Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Daj linka :<
Reply
Może zamiast "into" dać "with" to byś jeszcze kapnął, ale dla mnie to to samo. Big Grin

Szukam linka.
Reply
Oki.
Reply
Może mi ktoś zaoszczędzić trudu wbicia tego głupiego 50 repa?! .__.
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=8Dn4_dt_y-A 2:37
Reply
Ach nie spamiłem tym i nie miałem Tongue Ale jak widać już mi dałeś ostatnio, ale i tak dziękuje Cool

Co do brandów, to jak będzie GTS? Ty jeden, ja drugi. A co do kolanka proponowałbym mu, aby zrobił MWE New School. Coś takiego jak NXT. Jak oczywiście będzie chciał Big Grin Myślę, że to dobry pomysł Big Grin
Reply
Dziękuję za wielkie docenienie.
Reply
Nie zapomnij, że jestem Twoim szefem w moim brandzie, tam też będziesz pisał Wink
Reply
Tongue 
Na kolana i do pana New Year Main Event Match
15 Man Royal Rumble Match

Z numerem pierwszym wchodzi Rothe!

Rothe wbiega na ring.

Numer drugi to...The Aryan!

Zaciekły wróg Rothe wchodzi na ring. Rothe zaczyna go tłuc Jabami i Chopami, ale Aryan kontruje i mamy Flayning Foream Smash! Kick-Up. Iveartend Atomic Drop, Chop, Aryan przechodzi do Waist Locka! Dropkick w plecy. Rothe utrzymuje się na nogach. Aryan atakuje Gut Kickiem, odbija się od lin i mamy ładny Clothesline! Rothe podnosi się, Aryan odbija się ponownie od lin, Flapjack od Rothe! Podchodzi do rywala i mamy Knee Slam! I Rothe próbuje wypchnąć nogą Aryana, a tymczasem odliczanie!

Numer trzy to Loord!

Pan od Chokeslama natychmiast zjawia się w ringu i mamy od razu wyniesienie i potężny Powerslam dla Rothe! Aryan w tym czasie zdołał się podnieść i razem z Loordem okładali Rothe. Jab, Kenka Kick i Low Dropkick. Ładna seria Aryana. Loord komunikuje się z Mr. Awesome i podnoszą Rothe. Double Irish Whip, Aryan przechodzi pod nogami Rothe a Loord częstuje go pięknym Big Bootem. Niesamowity popisuje się, ale Loord chwyta go pod Chokeslama! Jednak nie, Awesome-Aryan kontruje pięknym DDT. Słyszymy odliczanie! Trzy, dwa, jeden...

Numer czwarty to olbrzym Sparta!

Sparta powoli idzie do ringu - jemu się nigdzie nie spieszy. W końcu wchodzi na ring, a tam zastaje sytuacje nie godną dla niego. Jak można się okładać Punchami? Z Samoan Dropu go, a jak! Sparta wziął to dosłownie, bowiem podszedł do Loorda, wykonał mu Big Boota, podniósł i mamy wyniesienie. Running Powerslam w narożnik, przekłada go na barki i mamy Military Press Drop! Teraz czas na Aryana i Rothe. Podwójny Clothesline dla nich. Sparta ciągnie Rothe za włosy, próbuje wyrzucić z ringu! To samo robi z Aryanem. Obaj się utrzymali! Są co prawda za linami, ale dla nich to nic. Aryan próbuje Sweet Chin Music dla Rothe! Jednak ten przeskakuje na stronę ringu i podcina Leg Sweepem Aryana! Ten nie wytrzymał i spadł, ale wnerwiony Aryan nie przyjął tego do wiadomości, wkroczył na ring i wyrzucił z niego Rothe!

Aryan i Rothe odpadają, choć Rothe powinien dalej grać w noworocznym Main Evencie!

Po eliminacji zaczęli się wspólnie tłuc koło stołu komentatorskiego. Tymczasem trafiamy na końcówkę odliczania.

