Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
To masz 300 Big Grin
Reply
Nanor vs Tom Crash
Lumberjack Match

A więc będziemy mieć Lumberjack Match! Najpierw drwale Nanora. Od lewej do prawej: Axe, Pinius, The Superstar "Per B" Shaggy Killer i sam Rothe! No i widzimy Nanora. Jak zawsze wchodzi powoli do ringu, pokazując swoje muskuły. Jest już na ringu, więc czas na drużynę drwali Toma Crasha. Są nimi:
Motaker, Assuś, Sparta, The Hurricane i K5W! A za nimi smetłoli się Tom Crash! Szybko wchodzi na ring i...

Mamy gong!

Nanor szybko unika Clothesline Crasha i wykonuje na nim Headbutta. Powalającego, jak się okazało. Crash szybko jednak wstaje Kick-Upem i atakuje Nanora Dropkickiem. Jednak ten chwyta za jego nogi i rzuca nimi o matę. Crash wstaje, ale od razu otrzymuje ładnego Gut Kicka i Irish Whip w narożnik. Wyniesienie, Snake Eyes i piękny Spear z niczego! Jednak Nanor nie pinuje. Podnosi rywala, przechodzi bez trudu do Waist Locka i mamy Back Suplex! A nie, Crash podskoczył przed wykonaniem tej akcji i zaatakował natychmiastowo Flip Wheel Kickiem. Mamy do tego ładny Stomp w głowę. Crash podnosi Nanora, odbija się od lin lecz Nanor go przerzuca Back Body Dropem! Podnosi rywala, Gut Kick i potężne uderzenie kolanem! Chwyta za nogi Crasha obraca go, obraca i mamy Boston Crab!

Drwale domagają się zawodników. Uderzają o ring pięściami. Jednak Crash jak leżał, tak leżał. The Knock Out przeszedł jednak do Ankle Locku. Nie dziwię się, łatwiej mu „manewrować” Tomem. Jednak Crash doczołgał się do lin, wszedł po nich (Nanor go nadal trzymał w Ankle Locku) i piękne Enzuigri! Knock Out leżał przy linach, więc Tom pozwolił sobie na pokazywanie kto jest lepszy. Crash dostał obelgę od Shaggiego. No i zaczęła się bardzo wulgarna rozmowa. Ale wykorzystał to Nanor, który zaatakował Double Axe Handem Crasha. Ten wstał natychmiast, jednak zainkasował Backhand Chopa i Mongolian Chopa! I ładny Clothesline. Nanor podnosi rywala i piękne Military Press Drop za ring! Jednak jego drwale nie zdążyli sprać Crasha, ponieważ wyrzucił go do Sparty i spółki. Ale Rothe się tym nie przejmował, poprowadził swoich drwali na przeciwników i zaczęła się niesamowita bitwa. Sparta lał Rothe, Hurricane wojował z Axe a Pinius i Shaggy atakowali Motakera i Assusia. Natomiast na rampie toczył się najbardziej zażarty pojedynek Pera B i Maczmoxa. Sparta w końcu doszedł do takiego momentu, że Rothe się zagapił i dostał pięknym Big Bootem. Hurricane zdobył przewagę nad Axe, cały czas atakując Kickami jego nogę. A znowu Shaggy wykonał Shaggy Plexa na Assusiu. Pinus natomiast wykonał ładną Diving Hurricanranę na Motakerze! Per B zaatakował K5W ładnym Dropkickiem w bandę. A na ringu Nanor siedzi i czeka. Po chwili na ring wpełz Crash, jednak jego boski Serkies Bomb Nanora nie ominął! Czyżby szykowało się F-5!? Nie, jednak Sparta ściąga Toma z ringu. Nanor rozwścieczony chwyta za liny od ringu i krzyczy coś do Sparty. Jednak prowokacja tego olbrzyma w cale nie pomaga. Sparta ściągnął za ring Nanora i wykonał na nim Choke Toss Suplex! Ale od razu z pomocą przybiegł Rothe, próbując wykonać RKO! I tak, wykonał piękne RKO na Sparcie. Tymczasem Crash w ringu, czeka na Nanora. Ten wstaje, wchodzi na ring lecz obrywa Flip Wheel Kickiem! I Leg Drop. A do tego kiepsko wykonany Standing Moonslaut. Nanor jednak wstaje, w scenariuszu Crasha był Dropkick, jednak Nanor uniknął tej akcji.

Drwale się uspokoili. Crash był atakowany Clotheslinami, jednym, drugim, ale w końcu przy tym trzecim schylił się, Nanor obrócił się ale dostał Jumping Knee Atackiem! Oł maj Got! Nanor stracił zęba. Nanor padł na matę, ale Tom od razu wyprowadził Sentona. No i jeszcze jednego, po czym podniósł rywala, wykonał Irish Whip na liny, Dropkick w narożniku i jeszcze Running Elbow! Nanor wstaje, ale obrywa Running Leg Lariatem. Nanor jednak nadal nie wzruszony wstaje, jednak tym razem inkasuje Springboad Reverse DDT! Rzadka akcja, mamy pin.

