Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Question 
Ujawnić im z dwie walki? Big Grin
Reply
taaaaak Big Grin
Reply
Jak Unledo się zgodzi Dodgy
Reply
Zahipnotyzowałem go i się zgodził Sleepy
Reply
Tak, tak, tak Dodgy
Reply
Nie pisz Dodgy
Reply
Ujawnij, jak tak bardzo chcą.
Reply
To ujawnię tylko jedną.
Superstars Brothers vs. The Bohtes i Nicco Track Tag Team Blindfold Match
I power25:
1. Aryan – MWE Champion ocalił swój pas na War Of Masters i wygrał cudnie nad The Basonem i został w MWE. Co prawda, jego spisek nad Mosorahikim wyszedł na jaw, ale także ukrycie Rothe w pudłach daje mu plus i utrzymuje pierwsze miejsce w Power25.
2. Zirael – Wygrał w squashu nad The Bohtesem, co bardzo dobrze zapowiada jego starty, jeśli pokonuje tak doświadczonego zawodnika. Na War Of Masters zdobył WHC, i szykuje się naprawdę ciekawy reign.
3. Rothe – Przegrał na losowaniu brandów, na War Of Masters i został ukryty w pudłach, ale ujawnił spisek nad swoim TT partnerem, Mosorahikim. Spadek o tylko jedną lokatę.
4. The Hurricane – Przegrał Fatal-4 Way, ale jak już wprowadził dwa razy Bretta, Sapoeroxa i dziennikarza Marlonga do swojego City Scary Beer Shop, to szykuje nam się doprawdy bestia. Przechodzi na Slamground. Prezenter After The Match prezentuje się wyśmienicie.
5. Tim Seno – Uciszył chwilowo The Legends na losowaniu brandów, a na dodatek wygrał swój pojedynek z The Superstarem, po czym ten przegraną szlachetnie przyjął. Awans.
6. Philip Watson – Leczył rany po przegranym starciu z Ziraelem o pas WHC, który stracił. Nie pojawił się na losowaniu brandów. Odnotowuje spadek.
7. Huba Niszczyciel – Wykonując piękny Superplex z szczytu klatki, zniszczył ring, po czym Aryan i Rothe toczyli swój pojedynek bez lin. Ładnie to wyglądało, a walka zakończyła się no contest, przez co Huba ma szansę zrewanżować się na Sparcie na Team Fake Gate.
8. Guido Gigant – Wygrał pięknie ze Sparrowem na War Of Masters, ale był nieobecny na losowaniu brandów. Mimo wszystko odnosi spadek o dwie lokaty.
9. Amazing Superstar – Brat Superstar odnotował wielki powrót, atakując Hubę i go pokonując na losowaniu brandów. Następnie jeszcze pobił go podczas draftu. Pełnokrwisty. I dobrze.
10. Fredder – Wrócił do MWE, wygrywając w Winner Back To MWE z Mosorahikim. Także wygrał 6-man Tag Team Match. Wreszcie widzimy Freddera gotowego na wszelakie sukcesy!
11. Master Of Game – Zdobył swój pas European Champion, po miesiącu nie-posiadania go na rzecz K5W. MoG teraz zmierzy się z Ironhidem, ale nie zapomnijmy, że K5W ma szansę rewanżu.
12. K5W – Wygrał 6-man Tag Team Match, ale stracił swój pas European Champion, a na dodatek nie jest pretendentem do niego, tylko Ironhide. Jednakże szykuje się nam Triple Threat Match na Team Fake Gate – Master Of Game vs. Ironhide vs. K5W!
13. Ironhide – Czarny koń MWE, który niespodziewanie został nowym pretendentem do pasa European Championship. Nie wiem jeszcze, co będzie robił z Masterem Of Game, ale zapewne będzie go dyskryminował i się nad nim znęcał. Jak prawdziwy heel.
14. Sparta – Od czasu Electrified Cage Matchu tak jakby się bał Huby Niszczyciela i chce ratować swój pas. Co się dzieje z tym potworem? Jeszcze przybył Amazing Superstar i Sparta ma dwa utrapienia na głowie.
15. Batsep – Zapiął dźwignię na nodze Shaggy’ego i uwolnił dzięki temu Guido Giganta. Teraz z kolei Shaggy porwał mu jego narzeczoną, Marlenę Vukojevic, i ma teraz doraźne utrapienie.
16. Axe – Przegrał Triple Threat Match z Green Masterem i Loordem. Na dodatek stał się ofiarą Jackknife Powerbombu od Samoana Palu, próbując bronić Marlonga od The Hurricane.
17. Pinius – Zapewnił sobie udział w 7-7 man Elimination Tag Team Match i wygrał przez count-out o pas IC, ale jednak go nie zdobył według zasad. Ponownie witamy w Power25!
18. The Superstar – Przegrał z Timem Seno, aczkolwiek się z nim pogodził. Mimo wszystko największy spadek w całym Power25, na 18 lokatę.
19. Motaker – W Battle Royal Matchu chciał tylko zniszczyć Resveana, i by mu to wyszło, gdyby nie inni. Był bliski wygranej. Ale ostatecznie jej nie sięgnął.
20. Nicco Track – Nie pojawił się zbytnio na losowaniu brandów, dlatego spadek.
21. Sedkarikmo – Udane pojawienie się na losowaniu brandów! Perfekcyjnie wycieńczył Motakera i Resveana, dając nadzieję na to, że to bardzo dobry nabytek MWE!
22. Green Master – Został zgaszony przez Axe, chociaż zapowiedział opanowanie świata przez rośliny. Wygrał pojedynek na War Of Masters, lecz mimo wszystko ta sama lokata.
23. Bossiskit – Ostatnio nic zbytnio nie robi, tylko szlaja się za chłopakami z The Legends. Dlatego taki spadek.
24. The Bason – The Bason wrócił do MWE i wykręcił świetny main event losowania brandów z The Aryanem, który jednak przegrał.
25. Nanor – Pojawienie się w Battle Royal Matchu i wypadnięcie z ringu jako ostatni (wygrał Pinius) daje nadzieję, że Pinius wreszcie nie będzie taki szmacony i osiągnie to, co mu się należy, na Slamground.
Reply
Slabo Angry
Reply
Aj wypadem z Power 25 Sad
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)