Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
A z kim Hawk będzie walczył?
Reply
Pozdrów ich od wujcia mo .
Elective:
Brawo, nareszcie ktoś coś napisal Big Grin
Nie narzekam jbc Dodgy
Reply
Z Masorahikim w stypulacji Table Match. Zaczynam pisać wolniej, bo mi się spacja zacina, do tego c,q,x,v,m.
Reply
Cały fioletowy Aryan zachodzi w szatni Bohtesa od tyłu i wylewa na niego różową farbę po czym go przewraca i mówi.
-Jak coś malować to na serio, co nie Bohtes?
Zaraz wbiega do szatni Fredder i wylewa żółtą farbę na Bohtesa
-Zaiste Aryanie, chędogi pomysł.
Obaj uciekają z szatni, kopiąc Bohtesa na pożegnanie.

Elective:
Muszę przez Ciebie pod prysznic skoczyć ;<
Reply
Video 
Każdemu się przydaje Big Grin
Reply
Zemsta błyskawiczna z Amino Cool
Ale pomysł z paintballem był lepszy Tongue
Reply
Ja tak skromnie zrobiłem Big Grin
Reply
Skromnie, to będzie jak na WoM'ie wyjdziesz na ring cały ociekający farbą, bo np. ukradli ci prysznic Tongue
Reply
W ogóle nie miałem weny.


Hawk Heaven vs Masorahiki „The Eagle”
Table Match

Masorahiki w ringu, czekamy na debiutanta Hawka „Heavena”! I tak, widzimy go już na rampie. Zachowuje się tak, jakby już dziesięć lat spędził w MWE. Przybija piątki z fanami, czeka długo przed ringiem. Pokazuje że on wygra tą walkę. Dość nieciekawie debiutant zaczyna. Masorahiki nie wytrzymał, zszedł za ring i wrzucił oponenta do ringu.

Mamy gong!

Hawk trochę zaskoczony, wstaje. Masorahiki jednak od razu atakuje go Springboad Clothesline’m. Hawk podnosi się, jednak od razu obrywa trzy Punche w głowę od The Eagle i ląduje w narożniku za sprawą The Eagla. Running Splash na większego od siebie rywala, ciekawy ruch Masorahikiego. I nasz High Flayer dokłada Clothesline. Hawk nie wierzy, że Masorahiki tak łatwo dał sobie z nim radę. Wstał, opierając się o liny. Masorahiki spróbował z szarżą, ale Hawk skontrował i wyrzucił go z ringu. Hawk przeszedł na drugą stronę lin, poczym zaatakował The Eagla Apron Double Axe Hand! Hawk podniósł jeszcze Masorahikiego i wykonał Scoop Slam. Heaven chwycił za stół i przesunął go blisko schodków. Hawk podniósł The Eagla, jednak ten wsadził mu palec w oko i się uwolnił. Arm Drag dla Hawka, ten wstaje i inkasuje Dropkicka w schodki. Masorahiki przemierzył arenę wzrokiem, widząc dużo napisów z jego imieniem. Jednak to pozwoliło Hawkowi na wykonanie Reverse DDT! Hawk na tym nie poprzestał. Wniósł Masorahikiego na schodki, ustawił się po stronie stołu i czyżbyśmy oglądali Superplex kończący Match? Niestety nie, ponieważ Masorahikiemu udało się uwolnić. Zaatakował Uppecurtem Hawka i wszedł po zewnętrzną stronę lin. Heaven wstał, jednak od razu zainkasował Apron Clothesline!

Walka się uspokoiła. Masorahiki wstał, czeka na Hawka. Heaven na nogach, Masorahiki uderza jego głową o schodki! Jeden, drugi. Irish Whip do ringu. Hawk znowu na nogach, ale nie na długo, bo nadlatuje Masorahiki z The Woast To Coat Pope!! Jednak Hawk kontruje świetnym Powerbombem! Hawk szybko ześlizguje się z ringu, chwyta za stół po czym go wnosi na ring. Ustawia go w narożniku! Masorahiki wstaje, od razu otrzymuje Irish Whip do narożnika gdzie jest stół. Hawk podnosi go do Front Suplex! Jednak Masorahiki się wywiązuje, ląduje z tyłu delikwenta którym jest Hawk i mamy Neckbreaker! Piękna kontra Masorahikiego. The Eagle podnosi Hawka. Tym razem to on próbuje pokonać Hawka Scoop Slamem na stół. Jednak dla Masorahikiego jest za ciężki i łatwo kontruje łokciem. Hawk przechodzi do Arm Locku. Atakuje Masorahikiego Low Kickiem, po czym mamy Arm Wringer Flip! Hawk podnosi zmęczonego Masorahikiego. Hawk chwyta The Eagla za głowę, uderza o narożnik, raz, drugi. Atakuje go Punchem, Uppecurtem i Snapmare. Ładny Running Boot!

