Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
The Aryan&Ironhide vs Rothe&KamX

Czas na starcie tag-teamowe! Ostatnie wydarzenia doprowadziły do konfliktu, który doprowadził do dzisiejszej walki. Pierwszy na rampie pojawia się Ironhide. I już słychać muzykę Aryana, ten już obok swojego partnera, obaj podążają razem do ringu. Czas na ich rywali. Pierwszy wychodzi jeszcze niezbyt doświadczony, młody KamX. I już czas na jego partnera, Rothe! Już wszyscy uczestnicy walki w kwadratowym pierścieniu, sędzia daje znak, mamy gong, zaczynamy!

Starcie rozpoczną KamX i Ironhide, można powiedzieć, że słabsze punkty swoich drużyn. Zwarcie, nie ma tu zbyt wielkiej różnicy. Ironhide zakłada boczny headlock, łokieć w brzuch od KamXa i koniec akcji, odskakują od siebie.

KamX wyprowadza szybkie uderzenie prawym. Jeszcze jeden cios. Odbija się od lin i powala Ironhide shoulder blockiem!

1,
...

Nie, to za wcześnie.

Ironhide wstaje, ale otrzymuje kopnięcie w brzuch. I jeszcze prawy w głowę. KamX podciąga rywala do swojego narożnika, zmiana! Rothe wchodzi do gry, silne uderzenie w głowę. Jeszcze jedno. Szybki irish whip na liny, rozpędzony Ironhide trafia na closline. I jeszcze elbow drop!

1,
2,
...

Szybkie akcje ze strony Rothe nie wystarczyły, Ironhide odkopuje.

Rothe podnosi przeciwnika, ale ten kontruje, łamacz szczęki! Ironhide odbija się od lin i wchodzi spearem w lewe kolano Rothe, ten powalony!

1,
...

Nie, po takiej akcji Rothe się nie podda.

Ironhide podbiega do swojego narożnika, zmiana, mistrz MWE wchodzi do gry. I szybko powala closlinem wstającego Rothe. Ten próbuje szybko wstać, ale Aryan odbija się od lin i atakuje big bootem!

1,
2,
...

Rothe odkopuje, choć pewnie odczuł tą akcję.

Aryan podnosi Rothe. Kopnięcie kolanem, Rothe zgina się. I szybkie DDT!

1,
2,
...

Rothe odkopuje, ale musi wziąć się w garść.

Aryan znów podnosi rywala. Przyciąga go do swojego narożnika, zmiana z Ironhide. Oj, szykuje się akcja drużynowa. Tak, podwójny suplex! I od razu przypięcie.

1,
2,
...

Rothe przerywa liczenie, przydałaby mu się zmiana.

Ironhide zakłada bolesną dźwignię na lewą nogę Rothe, z którą się chyba coś stało. Nie wygląda to zbyt dobrze. Widać, że Rothe cierpi. Próbuje coś zdziałać, ale Ironhide wie, co robi. Ale teraz Rothe robi dobry ruch, atakuje drugą nogą. I jakoś uwalnia się! Obaj wstają, Rothe atakuje prawym, unik. I neckbreaker!

1,
2,
...

Rothe odkopuje, było bardzo blisko!

Ironhide zły, że już nie udało mu się zakończyć walki. Podnosi Rothe, który słania się na nogach, przydałaby mu się bardzo zmiana. Irish whip, Rothe rozpędzony odbija się, Ironhide też rusza. Closline, minięty. Obaj się odbijają, wpadają na siebie, podwójny closline!

I teraz obaj leżą, będą chyba próbowali doczołgać się do swoich narożników. A sędzia rozpoczyna liczenie.

1,
...
2,
...

Ironhide już próbuje się czołgać, Rothe na razie leży bez ruchu.

3,
...
4,
...

Rothe już się zmobilizował, jest już nawet blisko narożnika.

5,
...

Rothe zrywa się i chce klepnąć KamXa, ale ten zeskakuje z ringu! Oj, dlaczego to zrobił? I jeszcze policzkuje kompletnie zaskoczonego Rothe, dlaczego on to zrobił? KamX opuszcza ring, kieruje się do szatni!

A w ringu Ironhide zmienia się z Aryanem. Mistrz MWE wskakuje do ringu, czeka, aż Rothe się podniesie. Ten zaskoczony i obolały, powoli wstaje. Sweet Chin Music! Jednak nie, Rothe robi unik. Próba RKO, nieudana, Aryan odpycha Rothe. I teraz trafia, wykonuje swojego finishera! Sweet Chin Music! Będzie po wszystkim.

1,
2,
3!!

The Aryan i Ironhide pokonują Rothe i KamXa! Jednak wszyscy widzieli, co zrobił KamX, fatalne zachowanie...

Aryan i Ironhide tryumfują, ale KamXa im pomógł, bez wątpienia. Teraz już go nie ma, skrył się gdzieś w szatni. Na pewno Rothe mu nie odpuści...

Ale co to, Aryan i Ironhide jeszcze chyba nie skończyli. Aryan podnosi Rothe i popycha go w stornę Ironhida. Potężny big boot, Rothe powalony. Ale to jeszcze nie koniec! Ironhide podnosi Rothe, trzyma go z tyłu za ręce. Aryan odbija się od lin i wykonuje Sweet Chin Music!

To już było niepotrzebne, Rothe leży nieprzytomny w kwadratowym pierścieniu, a Aryan i Ironhide schodzą z ringu, tryumfują...
Reply
Nie lubię cię Dodgy
Ja mialem po walce KamXa zlać ._.

Down
Tak, tak ...
Odpuść.Jak isę schowal to tak latwo go nie znajdzecie Exclamation
Reply
Wchodzą do Szatni z Aryanem. Patrzą na ukrywającego się KamXa. Ironhide Atakuje Clotheline,Seria kopniec w brzuch, Podrzuca Aryanowi go a ten wykonuje Sweet Chin Music!!!!! Biorą linę obwiązują go. A to co!!! Karteczka a na niej pisze"Wszystkiego Najlepszego Rothe" Podrzucają KamXa pod szatnie Rothe.
Reply
Przegrać z Aryanem, co za wstyd, co za hańba!
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=oOKKmyi318Y
Reply
Hmm... dlaczego znęcasz się nad Kam'em i to w dodatku w taki sposób? Mogłeś mu tylko nagadać, lecz twój wybór.
Reply
Bug 
Nie sądzisz, że przesadzasz? Nie trochę, lecz bardzo grubo. A co jeśli ktoś inny będzie chciał się w coś takiego zabawić?
Reply
Pff i tak pod wieczór Aryan miał to napisać ._.
Reply
Ja chętnie!
Sidewipe:
Bo głębokim namyśle, stwierdzam że przesadzasz.
Błąd na błędzie, cały czas tylko bijatyka. Walniesz kogoś, on ci odda i tobie nic? Zasługujesz na karę, klapsa, lewatywę przez usta czy co tam jeszcze jest w zanadrzu...
Powiadam ci, wywalą cię, ale najpierw zmaltretują.
Atup
Ale ty to nie on. Jesteś knypek, co za bardzo się rządzi. Lizus. W dodatku ogar się, bo twoje wypowiedzi są bez sensu.
Reply
Miałeś mi jakąś walkę napisać pamiętasz Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)