Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Tongue 
Cały czas nie widzę mojej karty Angry Mógłbyś ją dodać ?
Reply
Daj jeszcze raz.
Reply
Okej, znajdę tylko.

Nazwa: Flavomir
Pseudonim: Flava
Rola: Heel
Styl: Technical
Waga: 99kg
Wzrost: 189cm
Finishery: Corsckrew Axe Kick
Dźwignia: Lebell Lock ( Sorry nie umiem tego napisać )
Charakterystyczne akcje: Suplex, cross bady, Drop kick
Reply
No to dajemy, sparingowy, odkładany mecz, którego Rothe nie napisał.
-------
Dzisiaj następuje mecz sparingowy, przekładany wiele razy! Przed nami pora na walkę świeżych krwi – w Tornado Tag Team Matchu zmierzą się HHS z KamX-em, naprzeciwko The Great Toma i Toma Crasha! Będzie ciekawie!
A na początek wychodzą Hawk Heaven i KamX! Wpierw ten pierwszy wychodzi w nowym stroju ptaka! Z kolei przed nim przeskakuje Kamtrix! W końcu stoją obok schodków. Hawk Heaven się odwraca do rampy, zdejmuje swój strój, po czym wchodzi po schodach! A pochód zamyka KamX, który wchodzi na ring i unosi ręce w górze! A pod nim Sokół, który rozkłada ręce, jakby latał. W końcu obaj przechodzą obok narożnika.
A następnie na ring wychodzi The Great Tom, a na barana na jego barkach siedzi Tom Crash! Idą do ringu, przybijając piątki fanom, po czym przybliżają się do lin. Tom łapie się za lin, i odbija się od barków Polish Bulldozera, po czym robi salto! Ląduje na nogach, i klęka! Po czym na ring wchodzi The Great Tom! I pokazuje swoje muskuły! Tym bardziej napięte, tym szybciej wstaje Tom Crash. Po czym przechodzą się obok narożnika. Hawk Heaven z KamX-em nabijają się z Toma Crasha, szepcząc, że to orgazm na odległość.
Hawk Heaven i KamX vs Tom Crash i The Great Tom
Tornado Tag Team Match
Mamy gooooooooong!
Całe te starcie otwiera brawl pomiędzy zawodnikami. Hawk Heaven czterema prawymi sierpowymi powalił Toma Crasha, za nim ten zdołał wykonać Low Kicka. Z kolei Kanshee z The Great Tomem starają się rozpracować. W końcu się odsunął, i naradził się z Sokołem. Podbiegli na The Great Toma z Running Jumping Knee, ale zostało to skontrowane na podwójny Flapjack od The Great Toma! Hawk Heaven złapał się za kolano, i wylazł poza ring. W tym czasie KamX wykorzystał sytuację, oddając Gut Kicka, potem Kane Uppercut, a na koniec potężny Clothesline. The Great Tom się zachwiał. Jeszcze Kamtrix nadbiegł z następnym Clotheslinem, ale otrzymał Body Block, a na koniec Reverse Powerbomb! Kamtrix poza ringiem.
Przez ten czas na ring wbiegł już Hawk Heaven! Zaszarżował na The Great Toma, uniknął jego Clothesline’u, odbił się od lin, pochylił się nad następną ręką, i skoczył na trzecią linę, odbił się, i wykonał Springboard Back Elbow! Powalił on The Great Toma. Ale następnie wszedł Tom Crash! Przeskoczył przez liny, ustał na ręce, rozgwiazda, wykonane Cartwheel Falling Clothesline & Forward Roll! Po czym się zakręcił. Odbił się od lin, i wykonał Springboard Whirl Hurraicanranę na wstającym Hawk Heavenie! Po czym zaszarżował na opierającego się o liny HHS’a, wykonując Flying Forearm Smash! Wypadł poza ring. I nagle od tyłu zaszedł go KamX! Ustawił go pod Back Suplex, ale nagle pod jego nogami pojawiła się głowa The Great Toma, który go uniósł! Po czym Tom Crash się wywiązał, przekręcił się, i wykonał cudnego Frankensteinera, po którym natychmiastowy pin!
1…
2…
Z cudnego pinu wyzwolił się KamX.
Lecz następnie wstaje, a The Great Tom z Tomem Crashem dociskają go do narożnika! I zaczynają go lać. I od tyłu zachodzi ich Hawk Heaven! Ściska ich głowy od tyłu i uderza nimi o narożnik. Potem podnosi KamX’a, który wręcz siedział przy narożniku. Po czym ścisnęli za głowy swoich oponentów, i uderzyli nimi o siebie! Tom Crash wbił się w narożnik, a The Great Toma uchwycił KamX, którym zakręcił, i rzucił na opierającego się TT partnera Polish Bulldozera! I zostali przyciśnięci. Po czym jeszcze Kamyk z Sokołem wykonali niesamowity podwójny Gourdbuster na Buldożerze! I został wywalony poza ring. Dokładniej wywalił się na strój Sokoła Hawka Heavena, leżący na betonie. Po czym KamX razem z HHS’em rzucili Crasha na przeciwległy narożnik, ale ten się od niego odbił! I skoczył z Diving Splashem, ale otrzymał podwójny Body Slam.
