Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Nie bądźcie dla niego tacy surowi, w końcu nowy jest.
Reply
Może byś się nie wypowiadał za mnie oki?
na kolana i do pana:
Na temat "kary" nie będę się wypisywał, ale co to ma być? Dobrze może wypisałem jakiś finisher, który jest już zajęty a tu co? Ktoś wbiega do mojej szatni i ...... gitara. A ja nawet nie mogę napisać bo oczywiście wszyscy maję inne zdanie,
Reply
Musisz przecierpieć, być może odrobisz sobie to w walce. Warto też spoglądać czy Twój przeciwnik nie jest w trudnej sytuacji, wtedy możesz także go tak zaatakować.
Reply
Wbiega na ring z Fredderem i Ironhide, gdzie stoi Hawk. Fredder podbiega od strony stołu komentatorskiego, a Ironhide z przeciwnej strony staje. The Aryan wchodzi na ring i zaczyna się szyderczo śmiać. Prosi o mikrofon:
Haha... Jak tam kara? Smutno Ci co? Nie dostaniesz po tyłku? A jednak dostaniesz. Może nie w walce, ale dostaniesz. Zapamiętasz to na całe życie.
Odwraca się udając, że wychodzi z ringu. Gwałtownie odwraca się i uderze mikrofonem w Hawk'a. Na ring wbiega Fredder i Ironhide. Okopują Hawk'a. Ironhide bierze go na liny i wykonuje Pepsi Plunge. Nieprzytomnego Hawk'a bierze Fredder i wykonuje Go-to-sleep po czym bierze go The Aryan i robi Scull Crushing Finally.
To jest prawdziwe Scull Crushing Finally.
Aryan łapie się za rękę, która go boli po incydencje w szatni Hawk'a. Fredder i Ironhide biorą Hawk'a pod rusztowanie, który stoi obok rampy. Przywiązują go do wcześniej przygotowanej deski.
Aryan mówi
Może by go tak obudzić?
Ironhide bierze wiaderką z zimną wodą i wylewa całe na Hawk'a. Hawk obudził się i próbuje się odwiązać co się nie udaje. The Aryan wkłada Hawkowi plastikowy, wibrujący męski narząd płciowy do ust i wchodzi razem z Fredderem i Ironhide po drabince na rusztowanie. Na górze mają karton z przeróżnymi przedmiotami począwszy od piłek baseball'owych. Przechodząc przez lalki, koszulki i figurki Rothe, a skończywszy na drewnianych pamiątkowych mieczach. Każdy z trojga napastników rzuca w Hawk'a przedmiotami. Po skończonej zabawie schodzą i widzą potłuczonego Hawk'a. Aryan kładzie obok niego swoje zdjęcie z autografem. Wszyscy trzej stają przy Hawk'u i uśmiechają się, a pracownik MWE robi im zdjęcie. Aryan odwiązuje Hawk'a, którego zabiera pogotowie.

Dlaczego to zrobiłem - krzyczy Aryan
Bo nazywam się The Aryan i jestem NIESAMOWITY!
=-=-=-
Reply
Primo, po co Aryanowi był wibrator, duo, to już chyba lekka przesada...
Reply
A napisałem ,że to mój wibrator? Nie.
Będzie wiedział, że ze mną się nie zaczyna Dodgy
Reply
Po 1 Primo ARYAN JEST NIESAMOWITY
po 2 Primo OD kiedy to jest Wibrator ?
Aryan:
JESTEŚ NIESAMOWITY Big Grin
Reply
Big Grin 
To kiedy zrobisz poprawkę ...
Reply
Bez spamu! Każdy spam poniżej posta. Zawieszenie na 2 tygodnie!
Reply
Quote:Jak macie robić mordobicie, to róbcie to porządnie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)