Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Messi,Xavi vs C.Ronaldo bitwa o złotą piłkę kto wy
#11
Xavi . Dodgy

Barca rozwali Real Dodgy
Reply
#12
Wink 
Big Grin racja Big Grin
Reply
#13
Ronaldo wygra i Real rozgromi Barce
Reply
#14
Nie zapędzaj się Big Grin
Reply
#15
Tongue 
Chyba Cię pogrzało. Big Grin
Reply
#16
Ciekawe Huh


Jest to oczywiste, że Messi to wygra. Złota piłka to nagroda dla najlepszego gracza w sezonie. Ronaldo grał w tamtym sezonie lepiej niż w tym ( według mnie ), a przegrał z Messiasem. Jestem pewien, że to Messi, ponieważ nikt nie może mu dorównać w dzisiejszej piłce. Już jako dziesięcioletnie dziecko robił z piłką co chciał i kiedy chciał. Nie jest tez takim ,,showmanem" jak Ronaldo i tu ma też przewagę - skupia się wyłącznie na piłce, a jest obecny z fanami. Znam przypadek. Kiedyś, kiedy Messi pojechał do Rosario ( rodzinne miasto ) jeden mały chłopiec poprosił o zdjęcie. Wyobraźcie sobie, że Messi zamiast jechać dalej samochodem, zatrzymał się i zrobił to, co chciał jego fan. Co z tego, że jestem sezonowcem? Nawet gdybym kibicował Realowi, wiedziałbym, że Messi jet po prostu geniuszem. Od razu powiem też, że w poście nic nie jest kłamstwem.

Krótko mówiąc: Pokonał chorobę, pokona też Ronaldo. Dziękuję, dobranoc


MAŁŁY


Atminusy Gdyby zapracował sobie na reputację i dobre stosunki z innymi, to na pewno też nikt by nic nie mówił na jego temat.
Reply
#17
Tak, zaraz Ci pseudofani Realu wyskoczą, że dzięki lekom na karłowatość jest taki dobry, a Ronaldo "na wszysstko sam zapracował, ma takie zarąbiste mięśnie, jest ogólnie ładny taki i wgl" - Jbc to nie moje słowa. Co oczywiście jest nieprawdą, że Messi osiągnął to dzięki chorobie, ale oni tego nie zrozumieją, Real kupił sobie piłkarzy za duże pieniądze, wziął trenera za duże pieniądze - pyskatego podkreślmy, który ciągle chce wywierać presje, i myśli, że coś tym zdziała, a Barca rzadko kiedy kupuje graczy, szkoli młodych, itp.. Większosć trenerów Barcy, to przecież byli jej piłkarze, więc nie oszukujmy się, ale Wasze zadufanie Realem, bo kupił sobie kilku " niezłych" graczy, jest trochę sztuczne.
Reply
#18
A mnie nadal trapi fakt, że ostatnio wygrał Messi, a nie Sneijder. Wygrał mistrzostwo Włoch, puchar Włoch, superpuchar Włoch, LM, Klubowy Puchar Świata i inne małe puchary, zdobył wicemistrzostwo świata i był jednym ze strzelców pięciu bramek - wygrał Messi który wygrał tylko mistrzostwo Hiszpanii. Podejrzewam, że FIFA serio coś macza.

Murtek, co jak co, ale Real dzięki temu jest obecnie najładniej grająca drużyną. Mourinho to geniusz mym zdaniem.

AFC! Tongue
Reply
#19
Fakt, w zeszłym sezonie powinien wygrać Xavi. A jeśli chodzi o Sneijdera, nie ważne, że tyle pucharów zdobył, ważna jest rola w drużynie i ogólnie, stała świetna forma, itp..


Atvitold

Najładniej grającą? Oglądałeś ostatnie mecze Realu z Barcą? Tak jak Real grał, to ogromna przesada. A Mourinho jako trener ma duże IQ zapewne, bo podchodzi tak psychologicznie każdego wokół krytykując, że to aż śmieszne, ale co prawda skuteczne.
Reply
#20
Był kluczową postacią w Interze i w reprezentacji Holandii. Smile

Ehh, opierasz się tylko na meczach bezpośrednich tych drużyn. Spójrz bynajmniej na 15 ostatnich meczy, różnica jest kolosalna, a Mourinho buduje kolejnego kolosa, są tego pierwsze efekty. Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)