Hawk pastwi się nad Masorahikim Stompami, Elbow Dropami na nogę i Knee Dropami w okolice łopatek. Hawk zakłada Camel Clutch, jednak Masorahiki szybko się wywiązuje. Arm Drag od Eagla, Hawk wita się z matą. I ładny Standing Moonslaut! Jednak nie, Hawk upuścił ring. Eagle łapie się za brzuch. A Heaven z powrotem na ringu. Mamy Shoulder Block, jeszcze jeden! Masorahiki się podnosi, atakuje Clotheslinem, jednak mamy kontrę w postaci Protobomba! Sygnalizacja Five Knuckle Shuffle. I wykonane. Teraz Hawk charakterystycznie ugina nogi, szykuje się do Attitude Adjutsment! Masorahiki już na barkach Hawka Heavena! Jednak Masorahiki znowu się wywiązuje, mamy przepiękne DDT! Hawk jednak bardzo szybko wstaje, Masorahiki odbija się od lin i szarżuje na niego, jednak ten częstuje go Running Knee Lift! Hawk ponownie czeka aż Masorahiki wstanie. The Eagle na nogach. Heaven oddaje mu Gut Kicka i mamy Stu…Nie!!! Obaj leżą na macie. Jednak na powtórce widzimy, jak Masorahiki uderzył kolanem w plecy Hawka i wykonał Reverse DDT. Obaj leżą. Masorahiki próbuje wstać z pomocą lin. Hawk długo nie wstaje, więc Masorahiki podchodzi do niego, chwyta go za nogi i mamy katapultę w narożnik!

Masorahiki schodzi z ringu, chwyta zależący stół i wsuwa go do ringu. Ustawia go blisko narożnika. Hawk wstaje, ale od razu staje się ofiarą Clotheslinu i Leg Dropu. Masorahiki podnosi go, ale ten sprytnie przechodzi do WaistLocku i wykonuje Back Slide Slam. Podnosi Masorahikiego ponownie do swojego Finishera! Jednak puszcza go, ponieważ widzi w narożniku The Aryana! Ten od razu częstuje go Sweet Chin Music! Hawk opiera się o stół, który opiera się o narożnik. Na ring wbiega jakiś zamaskowany zawodnik, który atakuje Spearem Hawka!Stół się złamał. Jednak zamiast słyszeć gongu, widzimy na rampie GM’a! Za nim stoi Rothe.

- Aryan, nie wystarczy Ci ta akcja z wibratorem? Aryan, nie wystarczy Ci Scull Crushing Finaly na Hawku? Aryan, nie wystarczy ci obrzucanie Hawka czymś się da? Mógłbyś chociaż podczas debiutu go zostawić w spokoju. Dlatego ogłaszam, że walka jest wznowiona, a Aryana przypilnuje Rothe!

I Rothe wbiega na ring! Atakuje Aryana Clothesline’m, jeszcze jednym. Irish Whip w schodki! Rothe podnosi Aryana i przechodzi na drugą stronę schodków. Rothe przeciąga Aryana za głowę i mamy Hungman DDT!!! Aryan mocno krwawi. Rothe wyciąga jeszcze krzesełko. Aryan próbuje czołgać się w stronę szatni, a Rothe pogania go uderzając go krzesełkiem. Tymczasem Hawk wykonuje na Masorahikim Flapjack. Heaven podnosi Masorahikiego, po czym ustawia go przodem do stołu. Chwyta go i próbuje wykonać Wheelabrow Facebuster! Masorahiki jednak kontruje niesamowitym DDT, niszczącym stół!

Walka była na nie złym poziomie, aczkolwiek Aryan już drażni publiczność. Oczywiście słyszeliśmy także wielki pop, przy pojawieniu się Rothe. Hawk jako kolejny zawodnik przegrał swój debiut, źle to wróży.
Reply
Ile można... Mosorahiki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)