Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Messi,Xavi vs C.Ronaldo bitwa o złotą piłkę kto wy
Co nie zmienia faktu, że za tych 3 zawodników Barca zapłaciła mniej niż Real za jednego. Wink

Arcy S-D:
Real miał Raula, Gutiego i Cassilasa, ale w końcu się ich pozbyto. Ale spójrz na to jak długo grali w 1 składzie, a jeszcze nie jest powiedziane, że Barca nie sprzeda któregoś z wymienionych przez Ciebie zawodników. Sporo racji z tym, że Real zamiast wychowywać kupuje, ale z dwojga złego i tak wybieram Real, a nie Barcę. Barca to była potęga z 7 lat temu, jak grał Giuly, Deco, Etou, Ronaldinho, van Bronckhorst, dopiero przebłyskujący Messi, Marquez. Taką Barcę lubiłem, ale teraz jej gra jest po prostu nudna - cały czas rekordy w ilości podań, posiadania piłki itp. a ja wolę dynamiczną walkę, coś a la Premiership. Może Real aż takiej dynamicznej walki nie pokazuje, ale moim zdaniem aktualnie jest jedynym klubem, który ma spore szanse pokonać Barcelonę. A że brakuje (a raczej brakowało) im zgrania? No cóż, jak się wymienia połowę składu za jednym zamachem i pakuje na boisko tyle indywidualności, to się nie dziw, że na początku trochę zgrzytało. Barca wymienia zwykle 1-2 zawodników, ale filary są takie same, a TSO ustawił wszystko pod siebie i potrzebował czasu.

golds-men:
I właśnie tacy fani mnie martwią.
Reply
Ja jestem za Xavim nic o nim nie piszą tylko C.Ronaldo czy Messi Dodgy a tak naprawdę to Barca wygrywa przez Xaviego on ma najwięcej asyst nawet w ostatnim meczu miał dwie.A pomiędzy drużyną wole Barce ale chyba Real wygra lige.Ale i tak gdy gra Real z Barcą to Barca od 2010r nie przegrała
Reply
Owszem, czasem nudno jest patrzeć na grę Barcelony, bo czasem ich zgranie jest opanowane do perfekcji. Ale i tak wielkie brawa dla Xaviego i spółki za to co robią.
vitold:
Ilu wychowanków decyduje o sile Barcelony, a ilu o sile Realu? Barca, no hmm..Valdes, Puyol, Pique, Xavi, Iniesta, Sergio, Pedro, Fabregas. A real, to tylko Casillas. Sergio Canales dobrze się prorokuje, ale nie jest zbytnio doceniany w Madrycie.
Reply
Tutaj szanse ma każdy ale nie oszukujmy się wygra jeden z piłkarzy "Dumy Katalonii" oni aktualnie są na najwyższych obrotach i maja to coś ronaldo też oczywiście pokazuje klasę ale jednak brakuje mu kogoś w drużynie z kim mógłby pokazać taki charakter jak Messi czy Xavi oni mają z nim grać ze sobą mają A.Iniesta,C.Fabregas.Ale od razu widać w reprezentacji że Messi jest nauczony grać piłką ale nie ma z kim gdyby miał myślę że grałby w niej jak w Barcelonie.

Moje zdanie Messi albo Xavi... Wolę Xaviego kończy mu się kariera niech chłopak coś wygra a messi ? Całe życie i kariera przed nim.
Reply
Mi gra Barcelony się podoba, nie wiem jak ty, Tongue
Reply
Messi wygrał trzeci raz z rzędu. Wink
Jeach. Big Grin
http://www.fcb24.com/news/messi-po-raz-trzeci-ze-zlota-pilka/
Ronaldo i Xavi bu... Big Grin
Reply
Thumbs Down 
Barcelona rządzi! Hala Madrid? Nigdy w życiu!!
Reply
Szkoda, byłem za Xavim ale Messiego też lubię i się cieszę. Big Grin
Reply
Ja byłem za Messim, ale szczerze Xavi miał dużo większe szansę od CR7.
Reply
I kto miał rację? Oczywiście my. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)