Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Messi,Xavi vs C.Ronaldo bitwa o złotą piłkę kto wy
A co może Ronaldo ? Nic nie robi w MenUnited podobał mi się a nie to co teraz
Reply
Co to jest MenUnited? Huh Jest najlepszym strzelcem na europejskich boiskach (40 goli, złoty but), prowadzi grę Realu, gra wyśmienicie. A Drogba? Strzelił 12 goli, nic nie wygrał.
Reply
Wg mnie wybór padnie na Ronaldo. Dlaczego?
Hmm... Jeżeli chodzi o styl gry i umiejętności to Ronaldo wygrywa. Ileż to razy widać jak trafia z wolnego lub ogrywa przeciwników sztuczkami. Potrafi to. Ale przecież nie samymi sztuczkami gra się toczy, że tak to ujmę. Messi choć nie używa tak skomplikowanego dryblingu, nie strzela tak dobrze wolnych to wg mnie jest lepszy. Twierdzę tak, bo podoba mi się jak on gra. Jest to połączenie szybkości, zwrotności i panowania na piłką. I jeszcze coś. Ronaldo bardzo afiszuje się z pannami, samochodami i swoim stylem bycia. Messi natomiast jest bardziej skromny, co ja uważam działa na jego niekorzyść. Cóż, dzisiejszy świat wręcz kocha tych co są ładni, wysportowani i bogaci. Ronaldo spełnia te warunki. I myslę, że nie tylko przez grę, ale i przez wygląd wygra. Osobiście jestem za Messim, którego bardziej cenię niż Portugalczyka. Xavi jeszcze nie jest aż taki popularny i wątpię, żeby miał inne niż 3 miejsce.
Podsumowując: Choć Messiemu się należy to wygra Ronaldo
Reply
On? Prędzej Víctor Valdés dostanie nagrodę najlepszego bramkarza świata.
Reply
i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/12/b29a7f38b517b48278ff76e3b4dba326.gif?1323462433
Dam jeszcze raz. Tongue
Według mnie Ronaldo jest jednym z najlepszych, ale on jest po prostu typem zawodnika, który sobie wszystko sam wypracował, bez treningów byłby nikim. Siła, szybkość, to wszystko da się wyćwiczyć. Tongue
Reply
Jeśli chodzi o panny to Cris już się ustatkował. Big Grin
Są szczęśliwi z Iriną i będą brali ślub więc.
Reply
Witam!
Jeśli chodzi o Ronaldo i Messiego,uważam ,że Messi jest lepszy.
Chodź obydwaj są w doskonałej formie.Ronaldo ma silny strzał,lecz Messi piękny drybling.
I to się łączy w całość.Według mnie w futbolu jest miejsca i dla Ronaldo i dla Messiego.Obydwaj pokazują wielką klasę na murawie.Bo to nie wynik się liczy lecz dobre chęci i dobra zabawaBig Grin
To by było na tyle,do widzenia i pozdrawiam wszystkich fanów piłki nożnejBig Grin
Reply
Przeczytałem tutaj post typu ''Messi ma lepszy drybling, niż C.Ronaldo.'' lol...
Taka jest prawda że to co robi messi to nic innego jak połączenie zwinności ciała z szybkością, czasami zrobi jakąś zacinkę czy zwód pojedynczy, ale za bardzo te jego ruchy nie wyglądają na drybling. Według mnie cr7 jest lepszy w dryblingu, może to co robi messi jest skuteczniejsze, jednak wiadome że nic tak nie rozśmiesza, lub zachwyca jak sitko czy niesamowity drybling. A co do strzałów, zdania są raczej podzielone, Xavi to istny magik w dokładności, jednak wiadome że cr7 ma swój własny styl strzelania wolnych, który jest ''nawet'' skuteczny, jednak wybierając kto jest lepszy w strzałach to mimo wszystko wybrał bym Xaviego. Mój typ: Cr7(1), Xavi(2), Messi(3)
Reply
Cóż, ich obu nie lubię... Ronaldo mnie wkurza aktorstwem, samouwielbieniem, za to Messi tym, że swoje możliwości fizyczne zawdzięcza "terapii", dzięki której urósł właściwie, a także byciem pupilkiem sędziów. Racja, grają kosmiczny futbol, ale nie porównywałbym żadnego z nich do Pele, Maradony czy di Stefano. Wiem, nie żyłem w ich czasach, ale statystyki też coś mówią. Maradona potrafił w pojedynkę wygrać mistrzostwa świata dla Argentyny, czy Messi i Ronaldo czegoś takiego dokonali?

Ale wynik głosowania przewiduję (niestety) tak:
1. Messi.
2. Ronaldo.
3. Xavi.
Powinno być to obrócone "do góry nogami" Big Grin.
Reply
Messi na ostatnim miejscu, nie przesadzajmy! On jest najlepszy! Nie że lubię Barce, bo lubię tylko jeden klub(KSG <3) ale Messi zasłużył. Ale według mnie Xavi wygra.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)