Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Cała sobota? To ile wy te walki piszecie? Ale każdy ma swoje tempo, fakt. Dziś raczej nic nie napiszę, przygotowania do sylwka, jutro wiadomo. Może pierwszego, drugiego...

--
Reply
A ja dzisiaj skończę ten mecz Wink Przygotowań do sylwestra ni ma, bo idę do kolegi, tak więc Vestel - wyczekuj debiutu.


Vooth vs Qus
Chair Match

Pierwszy wchodzi Qus. Świetny zawodnik, jednak mało doceniany. Przybija piątki z fanami, wchodzi na ring, przeskakuje z nogi na nogę. Jest gotowy. Czas na debiutanta – Vootha! Słyszymy jego Theme, ale jego nie ma. Nagle operator rzuca światłem na trybuny, z których wychodzi Vooth! Fani go dotykają, przybijają z nim piątki. Wchodzi na ring!

Mamy gong!

Qus i Vooth od razu staczają się z ringu. Vooth podnosi rozrzucone koło ringu krzesła i wrzuca je do ringu. Qus natomiast czeka na to, co zrobi przeciwnik. Mamy trzy krzesła na ringu. Vooth wchodzi na ring. Zwarcie, Qus wygrywa i przechodzi do Waist Locku. Belly To Back! Na szczęście dla debiutanta nie na krzesło.Vooth wstaje, Qus wykonuje Hip Toss, jednak nie. Vooth kontruje, chwyta rywala za drugą rękę Hip Toss. Nie! Qus kontruje, ale Vooth nie wytrzymuje i atakuje go Discus Clotheslinem. Do tego zapina Fujiwara Armbar! Qus – specjalista od Submission się szybko wywiązuje, chwyta rywala za nogi i go powala. Vooth wstaje Kick-Upem. Qus szybko się podnosi i atakuje rywala dużą ilością Snab Jabów! Jednak Vooth kontruje ostatnie i wykonuje Middle Kick! Jednak Qus go chwyta za nogę, Vooth kontruje Enzugiri, Qus się schyla, ale Vooth kontruje Mule Kickiem! Vooth chwyta za krzesło, ale uprzedził go Qus który zaatakował go Leg Sweepem. Vooth wstaje, Qus atakuje jeszcze Spinning Wheel Kickiem! Ładnie. Qus chwyta za krzesło, stawia je koło głowy Vootha, bierze rozpęd i mamy Leg Drop od krzesełka! Jednak Vooth przeturlał się obok, natychmiast wstał i zaatakował Qusa Running Bootem! Pin.

1..
2..

Nieee, Qus odkopuje.

Vooth na razie rozdrażnił Qusa. Ten drugi wstał, a Vooth poszedł w stronę narożnika. Vooth na drugiej linie, Missle Dropkick! Jednak nie trafiony, Qus się schylił. Qus korzysta z sytuacji i zakłada Muta Lock! Vooth jednak obraca się, wstaje szybciej od Qusa i atakuje go Running Leg Lariatem! Qus łapię się za klatkę piersiową. Vooth podnosi go, przechodzi do Waist Locku, próba Back Suplexu jednak Qus podskakuje i znajduje się za plecami Vootha! Debiutant od razu inkasuje potężnego Dropkicka. Vooth się podnosi, ale dostaje od Qusa Kick To Head’em i Low Clothesline! Vooth wstaje za pomocą Qusa. Irish Whip na liny, Leapfrog i piękny Back Body Drop! Qus schyla się nad Voothem, ale ten atakuje go w nogę. Qus upada, ale się od razu podnosi. Vooth oddaje mu Gut Kicka i dokłada DDT! A do tego Running Elbow! Vooth podnosi Qusa, ustawia przed nim krzesełko, odbija się od lin i piękny Blockbuster! Vooth dokłada jeszcze Reverse Splasha! Pin.

1..
2..

Qus odkopuje.