Po czym KamX z swoim partnerem przybili sobie wysokie piątki. Z kolei Tom Crash, niezauważony, przeturlał się do tyłu, odbił się od lin, podbiegł do rywali i wykonał na nich Running Jumping DDT! Ale Hawk Heavem się wyzwolił. Kamyk nie zdołał się uratować. Tom Crash go nie zauważył, kiedy oddał potężny Brain Chop w tył głowy. Upadł na ziemię. Przez ten czas zaszarżował już na KamX’a The Great Tom! Natychmiast uchwycił go pod swój nowy finiszer – Showstopper! Ale leżący Hawk Heaven kopną go w kostkę. Upuścił go. Jeszcze za wcześnie na finiszer. Przez ten czas ten się odwrócił, a KamX wykonał na nim ładny Bulldog! Ale Bulldozer skontrował to na Proto Spinebuster. Ale wykonał na nim ładny roll up Hawk Heaven!
1…
2…
Tom Crash się wślizguje i przerywa pin Low Dropkickiem!
Przez ten czas już powstał KamX! Pociągnął za włosy Toma Crasha, po czym ustawił go pod Suplex! Już miał zostać przerzucony, ale nagle dotyka nogi linami i się o nie zaczepia! Wykorzystuje to The Great Tom, który oddał mu ładnego Power Clothesline’a! KamX został wywalony na matę, w pełni zakrwawiony. Lecz Hawk Heaven zaskoczył Toma Crasha ładnym Powerbombem! Rzucił nim w odwracającego się The Great Toma, po czym zadał mu Flying Shoulder Block! I następny! A tuż po nim ładny Powerslam! I unosi rękę w górze, sygnalizując Five Knuckle Shuffle! Macha ręką do The Great Toma, odbija się od lin, i FKS wykonany! Ten wstaje z bólu, i jest ustawiany pod Attitude Adjustment! Ale go nie unosi. The Great Tom uniesiony na narożnik! I wykonane Turnbuckle Shining Wizard & Bulldog! I nagle naskakuje na niego Tom Crash! Ładny Low Splash, po czym pin!
1…
2…
Kamtrix się rzucił z maty i przerwał pin!
I potem Tom Crash przechodzą z KamX’em do brawlu! Na początek sierpowe, ale potem i Low Kicki! W końcu Tom Crash wykonał ładny Roundhouse Kick. Przez ten czas obok już doszli do siebie HHS i TGT, po czym między nimi też zaczął się brawl. W końcu Measured Strike To Head Toma, i ciągnie go za włosy z chęcią wyrzucenia poza ring sokoła! Ale on sam przekombinował to na cudny Cyclone! I The Great Tom wypadł poza ring. W końcu Tom Crash Running Double Knee powalił Kanshee’go, a potem jeszcze wykonał na nim Dropkicka! Kamyk wyleciał poza ring, przeleciał przez stół komentatorski. Nieźle bolało! Przez ten czas Hawk Heaven podchodzi do Toma Crasha, po czym ustawia go pod Attitude Adjustment! I wykonuje! Po czym unosi ręce w górze, napina mięśnie, i wykonuje pin w Ground Splashu!
1…
2…
Tom Crash cudem odkopał po finiszerze Hawka! Niesamowite! To mógłby być już koniec!
Przez ten czas Hawk Heaven łapie się za głowę, i odchodzi do narożnika! Tym razem za nogę ciągnie go The Great Tom, i bierze poza ring! HHS próbuje uratować się prawym sierpowym, ale zostaje rzucony na schodki! Potem jeszcze TGT chwyci za jego strój, i nakłada go na Sokoła! I ustawia go potem pod Gory Bomb na bandę! Wykonane! HHS krwawi! Jeszcze The Great Tom podnosi go za dziób, i wykonuje na nim KO Punch! Tymczasem w ringu już KamX docisnął Toma Crasha do narożnika i zaczął go lać! Natychmiast zauważył to The Great Tom, który podbiegł do narożnika, ale zostało na nim wykonane Fake Diving Walls! The Great Tom powalony, opiera się o bandę. Krwawi!
Przez ten czas KamX się odwrócił, i chciał podbródkowym zażegnać to wszystko. Ale nogą odepchnął go Tom Crash, po czym zaszarżował z Modified Flying Single Knee! Rzadka akcja. KamX został przygwożdżony, ale wstał natychmiast. Teraz Tom Crash szarżuje z chęcią wykonania Somersault Kicku, ale zostało to uniknione! Po czym KamX chce wykonać Zig Zag! Ale Tom Crash go odsuwa. Więc Kamyk wykonuje Moltuded Enzuigiri (Enzuigiri Del Rio)! Tom Crash skamieniał. I KamX ponownie próbuje Zig Zaga! Ponownie mu się to nie udało. Do trzech razy sztuka! Ale Tom Crash odbija się od lin i chce wykonać Springboard Moonsault. Ląduje jednak za KamX’em. KamX się odwraca, ale zostaje ustawiony pod Styles Clash! Wykonane! I to koniec! Tom Crash przypina KamX’a!
1…
2…
3…!
Tom Boys wygrywają! The Great Tom i Tom Crash świętują! To znaczy tylko Tom Crash, bo Polish Bulldozer leży nieprzytomny po Fake Diving Walls KamX’a. Hawk Heaven zresztą też. Obaj zostają wyniesieni na noszach! A z kolei Tom Crash świętuje z publicznością. Brawo! Wspaniały mecz!
Reply
No i w końcu Big Grin Szkoda, że z Hawkiem dostaliśmy.
Reply
Ale co najmniej The Great Toma powaliłeś Big Grin
Reply
Wejdź na gadu.
Reply
Też sukces Big Grin
Reply
Exclamation 
Przed chwilą rozmawiałem na GG z GTS'em i... zastanawiam się, czy nie odejść. Jeszcze się zastanowię, ale nie będziecie mieć na to wpływu. Jak po prostu uznam, że mi się to przyda no to po prostu to zrobię. Informuję Was, żebyście nie płakali, że odchodzę tak nagle.
Reply
Nie odchodź ! Huh
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)