Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
I dobrze Heart
Reply
Ty i twój gim jesteście nieunikalni
Reply
Jestem baaaardzo unikalny, bo tylko 15% zawodników ma jakiś gimmick.
Reply
Żywcem zerżnięte gim i akcje od miza i HBK
Reply
Bo tak miało być. Nie chcę mieć wymyślonego noobka, który przy 200kg robi hurricane jak było.
Reply
Ja robiłem Canadian destroyera przy 180 kg Big Grin
Reply
Unikalny jesteś, ale nie oryginalny, bo akcje z Miza o HBK
Reply
Najbardziej wyrazisty Gimmick ma Aryan, natomiast najbardziej wyjątkowym zawodnikiem jest The Superstar "Per B". Wiecie dlaczego?

Łączycie gimmick (Charakterystykę postaci, tak jak Aryan ma gimmick "Awesome One", czyli po prostu ogólne zachowanie postaci.) z zawodnikiem (Ciosy, waga, styl i finishery.) Aryan ma rzeczywiście bardzo wyrazisty gimmick, jednak nie oszukujmy się - jest całkowite ściągnięty z Miza. Tak samo jak Aryan Michaels, oraz Aryan "The Hart" mieli ściągnięty z HBK.

Natomiast najbardziej wyjątkowym zawodnikiem jest The Supestar (wg. mnie), ponieważ tak: Asso (Jest jego, nie do skopiowania), Track SS jest jego, posiada unikalną wersję Backbreakera, więc sporo ma własnych ciosów. Teraz ma jeszcze Sleeper Holda, ale wcześniej miał - zresztą sporo osób pamięta - Acrobatic Leg Drop.

Dobra, teraz jeszcze troszkę do oceny walk na tygodniówce.

Championship Scramble - jedyna rozsądna walka, jaką można byłoby rozstrzygnąć kto będzie miał pas, pionierski wręcz tytuł. Napisanie jest go trudne, ponieważ trzeba po pierwsze umieć dobrze pisać Fatal 4 Way/Triple Theart Matche (Nie mówiąc o Six-Pack Challenge Matchach), ma się do opisania tylko 11 minut walki (6 za zawodników którzy wchodzą co 2 minuty, 5 minut na końcówkę), więc jest na prawdę ciężko. Do tego trzeba pisać tak, żeby walka nie toczyła się za szybko. Jeszcze w dodatku akcja musi (a raczej jest wskazana) była ciekawa, a nie flaki z olejem jakby to Foremniak powiedziała.

Dla mnie Chair Match jest bardzo dobrze napisany, Nanor vs Resvean może poziom niżej, Dark Match miał być zapowiedzią walki i był. SP vs GG bardzo ciekawie napisane, prawie bym nic nie zarzucił Naste. Wink

DO ŚPIĄCEGO!
Nie widzę sensu robienia ogólnego Power 25, można by było tak zrobić np. Ja i Unledo robilibyśmy dla Slamground i Rackover a ty byś robił na przykład ogólne. Niech każdy brand ma swoje, bo też GM'owie mają pomysły na zawodników i mają swoje zdanie co do zawodników. Tym samym Power 25, musiałoby się zmienić na Power 15, bo zawodników w brandach nie jest aż tak dużo.
_
Reply
Oki. Co do Powerów niech tak będzie.
Reply
Założę się, że przeczytałeś tylko "DO ŚPIĄCEGO!" Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)