Vooth się podnosi, czeka na reakcję Qusa. Qus także wstaje, unika szarży Vootha i debiutant inkasuje Flying Mayoranę! I Low Blow! I Elbow Drop na nogę! Qus chwyta za krzesełko i uderza nim nogę Vootha! I jeszcze jedno uderzenie. Qus podciąga Vootha tak, żeby nogę miał pod krzesełkiem. One Man Con Chair-To? Nie! Vooth odsuwa nogę, a Qus uderza krzesłem o krzesło. Jego to także zabolało. Qus jednak utrzymuje się na nogach. Vooth wykonuje coś na miarę Slingshot Kick-Upa! Zwarcie, Vooth przechodzi do Headlocka, potem do Arm Locka, znowu do Headlocka i w końcu zatrzymuje się przy Waist Locku. Próba Tiger Suplexu! Jednak nie, Qus się wywinął, Vooth się odwrócił i dostał Backflip Kickiem! Qus podnosi krzesełko, rzuca je w Vootha, ten je łapie a Qus wykonuje Big Boota! Pięknie. Specjalista od dźwigni wyrzuca Vootha za ring, bierze rozpęd i wykonuje Suicide Dive! Jednak Vooth chwycił za leżące w pobliżu krzesło i Qus zainkasował potężne uderzenie krzesłem w locie! W skrócie – Chair Shot A Mid Air. Jeszcze jedno uderzenie krzesłem dla Qusa. Vooth podnosi Qusa, wchodzi pod jego rękę i biegnie z nim w bandę! Qus oparł się o bandę, ale od razu dostał świetnym Complet Shotem! Vooth wrzuca Qusa do ringu, wchodzi po schodkach na liny i wchodzi na narożnik. Qus wstał, a Vooth wykonał Headbutt To Standing Oponent! Ładnie sobie radzi debiutant. Vooth podnosi rywala, podnosi go, Shoulder Breaker! I Jumping Leg Drop! Vooth został w tej pozycji, czyli mamy pin.

1..
2..

Nie! Qus nadal odkopuje.

Vooth wstał, schylił się nad Qusem, ale ten zapiął Triangle Choke!!! (Nie żadne Hell Gate’s, fani Takera. Dodgy) Qus udowodnił na 10 osobowym No Hoolds Barred Matchu, że ta dźwignia daje zwycięstwo. Czy teraz przyniesie ten sam efekt!? Vooth się kręci, ręką już ma odklepać, ale chwyta za krzesło i uderza nim Qusa! Vooth wstaje, jednak jest bardzo zmęczony. Qus także wstaje, koło lin. Szarża Vootha, jednak Qus przeniósł go i wylądował za ringiem! Jednak Vooth ustał i wściekle pociągnął Qusa za nogi. Ten jednak skontrował świetnym Baseble Sliddem! Qus złapał się lin, więc nie wypadł za ring. Odbił się od lin i mamy Slingshot Senton! Qus wstaje, wrzuca Vootha do ringu. Qus na narożniku, akcja wysokiego ryzyka! Diving Splash. Podnosi Vootha, Low Kick, Low Kick, Quick Punch, Middle Kick w prawe udo i Hunricanrana! Ładnie. Vooth wstaje za pomocą Qusa, ale na nogach się nie na był za sprawą Modified Beautifal Desister! I mamy pin.

1..
2..

Nie! Vooth odkopuje.

Vooth wstaje za pomocą lin, Qus odpoczywa. Vooth szarżuje z Clotheslinem, unik i ładny Flapjack! Vooth stacza się z ringu, jednak od razu obrywa Baseble Sliddem pod pierwszą liną! Qus znęca się nad Voothem Elbow Dropami. Próba zapięcia Figure Four Leglocku! Jednak Vooth przemianował to na Small Pickage! Jednak to nie jest ring. Szybko puszcza i wstaje. Próba Frankensteinera Qusa, ale kontra Powerbombem!

