Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samoobrona
#31
Photo 
Ok salta się nie ucz ale można zawsze gdzieś poćwiczyć i zapomniałem jak walisz z prawej z obrotu możesz walnąć w głowę tylko że ja napisałem to do tych co dopiero zaczynają się tego uczyć Tongue

Możesz się tego nauczyć tylko do tego musisz umieć salto ^^ http://www.youtube.com/watch?v=-YBs3I8kDuw
Reply
#32
Spróbuj z nim rozmawiać i w tym czasie zaciśnij mocno pięść i w pewnej chwili wal mocno z brzuch.
Sposób działa.
Reply
#33
Nie chcę mu obić głowy bo będę miał potem większe kłopoty.Chodzi mi o takie coś np:on mnie uderza w głowę ja blokuję unieruchamiam mu dwie ręce , przewracam dźwignia na nogę albo rękę.Coś takiego może być to dźwignie na wszystko tylko żeby była technika.
Reply
#34
A to wiem już. Użyj mojej techniki "jednorożca". Ręką "ugryź" go w brzuch. Tak mocno, że odciśnie mu się pod postacią siniaka ślad po dłoni. On się zwije, a ty wtedy walisz mu "bazooką" w brzuch i jak jeszcze nie upadł to z kolanka.
Reply
#35
Jak np. będzie na ciebie szarżował z ręką, złap go za nią, a następnie go wywróć. Jego bicepsy przyciskaj do dołu, łokcie do góry. Bolesna dźwignia wyjdzie.
Reply
#36
On, chce mu pokazac, ze nie warto z nim zaczynac, a nie go zabic!
Reply
#37
Thumbs Down 
lepiej mi wytłumacz bo nie wiem jak mam go wywrócić
Reply
#38
Przewracasz go w jakiś sposób raczej już masz i wali z łokcia w brzuch albo w te takie miejsce co jak walniesz oddychać nie umie i leży Tongue Tu masz fajne sposoby na przewalenie go itp http://www.youtube.com/watch?v=wbVrjWsHs-k&feature=related
Reply
#39
Tak jak wcześniej, tylko że błyskawicznie strasznie. Wpisuję nazwę tej dźwigni na youtube, ale tam inny rodzaj jej wychodzi. Taki trudniejszy.
Reply
#40
To go nie zabije. Co najwyżej chwile nie będzie mógł oddychać.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)