Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Gotuję Steel Cage Match Big Grin
Reply
Chyba dla ciebie. Ja mam jedną z dłuższych pas przegranych w MWE, stałem się szmatką.
Reply
A ile walk z rzędu przegrywasz?
Reply
Nie narzekaj. Ktoś miał kiedyś całą serię przegranych. Ale nie pamiętam kto...
Reply
Rothe vs. Zirael vs. Nieznany zawodnik
Steel Cage Match - Walka odbywająca się w klatce zrobionej zazwyczaj z kratki ogrodzeniowej. Jedyna droga do zwycięstwo to pin, submission albo wyjście z klatki.

Rothe - pretendent do pasa MWE! Zirael - pretendent do pasa WHC! Świetnie się zapowiada. Teraz dowiemy się z kim będą walczyć - jest to... Hohohho! Co?! Czy coś mnie myli?! To legenda MWE! Mario Grant! Ile On już ma lat? Z tego co pamiętam pojawiając się ostatnio 2 lata temu miał 56! Bierze mikrofon.
- Witajcie! - fani szaleją! - Za niedługo będę komentował nowo narodzony brand po War Of Masters! Najprawdopodobniej moim szefem będzie The Bohtes. Cieszę się z Jego awansu. Jednakże będąc już w tym wieku, nie dam rady walczyć, w sumie za 3 godziny mam wizytę u kręgarza. Chciałbym, aby zastąpił mnie... Superstar!

Superstar wchodzi na ring. Rothe się uśmiecha. Zirael podnosi głowę, wystawiając język.

Zaczynamy! Natarcie zaczyna Zirael, atakuje podwójnym clotheslinem swoich przeciwników. Od razu podnosi SS'a i Cross Chop. Rothe podnosi się, ale nie na długo, bo swoją masą ciała powala go Zirael! Zirael na szczycie! Spokojnie przygląda się pretendentowi do pasa MWE. Podnosi go i rzuca na liny, fantastyczny Spear! Szybka decyzja pinu.

1...

2..

No! Bylibyśmy świadkami zwycięstwa Ziraela, gdyby nie Superstar. Rothe nie miał zamiaru przerwać liczenia!

Zirael wściekły na Pera! Podnosi go pod Pumphandle Drop! Tak! A dla wstającego Rothe'a Body Slam! Zirael zupełnie na fali!

Nie czeka zbyt długo, podnosi Rothe'a. Idzie z nim do narożnika i zaczyna go atakować kolankiem. W tym momencie, troszeczkę pijany Superstar próbuje wstać. Udaje się i natychmiast popycha go na Rothe'a! Fantastyczny Spinning Hell Kick! Rothe także będzie w opałach! Rzucony do przeciwległego narożnika i wejście kolankiem i zapina Chicken Wings! Zirael leży na macie! Rothe w tarapatach! Ale jednak udało mu się chwycić lin! Co się dzieje?! Zirael już prawie opuszcza klatkę! Jak On to zrobił?! Superstar od razu wchodzi za nim, ten nie wiedząc, że grasuje za nim Per idzie dalej! Superstar chwyta go za nogę! Wisi na niej!! Rothe widzi wszystko i się wstaje. Superstar wraz z Ziraelem nie wytrzymują tego! Spadają! Prosto na Rothe'a! Cóż za akcja!!!

Wszyscy leżą. Niesamowite, jak Zirael dostał się tak szybko na szczyt klatki?! Nie rozumiem tego! Najszybciej wstaje Superstar i od razu podnosi poprzeczkę, wchodzi na 3 linę!! I Flying Elbow Drop! Ale pudło! Rothe jakimś cudem zdołał się wyturlać! Zirael od razu zaczyna atakować leżącego Superstara, Dropkick! Niestety coś się stało z nogą Ziraela, utyka! To może mieć wpływ na dalsze losy walki! Superstar się uśmiecha. Rzuca Zira na liny i fantastyczny Bulldogg! Superstar przygotowuje się do Leg Dropa! I to na utykającą nogę! To musiało boleć!

1...

2..

Rothe przerywa. Superstar zrozpaczony!