Zawodnik numer pięć - legenda, The Superstar "Per B"

Zanim jednak Per swoim powolnym krokiem wszedł do ringu, Sparta wykonał świetny Samoan Drop na Loordzie! Per B wszedł na ring i wziął się za olbrzyma. Atakuje go Double Axe Handami, ale Sparta nic sobie z tego nie robi.w końcu Per przeszedł za niego i wykonał Dropkick na jego nogę. Loord zdołał się podnieść po Finisherze i dołożył Kicka w głowę. Per odbił się od lin i mamy Running Boota! Loord porozumiał się z Perem i podnieśli olbrzyma. Podwójny Gut Kick i Double DDT! Teraz Superstar rzuca się na Loorda! Gut Kick, Kenka Kick. Nie powalający. Kolejny Gut Kick i potężny Clothesline! Tymczasem publiczność odlicza...dwa, jeden!

Kolejnym, szóstym zawodnikiem jest Pinius!

Wbiega na ring i prezentuje swój nowy Move-Set! Future Shock Huricanrana DDT (Napisałem tak, ponieważ tak mi się wydaje poprawnie, ale jak coś można to skorygować.) na Superstarze! Low Dropkick, Kick w brzuch i Double Stomp. Teraz czas na Loorda! Podbiega i mamy High Kick! Wraca do Superstara, Senton! Wchodzi na narożnik i będziemy mieć 180-Splasha!? Nie, Loord go zrzuca, rzecz jasna z ringu.

Pinius staje się ofiarą eliminacji, nie powiem - nabył się chłopak, nabył.

No i Loord zdobywa przewagę nad Superstarem! Podnosi go, Scoop Powerslam! Podnosi jeszcze raz Rothe i mamy Irish Whip w narożnik. Running Splash, Bulldog. I mamy odliczanie.

Numer siódmy Samoan Palu!

The Great Samoan już znajduje się na ringu! Running Crossbody dla Loorda. Podnosi Superstara, Clothesline! Podnosi go jeszcze raz, Backbreaker, nadal trzyma go, podnosi na barki i mamy Airplane Spin! Taki zawodnik jak Palu, mógłby nawet zrobić F-5, ale nie będzie podbierał czyichś ciosów. Palu podnosi Loorda, próbuje wyrzucić za ring. Loord jednak zatrzymuje się jak reszta po drugiej stronie, ale Palu dokłada wejście barkiem i to kończy jego uczestnictwo w Matchu.

Loorda już nie zobaczymy w akcji.

Sparta się schował, ale teraz znowu przystąpił do walki. Big Boot dla Palu, Clotheslinem częstuje Superstara, Gut Kick znowu dla Palu i mamy Irish Whip w narożnik. Podnosi Superstara, dla niego też Irish Whip przygotował. Superstar wgniata się w Samoana, a Samoan w narożnik za sprawą cudnego Corner Clotheslinu Sparty! Już szóste odliczanie!

Zawodnikiem numer osiem jest The Hurricane - Tag Team partner Palu.

Ale co to? Za nim wbiega Nicco Track i Brett The Bouble a tyły osłania The Fly Boy Bohtes! I osaczają The Hurricane. Oblewają go salwą Punchów i Stompów. Ale, ale. Wychodzi GM, który krótko lecz logicznie ogłasza:
- Jak Wam tak spieszno do walki, to zostawcie Hurricane. Track to numer dziewięć, Brett dziesięć a Bohtes jedenaście. Zamiatać na ring, już.
I tak GM zniknął. Niechętna drużyna Fly Boya weszła na ring, ale ich przywódca patrzył nadal w stronę rampy i Hurricane i oberwał Clotheslinem od Superstara, co skutkowało nowym rekordem Bohtesa!

Bohtes pobił rekord MWE! Nie wiem, czy nie przebył na ringu sekundy, ale to jego sprawa.

