Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MWE
Thx Smile
Reply
Od teraz każdy kto wjedzie z "odświeżycie mi opowiadanie? Pleeeeeeaaaaaaase" a potem jeszcze zbędnym postem "Thx" (Lub nawet bez) ma zablokowanego zawodnika na dwa tygodnie. I NIE MA PRZEBACZ.
Reply
A mam pytanie miałeś chyba napisać walkę dla mnie i Hepatoila jeśli się nie mylę ale mogę się mylić.
Reply
Dobry pomysł. MWE zmieniało się powoli w temat z prośbami o F5.

Na ring wchodzi The Hurricane, słucha swojej muzyczki. Widownia ma mieszane uczucia, jedni wiwatują, drudzy wygwizdują. Chłopak bierze mikrofon od jakiegoś człowieczka i przemawia:
-Chciałbym ogłosić, że specjalny numer mojego Peep Show już po PPV. Będzie się działo!
Potem schodzi z ringu i idzie ku wyjściu.
Reply
Wchodzi i staje przed The Hurricane patrzy się na niego kpiącym wzrokiem.
Widownia gwiżdże. Przemawia.
-Musze to zobaczyć.
Wychodzi z ringu i wychodzi.
Reply
Ok, to poczekaj sobie do 20:00. Dodgy

Predator wybiega z rampy i atakuje Hurricane Clotheslinem, po czym dokłada Knee Slam! Podnosi rywala i podnosi pod Wastedator! I wykonane. Szykuje się X-Factor, kiedy zza rampy atakuje go Samoan Palu Double Axe Handem! Oj, słabo z Predatorem. Samoan atakuje go Hip Dropem, po czym wrzuca Irish Whipem na ring. I Samoans In Hurricane częstują Predatora najpierw Go To Sleep, a później świetnym Samoan Facecrusherem! Hurricane schodzi pod ring i wyciąga kajdanki. Wchodzi powoli na ring, jednak słyszymy głośną muzykę The Superstara! Wbiega na ring, przejmuje kajdanki Hurricane i uderza go nimi. A Samoana podpina do kajdanek, a potem do narożnika. The Superstar schodzi po krzesło, ustawia je na środku ringu. Podnosi Predatora, a ten wchodzi na narożnik. The Hurricane natomiast ustawia pod Cool Shot! Ale po co w takim razie Predator w narożniku? Czyżby Cool Shot na krzesło? Nie!!! To jest Cool Shot zainicjowany od Missle Dropkicka Predatora! Oczywiście z finishem na krześle! Samoan próbuje pomóc swojemu Tag-Team partnerowi, jednak nie może się wywiązać. I wtedy na rampę wkracza GM z mikrofonem w ręku.
- Predatorze, Superstarze...Na co Wam to było? Krew się polała, nic więcej. Zadowoleni jesteście? Chyba nie. Tak więc otrzymujecie Handicap Match w dodatku będzie to jednocześnie Kiss My Foot! I nie zabraknie drwali. Waszymi przeciwnikami prócz tych teraz na ringu będą Nanor i Tom Crash! Pozwodzenia...
Superstar i Predator są załamani. Superstar się odwrócił, jednak dostał Superkickiem! Jednak GM znowu podniósł mikrofon.
- Ej ej ej! Widzę, że chyba nie chcecie tej walki...Jeśli Ty, Palu lub Twój Tag-Team partner zaatakujecie Waszych rywali nie będziecie mieć okazji zemsty. Teraz do szatni, sio.
Reply
Dobrze
Reply
Ranisz me serce i jednocześnie lejesz na nie miód.
Czyli ja z Crashem będziemy z nimi walczyć ale ja na walkę z nim nie mam co liczyć, tak?
Reply
Tak właściwie jakbyś nie zauważył, to zamiast Nanor vs Tom Crash będzie The Superstar & Predator vs Nanor & Tom Crash, Samoan Palu, The Hurricane.

AtGóra Dostaniecie, tylko później i na innych zasadach.
Reply
Dziękuję bardzo. Kontuzja wyleczona?
Atdown
Kozioł ofiarny Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)