Superstar podchodzi do pretendenta pasa MWE i atakuje Enzuiguri! Rothe pada! Szykuje nam się Acrobatic Leg Drop! Superstar na wysokościach! TAK! Superstar z szansą na... ale też ma problem z nogą! Coś się dzieje. Po wykonaniu swojego finishera wyraźnie zakrzyczał, jednak chwilę po tym dochodzi do pinu!

1...

2..

Przerywa Rothe! Ale to nie dziwne, Superstar za długo zwlekał!

Zirael nadal leży. Rothe podnosi się, zresztą SS też. Teraz już czekamy na końcówkę dzisiejszego, fantastycznego starcia! Rothe szybciej rozpoczął atak, podnosi legendę MWE, Vertical Suplex!

Rothe czeka aż wstanie Zirael, On jest w nie najlepszym stanie... Rothe wykonuje Rolling Wheel Kick!! Zirael jeszcze poczuje ból na nodze! Football Kick na jego lewą nogę! Jęk bólu! Rothe szepcze coś sobie pod nosem... wyraźnie widać, że mówi "Przepraszam". Rzuca Ziraela na liny i RKO z rozbiegu!! To koniec!

1...

2..

Przerywa Superstar! Rothe wściekły! Uderza pięścią w matę, a później w SS'a! Rothe popatrzył na górę... Będzie chciał wyjść! Tak wchodzi! Jest już w połowie drogi! Ale wstaje heroicznie Zirael, łapie za nogę Rothe'a! Rothe uderza drugą nogą w twarz Ziraela! To już naprawdę hardcorowa walka! Zirael odwrócony, a Superstar atakuje go krzesełkiem w twarz! Krew w ringu! Rothowi to nie przeszkadza! Idzie do góry! Superstar nie zatrzymuje go! Rothe na szczycie, będzie schodził czy skakał?! Co się dzieje w ringu?! Superstar wykonuje DDT na Ziraelu i będzie odliczał!!! Kto pierwszy?!?!

1..

Rothe nie wie co robić!!!

2...

SKACZE!!!!!

3...

Nie wiemy kto zwyciężył!!! Rothe spadł i się nie rusza! Niesamowite! Superstar spadł z nóg!

- Hohohoh! Co za walka! Werdykt ogłoszę ja, Mario Grant! A więc w zwolnionym tempie. Kto pierwszy? Czy dotknął ziemi Rothe szybciej?! Czy jednak sędzia szybciej uderzył ręką 3 raz! Już mam wynik!!! A zwycięzcą zostaje... SUPERSTAR PER! O 0.01 SEKUNDY!


Coś nieprawdopodobnego! Superstar wychodzi jako zwycięzca! Podnosi ręce w geście zwycięstwa i schodzi z ringu! Co za walka!!! Rothe leży po upadku, a sanitariusze z noszami wchodzą do ringu po zakrwawionego Ziraela! Legenda MWE zwycięża!

Mario Grant zadowolony ze swojego nowego stanowiska! Powraca w wielkim stylu!
Reply
Ja mialem chyba z 6 przegranych pojedynków, potem 1 wygrany znowu 4 niewygrane .

Wiem, że większość z tych to byly RR, EC itp z klkoma zawodnikam, ale pojedyńcze walki też byly .
Reply
Walka jak dla mnie nieciekawa, mało się działo. Mogłeś ją przedłużyć i dorzucić jakiś zwrot akcji.
Reply
W sensie? Pisanie na szybko mi nie wychodzi, co dopiero zacząłem się ruszać. Daj wytchnąć. Zgadzam się, nie wyszła mi, zupełnie, ale to już inna sprawa. Czego ode mnie oczekujesz? Jak pisałem Royal Rumble z Twoim zwycięstwem nawet nie napisałeś "Może być"... Znam Cię i teraz poproszę Cię o to abyś sam napisał coś takiego jak Royal Rumble... Cała sobota... I to dla nędznego "noo... ujdzie". Więc proszę Cię... Ja rozumiem, że nie wychodzi mi ostatnio... Ale czekam tylko na rozdzielenie brandów, wtedy się zobaczy ;x
Reply
Video 
Napiszę w następny tydzień, nie ma sprawy. Teraz sylwek, a w niedzielę kac. :x
Reply
Łili debiut mam jutro?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)