Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samoobrona
Jak wiecie jestem w 1 gimnazjum i zaczynają się problemy.Grubsi i więksi rozkazują , poniżają.
Czasami nawet biją.
Sedno sprawy w tym że ja właśnie mam taki problem.Taki jeden ciągle mi dokucza , uderza po głowie,odpycha.Dałbym mu sam radę ,ale bym miał straszne kłopoty.

Znacie jakieś sztuki samoobrony który są opisane na jakieś stronce czy filmiki?Takie techniki których mógłbym się nauczyć w miesiąc lub dwa , bo zwykły street fight nei starcza w takich sprawach.

Oczywiście plusik czeka.
Reply
Kłopoty?
Nawal mu, broniłeś się, jedna uwaga nic nie zrobi, najwyżej Cię policja spisze Wink
Nawet zachowania nie obniża bo znam już taką sytuacje Big Grin
Reply
Idz na krav mage

W "miesiąc - dwa " ogarniesz jakieś podstawy, napewno pomoże kiedy będzie trzeba

Ewentualnie zacznij trenować na siłowni, zamiast płacić za treningi sztuk/systemów możesz samemu coś zmajstrować. Tyle że to wymaga wiecej czasu
Reply
Polecam wykręcanie ręki, od razu będzie piszczał i prosił żebyś przestał.

Np. http://www.youtube.com/watch?v=MfZtr6P0ll0&feature=related
Reply
Star 
zależy też od twojej budowy ciała. jak masz 13 lat, ważysz 45 kilo i mierzysz 160 cm wzrostu, to nie masz co liczyć za bardzo na efekty.

ale spróbuj aikido.
Reply
Jeżeli dałbyś mu rade to o co chodzi? Jak napisał Xande, jedna uwaga nie zaszkodzi, a chociaż inni będą wiedzieć, że nie dasz sobie w kasze dmuchać(czy jakoś tak?).
Reply
Ja 6 klasa i nadal taki koleś mnie odpycha, ale tam, nie zwracam na to uwagi, bo to zwyczajny idiota. W gimnazjum to akurat problem jest większy, z tego co wiem.
Reply
Aikido? Karate? Judo? Zapisz się na jakąś sztuke walki, ale efektów w miesiąc, to ja Ci nie gwarantuje.
A tak na szybko, to scyzoryk, paralizator, albo gaz pieprzowy...
I zawsze staraj trzymać się ze znajomymi. Im jest Was więcej tym lepiej. "W kupie siła"
A tak ogólnie, to nie ma jakichś szczególnych metod na "rządy silniejszych" w gimnazjum. Tak było, jest i pewnie będzie.
Powodzenia w przetrwaniu kolego Wink
Reply
Wystarczy na początku zrobić dobre wrażenie, jak jakieś kozaki Was zaczepiają, to daj mu lepe w ryj i będziesz miał szacunek Smile
Trudno, ale taka jest dzisiejsza młodzież.
Nie daj sobie w kasze dmuchać Wink
Reply
Faria Katsuro:
Genler:
Coxio:
Hordving Shine:
Chodzi mi o technikę.
Akurat mam 164 i ważę ok 50 kg , jestem trochę silny.Ale on mieszka po drodze do mnie i jego kumple starsi też , jeszcze jest taki jeden grubas 80 kg waży i mnie ciągle zmusza żebym np. coś zrobił , a jak nie to bomba na ryj.Wszystko jbc się dzieje po za szkołą.

Podajcie jakieś 4-5 technik samoobrony czy ataku.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)