuje krzesłem Nanora, dyskwalifikacja!

Nanor pokonuje przez dyskwalifikacje Evortalla, który przegrał na własne życzenie!

Oj, to chyba nie koniec. Kolejne uderzenie, tym razem kantem na korpus, Nanor na kolanach. Evor rzuca krzesełko i podciąga Nanora. Podnosi go i ustawia, mamy Cross Evor na krzesełko! Evortall się zagalopował!

Dlaczego Evor tak postąpił, mógł przecież pokonać czysto rywala... Może wkrótce tego się dowiemy, na razie Nanor leży obok stołu komentatorskiego, a Evor już na rampie, patrzy w stronę ringu. Rośnie kolejny niebezpieczny zawodnik...

--
Krótka, ale jest to raczej wstęp do feudu, który szykuję.
--
Reply
I am fat and is feeling all right with it
Do Nanora podchodz Motaker wykonuje mini-splash[ taki niski, nawet tego splashem nazwać nie można, ale innej nazwy nie mam Angry ]Powoli wstaje, przyszykowanie pod H. Avator i mamy pierwszy raz w historii MWE wykonaną tę akcję.
Motaker bierze mikrofon :
Nioch, nioch, nioch, a teraz ide na obiadek, bikos I am fat and is feeling all right with itI szybkm krokiem[ jak na 180 kilo ^^]idzie w strone szatni, żeby nikogo nie spotkać Dodgy


Sory, ale nie moglem się powstrzymać, ostatnim razem mi nie wyszedl H.Avator na kamxe, to musialem to zrobić :<
Reply
Już dwie walki przegrałem ... No fajnie się kariera zapowiada.
Reply
Nie placz Dodgy
Ja przegralem na początku chyba z 7 walk ^^
Reply
Resvean (Assuś) już nie uczestniczy w temacie, miałem to napisać.

mmmmoooo:
Straciłeś T-T Partnera.
Reply
Wiem
Ja jestem tak dobry, że sam moge znszczyć T-T zdobyć pas T-T z samym sobą, bikos I am fat and is feeling all right with it
Reply
Jam od wczoraj Heel jest Tongue
Reply
Pomysły na następne walki? Jakieś realne i rozsądne proszę.
Reply
Resvean vs Assuś ...

Dwie my postacie.

/Współ.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)