Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Jak nie ma to nie Dodgy
__
Edit:

2000 post z dedykacją dla wszystkich fanów pro-wrestlingu i wszystkich forumowiczów z MWE Smile
__
Reply
Mbnie i axa nie ma
Reply
Quote:Mógłbyś zaktualizować kartę ? (jak co ja to Kamtrix):

Nazwa: KamX
Rola: Tweener
Styl: American
Waga: 105kg
Wzrost: 183cm
Finishery: Zig-Zag, Small Package Hold
Dźwignia: Anaconda Vise, Kamcator(Egdecator)
Charakterystyczne akcje: Spear, Chin Breaker, full nelson slam, pendulum backbreaker, Face crusher, chin lock. neckbreaker, leg trip, poweslam
Reply
To ja też przypomnę o mojej karcie.

Nazwa: Axe
Przydomek ringowy: King Of Kings
Rola: Tweener
Styl: High Flyers
Waga: 69kg
Wzrost: 165cm.
Charakterystyczne akcje: Springboad 450 Splash, Slingshot Somerslaut Senton, Dropin` Da Dime, Rolling Savate, Russian Legsweep, Suicide Dive
Dźwignie: La Mistico, Cattle Mutilation
Finishery: Shuft Up
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=PF9ieY2-YZE

i

Nazwa: Predator
Rola: Heel
Styl: Brawler
Wzrost: 187cm
Waga: 107 kg
Charakterystyczne akcje: Stick Pack, High Arrow, Slow Time, Aero Spin
Dźwignie: Alien Lock
Finishery: Multitation Codebreaker, Devastation

Ponieważ karta była by za długa jakbym w nawiasie wyjaśnił poszczególne akcje, wyjaśnię je tutaj:

Stick Pack - Najkrócej mówiąc, coś podobnego do Danielson Special. Najpierw wykonuję Modified Double Underhook Suplex, przeciwnik ląduje na macie, po czym zakładam mu Cross Armbreaker ADR.

High Arrow - Używając technicznych nazw, można do nazwać Reverse Lift Falcon Arrow, jednak nikt czegoś takiego nie wykonuje i nadal jest to unikalny cios.

Slow Time - Coś w stylu Leg Drop Into A Rollup Hold, tyle że Predator staje koło boku leżącego przeciwnika, po czym chwyta za jego nogi, przybliża je do klatki piersiowej przeciwnika, po czym wykonuje Leg Dropa na nogi i od razu jest pin.

Aero Spin - Może Wam się wydawać, że pomyliłem nazwę, ale to specjalnie. Aero Spin jest bardzo skomplikowany. Predator staje za plecami przeciwnika, po czym chwyta go tak jak do High Crossa, jednak przeciwnik nadal stoi na macie. Predzio wykonuje Leg Sweepa (W tym samym momencie Predator się przechyla i przeciwnik znajduje się na ramionach Predzia), obraca się o 720 stopni, po czym kończy pięknym Crucfix Powerbomem. Akcja ta poprzedza finisher.

Alien Lock - Dragon Sleeper, tyle że wzmocniony tym, że po założeniu Dragon Sleepera Predator zakłada tak jakby nogę na rękę która jest na dalszym barku, przez co trudniej przeciwnikowi jest się wyzwolić.

Multitation Codebreaker - Niewątpliwie takim ciosem można byłoby startować na najlepszy finisher ( ). Wygląda to tak, że Predator i jego przeciwnik stoją, a ten pierwszy uderza go kolanem czy cuś, po czym zakłada mu ręce na szyi tak, jakby zapinał Cattle Multitation, czyli Butterfly Lock + łączy je na szyi przeciwnika. W takim czymś Predzio wykonuje Codebreakera, do końca trzymając przeciwnika.

Devastation - Nazwa przypomina Dominatora Bobiego Lashleya (Nie Running Powerslama, tylko Inveartend Front Powerslama) i też go trochę przypomina w wykonywaniu. Predzio staje plecami do przeciwnika, po czym chwyta go za szyję, tak jakby chciał wykonać Neckbreakera. Później efektownie przerzuca go przed siebie, tak, że przeciwnik obraca się w powietrzu i leci tak jak po Dominatorze.
Reply
Crash wchodzi na hale. Wbiega szybko do ringu z kijem do kendo i przywala nim w glowę Hawka. Następnie ustawia krzesło bierze Hawka i robi na nim DDT na krzesło. Następnie schodzi ostrożnie z ringu by go nikt nie zatakował.
Reply
Cóż, mam pewne pytanie dotyczące tematu. Otóż czy można zrobić kartę postaci? Dopiero zdobyłem reputację, no i wolę zapytać.
Reply
Raczej tak
Reply
Znowu odwalasz tłuczenie Hawka? Poza tym, to jest nierealne bo formalnie go tam nie ma.

Colored:
Tak.
Reply
Przepraszam , mógł by mój Robbie V być przynajmniej przez kogoś pobity? ;<
Reply
A chcesz bardzo by został pobity?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)