1..
2..

Nanor odkopuje.

The Knock Out zdołał zapiąć Full Nelsona przy pomocy Piniusa, który zagadał High Flayera. I mamy Full Nelson Bomb! Ładna akcja. A do tego zapina kolejne Submission, tym razem chodzi tu o Reverse Boston Craba! Potężna dźwignia, co zrobi Crash? Czołga się do lin, powoli, ale Nanor go podciąga z dala od lin. Jednak Crash wykonał świetny Roll Up!

1..
2..

Nie, Nanor odkopuje.

Crash wyraźnie dostał przypływu mocy. Low Kick, drugi jeszcze w jedną nogę, Running Back Elbow, Nanor oparty o liny. Crash Dropkickiem wywala go z ringu! The Hurricane już poczęstował Nanora ładnym Low Dropkickiem! Sparta też nie próżnuje, mamy świetny Fireaman Carry Drop! Ale już druga drużyna powraca do wcześniejszej bitwy. Rothe nadal leje Spartę, Sparta Rothe a tym czasem Crash wykonuje Sucide Diving Crossbody na Rothe! Sparta pomaga Crashowi wstać i Irish Whipem wrzuca Nanora. Obaj na nogach, Crash już wychodzi z ładnymi Roundhuse! Tak, sprowadził Nanora do narożnika. Siedem takich kopnięć w brzuch! Ała. Tom wskakuje na narożnik, Missle Dropkick w jego w wykonaniu. Jednak nie, Nanor odpycha go. The Knock Out atakuje Clotheslinem, Crash wstaje, Irish Whip na liny i świetny Fireaman Carry Slam! A do tego Nanor obraca High Flayera i zapina mu Camel Cluth! Jednak Tom szybko się wywiązuje, wstaje i Hurricanrana! Nanor wstaje. Discus Clothesline od Toma i Springboad Reverse Splash. Nie ma pinu. Tom przygotowywuje się do Trouble In Paradise! Nanor wstaje, jednak schyla się i unika kopnięcia. Nanor kontruje potężnym Double Axe Hand. Crash podnosi się za pomocą lin, ale The Knock Out rusza na niego z szarżą, ale ale…Crash się schylił! Lecz zadowolenia długiego nie ma, ponieważ Nanor wylądował na swojej stronie, ze swoimi drwalami. Nanor szybko wstaje i wbiega na ring, a tam atakuje na przemian Jabami z lewej i prawej ręki. Sparta sięga swoimi łapami do ringu i ściąga sędziego! Wykorzystuje to Crash. Kopie Nanora poniżej pasa i wykonuje Trouble In Paradise! Sędzia jeszcze nie wrócił na ring, więc Crash podciąga Nanora do narożnika. Sygnalizacja Starship Pain! Już się odbił od lin, kiedy tym razem Rothe ściągnął Nanora! Crash jednak w porę się zorientował i ustał na nogach. Tymczasem sędzia już wpełza do ringu. Nanora wrzuca Rothe z Piniusem, a tam od razu czeka na niego Superkick od Toma! Wchodzi na narożnik i tak!!! Piękny Air-Bourne! Oczywiście pin na koniec.

1..
2..
3!!!

Tom Crash wygrywa w Lumberjack Matchu! Niezbyt zasłużenie, ale jednak przy pomocy Sparty wygrywa.

Zero pomysłu na zakończenie.
Reply
Wreszce jakaś walka Big Grin
chyba druga w temacie
Reply
A mój debiucik będzie dzisiaj jak mówiłeś, tak?
Reply
Tak, na mocnej zasadzie "Chair Match" (Jak mi coś wypadnie, to raczej nie zdążę, ale w to wątpię.)

Zgłaszam błąd karty...

Nazwa: Sapoerox
Rola: Face
Styl: Technical
Wzrost: 195 cm
Waga: 113 kg
Charakterystyczne akcje: Dropkick, Superplex
Dźwignie: Full Nelson
Finishery: Air Bourne
_
Reply
Która to już taka walka z rzędu?
Reply
Sapoerox? Na niego się już nie patrz, bo to mój kolega, któremu dawno konto schakowano.
Reply
Super drugi raz wygrałem może zaczyna się moje dobra passa.
Reply
Byłem twoim drwalem, więc to mi podnosi morale Big Grin

na kolana i do pana:
Napracowałeś się miszczu, nie ma co. Będziesz kiedyś niedaleko Jarosławia to postawię Ci pepsi.
Reply
No i dobrze się spisałeś Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)