Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Messi,Xavi vs C.Ronaldo bitwa o złotą piłkę kto wy
Akcja ladna, ale bramka zwykla .__.
Reply
Nie mogę powiedzieć, że Neymar jest słaby, bramka nawet, nawet, ale to w końcu mijanie brazylijskich pachołków. Jak dla mnie ta bramka zasługiwała na pierwsze miejsce i tak też głosowałem: http://www.youtube.com/watch?v=AWFJmKxZQZU . Co do 11 roku nie mam większych zastrzeżeń. Xavi jak zwykle niedoceniony, Guardiola w ubiegłym roku wygrał prawie wszystko co się dało, więc należało mu się.
Reply
Ale bramkarz zmylony Big Grin
Reply
Messiego w rewanżu z Arsenalem ośmieszająca, stoi bodajże Almunia ? Szczęsny by wyszedł do tego Big Grin

Rooneya zwykła, wiedział co zrobić ... Ronaldinho trafił piękniejszą, Neymar pokazał klasę, ale niech tak zrobi z Milanem lub kimś innym

Słabe bramki wybrali Sad Widziało się lepsze, ale bravo dla Neymara, ma przyszłość
Reply
A mianowicie o którą jego bramkę Ci chodzi?

Atdown
Ronaldinho oczywiście.

-
Doskonale ją pamiętam. Ronaldinho to dla mnie piłkarz dekady. Obie przewrotki zasługiwały na bramkę roku.

---
Reply
Roniego ?

http://www.youtube.com/watch?v=LJugscMrY-8
______________________

Był jeszcze Maldini, Shevchenko, Henry i Zidane
Reply
Jak dla mnie to bramka Ronneya - mało jaki piłkarz by tak zrobił. Co do jedenastki roku..Co robi tam Rooney? A na liście nominowanych co robił Forlan (5 meczów, 1 bramka), Eto (11 meczów, 8 bramek), Didier Drogba lub Asamoah Gyan (9 meczów, 11 bramek)? Za każdego z tych powinien być Robin Van Persie (Aktualny król strzelców Anglii, strzela jak na zawołanie), ale nie.. Smile
Reply
Bramki były o wiele ładniejsze jestem sympatykiem Messiego ale jego bramka nie zasługiwała na pierwszą "3" były o wiele ładniejsze bramki. Neymar ładnie dryblował ale z jakim rywalem ? Przeciwko Barcelonie albo jakiejś mocniejszej drużynie niech takie sztuczki wykonana to nie będę miał nic przeciwko do jego 1 miejsca w tym plebiscycie.Dla mnie 1 miejsce do Rooney takie bramki na treningu ciężko wstrzelić a co dopiero na meczu i to jeszcze jakim ?! A jeżeli chodzi o złota piłkę wygrał najlepszy... ale kiedy docenią tego co na niego pracuje ? A nawet 2 Inieste i Xaviego to oni są dla messiego jak serce bez którego Messi niestety nie funkcjonuje ale mówi się trudno Ci co trafili na Epokę "Legendarnej Barcelony" mają pecha i muszą poczekać kilka lat żeby dostać tą prestiżową nagrodę .


Więc jak mówię Messi się należała ale niech tez docenią Xaviego i Inieste bo to oni stanowią 3/4 Barcelony.PS.Real wygrał z Mallagą Smile teraz czas na Barcelona i czekają nas kolejne emocjonujące Gran Derbi.
Reply
Photo 
Piękna bramka , ale co jak co , Roney (Dobrze napisałem?) ładniejszą strzelił. :3
Reply
Photo 
Moja 11

Casillas - Ramos - Vidić - Puyol - Alves - Xavi - Iniesta - Ozil - Messi - Drogba - Forlan

To co Forlan robił na mundialu to było niemożliwe dla innych Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)