Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Szkoda tylko, że mi nie oddał... ._.
Wszedłem.
Reply
Tu mały awersomik jak co. Nick mi się mienił,bo lvl wbiłem na Stoners. Pozdrawiam
Reply
Coś się temat nie rozkręca Angry
Reply
No bo nie ma WoM Angry
Reply
Question 
Kiedy te walki?
Reply
Wink 
Tu na tygodniówki czeka się miesiąc, nie narzekaj Dodgy
Reply
Fezaes:
mmmmoooo:
Ale korupcja, żeby za frugo pozbawiać mnie walki lub nadziei na nią? Chłopcy, może lizaczek do tego, co? Cool
Reply
Odświeżam.
Reply
MWE After the Match
Do pomieszczenia wbiegają The Hurricane, Great Samoan i Axe. Samoan jak zwyczaj każe razem ze sztangami, a Axe i Hurricane roundackami. W końcu siadają przy stoliku, odzywa się Huragan:
-Witam, witam w kolejnym odcinku MWE After the Match. Po czym unosi tabliczkę z napisem After the Match- Like that!
-PPV za długo się przeciąga, brakuje nam tu rozrywki. Same treningi strasznie meczą. Więc ja Samoan Palu wyzywam jakieś drewno by przybiegło tutaj i pokazało czy jest godne czekać na War of masters.
Cała trójka zaczęła się szyderczo śmiać, po czym chwycili po puszki piwa.
-Chciałeś drewno śmieciu? To je otrzymasz!- Do środka wbiega Aryan!
Palu ze śmiechu zachłysnął się piwem i dzięki mocnemu klepnięciu w plecy przez Axa udało mu się opanować. Dopiero wtedy ujrzeli, że Aryan trzyma w ręku kij baseballowy. Doskoczył do Samoana i zaczął go nim okładać. Nim reszta zareagowała TT partner Huragana był już nieco zakrwawiony. Axe oblał napastnika piwem, westchnął:
-Dobre piwo się musiało zmarnować.
Przeszli do kontrataku. Dropkick od The Hurricane, seria Low Kicków od Axe i Power Bomb od Samoana. Potem każdy wykonał do leg dropie i przybili sobie piątkę. Aryan mimo wszystko powstał i gwizdnął. K5W, Bosskit po chwili byli przy nim.
-Teraz rozegramy to inaczej. Proponuję, żeby Samoan walczył ze mną, K5W z Hurricane’m, a Bosskit z Axem.
Chwilę potem wszyscy byli zajęci walką. Do Sali wbiegł Resvean z popcornem i jadł oglądając pojedynek.
Axe wykonał Running Knee na Bosskicie i zdobył lekką przewagę, Hurricane wykonał Big Boota, a następnie spróbował Killswitcha. Został skontrowany Back Body Dropem. Palu rozpoczął walkę na ostro, dwa kroki przez Aryanem wykonał Speara, lecz nie trafił, Aryan wykorzystał sytuację leg dropem, następnie podniósł oponenta i atakował go kolankiem w głowę. Axe wykonywał serie kicków i powoli zdominował Bosskita, który nie wiedział jak się obronić. Hurricane otrzymał Codebreakera od K5W, ten wszedł na stołek i poleciał z Frog Splash. Huragan nie zdołał użyć RKO więc odczuł bolesne uderzenie w ramię i zwijał sie z bólu, a K5W pomógł Bosskitowi Spearem na Axa. Szykuje się do drugiego dzisiaj Frog Splasha! Ale co to? W połowie lotu K5W obrywa Spearem na prawy bok! To Hurricane ostatkiem sił podniósł się i uratował kolegę. Ale już nie wstaje. Axe dodaje Angry Stompy na klatę K5W i zajmuje się Bossem. Resv skończył jeść popcorn i z miną psotnika podbiega do K5W i zakłada mu pudełko na głowę, ale dostaje z pięści w krocze Angry Ku zdziwniwniu wszystkich do pomieszczenia wbiega Fredder! Atakuje od tyłu Samoana, a Axe dostaje krzesłem w plecy. Gdy Fredder osiadł na laurach i chwycił kufel z piwem coś uderzyło go w głowę i oblało fioletową farbą włosy! To Fly Boy Bohtes i Brett Bouble z pistoletami do paintballa. Z uśmiechem na twarzach zaczęli strzelać bez ustanku w Aryana i Freddera, gdy uciekli odrzucili pistolety i pokłonili się w stronę kamery.
-Zaiste milordzie chędoga strzelanka.
-Raczę się nie zgodzić. Była tęga.
- Ma się rozumieć.
Pokłonili się znowu i odeszli.
Reply
Za chwilę debiut Hawka. Przepraszam, że nic nie pisałem, ale wczoraj przyjechała do mnie rodzina z Ameryki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)