The Hurricane leżący na rampie wstał i kroczył ku ringu, a w ringu podział na grupy. Nicco i Brett, kontra Superstar i Sparta. Na początku przyjaciele Bohtesa powalają Spartę i atakują go Podwójnym One Hand Bulldogiem, ale Superstar chwyta za włosy Tracka i próbuje go wyrzucić z ringu. Jednak ten odbija się głową od lin i wraca na swoją pozycję, próbując Codebreakeru! Jednak Superstar się nie daje i unika. Pora na kolejne odliczanie.

Za wyjaśnieniem GM'a numer dwunasty to Predator.

Predator wbiega na ring, równocześnie z Hurricane i teraz jest tak samo jak było - wojna między powiększonymi frakcjami. Publiczności się to nie podoba, operator pokazuje śpiącego widza na trybunach! Predator od razu wykonuje Irish Whip z biegu w narożnik, dla Nicca. Koronco Buster w jego wykonaniu! A do tego Monkey Flip. Jednak Nicco wstaje, ale Predator odbija się od lin i mamy potężnego Speara! Ale Sparta chwyta za niego i mamy Fireaman Carry Slam! Ale nikt nie zauważył wielkiego The Great Samoana - Samoana Palu na narożniku! On chyba żartuje!? A jednak nie! Samoan Splash na Predatora! Cóż za akcja! Palu wykonuje jeszcze Irish Whip na liny, ale zamiast lin Predator spotyka się z podwójnym Back Body Dropem Bretta i Hurricane!

Dawny Tag-Team partner dawnego Mistica, współczesnego Axe odpada.

A my mamy liczenie i od razu wkroczy świeża krew!

Świeżą krwią jest zawodnik numer trzynasty, pechowy numer to Batsep!

Batsep wchodzi na ring, przechodzi pod Clotheslinem Palu, odbija się od lin. The Great Samoan podrzuca go w górę, ale ten opanował lot i wykonał ładny Dropkick dla Hurricane! Ten się złapał lin i nie wyleciał z ringu. Sparta robi zadymę atakując wszystkich Punchami. Tylko Superstar zachowuje trzeźwe myślenie i atakuje go Dropkickiem z drugiej liny. Tymczasem Batsep wojuje z Hurricane, ten drugi wykonał Dropkick, Batsep za drugą częścią lin! Hurricane zainkasował Hot-Shot, jednak wstał szybko i prawie został przerzucony Hip Tossem na drugą stronę lin! Jednak Hurricane wykonał Leg Sweep na Batsepie, po czym go wypchnął.

Batsep poszedł w ślady Piniusa!

Jednak dla olbrzyma to jeszcze za mało i Hurricane dokłada Low Dropkicka. Chce jeszcze dołożyć Middle Kicka, ale Sparta go złapał, ale Hurricane dzielnie się wywiązał Enzuigri! A Brett spokojnie czeka sobie w narożniku na rywali. Czekał czekał - i się doczekał. A mianowicie Running Splasha i Reverse STO od The Great Samoana! Nicco dopiero teraz pozbierał się po Spearze, ale od razu dało się poznać, że nowy zawodnik się szykuje - numer czternasty.

[b] Czternastką jest Reaaaaated R Shaggy Killer!


Słychać jego Themne, ale jego nie widać. Wbiega przez bandę koło stołu komentatorskiego. Tylko Nicco go zauważył i jak wszedł na ring zainkasował kolejnego Speara, Reated Speara! Cóż za fatalna passa Nicca. Nadomiar złego Superstar, "Per B" wyrzuca go z ringu!

Kolejny cwaniak Bohtesa wypada z gry.

Na ringu uaktywnił się Brett The Bouble i The Hurricane. Obaj się tłuką, Gut Kick od The Hurricane, próba Clotheslinu, jednak Brett przechodzi pod jego ręką i wykonuje świetnego Half Nelson Bulldoga! Superstar natomiast atakuje wraz z Palu Spartę! Shaggy coś do nich krzyczy i Ci przytrzymują giganta w miejscu! Shaggy na narożniku, co to będzie!? Diving Spear, dla Shaggiego Diving Reated Spear! Świetna passa Spearów. Ta sama trójka próbuje wyrzucić z ringu Spartę! Pomaga im w tym Brett, który załatwił The Hurricane Jumping DDT! I w końcu, po minucie albo dwóch, Sparta poza ringiem!