Vooth wchodzi po schodkach, czeka aż Qus wstaje. Qus ociężale się podnosi, ale od razu zostaje poczęstowany świetnym Apron Clotheslinem! Qus wrzucony Irish Whipem do ringu. Vooth także wchodzi, podnosi Qusa i ustawia pod Regal-Plex! Jednak Qus się wywiązuje, odbija się od lin, ale Vooth przechwytuje go pod Cross Vooth! Jednak Qus się wywiązuje, próba Superkicku, Vooth się schyla i sam próbuje Clotheslinu! Qus jak w spowolnionym tępie unika, odbija się po raz enty od lin i mamy Trouble In Paradise! Nie, unik!!! Próba zapięcia Rolling Armbreakeru! (Tak, to jest dźwignia Del Rio, tylko że Cross Armbreaker to Codebreaker na nogę, jakby to tak interpretować.) Qus jednak podcina Vootha, ten szybko wstaje, drugi raz podcina Vootha tym razem na liny! Sygnalizacja 619! Odbija się od lin, wychodzi z Figer Foint Kickiem, ale Vooth go łapie za nogi i mamy Side Slam. Vooth się schyla aby podnieść Qusa, jednak ten znów coś kombinuje. Tym razem to nie Triangle Choke, ale Kick-Up Hunricanrana na liny! Figer Foint Kick (619..) bez rozpędu! Wchodzi na ring, chwyta za krzesło i rzuca jeszcze z całej siły na podnoszącego się Vootha! Chyba jest nieprzytomny. Qus się tym nie interesuje i zapina Cattle Multition! Vooth natychmiast klepie.

Cóż za mecz! Wygrana Qusa, via Submission. Świetna walka, nawet Vooth może się cieszyć z takiego debiutu mimo porażki.

Qus podnosi Vootha i podaje mu rękę na zgodę.
__________________________________________________
Please Coment and Subscribe. Cool
Reply
Przegrałem swój debiut :<
Reply
Nazwa: Pinius
Rola: Face
Styl: High Flyer
Wzrost: 176cm
Waga: 83kg
Charakterystyczne akcje: Tornado DDT, PowerSlam, Seria Leg kicków zakończona High kickiem, School Boy
Finishery: Air Bourne, Trouble in Paradise, 180 Splash ( Splash połączony z obrotem o 180 stopni - moje ) Future Schock Hurricaneruna DDT ( Hurricanerun'a, ale kiedy jest obrócony do zawodnika podnosi się do góry, łapie jego ręce jak do zwykłego future'a i ściąga w dół - moje )
Dźwignie: Pine lock ( Cross Arm Braker )

Lekka zmiana w karcie.
Reply
Wybaczcie że mnie tak długo nie było, ale musiałem wyjechać, a tam nie miałem dostępu do Margo :x Wyjazd był wcześniej nieplanowany.

Dla ciekawskich to kończę szóstą walkę PPV. W ramach mojej nieobecności postaram się wynagrodzić to czymś ekstra :3
Reply
Jak już to Future Shock Huricanrana DDT...

Ja tu tak się dołączę częściowo do Rothe, ponieważ troszkę końcówka pojedynku była dziwna. A wiecie mi o co chodzi? Jakby Rothe zdążył zeskoczyć z klatki, to by walka toczyła się dalej. A tak było już oczywiste, że wygrał Superstar...
Reply
Dobra walka, końcówka dziwna. 9/10, dobrze że coś przynajmniej jest.
Go-To-Sleep:
Witamy szefa!
Reply
Myślałem, że Wam się spodoba. Dłuuuuga próba wykonania Finishera... Huh

Nie wnerwiają Was te nawiasy moje w walkach?
Reply
A ja mówię że walka jest słaba? Nie proszę pana czy tam pani, czy tam czym ty jesteś.
Reply
Zmiana
Nazwa: Ironhide
Rola: Heel
Styl: American
Wzrost: 189cm
Waga: 114 kg
Charakterystyczne akcje: Big Boot , DDT , Falcon Arrow
Dźwignie:, four figure leg lock , Slepprer Hold
Finishery: Pepsi Plunge
Theme!!!:www.youtube.com/watch?v=VrZ4sMRYimw&ob=av2e

na
Nazwa: Ironhide
Rola: Heel
Styl: American
Wzrost: 189cm
Waga: 114 kg
Charakterystyczne akcje: Big Boot , DDT , Falcon Arrow ,Running Bulldog,Double underhook backbreaker
Dźwignie:, four figure leg lock , Slepprer Hold,New Anaconda Vice(Pierw Running Bulldog po czym ją zapina )
Finishery: Pepsi Plunge
Theme!!!:www.youtube.com/watch?v=VrZ4sMRYimw&ob=av2e
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)