Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Crash do HHS
- Kiedy ja niby nie przyjąłem wyzwania wielkiego Aryana? Jakoś nie kojarzę takiego zdarzenia. Kiedy niby takie coś się zdarzyło tchórzu odpowiedz mi.
Czeka na Hawk'a odpowiedź.
Reply
Na Titatronie znów widzimy Axe.
- MWE to nie miejsce dla Ciebie. MWE to nie biznes dla Ciebie. "Przyganiał kocioł garnkowi", ty nie pomyliłeś niczego? To nie jest miejsce, dla ludzi, którzy są takimi mięczakami! Portki Ci się trzęsą, a sam chowasz się za innymi. Tom ma racje, a ty tylko mu możesz pogratulować wygranej. Nic innego nie możesz zrobić. Jedyne, do czego byłeś potrzebny w tej walce, to to, że Crash nie miałby kogo przypiąć. Kamtrix by się nie poddał, walczyłby dalej, a ty tylko podstawiłeś się na Styles Clasha. Chciałbyś się zmierzyć ze mną, tylko brak Ci doświadczenia? Z góry skazany na porażkę, mwhahah. Nawet sam przyznajesz, że jesteś tu tylko dlatego, że brakowało nam zawodników. Stypulacja Ci się nie podoba, po po prostu się boisz, że będziesz mi stopy całował! Taka prawda. Skoro takiś mądry, to może zawalczysz ze swoim Kamtrixem na mnie? Dwóch na jednego? Zmierzyłbym się na takich zasadach, ale ponieważ publiczność by przysypiała na fotelach, to ja będę używał broni - a Wy NIE. Przyjmujesz wyzwanie? Pamiętaj, że ja jestem sam, a ty jesteś ze swoim lalusiem. Ponieważ nie jestem w pełni sprawny, będę używał broni. Ponieważ ty trzęsiesz portkami przed GM'em, ja sam, osobiście załatwię tą walkę, która odbędzie się na Slamground. Możesz już zaczynać obwiązywać się foliami ochronną.
I Axe znika w otchłaniach ciemnego korytarza.
Reply
Crash do Axe:
- Dobrze mówisz. I założę się, że się ciebie przestraszy i nie przyjmie wyzwania. Tchórzy on i tyle. Nie wiem dlaczego Gm go jeszcze tu trzyma. Skoro jest takim słabiakiem.
Reply
Na hali ze swoim theme pojawia się KamX z mikrofonem.
Axe, nie zgadzam się na walkę ! Nie będę walczył w 2 osoby na jedną i do tego kontuzjowaną. Jak wyleczysz się z kontuzji, daj znać

KamX rzuca mikrofon w stronę publiczności i wychodzi z hali.
Reply
Crash mówi:
- Jak coś to ja moge brać udział w tej walce z Axe to taka tylko propozycja. Bo inaczej wy tchorze byście się z nim nie zmierzyli.
Reply
KamX ponownie pojawia się na hali i mówi:

Crash jesteś bardzo inteligentny. Balibyśmy się z nim walczyć 2vs1 a 2vs2 już nie ? A o przecież z tą swoją buźką klauna będziesz nas odstresowująco rozśmieszał.
Reply
Crash patrzy sie na KamX'a i mówi nagle:
- Giant łap go!
Po tym Giant pojawia się za KamX'em atakuje go w plecy pięścią po tym wykonuje na nim Torture Racka. I zrzuca go ze swoich barków. Po czym bierze mikrofon i mówi:
- Crash pamiętaj tylko, że będziesz musiał mi się odpłacić za to ze ci pomagam
- Dobrze, Dobrze... A ty KamX lepiej już mnie nie prowokuj
Po tym Crash idzie do szatni ale Giant został.


Już mam pewien plan o ich przyszłej współpracy.
Reply
Chciałbym przekazać, iż gracz Overkill, nie będzie mógł wypowiadać się w temacie z powodu knebla do wtorku. Informacje przekazane na GG.

/Pozdrawiam.
Reply
Pojawia się na ekranie i mówi.
Axe i The Aryan kontra KamX i ten osiłek. Życzę powodzenia
Znika z obrazu.
Reply
Rainbow 
HHS do Crasha

Widzę, że również kiepsko u Ciebie z pamięcią, więc Ci przypomnę:
Aryan: "Tępić mogę JA! Nie ty, a jeśli będziesz miał jakiś problem, to zapraszam do ringu."
Crash: "Dobrze rozumiem. Uważasz się za najlepszego i ja to rozumiem. Mozę kiedyś się spotkamy w ringu."
Pamięć wróciła?

Do Axe
Dobra jak chcesz walki to będzie ją miał. Ty i ja, nikogo więcej. 1 vs 1. Hell in a Cell Match. Pasuje Ci?

Czekając na odpowiedz Axe

Czyją postacią jest Zirael ? Huh
__
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)