Sparta odpada.

Kolejne odliczanie, cztery, trzy...następnym zawodnikiem jest...

Niepowtarzalny Guido Gigant! Numer piętnaście, ostatni numer.

Wbiega szybko na ring, Gut Kick dla Shaggiego, próba The Endu! Jednak Shaggy go odpycha, on próbuje DDT! Jednak Guido się wywiązuje i mamy One Hand Spinebuster! Gut Kick dla Bretta i tak, Stone Cold Stunner - The End! Cóż za kuriozalna nazwa, The End...Ale Brett nie wylatuje za ring, nic podobnego. Paluu szarżuje na The Superstara, ale ten się schyla i mamy kolejną, głupią eliminację.

The Great Samoan, Palu w skrócie odpada.

Hurricane próbuje Big Bootem pozbyć się także Superstara, jednak ten umiejętnie łapie się za liny. Jednak nie ma mocy w tym Matchu na Shaggiego! Kolejny Reated Spear! Superstar nie miał szans na przetrwanie.

Legenda, wielka legenda The Superstar "Per B" skończył za ringiem.

W ringu już tylko cztery osoby. Zaczyna się ostra gra o zwycięstwo noworocznego Main Eventu! Shaggy atakuje Clotheslinem Guido, jednak ten kontruje i Backbreaker na kolano. Hurricane atakuje Bretta Wheelabrow Bulldogiem, jednak ten przemienia to na Wheelabrow Facebuster na liny! Stara się o wypadnięcie tego zawodnika, ale wkracza Guido, z chęcią poczęstowania rywala RKO! Jednak Brett zachował zimną krew i odrzucił Guido. Ten się natchnął na Shaggy Plexa! Nie zapominajmy o The Hurricane, który zaatakował Shaggiego Springboad Dropkickiem! Shaggiego to zabolało! A tymczasem Guido Gigant wykonuje pomyślną próbę The Endu! Oh, My! Piękna akcja! Brett został zażegnany Clotheslinem!

The Bouble został wyrzucony z ringu po akcji kończącej Guido.

Trzy osoby, który z nich wygra? Może to być Shaggy, może być to The Hurricane albo Guido Gigant? Ten ostatni od razu atakuje Shaggiego Clotheslinem, ale sam obrywa ładnym Dropslautem! Rzecz jasna to sprawka te Hurricane. Hurricane na narożniku i mamy Diving Splash! Shaggy wstał i poczęstował Hurricane Edge-O-Matic. Podnosi Guido, ustawia pod Suplex i mamy Slingshot Suplex! Natomiast na Hurricane wykonuje Fisherman Suplex! Shaggy na narożniku, dokładniej na drugiej linie i popisuje się przed publicznością. Guido, myśląc że Killer go nie widzi podchodzi do niego, ale ten wykonuje Diving Moonslaut to Standing Oponent. Do tego dokłada Scoop Slama, ale Hurricane! Próba wyrzucenia Hurricane z ringu! Jednak ten złapał się lin. Interweniuje Guido, który atakuje Shaggiego High Kickiem! I sam bierze się za Hurricane. Ten prawie jest za ringiem, ale Shaggy się podniósł i chwyta się za Giganta, który już praktycznie wyrzucił Hurricane. Shaggy podrzuca nogi Guida w górę co skutkuje podwójną eliminacją!

Shaggy wygrywa noworoczny Main Event, Royal Rumble Match! Zawodnicy pokazali talent i każdy może być z siebie zadowolony, szczególnie Shaggy.

Nie jestem jakimś No-Lifem, ale wiadomość o sylwestrze w domu mnie pogrążyła...Zero pomysłów na koniec.
________________________________
Please Coment.
Reply
Przeczytałem tak na szybko, i nie zauważyłem żeby Batsep wypadł. Wszedł, jedno zdanie o nim i koniec. Dziwne.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)