Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Mogę dostać za to zawieszenie, ale muszę to napisać.

Chłopie zawieszasz go zanim miał pierwszą walkę? Ogarnij trochę. Może i zasłużył, ale jest nowy i jeszcze nie do końca wtajemniczony. A ty nadużywasz władzy. Ja dostałem ostrzeżenie i on też powinien. Takie moje zdanie. Przystopuj trochę Dodgy
Reply
W takim razie gdzie zawieszenie dla Sidewipe i Aryana? Czyżbym tu widział drobną niesprawiedliwość?
Reply
Ja to rozumiem, ale to się zamienia w totalne zamieszanie, przystopujcie.

Awersomik Big Grin Nie ja Go pierwszy zawiesiłem Big Grin Ja tylko dołączyłem karę -.-


Rothe Wink A gdzie Twoja walka? .__. Jesteś strasznie wkurzający, wytykasz błędy. Dobra. I teraz tak. Jak napisałem posta, że poniżej nie wolno napisać, to Aryan napisał, bo jeszcze nie przeczytał. A pan, który dostał już na 2 tygodnie zawieszenie napisał posta poniżej już na pewno po przeczytaniu. Jesteś naprawdę dla mnie niesprawiedliwy. Jak piszę walkę w której przegrywasz, od razu za mało akcji. Jak wygrywasz Royal Rumble to jest dobrze i się słowem nie odzywasz, ja to tak odbieram. Jeżeli Ci się nie podoba to co robię, wypomnij. Ale nie od razu odwołuj .__. Miałeś napisać walkę, bo Ci pozwalam, nie takie łatwe co?
Reply
Tongue 
O co Ci chodzi? Atak na rywala, który się sprzeciwił mi.
Reply
O ile dobrze pamiętam, przeciwko The Superstarowi też się ktoś sprzeciwił, obrzucił mnie nawet łajnem. A nie rzuciłem się na niego, odsyłając go do szpitala.
Reply
Zrozum to człeku. To jest mój styl. Styl The Miza. Atak na przeciwnika z grupą, kiedy się tego nie spodziewa.

A co do tego zawieszenia to jest nie potrzebne.
Reply
Muszę to napisać, jednakże trochę przeginasz. Zawieszenie? Nie przesadzaj ... Człowiek jest ciekawy, kiedy będzie jakaś walka, albo co, a ty dajesz mu zawieszenie? Jeśli ja upomnę się, że do tej pory GTS nie poprawił mojej karty, i żeby to teraz zrobił - to co? Dasz mi zawieszanie? No to bardzo ciekawe ...
Reply
Wyjaśnię Ci to lepiej niż w tamtym poście. Jastrząb napisał spamu, a spamu i dostał zawieszenie od na kolana i do pana, jak On dał to oczywiście nikt się na Niego nie rzuca. Ty przystopuj nie ja. Jastrząb mógł wziąć lekcję i nie spamować, wyspamił, dostał, koniec. Nie wiedziałeś nawet kto pierwszy mu dał zawieszenie! Więc nie pisz tak, bo racji kompletnie nie masz, i nie do mnie te pretensje. Jak pisz na kolana to jest dobrze! Sprawiedliwość?


Assus:
Ale ja nie wtrącam się w sprawy kart! Nie poruszaj innego tematu!
Reply
Znam styl The Miza, uwierz.

Dobra, myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zaczekanie na War of Master. Ale mniej więcej wiem, jakie pojedynki zobaczycie na gali, którą napiszę po WoM. Szykują się nowe feudy, kontynuacja jednego, już klasycznego i walka o pas NNO Skull.

Nie zmuszajmy GTS do interwencji. I tak ma dużo na głowie.
Reply
Heh. Jak zawsze Cię broniłem, to teraz nie mogę. Dajesz Jastrzębowi zawieszenie, a reszcie spamiących (w tym mnie) nie tykasz. No właśnie, sprawiedliwość?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)